PDA

Zobacz pełną wersję : AMBER z Biura Projektowego MTM STYL



magdzik
04-01-2009, 22:19
z serii DOMY W STYLU. Czy ktoś buduje lub wybudował? Proszę o wszelkie informacje, uwagi, fotki itp na temat tego projektu...

buczo44
17-02-2009, 17:24
witam witam!
Ja również przyłączam sie do tego postu szukam i szukam, ale nikt widocznie nie doszedł jeszcze do stanu surowego otwartego! My właśnie zakupiliśmy projekt Amber i na wiosnę ruszamy! Więc prosimy o wskazówki oraz możliwe zmiany w projekcie!
:lol: :lol:
pozdrawiamy

lukassus
21-05-2009, 21:36
podpinam się do pytania magdzika

miał ktokolwiek kontakt z domem Amber/Amber 2 lub/i biurem mtmstyl.pl?

Raduś
27-06-2011, 15:01
podpinam się do pytania magdzika

miał ktokolwiek kontakt z domem Amber/Amber 2 lub/i biurem mtmstyl.pl?

Witam wszystkich !
Budujemy dom wg projektu Amber MTM style. Prace są dość zaawansowane - stan surowy -czekamy na okna.Nawet przez chwilę nie miałam wątpliwości co do słuszności wyboru . Jest to dom dla osób ceniących elegancką prostotę , przejrzystą konstrukcję i logiczny układ pomieszczeń . Żadnych wygibasów, wykuszy , zaokrągleń ... Klatka schodowa jest super- wielkie schody , wszyscy nasi znajomi zwracają na to uwagę . Trochę pozmienialiśmy - na dole w garażu jest sypialnia młażeńska z garderobą , w pokoju dolnym jest łazienka , nie ma wc pod schodami, nie ma wejścia z holu do kuchni , na górze tylko zostały dwie sypialnie małe i otwarta przestrzeń - jest pięknie !!! A jeszcze - zew . obrys budynku też zmieniono . W kuchni tam gdzie jest wyjście na taras dolaliśmy fundament i powatała mała spiżarka przy kuchni- i stało się bardzo funkcjonalnie . Kuchnia jest wielka i super ustawna bez drzwi z holu. Zamiast okna w jadalni są drzwi tarasowe dwuskrzydłowe .Wiem ,że po opisie trudno ogarnąć i wydaje się ,że całkiem zmieniono projekt - ale w realu tak naprawdę mało zachodu i nie są to kosztowne zmiany .
Proszę o odzew ludzi którzy też budują