PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktos zbudował dom z firmą DREV-IMED z Rychfałdu??



artstudios
04-01-2009, 13:22
Zadaję to pytanie ponieważ zamierzamy budować z tą firmą, chcielibyśmy prosić o opinię osoby które zakończyły swoją budowę z Drevimedem. Projekt jaki wybraliśmy to:
http://drevimed.pl/dom.php?dom=awangarda&typ=mieszkalne

Wybraliśmy ten domek ze względu na prostą bryłę itd. Jakie są wasze opinie na temat wykonania? Czy trzeba pilnować montażystów? Czy dostrzegacie jakieś dodatkowe koszty, których nie obejmuje cena za m2(oczywiście + fundament i VAT)? Bardzo proszę o odpowiedź.

Myślimy także nad wyborem firmy Nordhome z Jaworza k./Bielska-Białej http://www.nordhome.pl i projektach w technologi CERAMIKA (prefabrykaty keramzytowe) tutaj także prosimy o wasze opine.

jan_w
17-03-2009, 10:05
Budowałem dom z tą firmą. W moim przypadku byli słowni, terminowi.
Jedyne zastrzeżenie mam do projektu domu. Trudno to nazwać projektem.
Brak jest projektu instalacji elektrycznej i hydraulicznej. W przypadku wykonywania tych instalacji własnymi siłami należy mieć "sprytnych" elektryków i hydraulików, bo wszystkie ekipy muszą pracować jednocześnie

Claupmin
27-05-2009, 13:40
Budowałem dom z tą firmą. W moim przypadku byli słowni, terminowi.
Jedyne zastrzeżenie mam do projektu domu. Trudno to nazwać projektem.
Brak jest projektu instalacji elektrycznej i hydraulicznej. W przypadku wykonywania tych instalacji własnymi siłami należy mieć "sprytnych" elektryków i hydraulików, bo wszystkie ekipy muszą pracować jednocześnie

Witam. Mam pytanie do Ciebie. Budowałeś z którą firmą: Drevimed czy Nordhome?
Szukam informacji od osób, które budowały domki z Drevimed. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje i tej firmie.

Pozdrawiam
Claupmin

kkg60
09-06-2009, 08:15
Witam ponownie, widzę że zastanawiasz się nad budową z firmą Nordhome- z góry przestrzegam przed tą firmą, to jest tylko pośrednik między wykonawcami a inwestorem, oni sami nie mają żadnego zaplecza, zresztą są opinie na forum o tej firmie, możesz poczytać i skontaktowac się z inwestorami , którzy niestety podpisali z nimi umowę, ja na szczęście wycofałam sie w porę. Ale to Twój wybór.

Claupmin
09-06-2009, 14:05
Witam
Odpowiedz do autora watku jak przypuszczam :)
Ja rowniez slyszalem bardzo duzo zlych opini o firmie Nordhom.
Teraz zmykam do swojego watku i firmie Drevimed z Rychwaldu
Pozdrawiam
Claupmin