PDA

Zobacz pełną wersję : Ile za przylacze prowizoryczne



Maniek2010
05-01-2009, 21:02
Czy ktoś może wie ile aktualnie kosztuje zrobienie przyłącza prowizorycznego, słup stioi zaraz przy działce. Chodzi mi o metriał, robocizne i załatwienie formalności w Stoenie (bo planuje przylacze w Warszawie).
Dzięki za info wszelkie info

czopuch
08-01-2009, 11:49
W lutym 2008 - 1500 zl - w Podlaskiem

gako
10-01-2009, 11:31
:-?

gako
10-01-2009, 11:37
Do końca stycznia powinienem mieć tak zwana prowizorkę, elektryk juz umówiony, czekam tylko, kiedy mam jechac z kasą. Otóż podlegam pod rejon energetyczny Wyszków, działka jest w Tłuszczu. Prąd do działki będzie doprowadzony drogą nadziemną, długość kabla około 10m (słup jest po drugiej stronie ulicy). Elektryk musi zakopać słup, jeśli będzie betonowy to całkowity koszt wyniesie 2200, jesli drewniany, to około 200 PLN mniej - tak mi powiedział. I to jest całkowity koszt prowizorki. Elektrownia dla siebie już nic nie bierze, bo wcześniej podpisałem z nimi umowę o dostarczenie energii, za którą płaci się w zalezności od dostarczonej mocy. Dodam, że abonament za utrzymanie prowizorki jest dosyc drogi. Mnie to wyniesie podobno około 60 PLN miesięcznie.
Dodam jeszcze, że elektryk jest z Wołomina, czyli jest to cena jak najbardziej warszawska.