PDA

Zobacz pełną wersję : Firma "JAREK" Usługi rem-budowlane



jaro76
06-01-2009, 10:18
Witam, mam jeszcze wolny termin w 2009 r, zainteresowanych zapraszam na moją str.tam są najnowsze wybrane realizacje.Jest również możliwość zobaczenia wybudowanych lub będących w realizacji domów w realu.
www.firma-jarek.pl

Lopez69
06-01-2009, 14:51
Proszę o parę informacji na temat Pana firmy, doświadczenie, zaplecze sprzętowe i kadrowe.
Budowę planuję rozpocząć w kwietniu w okolicach Burkatowa/Bystrzycy.
Pozdrawiam

jaro76
07-01-2009, 08:45
Jesteśmy firmą działającą już długo na rynku budowlanym i wybudowaliśmy na przełomie tych lat kilkadziesiąt domów .Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe, które gwarantuje, że powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo.Co rok udoskonalam umiejętności moich pracowników po przez szkolenia.
Myślę jednak ,że więcej wyczerpujących informacji mógłbym o działalności mojej firmy udzielić telefonicznie lub osobiście.Jeśli wyraża Pan zainteresowanie współpracy.

smoook
07-01-2009, 14:21
witam,
szukam ekipy, która wybudowałaby nam dom 200m2 w Sławkowie
Czy ma pan wolne terminy?
Chcemy ruszyć z budową w marcu, zbieramy oferty...
pozdrawiam

jaro76
08-01-2009, 08:35
Witam ,mam kilka ofert na wiosnę ale jeszcze żaden z inwestorów się konkretnie nie sprecyzował.Proszę o telefon byśmy mogli porozmawiać lub umówić na konkretny dzień.

jaro76
21-05-2009, 10:08
Witam, mam jeszcze wolny termin w 2009 r, zainteresowanych zapraszam na moją str.tam są najnowsze wybrane realizacje.Jest również możliwość zobaczenia wybudowanych lub będących w realizacji domów w realu.
www.firma-jarek.pl