PDA

Zobacz pełną wersję : wycięcie drzewa



Iza_L
31-10-2003, 18:21
moze ktos wie kto w okolicy Białej Podlaskiej sie zajmuje wycinaniem drzwe. albo jak tego szukac np. w internecie , bo przewertowałam całą książkę tel i panorame ale nic takiego nie znalazłam. Może chociaz jaki jest koszt wycięcia dużej brzozy. :Prosze pomóżcie :P :P :P

Leszko
31-10-2003, 20:02
moze ktos wie kto w okolicy Białej Podlaskiej sie zajmuje wycinaniem drzwe. albo jak tego szukac np. w internecie , bo przewertowałam całą książkę tel i panorame ale nic takiego nie znalazłam. Może chociaz jaki jest koszt wycięcia dużej brzozy. :Prosze pomóżcie :P :P :P
W Białej Podlaskiej jest dealer Husqvarny na Lubelskiej 16 i Sidorska 2
na pewno znają jakiegoś pilarza powinni dać namiary.

Leszko
31-10-2003, 20:10
moze ktos wie kto w okolicy Białej Podlaskiej sie zajmuje wycinaniem drzwe. albo jak tego szukac np. w internecie , bo przewertowałam całą książkę tel i panorame ale nic takiego nie znalazłam. Może chociaz jaki jest koszt wycięcia dużej brzozy. :Prosze pomóżcie :P :P :P
W Białej Podlaskiej jest dealer Husqvarny na Lubelskiej 16 i Sidorska 2
na pewno znają jakiegoś pilarza powinni dać namiary.

Jeżeli bardzo pilne to mam nr.tel.dealera

Wowka
01-11-2003, 06:24
Zadzwoń do najbliższego leśniczego (nr w książce telefonicznej- z tym w okolicach B.P - nie będzie kłopotu :P ). On zatrudnia pilarzy do wyrębu lasu i z pewnością poda tobie jakiś namiar. Jeśli koniecznie potrzebujesz faktury to możesz zlecić wprost tę usługę Lasom Państwowym czy też jakieś najbliższej Spółce Leśnej.

Wojtek_doktorek
01-11-2003, 21:21
Ale pozwolenie na wycięcie masz? Bo jak ktoś doniesie....

Pozdrawiam