PDA

Zobacz pełną wersję : CERTYFIKATY ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE BUDYNKÓW I LOKALI



statek
08-01-2009, 19:56
Witam

Chciałbym zaoferować świadectwa energetyczne dla budynków i lokali (głównie nowych, oczekujących na pozwolenie na użytkowanie domów jednorodzinnych). Od 1 stycznia 2009 r. certyfikaty obowiązują każdego inwestora ubiegającego się o pozwolenie na użytkowanie nowego budynku.
Oferta moja dotyczy budynków znajdujących się w okolicach Warszawy.
Koszt wykonania ustalany indywidualnie w zależności od powierzchni, stopnia skomplikowania bryły budynku, rodzajów instalacji, dostępności potrzebnych informacji potrzebnych do obliczeń.

Jak to się odbywa?

1. Wizyta na budowie i sprawdzenie stanu faktycznego - ustalenie parametrów użytych materiałów: ściany, materiały izolacyjne, okna, drzwi, instalacja CO, kocioł lub inne źródło ogrzewania, sposób wentylacji itd.
Dla stanu deweloperskiego konieczna instalacja CO i kocioł.
Potrzebny do pożyczenia na 3-5 dni projekt budowlany + mile widziane: dziennik budowy i faktury za materiały budowlane.

2. Przygotowanie świadectwa 3-5 dni

3. Odbiór/dostawa świadectwa


Zainteresowanych proszę o kontakt:

Sebastian Wardak
[email protected]
0-509 795 673

Trociu
09-01-2009, 10:39
A cena?? Cena się liczy!!

yanina
09-01-2009, 10:57
Czy mieszkaniom w blokach również Pan przygotowuje certyfikaty?

statek
09-01-2009, 11:32
Cena na dzień dzisiejszy jest wielką niewiadomą.
Słyszałem że firmy które zajmuja się od lat audytami energetycznymi (działalność w pewnym zakresie zbliżona do certyfikatów) biorą minimum 2000 zł za świadectwo. Mogę napisać jedynie że koszt mieści się w przedziale 1000-2000 zł bruttto. Myślę że ceny poniżej 1000 zł raczej nie spadną, ponieważ na dzień dzisiejszy jest naprawde niewielu ludzi zorientowanych w temacie i mających uprawnienia do wykonywania świadectw.

Certyfikaty dla całych budynków wielorodzinnych i pojedynczych lokali też mogę wykonać. Wbrew pozorom może być przy tym nie mniej pracy, niż przy budynkach jednorodzinnych.

Trociu
09-01-2009, 11:35
Cena na dzień dzisiejszy jest wielka niewiadomą.
Czyli rozumiem, że zlecając audyt nie powie mi Pan ile to mnie będzie kosztować :D

statek
09-01-2009, 11:45
Mogę powiedzieć tak:
W dniu 9.I.2009 ogłaszam cenę promocyjną 1000 zł brutto za świadectwo energetyczne budynku jednorodzinnego do 150 m2 powierzchni uzytkowej, znajdującego się w promieniu 30 km od centrum Warszawy.
Cena obowiazuje dla zlecenia złożonego w dniu dzisiejszym.

janrenovate
09-01-2009, 11:55
Witam

Chciałbym zaoferować świadectwa energetyczne dla budynków i lokali (głównie nowych, oczekujących na pozwolenie na użytkowanie domów jednorodzinnych). Od 1 stycznia 2009 r. certyfikaty obowiązują każdego inwestora ubiegającego się o pozwolenie na użytkowanie nowego budynku.
Oferta moja dotyczy budynków znajdujących się w okolicach Warszawy.
Koszt wykonania ustalany indywidualnie w zależności od powierzchni, stopnia skomplikowania bryły budynku, rodzajów instalacji, dostępności potrzebnych informacji potrzebnych do obliczeń.

Jak to się odbywa?

1. Wizyta na budowie i sprawdzenie stanu faktycznego - ustalenie parametrów użytych materiałów: ściany, materiały izolacyjne, okna, drzwi, instalacja CO, kocioł lub inne źródło ogrzewania, sposób wentylacji itd.
Dla stanu deweloperskiego konieczna instalacja CO i kocioł.
Potrzebny do pożyczenia na 3-5 dni projekt budowlany + mile widziane: dziennik budowy i faktury za materiały budowlane.

2. Przygotowanie świadectwa 3-5 dni

3. Odbiór/dostawa świadectwa


Zainteresowanych proszę o kontakt:

Sebastian Wardak
[email protected]
0-509 795 673
I faktury za materiały?

Trociu
09-01-2009, 11:59
I faktury za materiały?no przecież na jakiejś podstawie będziesz musiał mu udowodnić, że pod posadzką masz 15 cm styro a nie tylko 5 ;) TYlko co zrobić, jak ja nie mam na to faktury :D

janrenovate
09-01-2009, 12:20
I faktury za materiały?no przecież na jakiejś podstawie będziesz musiał mu udowodnić, że pod posadzką masz 15 cm styro a nie tylko 5 ;) TYlko co zrobić, jak ja nie mam na to faktury :D
Jak to UDOWODNIĆ?
Kase bierze niechaj sprawdza.
Certyfikat bedzie sporządzał na podstawie faktury?

Trociu
09-01-2009, 12:37
Jak to UDOWODNIĆ?
Kase bierze niechaj sprawdza.
Certyfikat bedzie sporządzał na podstawie faktury?Uważaj uważaj, bo Ci wylewkę jeszcze rozkuje, albo rigipsy na skosach potnie.

statek
09-01-2009, 15:15
Nie ma problemu....
Będziemy wiercić :D

nemooo
10-01-2009, 02:57
A czy masz uprawnienia do sporządzania świadectw?

statek
10-01-2009, 08:56
Ja mam dyplom audytora energetycznego, ale bez mgr - co nie uprawnia mnie do podpisywania świadectw. Za to mój "wspólnik" ma wymagane uprawnienia do wystawienia świadectwa tzn. tytuł mgr inż. z uprawnieniami projektowymi. Certyfikatorów po egzaminach państwowych jeszcze nie ma i przez jakiś czas nie bedzie. Obecna sytuacja wyglada tak, że 50-80% osób znajacych temat certyfikatów i audytów energetycznych nie ma uprawnień do wystawiania świadectw, a 90% osób uprawnionych "z automatu" nie ma wiedzy z zakresu certyfikacji lub nic nie wie o czymś takim lub nie ma czasu i chęci się nimi zajmować.
Świadectwo wystawione przez moją firmę jest rzetelnie zrobione i w 100% pełnoprawne.

statek
10-01-2009, 17:43
Świadectwo energetyczne
Świadectwa energetyczne
Certyfikat energetyczny
Certyfikaty energetyczne
Paszport energetyczny
Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku
.................................................. ........................

statek
19-01-2009, 21:08
Przypominam, że od 1 stycznia w komplecie dokumentów dołączonych do wniosku o pozwolenie na użytkowanie nowego budynku lub zgłoszenia o zakończeniu budowy, wymagane jest świadectwo charakterystyki energetycznej tego budynku.

Zainteresowanych otrzymaniem takiego świadectwa proszę o kontakt...

Sebastian Wardak
0-509 795 673

*Rejon do 40 km od centrum Warszawy

ramzes21
02-02-2009, 19:45
świadectwo sporządzone przez kogoś innego a podpisane przez kogo innego to poprostu przęstępstwo ścigane z KPK dobrze że podałeś swoje namiary to policja gospodarcza nie będzie musiała szukać po IP!
pozdawiam

nemooo
02-02-2009, 19:55
Bzdura. Jeśli masz firmę i pracowników, nikt nie będzie Cię ścigał za to, że podpisujesz prace opracowane przez pracowników.W tym przypadku podpisujący ponosi pełną odpowiedzialność za to co podpisuje.

statek
02-02-2009, 20:28
Bzdura. Jeśli masz firmę i pracowników, nikt nie będzie Cię ścigał za to, że podpisujesz prace opracowane przez pracowników.W tym przypadku podpisujący ponosi pełną odpowiedzialność za to co podpisuje.

Dokładnie tak. Wszystko jest zgodnie z prawem, więc się nie obawiam... :wink:

statek
13-03-2009, 17:08
Zainteresowanych wykonaniem certyfikatu proszę kontakt.

Sebastian Wardak
0-509 795 673
[email protected]

statek
30-09-2009, 12:52
Zainteresowanych wykonaniem świadectwa charakterystyki energetycznej budynku prosze o kontakt:
Sebastian Wardak
0-509 795 673
Zapraszam do odwiedzenia naszej strony
http://www.domus-energo.pl/

statek
07-10-2009, 16:15
świadectwo energetyczne, świadectwa energetyczne, certyfikat energetyczny, certyfikaty energetyczne, świadectwo charakterystyki energetycznej budynku....
Okolice Warszawy
Dla forumowiczów specjalne ceny i szybkie terminy....

Zainteresowanych prosze o kontakt:
Sebastian Wardak
0-509 795 673
[email protected]

nasza strona:
http://www.domus-energo.pl

statek
24-10-2009, 11:29
odświeżam

nowymarcin
26-10-2009, 10:24
Witam.
Mam kontakt do osoby która wykonuje świadectwa energetyczne w okolicach Nadarzyna (domek 110m2 pow. użytkowej bez negocjacji cen 500 zł brutto). Czy to duzo , czy mało? Jeżeli tak to jaki w tym jest haczyk ?
Pozdrawiam.
Marcin.

statek
29-10-2009, 08:42
Witam

Cena na dzień dzisiejszy realna.
Wykonanie Świadectwa dla domu jednorodzinnego w okolicach Warszawy u mnie też tyle kosztuje...

Pozdrawiam
Sebastian Wardak
0-509 795 673

http://www.domus-energo.pl

statek
20-11-2009, 12:21
odświeżamy...

kombi
21-11-2009, 18:29
tak szczerze
to te świadectwa to pic na wode
ale jest na to ustawa i koniec
ja za swoje w okolicach szczecina za dom drewniany zapłaciłem 500 zł
dom ok 100m2
i ten papier w zasadzie nic nie wniósł
tylko wiecej zamieszania było
bo kierbud wyliczył pow po zew obrysach ,a audytor po wewnetrznych i pow . w\g projektu sie nie zgadzał y
pilnujcie tych spraw bo póżniej trzeba biegac i prostowac

statek
24-11-2009, 13:33
Jest to wymóg z UE i ma na celu przede wszystkim promocję budownictwa energooszczędnego i źródeł energii odnawialnej (energia słoneczna, energia z wiatru, biomasa itd.).
Jest kilka niejasności w metodologii obliczeń do świadectw energetycznych, m.in. sprawa powierzchni. Powierzchnia użytkowa budynków wyliczona wg. obowiązujących norm nie jest równa powierzchni ogrzewanej dla której wylicza się zapotrzebowanie na energię pierwotną. Powierzchnia ta wyliczana do świadectw jest równa powierzchni podłóg w świetle ścian na poziomach poszczególnych kondygnacji (czyli w uproszczeniu jest równa powierzchni podłóg wszystkich pomieszczeń). Od niedawna w programie z którego korzystam na stronie tytułowej jest określona powierzchnia użytkowa (wg. projektu żeby nikt nie robił problemów), a wyliczenie i wynik jest dla powierzchni ogrzewanej.

Jeżeli budynek nie mieści się w wymaganym zakresie, to w uwagach do świadectwa można znaleźć kilka propozycji najprostszych rozwiązań termomodernizacyjnych dla danego przypadku.

statek
30-11-2009, 15:37
Odświeżamy...

Sebastian Wardak
0-509 795 673

nasza strona:
certyfikaty energetyczne warszawa (http://www.domus-energo.pl)

statek
24-01-2010, 19:34
SZYBKO NIEDROGO SOLIDNIE


świadectwa charakterystyki energetycznej budynków (http://www.domus-energo.pl) Warszawa i okolice.



Sebastian Wardak
0-509 795 673

statek
11-02-2010, 19:54
świadectwa charakterystyki energetycznej Warszawa i okolice (http://www.domus-energo.pl/)

statek
01-03-2010, 09:47
świadectwa charakterystyki energetycznej Warszawa i okolice (http://www.domus-energo.pl/)

statek
23-05-2011, 18:01
świadectwa charakterystyki energetycznej Warszawa i okolice (http://www.domus-energo.pl/)

statek
07-06-2011, 17:45
Zainteresowanych wykonaniem świadectwa Charakterystyki Energetycznej Budynku prosze o kontakt...
Gwarantujemy korzystną cenę, szybką realizację i profesjonalnie wykonane świadectwo

Sebastian Wardak
509 795 673
[email protected]
www.domus-energo.pl
ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE WARSZAWA I OKOLICE, PIASECZNO, OTWOCK, WOŁOMIN, LEGIONOWO, PRUSZKÓW, GRODZISK MAZOWIECKI (http://www.domus-energo.pl/)