PDA

Zobacz pełną wersję : wylewka w garażu pomalowana farbą do garaży podziemnych (?)



supernova
12-01-2009, 21:11
Witam,
mam pytanie: czy ktoś ma wylewkę w garażu pomalowaną specjalną farbą do garaży podziemnych (taką z lekka gumowaną powłokę, która jest szara i niepoślizgowa)?
To wszystko po to, żeby nie kłaść terakoty, której nie chcemy w garażu.

Czy polecacie jakiegoś producenta, fachowca, typ farby? Czy jesteście zadowoleni z takiego rozwiązania?

Pozdrawiam!

Krzychos
12-01-2009, 21:35
Dobrze myślisz, ja też planuję zrobić coś takiego. Ale, to nie jest specjalna farba do garaży podziemnych tylko posadzki żywiczne lub epoksydowe. Poszukaj w necie. Nie są tanie ale jak je zastosujesz to masz spokój do śmierci.
W zeszłym tygodniu miałem wizytę człowieka z firmy od posadzek i zapytałem o coś takiego, to powiedział, że stosują pordukt który nazywa się MELADUR. Jest to na bazie kruszyw kwarcowych i ichyba nie jest tak drogie jak posadzka żywiczna. (kosztorys mam dostać za parę dni to będę wiedział).

Pozdrawiam.[/u][/b]

Ramot
22-03-2009, 15:18
mam pytanie odnośnie posadzek żywicznych - czy można je robić na ogrzewaniu podłogowym? Myślę o takim rozwiązaniu w pomieszczeniu gospodarczym. Z góry dzięki