PDA

Zobacz pełną wersję : zalany dach



klincia
05-01-2009, 19:10
Panie Andrzeju szukałam Pana i znalazłam mam pytanie , które zadałam ale Pan jakoś lepiej tłumaczy tzn tak jak ja pojmę

Witam wszystkich. Mam pytanie znajoma miała robiony dach chciała mieć dobry dach więc wykonała pełne deskowanie , pokryła to wszysko papą. Niestety mondy wykonawca pokrycia dachu zapomniał zamontowac jej ok 4 dachówek i to chyba gąsiorów. Między czasie zrobił jej ocieplenie dachu. Jak wszyscy wiemy ostatnio pada deszcz dość często, Wyszło przez przypadek , że wełna jest mokra i to bardzo mokra i po nitce do kłębka doszła , że nie ma tych dachówek. Teraz jej wykonawca wpiera , że to nic że to jest wszystko mokre że wyschnie i nic się nie stało. Tylko ja się obawiam , że to wszystko zaraz zacznie gnić , że pełne deskowanie będzie pod tą papą pleśnieć.
Co ona ma teraz zrobić .

Ania :D

DAWID S
06-01-2009, 00:07
a dach nie był wczesniej pokryty papą???

klincia
06-01-2009, 06:21
był , oczywiście , że był i to jest dziwne. Cała wełna jest mokra a robotnicy chcą i chyba zaczeli kłasc ruszt i wełnę

asz
06-01-2009, 08:08
Troche nie ten dział.
Czy zostawiono szczelinę wentylacyjną między ociepleniem, a deskowaniem?
Zrobiona jest wentylacja połaci?

klincia
06-01-2009, 10:53
jak to nie ten dzia ł? Znalazłam tu Pana Andrzeja Wilhelmiego a on jest specjalista od dachów i udziela suuuper odpowiedzi i porad

asz
06-01-2009, 11:09
Pan Andrzej "grasuje" również w innych działach :D
Dział w którym jesteśmy to "ogłoszenia drobne" - ludzie coś chcą kupić, sprzedać...
Sądze że w dziale "wymiana doświadczeń" otrzymałabyś więcej odpowiedzi

ponury63
06-01-2009, 11:49
Sądze że w dziale "wymiana doświadczeń" otrzymałabyś więcej odpowiedzi
a może już wystarczy ?
http://forum.muratordom.pl/zalany-dach,t147624.htm
to jeden z 5 [pięciu] takich samych tematów założonych przez 'klincia'; reszta została usunięta

a w celu spytania p. Andrzeja - wpisu w temacie dokonuje się klikając "Odpowiedz", nie "Nowy temat"
http://forum.muratordom.pl/dach-w-dobrych-rekach,t73297.htm
teraz, przy założonym kolejnym wątku, pozostaje dać znać o tym p. Andrzejowi na priw