PDA

Zobacz pełną wersję : Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia! - KOMENTARZE



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38

agawi74
18-02-2013, 00:32
Niedługo przyszło mi czekać :(:(wczoraj byłam na osłuchaniu Zu ,bo u niej przeziębienie kończy się niekiedy zapaleniem płuc..z płucami wszystko ok ,ale kręgosłup ma już skrzywienie....czego rok temu nie było:( prawdopodobnie to od przeciążeniowych treningów tanecznych ,,w trakcie skoku wzrostu:(:(a i pozycja przy odrabianiu lekcji tez miała istotny wpływ...pozostaje Jej teraz zamienić tańce na basen:(Mam nadzieję ,że Ola się już lepiej czuje...

Ojjjj to niedobrze Beatko:(:hug: właśnie chciałam napisać o basenie- niech koniecznie pływa:yes:
A z treningami trzeba spokojniej, bo szkoda zdrowia...:(

Dzięki Beatko o troskę:hug: u Oli w sumie bez zmian- oprócz sterydów dostaje codziennie butlę kroplówki z lekiem znieczulającym:bash:
Od jutra dawka sterydów ma być zmniejszana- i dobrze, bo dziewczyna ma już skutki uboczne- wszystko ją swędzi, podskoczył cukier i ciśnienie- ma zakaz jedzenie słodkiego...:( Miejmy nadzieję, że powoli ta zniszczona tkanka zacznie się odbudowywać, na razie nie wiadomo kiedy wyjdzie ze szpitala - ból musi ustąpić... a ona póki co ledwo chodzi... Cały czas leży plackiem... aż żal patrzeć na taką młodą osóbkę w łóżku...:(

Beatko a jakach plafoników szukasz? Może znajdziesz coś u Magdy Z?
Takich reflektorków w brązie nigdzie nie widziałam:( w srebrze, to chyba do salonu Ci za bardzo nie pasują? chociaż niektórzy łączą kolory metali...
Uciekam, bo późno:eek:
Udanego tygodnia:D

Beauty
18-02-2013, 09:00
Jak dla mnie to będzie plan filmowy lub teatralny :rolleyes: aczkolwiek same reflektorki bardzo podobają mi się, ale czy koniecznie do salonu
Gosiu ,ja tak na 100% to jeszcze nie mam pomysłu na tę lampę ,tak sobie tylko kombinuję:yes: .to jest tak jak się ma trzy górne źródła światła w jednym pomieszczeniu i nie chce się komplecików:(już miałam ochotę to jedno zlikwidować ,ale podczas oglądania tv z niego korzystamy (tzn,w tej chwili z żarówki) ,gdyż te tylne odbijają się w ekranie:lol2:

Beauty
18-02-2013, 09:03
Jakoś mi one do Twojego salonu nie za bardzo pasują....

Łatwo powiedzieć nie, ale warto by coś innego zaproponować :eek: A tu wizji brak, sorki...
Ja tak sobie tylko gdybam ,choć nie ukrywam ,ze myślałam o nich poważnie:yes:wydają mi sie takie niby nowoczesne a jednak klasyczne:D

Beauty
18-02-2013, 09:07
Beatko przyszłam trochę nadrobić :rolleyes:

I widzę że Pani jak nie na wyjeździe to na imprezie :wiggle:
Tak trzymać!!!!!! trzeba się skutecznie stresu pozbywać


Miłej niedzieli :bye: :hug:
O Struś Pędziwatr się pojawił:D
Oprócz wyjazdów i imprez muszę jeszcze pracować ,Aguś :Dale jakoś próbuję to wszystko ze sobą pogodzić :D

Beauty
18-02-2013, 09:20
Ojjjj to niedobrze Beatko:(:hug: właśnie chciałam napisać o basenie- niech koniecznie pływa:yes:
A z treningami trzeba spokojniej, bo szkoda zdrowia...:(
Na razie jest jeszcze przeziębiona ,jak dojdzie do siebie to zaczniemy pływanie ...i mnie to się przyda


Dzięki Beatko o troskę:hug: u Oli w sumie bez zmian- oprócz sterydów dostaje codziennie butlę kroplówki z lekiem znieczulającym:bash:
Od jutra dawka sterydów ma być zmniejszana- i dobrze, bo dziewczyna ma już skutki uboczne- wszystko ją swędzi, podskoczył cukier i ciśnienie- ma zakaz jedzenie słodkiego...:( Miejmy nadzieję, że powoli ta zniszczona tkanka zacznie się odbudowywać, na razie nie wiadomo kiedy wyjdzie ze szpitala - ból musi ustąpić... a ona póki co ledwo chodzi... Cały czas leży plackiem... aż żal patrzeć na taką młodą osóbkę w łóżku...:(
boższe ,ale Mała się nameczy:yes:a musza ja faszerować tymi sterydami? ,one maja straszne skutki uboczne..może jakieś masaże. lepiej?...


Beatko a jakach plafoników szukasz? Może znajdziesz coś u Magdy Z?
Takich reflektorków w brązie nigdzie nie widziałam:( w srebrze, to chyba do salonu Ci za bardzo nie pasują? chociaż niektórzy łączą kolory metali...
Uciekam, bo późno:eek:
Udanego tygodnia:D
Pytałam już Magdy ,ona ma duży wybór ,ale w chromie.:yes:
Patrzyłam w almi i znalazłam coś takiego ... może to już bardziej pasuje,przynajmniej do kinkietów?Z tego co wiem ,to mają też na ramieniu takie dwie ruchome lampki.Chyba w końcu to kupie ,bo już mi się nie chce szukać..

http://www.almi-decor.com/images/products/8049/box-380x380-4420037.jpg

Beauty
18-02-2013, 09:20
a takie: http://lampa.co/lampy-pokojowe/6975-fjallbacka-104050.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Flampa.co%2Flampy-pokojowe%2F6975-fjallbacka-104050.html)
Rasiu ,dzięki ,:hug:ta też jest fajna...tylko ciekaw jaki ma rzeczywisty kolor ... piszą ,że złoty,a ja na swoim monitorze widzę chrom

emiranda
18-02-2013, 11:51
Przyszłam dzień dobry powiedzieć, temat lamp, to dla mnie dramat więc się nawet nie podejmuje :yes:

A z basenem to też różnie bywa, ja latami pływałam w młodosci troche trenowałam, póżniej 10 lat chodziłam z Młodym regularnie dwa tzry razy w tygodniu. I teraz zaczęłam znowu chodzić mam takie uczulenie, że po basenie przez cała dobe nie zyje tak mi leci z nosa. Cholera dosypuja czegoś, nie wiem czego i musze niestety odpuścić, a ja akurat bardzo lubię pływać :)

agawi74
18-02-2013, 16:52
boższe ,ale Mała się nameczy:yes:a musza ja faszerować tymi sterydami? ,one maja straszne skutki uboczne..może jakieś masaże. lepiej?...

Beatko, wiem, ze sterydy to straszne g***o, ale lekarze próbowali już wszystkiego- nic innego nie pomagało...:bash:
Rehabilitacja będzie jak najbardziej, ale najpierw obrzęk musi zniknąć, bo inaczej masaże wyrządziłyby więcej szkody niż pożytku...
Musimy czekać niestety...



Patrzyłam w almi i znalazłam coś takiego ... może to już bardziej pasuje,przynajmniej do kinkietów?Z tego co wiem ,to mają też na ramieniu takie dwie ruchome lampki.Chyba w końcu to kupie ,bo już mi się nie chce szukać..

Ten z Almi jest śliczny!!!:yes: Bierz te ruchome i problem z głowy. Ja mam ostatnio już tez coraz mniej cierpliwości do wyszukiwania wszystkiego...
Chyba mi się znudziło:(

Beatko natknęłam się dzisiaj na taki fotelik- może Ci się spodoba? Kosztuje ok. 1tys zł. Jak będziesz chciała namiar, to daj mi znać.:D

http://images43.fotosik.pl/1739/eccfab56276de3bcmed.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.fotosik.pl)

---JC---
18-02-2013, 18:36
.

Amtla
18-02-2013, 18:58
Dzisiaj dojrzałam coś takiego w LM:

http://img405.imageshack.us/img405/1160/201302183093.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/405/201302183093.jpg/)

Amtla
18-02-2013, 18:59
http://img46.imageshack.us/img46/7671/201302183094.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/46/201302183094.jpg/)

Gosiek33
19-02-2013, 07:26
Beauty myślałam, że masz duży dom :D


popatrz na chałupę w Stanach gdzie gliczarowianin stolarsko się wyżywa #34 (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?173466-Kacik-gorala&p=5829493&viewfull=1#post5829493)

Beauty
19-02-2013, 10:45
Beauty myślałam, że masz duży dom :D


popatrz na chałupę w Stanach gdzie gliczarowianin stolarsko się wyżywa #34 (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?173466-Kacik-gorala&p=5829493&viewfull=1#post5829493)

No Gosiu,faktycznie robi wrażenie:Dale pomimo tego ,z e mój wygląda przy tamtych domach jak garaż , wolę jednak swój :yes::Dpoprzez nadmiar tego drewna i ozdóbek co rusz to z innej bajki wychodzi w ostatecznym rozliczeniu kiczowato:)choć robota stolarska 1 klasa.Ale nie uważasz ,ze styl pisania i robocizna przypomina trochę już jednego forumowicza? może jestem złośliwa ,ale z nim mi się jakoś kojarzy ,a akurat o nim to chciałabym zapomnieć .:lol2:

Beauty
19-02-2013, 10:47
Amtla dzięki wielkie za fotki ,powiem Ci ,ze zaczynam się poważnie nad tymi lampkami zastanawiać:hug:będę w Łodzi może w sobotę to sobie pooglądam na żywcai zdecyduję albo ten albo ten z Almi.

Beauty
19-02-2013, 10:48
Podglądam od dawna wiele wątków na forum...między innymi Twój :) Dzisiaj wychodzę z cienia i się witam:bye: Jestem zauroczona Twoimi drzwiami, karniszami, szafą....Jestem zauroczona wieloma rzeczami :) Pozdrawiam :)
Dzięki za pochwały i zapraszam serdecznie...wpadaj częściej :yes:

Beauty
19-02-2013, 10:54
Aguś .podeślij mi namiar na fotelik ,może do sypialni się wpasuje?bardzo fajny jest:yes:a do wyszukiwnia wszystkiego też już mi brakuje cierpliwości.Tym bardziej ,że nie mam czasu :yes:a w wolnym czasie to i odpocząć by się chciało...
Dzisiaj u nas sporo śniegu napadało ,trochę trzeba pozasuwać z łopatą bo do garazu nie wjedziemy.Po południu muszę jechać do koleżanki z zębem :(miałam wczoraj straszny ból,już miałam sobie sama go zrobić :lol2:ale chyba się przestraszył i przestał boleć .:D

Beauty
19-02-2013, 10:59
Przyszłam dzień dobry powiedzieć, temat lamp, to dla mnie dramat więc się nawet nie podejmuje :yes:

A z basenem to też różnie bywa, ja latami pływałam w młodosci troche trenowałam, póżniej 10 lat chodziłam z Młodym regularnie dwa tzry razy w tygodniu. I teraz zaczęłam znowu chodzić mam takie uczulenie, że po basenie przez cała dobe nie zyje tak mi leci z nosa. Cholera dosypuja czegoś, nie wiem czego i musze niestety odpuścić, a ja akurat bardzo lubię pływać :)
Uczuliłaś się na chlor pewnie:yes:ale to masz takie objawy po pobycie na konkretnym basenie ,czy po każdym?
Ja się tym Zu skrzywieniem bardzo przejęłam ,....na jeszcze będzie rosnąć i jak nic nie będziemy robić to się to jeszzce pogłębi.Jetem umówiona na rehabilitację ...dostanie zestaw ćwiczeń .W sumie to naprawdę jestem zaskoczona bo córka przez ostatnich 8 lat sporo ćwiczyła a tu taki zonk:(

agawi74
19-02-2013, 23:38
Po południu muszę jechać do koleżanki z zębem :(miałam wczoraj straszny ból,już miałam sobie sama go zrobić :lol2:ale chyba się przestraszył i przestał boleć .:D

No popatrz Beatko, a myślałam, że dentyści do lekarza nie chodzą:lol2::lol2:
Mam nadzieję, ze ząbek już wyleczyłaś:hug:Nas też dzisiaj zasypało:bash: Kiedy ta zima wreszcie się skończy?:mad:
Namiar na fotelik zaraz Ci wyślę:yes:

Beatko widziałam ten ostatni kinkiet, który wkleiła Amtla i powiem tak- design ma fajny, ale pokrycie już nie.... Absolutnie to nie jest mosiądz, tylko taki trochę plastikowo wyglądający brąz:( No sama zobaczysz...
Uciekam, dobrej nocki:bye:

Beauty
20-02-2013, 09:17
No popatrz Beatko, a myślałam, że dentyści do lekarza nie chodzą:lol2::lol2:
chodzą ,chodzą ,wprawdzie rzadko ,ale jednak....:lol2:

Mam nadzieję, ze ząbek już wyleczyłaś

Wyobraź sobie ,że jakoś samo przeszło bez leczenia,,może to jakiś nerwoból...:yes:

Nas też dzisiaj zasypało:bash: Kiedy ta zima wreszcie się skończy?:mad:
Namiar na fotelik zaraz Ci wyślę:yes:
Już mnie ta zima zaczyna wkurzać ...wczoraj się naodśnieżałam ,a dzisiaj znowu jest to samo:mad:


Beatko widziałam ten ostatni kinkiet, który wkleiła Amtla i powiem tak- design ma fajny, ale pokrycie już nie.... Absolutnie to nie jest mosiądz, tylko taki trochę plastikowo wyglądający brąz:( No sama zobaczysz...
Uciekam, dobrej nocki:bye:
W weekend sobie pooglądam i wtedy zdecyduję który kupić ...W manufakturze Leroy i Almi są prawie obok siebie tak ,że się zbytnio nie nabiegam.:D

agawi74
21-02-2013, 00:38
Hej Beatko,

to super, ze ząbek sam się uleczył:lol2:
u nas na szczęście bez śniegu dzisiaj:yes: Też mamy tego odśnieżania w tym roku po kokardy:sick:
Beatko miałam już Cię dawno zapytać- chodzi o gadżet do roślinek- w zeszłym roku pokazywałaś swoje ostróżki w jakiś metalowcy obręczach..
Jak to się nazywa i gdzie to można kupić? Muszę coś znaleźć dla swoich hortensji, bo tez się później pokładają od ciężarów kwiatów:(
Zaczynam myśleć o ogrodzie, znaczy wiosna się zbliża:yes::D

Beauty
22-02-2013, 08:48
Znalazłam ciekawy sklepik może komuś się przyda..Szkoda ,że mam juz wszystkie płytki
http://www.kolorymaroka.pl/

Beauty
22-02-2013, 08:54
Hej Beatko,

to super, ze ząbek sam się uleczył:lol2:

Taaaa,"wyleczył sie ":mad:wczoraj wyladowałam na fotelu z klasycznym zapaleniem miagi.Poprzednią noc spedziłam z butelką ....zimnej wody przy łóżku:lol2:

u nas na szczęście bez śniegu dzisiaj:yes: Też mamy tego odśnieżania w tym roku po kokardy:sick:

U nas też biało,ale dzięki temu tak czysto:Dprzestalismy już odśnieżać ..luby czeka na odwilż:lol2:

Beatko miałam już Cię dawno zapytać- chodzi o gadżet do roślinek- w zeszłym roku pokazywałaś swoje ostróżki w jakiś metalowcy obręczach..
Jak to się nazywa i gdzie to można kupić? Muszę coś znaleźć dla swoich hortensji, bo tez się później pokładają od ciężarów kwiatów:(
Zaczynam myśleć o ogrodzie, znaczy wiosna się zbliża:yes::D
Aguś dostaniesz to w każdym sklepie ogrodniczym .To chyba nie ma jakiejś specjalnej nazwy ..po prostu podpórki .Maja różne wymiary i kształty

Amtla
22-02-2013, 19:46
To jak ta miazga śmiała się tak "zapalać"??????????????:cool:
\
Pewnie już wszystko oki ?

mugatka
22-02-2013, 20:20
agawi wpisz na allegro obręcz podpora kwiatowa
moja Mama używała jeszcze (nie śmiać się) metalowego starego krzesełka bez siedziska :)
można też użyć metalowego stojaka na donice... no i tyle mam w tej kwestii :)

agawi74
22-02-2013, 23:49
Beatko i Mugatko dzięki za wyjaśnienia :hug: u nas właśnie tych metalowych podpór nigdzie nie widziałam...:(

Beatko współczuję ząbka:hug:mam nadzieję, ze już wszystko dobrze:)
U nas wciąż pada snieg i wieje, ale podobno za tydzień ma być +16:eek: co jest wielceprawdopodobne, ze idzie zmiana pogody, bo głowa zaczyna mnie boleć:bash:

Uciekam, miłego weekendu dla wszystkichhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/biggrin.gif

monia i marek
23-02-2013, 07:08
Agawi - podpory znajdziesz w OBI :) Możesz też zamówić u jakiegoś kowala - takie ładniejsze. Ja właśnie zamówiłam cały zestaw u kowala - pergole, obeliski, podpory na pnącza i parawan. Mam nadzieję, że będzie ładnie. Na razie będzie ocynkowane, a później (jak ocynk zwietrzeje z lekka) pomalujemy na czarno.

Beauty
24-02-2013, 10:33
To jak ta miazga śmiała się tak "zapalać"??????????????:cool:
Też mnie to wkurzyło.co za bezczel:D
\
P
ewnie już wszystko oki ?
No tak nie do końca ,ale jest lepiej o tyle ,ze przynajmniej ząb nie boli ,ale nagryzać na niego nie mogę

Beauty
24-02-2013, 10:38
idzie zmiana pogody, bo głowa zaczyna mnie boleć:bash:
też wczoraj cierpiałam:(i dzisiaj już jest odwilż...co chwila coś ląduje z dachu z wielkim hukiem... :yes:


Uciekam, miłego weekendu dla wszystkichhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/biggrin.gif
Dzięki Aguś i Tobie samych przyjemności życzę:hug:

Beauty
24-02-2013, 10:40
Agawi - podpory znajdziesz w OBI :) Możesz też zamówić u jakiegoś kowala - takie ładniejsze. Ja właśnie zamówiłam cały zestaw u kowala - pergole, obeliski, podpory na pnącza i parawan. Mam nadzieję, że będzie ładnie. Na razie będzie ocynkowane, a później (jak ocynk zwietrzeje z lekka) pomalujemy na czarno.
Monia ,fajny pomysł ,a jak to wychodzi cenowo? zamawiałaś przez internet?
Chciałabym zamówić nazwę ulicy z numerem na ogrodzenie...a ci moi w okolicy to się cenią,ze głowa mała:yes:

Beauty
24-02-2013, 10:45
Dziewczyny byłam wczoraj w Łodzi i ostatecznie zakupiłam kinkiet w almi ,który u mnie będzie wisiał przy suficie:lol2:
Zastanawialiśmy si,e z M nad tym z Leroya,ale odcień brązu byłby inny niż żyrandola,:yes:bardziej wpadał ten kolor w rudy poprzez spatynowanie i za bardzo by się odcinał .Wybrałam mosiężny ,bo kinkiety mam w takim samym kolorze i okucia stolarki tez pasują ,więc chyba wybór jest dobry.Miałam z kolei dzisiaj jechać na targi gardenii do Poznania ,ale nie miałam już siły po wczorajszym buszowaniu po sklepach...

monia i marek
24-02-2013, 11:25
Monia ,fajny pomysł ,a jak to wychodzi cenowo? zamawiałaś przez internet?
Chciałabym zamówić nazwę ulicy z numerem na ogrodzenie...a ci moi w okolicy to się cenią,ze głowa mała:yes:

Takich rzeczy boję się przez Internet - połowa to będzie chińszczyzna. Wolę zamówić takie jak trzeba z ocynkiem itp. Na pewno wychodzi drożej, ale przynajmniej wiem, że nie złapie mi tego rdza za rok lub dwa lata. Kupiłam kiedyś takie badziewne obeliski, to już całe zardzewiałe i kwalifikują się do czyszczenia, malowania (nie mam na to czasu i cierpliwości) albo wymiany. Postawiłam na wymianę, bo to, co miałam było z cienkich rurek. Teraz będzie kute z pełnych, stalowych prętów.
Co do ceny... Za 3 częściowy parawan zapłaciłam 600zł (tak tanio tylko dlatego, że ten kowal to rodzin naszego absolwenta ;), więc można powiedzieć, że po znajomości ). Zrobię fotkę, to pokażę. Teraz czekam na resztę zamówienia, które powinno u mnie być w nadchodzącym tygodniu. To solidne rzeczy, które już zostaną na lata.

Beauty
24-02-2013, 12:01
Moniu ,masz rację :yes:lepiej zainwestować raz i później mieć już święty spokój.:yes:jak już będziesz miała tę pergole to koniecznie pokaz , może coś podpatrzę ..:yes:
jak tylko zrobi się ciepło to dokończa mi nawadnianie mogę się wziąć za jakieś nasadzenia.Na razie nie mam kompletnie jeszcze pomysłu ,Póki co to jestem pewna ,ze posadzę obok brzóz trochę tych dereni o czerwonych łodygach ,,,strasznie mi się to podoba...sibrica chyba się nazywają .

Beauty
25-02-2013, 09:58
Taki oto zakupiłam kinkiet sufitowy:lol2:
http://imageshack.us/a/img809/3637/p1100565n.jpg
Tym sposobem zniknie ostatni kabel w salonie..:yes:

Beauty
25-02-2013, 10:03
Wymyśliłam sobie ,że na klatce schodowej powstanie galeria - zdjęcia połączone z różnymi kształtami luster.Jedno już zakupiłam
http://www.almi-decor.com/images/products/2300/box-380x380-9230202.jpg

agawi74
25-02-2013, 23:50
Monia i Beatko- dzięki za pomysł i namiary :hug:
Ja ograniczę się jednak do szukania gotowych podpórek, bo i tak nie chcę, żeby były widoczne- mają z czasem zarosnąć i tyle:D
Tak samo jak z utęsknieniem czekam, aż róża pnąca urośnie i zagęści się na tyle, żeby zasłonić metalowy łuk, bo dla mnie to nie przystrój:no:

Beatko bardzo ładny ten kinkiecik:eek:- piękny ma kolorek:yes:
U mnie jeszcze są dwie sypialnie z wiszącymi kablami:bash:Niedlugo się za nie biorę:cool:
Lustro też śliczne-baaardzo lubię połączanie czerni ze starym złotem lub mosiądzem:D

Beauty
26-02-2013, 11:45
No to w nomi lub w Castoramie znajdziesz te podpórki na pewno..:yes:
Ciesze się z powodu kinkietu l..tym sposobem zakończę temat oświetlenia w salonie...mam tam taki trochę miszmasz ,ale w sumie to wszystko się ładnie komponuje...
A na lustro poluję jeszcze jedno ,ale jest dostępne w Poznaniu...:yes:może w weekend się przejadę .
Zamówiłam sobie jeszcze jeden obrus na rozłożony stół (brałyśmy już u tej babki z allegro),bo szykuje mi się impra za dwa tygodnie...Będzie białyz srebrną lamówką .

doctor.jk
26-02-2013, 11:55
Beauty.... Troche mi smutno ............ Ale to jeszcze nie koniec .... Sory p. Moniko , wcale to nie było moim celem , to musiał być jakis news regionalnej TV....

monia i marek
26-02-2013, 12:50
:jawdrop:Doctorku, tylko dlaczego ja jestem na tym monitorze, hę??
Na dodatek taka stara, obciachowa fotka ...

karolek59
26-02-2013, 13:01
:jawdrop:Doctorku, tylko dlaczego ja jestem na tym monitorze, hę??
Na dodatek taka stara, obciachowa fotka ...

Monia
jeśli to ty
to jestem pod wrażeniem :eek::eek:
piękna kobitka z Ciebie

Beatko
kinkiecik super
kurczę ty kochaniutka ciągle cos szałowego kupujesz:yes:

Beauty
26-02-2013, 21:04
:jawdrop:Doctorku, tylko dlaczego ja jestem na tym monitorze, hę??
Na dodatek taka stara, obciachowa fotka ...
A to czemu doctorku jest Ci smutno?można Cię jakoś pocieszyć?:D

Beauty
26-02-2013, 21:07
:jawdrop:Doctorku, tylko dlaczego ja jestem na tym monitorze, hę??
Na dodatek taka stara, obciachowa fotka ...
co to za fota?ja nic nie widziałam:(
A swoją drogą doctorek zamaist śledzić gdzieś nas w sieci mógłby popodziwiać nasze nowe nabytki do domu...wszak do forum budowlane:D

Beauty
26-02-2013, 21:12
Monia
jeśli to ty
to jestem pod wrażeniem :eek::eek:
piękna kobitka z Ciebie
Całkowicie się z Toba zgadzam:yes::yes:


Beatko
kinkiecik super
kurczę ty kochaniutka ciągle cos szałowego kupujesz:yes:
już dzisiaj lampeck zawisły ...cieszyłam się do momentu ,kiedy nie rozwaliłam samochodu:yes::(bilans wyszedł wiec na zero..:yes:

doctor.jk
26-02-2013, 21:16
AAA wiesz Beauty:( Chyba nie można mi pomóc . To jest coś takiego jak swędzenie którego nie można podrapać :bash:...... pewno przez tę emer.

doctor.jk
26-02-2013, 21:30
co to za fota?ja nic nie widziałam:(
A swoją drogą doctorek zamaist śledzić gdzieś nas w sieci mógłby popodziwiać nasze nowe nabytki do domu...wszak do forum budowlane:D

Beatko Ty tu nie zagaduj :cool: tylko powiedz jak bardzo auto rozwaliłaś :eek:

Arnika
26-02-2013, 21:41
Nabytki jak najbardziej pasujące do Twojego domku..
Ale autkiem mnie zmartwiłaś.. Nic Ci nie jest????
No i ja bardziej samochodowa i budowlana, wolę do takich sklepów jechać.. niż np do kosmetycznego sklepu....

Zdjęcia żadnego nie widziałam..

Beauty
26-02-2013, 22:08
AAA wiesz Beauty:( Chyba nie można mi pomóc . To jest coś takiego jak swędzenie którego nie można podrapać :bash:
EEe tam ...gadasz...zawsze jest jakieś wyjście.Np zakup takiego czegoś ,wszędzie dojdzie:lol2:mogę przesłać prezencik...

http://www.agaton.odt.pl/stThumbnailPlugin.php?i=media/products/c521bca75ce124735be966d17a365594/images/785-1.jpg&t=large&f=product&u=1361622283

...
... pewno przez tę emer.

No co Ty ,,,to znaczy ,że dopiero zaczynasz żyć ...Jesteś wolnym człowiekiem..zazdroszczę ,bo ja emerytury nie będę mieć ...zejdę przy fotelu

Beauty
26-02-2013, 22:18
Nabytki jak najbardziej pasujące do Twojego domku..
Ale autkiem mnie zmartwiłaś.. Nic Ci nie jest????
No i ja bardziej samochodowa i budowlana, wolę do takich sklepów jechać.. niż np do kosmetycznego sklepu....

Zdjęcia żadnego nie widziałam..
Wiola nic mi nie jest tylko psyche siadło:(ostatnio w ogóle jestem jakaś nierozgarnięta...a dzisiaj to jechałam jak nieprzytomna:bash:cofałam na osiedlu w wąskiej uliczce,,,była pryzma śniegu a w niej stał sobie słup ...no niestety czujniki cofania włączyły się zbyt późno,albo ja przez roztargnienie ich nie słyszałam i przydzwoniłam w ten słup...myślę ,że klapa i zderzak do wymiany...Nie było by nic takiego gdyby nie to ,ze bryka ma 1,5 roku:(kosztów nie będzie:yes: ,ale wyrzut sumienia został ,.bo ja jestem naprawdę męskim kierowcą ...:lol2: nawet moje dzieci przyznały ,że jeżdżę jak chłop ,a tu taki zonk...

doctor.jk
26-02-2013, 22:35
...:lol2: nawet moje dzieci przyznały ,że jeżdżę jak chłop(pewno miały na myśli chłopa od traktora) ,a tu taki zonk...

Noo nie, tak własną matkę obrażać :eek:

Beauty
26-02-2013, 22:56
Noo nie, tak własną matkę obrażać :eek:

No nie ,j a bynajmniej nie czułam się obrażona:P

agawi74
27-02-2013, 00:51
No to w nomi lub w Castoramie znajdziesz te podpórki na pewno..:yes:.

U nas nomi to chyba nie ma.... Ale Castoram pod dostatkiem:lol2: a jeszcze jest i Obi- na pewno coś znajdę:D


Zamówiłam sobie jeszcze jeden obrus na rozłożony stół (brałyśmy już u tej babki z allegro),bo szykuje mi się impra za dwa tygodnie...Będzie białyz srebrną lamówką .

Powiem Ci Beatko, ze ja z żadnego dotąd zamówionego obrusu nie jest do końca zadowolona... Niby są ładne,. ale się kiepsko prasują:bash:
Zastanawiam się, czy nie uszyć paru u Pani Kasi- może ona doradzi jakiś dobry materiał?
A co to za impra Ci się szykuje?:D

Fajnie masz z tym oświetleniem, że jesteś już po- ja też zbliżam się ku końcowi:lol2:


Co ja czytam o samochodzie- a to miałaś przygodę...:( Całe szczęście ze jesteś cała i zdrowa- pal licho zderzak:hug:

Beauty
28-02-2013, 16:33
Powiem Ci Beatko, ze ja z żadnego dotąd zamówionego obrusu nie jest do końca zadowolona... Niby są ładne,. ale się kiepsko prasują:bash:

Oj to szkoda ,bo ja strasznie nie lubie prasowac;)Włśsnie dzisijaj dotarł do mnie ten biały...cieszę sie bo na rozstawiony stół do tej pory nie miałam.Ładnie jest uszyty tylko lamówkę chciałam srebrną ,ale taką atłasową ,a pani obszyła pasmanterią srebrną ,,,raczej sznurkiem . Mimo to jestem zadowolona,,,z ceny równiez


się, czy nie uszyć paru u Pani Kasi- może ona doradzi jakiś dobry materiał?
O tak ,myśle ,że to jest dobry pomysł

A co to za impra Ci się szykuje?:D

Imieninki ,,,mam 8 marca


masz z tym oświetleniem, że jesteś już po- ja też zbliżam się ku końcowi:lol2:
Z każdym zakupionym kinkietem czuję wiekszą ulgę :)powinnam niektore kable pochowac ,bo niedługo będe sie czuła jak w sklepie z oswietleniem:rotfl:



Co ja czytam o samochodzie- a to miałaś przygodę...:( Całe szczęście ze jesteś cała i zdrowa- pal licho zderzak:hug:
W tym dniu byłam kompletnie zdekoncentrowana..wiedziałam ,ze w koncu sie cos stanie ,bo wczesniej a to wjechałam na krawęznik ,a to nie zjechałam z ronda i jezdziłam w kółko:Dzobczymy na ile wyceni szkody rzeczoznawca ,,,ma przyjechac z wponiedziałek..wszystko odbedzie sie bezgotówkowo ,,ubezpieczyciel rozliczy sie z serwisem..Tylko troche mi szkoda ,bo to jest 1,5 roczny samochód.Tak jak to u mnie bywa ,,historia sie powtórzyła ,bo na poprzednie ,roczne wtedy auto, spadł śnieg z dachu ,,,wtedy szkody były o wiele większe;)

Kupiłam sobie pólmisek do kompletu Rosenthala na allegro za rozsadna cene..Takiej patery poszukiwałam ,chodzilo mi o to by nie była głęboka
http://img1.aukcjoner.pl/gallery/012229216/1_f.jpg

rasia
28-02-2013, 17:16
Fajny kinkiet sufitowy:yes: i półmisek fajny:yes:...
A zderzakiem się nie przejmuj... jak mawia moja koleżanka - to tylko jedna plomba więcej;).

Beauty
28-02-2013, 17:27
Rasia ,to byałaby dosc kosztowna plomba z brylantami chyba:rotfl:
znajomy blacharz tak na "oko"ocenil straty na 1o tys...:lol2: bo to słup odbił sie na całym tyle auta,nie tylko na zderzaku..a .tak z impetem sobie cofnełam.
dzięki za kinkiecik ,,,juz wisi i sie z nim zapzryjazniam powoli...

Arnika
28-02-2013, 20:27
Wiola nic mi nie jest tylko psyche siadło:(ostatnio w ogóle jestem jakaś nierozgarnięta...a dzisiaj to jechałam jak nieprzytomna:bash:cofałam na osiedlu w wąskiej uliczce,,,była pryzma śniegu a w niej stał sobie słup ...no niestety czujniki cofania włączyły się zbyt późno,albo ja przez roztargnienie ich nie słyszałam i przydzwoniłam w ten słup...myślę ,że klapa i zderzak do wymiany...Nie było by nic takiego gdyby nie to ,ze bryka ma 1,5 roku:(kosztów nie będzie:yes: ,ale wyrzut sumienia został ,.bo ja jestem naprawdę męskim kierowcą ...:lol2: nawet moje dzieci przyznały ,że jeżdżę jak chłop ,a tu taki zonk...

Noo to nic..
Każdy kierowca coś wymłodzi.. Dobrze Rasia gada.. jedna plomba więcej.. dla Ciebie to powinna być norma;)
W sumie ja też za kółkiem bardziej jak facet.. nie mam w swoim czujników cofania.. do tyłu jak jadę to nic nie widać.. tyłek auta z klapą podniesiony do góry, zagłówki.. ale spoko.. daję radę.. Choć nie powiem przydały by się..
Natomiast kiedyś w moim pasku mąż jechał i nowy.. miał kilka miesięcy facet przydzwonił w drzwi kierowcy i pasażera.. To był początek stycznia 2010r w ten dzień po ciepłych i mokrych mglistych dniach był duży mróz i skuł lodem wszystko.. od szyb, które przecinakiem trzeba było skuwać.. po drogi które były taflą lodu skute..
Było nie wyjeżdżać mężowi z domu..
Ja znów w zeszłym roku przydarłam swój maleńki czarny wówczas samochodzik i mężowy duży biały.... Mieliśmy błotniki black&white...
Dobrze, że Tobie nic nie jest.. auto nie jak szklanka.. po stłuczeniu da się naprawić.... to tylko kawałek blachy i śrubek...
A czerwone jest???? Myślę, że nie:no:

rasia
28-02-2013, 22:46
Rasia ,to byałaby dosc kosztowna plomba z brylantami chyba:rotfl:
znajomy blacharz tak na "oko"ocenil straty na 1o tys...:lol2: bo to słup odbił sie na całym tyle auta,nie tylko na zderzaku..a .tak z impetem sobie cofnełam.
dzięki za kinkiecik ,,,juz wisi i sie z nim zapzryjazniam powoli...

Upsss... toż to niezły impancik:lol2:. Dla pocieszenia... mniej więcej rok temu wyjeżdżałam z parkingu pod sklepem i cofnęłam prosto w... piękne nowe drzwi, a dokładnie klamkę, która wbiła się w te drzwi ślicznego niespełna miesięcznego złotego samochodziku :bash: ... czujniki cofania mimo piszczenia olałam, bo czasem działają tak na krawężnik lub zwykłe błoto, a za mną była tylko droga jednokierunkowa i nic nie jechało, bo sprawdziłam... nie wpadłam tylko na to, że ktoś mógł zostawić samochód na wąskiej drodze i zakazie postoju. Tak było to dla mnie niemożliwe, że wsiadając do samochodu nawet tego zostawionego auta nie zauważyłam:bash:

monia i marek
01-03-2013, 05:10
Dziewczynki kochane... Ja kilka lat temu wjechałam w taczki z cementem. Najgorsze jest to, że idąc do garażu (w starym domu, wyjazd z podziemnego garażu pod górkę), przeszłam obok tych taczek, ale byłam tak zamyślona, że ich nie widziałam :sick:
Cofając, oczywiście patrzyłam do tyłu, ale z dołu już niewiele było widać i dopiero huk i ciemność mnie zaskoczyły. Wyszłam z samochodu i nie dowierzałam oczom - cały cement z taczek wylał się na tylną szybę i boczne. W biegu zmywałam, żeby nie zastygło :lol2: Na szczęście nie rozbiłam ani szyby, ani karoserii :lol2: Ot, blondynka za kierownicą :wiggle:

doctor.jk
01-03-2013, 13:40
A ja tak wierzyłem, w to że kobiety są dobrymi kierowcami :o Po tej lekturze jestem pewny , że to były tylko bajki feministycznych kobiet typu Kazi Szczuki ...:P.. Ale dalej proszę o następne zwierzenia :rolleyes: Widzę że przeradza się to w konkurs... która blondynka jest bardziej zakręcona .... A teraz możecie mnie zlinczować ... właśnie rozpinam koszule , biorę to wszystko na swoją klatę :p

doctor.jk
01-03-2013, 15:17
Nie wiem co i jak . Drżą mi ręce, cały drżęWiem, że właśnie nadszedł dzieńKiedy w bestię zmieniam się...Wczoraj dr. Jekyll, dzisiaj Mr. Hyde ....
http://www.youtube.com/watch?v=oILh38Z8lt0
:)

agawi74
01-03-2013, 22:57
Hej Beatko,

no i jak Twój nowy obrusik się prasuje?:D
To się wstrzeliłaś z imieninami na 8 marca:lol2: Muszą pamiętać o życzeniach dla Ciebie:yes:

Kochana już nie żałuj tego samochodu- co się stało, to się nieodstanie. Ja i tak uważam, ze kobiety prowadzą o wiele bezpieczniej niż faceci, a to się naraziłam:lol2: Dobrze, ze tu panów mało:rotfl:

Beatko półmisek CUDO:jawdrop:
A ja właśnie piekę sernik, bo jutro mam nalot teściów:eek::sick:

Amtla
02-03-2013, 10:54
Takie patery to ja lubię....ech, może mi się kiedyś trafi...

A z samochodem, to najważniejsze, że jesteś cała...wyklepią, wymienią i będzie jak nowy :yes:

Ja też mam ciężką nogę, czyli obie jeździmy po męsku...

Beauty
02-03-2013, 11:15
Noo to nic..

A czerwone jest???? Myślę, że nie:no:
Arniczko ,niestety ,albo stety nie lubię czerwonych samochodów:(Choć może to jest błąd...wspomniany już przeze mnie znajomy blacharz powiedział ,że najlepiej się sprzedają :D Mam taki kolorek
http://www.honda.krakow.pl/img/auto/accord4d/l-accord4d-173.jpg

Beauty
02-03-2013, 11:19
Upsss... toż to niezły impancik:lol2:. Dla pocieszenia... mniej więcej rok temu wyjeżdżałam z parkingu pod sklepem i cofnęłam prosto w... piękne nowe drzwi, a dokładnie klamkę, która wbiła się w te drzwi ślicznego niespełna miesięcznego złotego samochodziku :bash: ... czujniki cofania mimo piszczenia olałam, bo czasem działają tak na krawężnik lub zwykłe błoto, a za mną była tylko droga jednokierunkowa i nic nie jechało, bo sprawdziłam... nie wpadłam tylko na to, że ktoś mógł zostawić samochód na wąskiej drodze i zakazie postoju. Tak było to dla mnie niemożliwe, że wsiadając do samochodu nawet tego zostawionego auta nie zauważyłam:bash:
Juz widzę minę właściciela owegoż pojazdu:lol2:

Beauty
02-03-2013, 11:20
Dziewczynki kochane... Ja kilka lat temu wjechałam w taczki z cementem. Najgorsze jest to, że idąc do garażu (w starym domu, wyjazd z podziemnego garażu pod górkę), przeszłam obok tych taczek, ale byłam tak zamyślona, że ich nie widziałam :sick:
Cofając, oczywiście patrzyłam do tyłu, ale z dołu już niewiele było widać i dopiero huk i ciemność mnie zaskoczyły. Wyszłam z samochodu i nie dowierzałam oczom - cały cement z taczek wylał się na tylną szybę i boczne. W biegu zmywałam, żeby nie zastygło :lol2: Na szczęście nie rozbiłam ani szyby, ani karoserii :lol2: Ot, blondynka za kierownicą :wiggle:
Monia ,ależ miałaś przygodę :Ddobrze .że się nie zabetonowałaś na amen...:rotfl:

Beauty
02-03-2013, 11:24
Nie wiem co i jak . Drżą mi ręce, cały drżęWiem, że właśnie nadszedł dzieńKiedy w bestię zmieniam się...Wczoraj dr. Jekyll, dzisiaj Mr. Hyde ....
http://www.youtube.com/watch?v=oILh38Z8lt0 (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2F watch%3Fv%3DoILh38Z8lt0)
:)
OOO widzę doctorku ,że juz masz lepszy nastrój:D

Coś czuję ,że przy Tobie to już w ogóle nie mogłabym się skupić na jeździe:Dszczególnie jakbyś nucił mi tę piosenkę :lol2:

Beauty
02-03-2013, 11:30
Hej Beatko,

no i jak Twój nowy obrusik się prasuje?:D
Aguś jeszcze go nie prasowałam

To się wstrzeliłaś z imieninami na 8 marca:lol2: Muszą pamiętać o życzeniach dla Ciebie:yes:

Jakoś tak wyszło ...ale nie lubię swoich imienin ... bo to tak nie wiadomo co świętować ...:yes:

Beatko półmisek CUDO:jawdrop:
A ja właśnie piekę sernik, bo jutro mam nalot teściów:eek::sick:
Na taki półmisek polowałam od dawna ...w sklepie jest bardzo drogi ,ale w koncu wpadł mi w łapki na allegro:wave:
O wizycie teściów czytałam u Ciebie ...na pewno zabłyśniesz specyjałami kulinarnymi...milego spotakania Ci życze

Beauty
02-03-2013, 11:44
Takie patery to ja lubię....ech, może mi się kiedyś trafi...

A z samochodem, to najważniejsze, że jesteś cała...wyklepią, wymienią i będzie jak nowy :yes:

Ja też mam ciężką nogę, czyli obie jeździmy po męsku...
fFajnie Amtluś ,że się pokazałaś ,bo coś Cię malutko ostatnio na fm .Ze zdrówkiem wszystko ok?
Muszę Ci powiedzieć ,że nie raz się zastanawiam czy nie pomyliłam sie z powołaniem ...powinnam być zawodowym kierowcą ...prowadząc samochód-odpoczywam.

Arnika
02-03-2013, 17:00
No to pomimo, że jesteśmy blondynkami , to jeździmy po męsku i pomimo tego stłuczki zdarzają nam się bardzo rzadko i co najważniejsze nie w ruchu a w .. cofaniu..
Nie raz słyszałam , że cofając blondynka widzi 8cm, a myśli, że 21 jest;):lol2:

Ja jeżdżę dużo.. bardzo dużo.. może teraz ciut mniej , ale rocznie to robię zależy kiedy.. od 25-30 000km.. jak budowałam to wykręciłam ponad 40000km...
Szczerze to mam dość już dość jazdy... wolę siedzieć jako pasażer i jak mąż prowadzi... I trzeba dodać, że ja nie pracuję.. nie zarabiam, nie jeżdżę więc bo muszę np do pracy... Ale właśnie z Emilem do szkoły, na rehabilitacje, do lekarzy..

doctor.jk
02-03-2013, 19:09
No to pomimo, że jesteśmy blondynkami , to jeździmy po męsku i pomimo tego stłuczki zdarzają nam się bardzo rzadko i co najważniejsze nie w ruchu a w .. cofaniu..
Nie raz słyszałam , że cofając blondynka widzi 8cm, a myśli, że 21 jest;):lol2:..
Noo i dlatego mężczyźni wola blondynki, Bo widzą 10 a myślą że jest 20 cm. :P i są taki eeee.... słit.....

Beauty
03-03-2013, 10:38
No to pomimo, że jesteśmy blondynkami , to jeździmy po męsku i pomimo tego stłuczki zdarzają nam się bardzo rzadko i co najważniejsze nie w ruchu a w .. cofaniu..
Mnie zdarzylo sie to pierwszy raz w 30letniej karierze kierowcy ,co daje niezły wynik:lol2:

raz słyszałam , że cofając blondynka widzi 8cm, a myśli, że 21 jest;):lol2:.
Wiolu ,znam tez takich męzczyzn...:D


7Ja jeżdżę dużo.. bardzo dużo.. może teraz ciut mniej , ale rocznie to robię zależy kiedy.. od 25-30 000km.. jak budowałam to wykręciłam ponad 40000km...
Szczerze to mam dość już dość jazdy... wolę siedzieć jako pasażer i jak mąż prowadzi... I trzeba dodać, że ja nie pracuję.. nie zarabiam, nie jeżdżę więc bo muszę np do pracy... Ale właśnie z Emilem do szkoły, na rehabilitacje, do lekarzy..
OOO ,Wiola to rzeczywiscie trzaskasz tych km..my tak srednio tez nakręcmau ok 33tys jednym autem.,Mamy dwa ....w tym drugim to nie mam pojecia ile kręcimy ,ale wydaje mi sie ,ze tez jest to ogólnie bardzo duzo ,,skoro na co dzień do pracy mamy tylko 1,5 km.
Wbrew pozorom nawet w codziennych dojazdach, tak jak mowisz ,do szkoły , podwózka dziecka na zajęcia robi sie sporo km.:yes:

doctor.jk
04-03-2013, 09:18
OOO widzę doctorku ,że juz masz lepszy nastrój :lol2:
Ale jeszcze jednej rzeczy mi brakuje i bedzie Ok :cool:

Beauty
04-03-2013, 09:39
Ale jeszcze jednej rzeczy mi brakuje i bedzie Ok :cool:
A czegoż Ci szczęścia do jeszcze brakuje/?...możesz zdradzić ?

doctor.jk
04-03-2013, 09:53
Noo jak to czego Beauty ... twojego numeru telefonu :lol2: ........eeeeee dałaś sie wciągnać .. wiedziałem że zapytasz czego... ?:yes: miłego dnia życze nara , pędź mieszać :stirthepot: amalgamaty :lol2:

doctor.jk
04-03-2013, 21:20
:)

agawi74
05-03-2013, 00:05
Hej Beatko,

U mnie już po wizytacji, ufff:lol2: Wszystko się udało, wszystko smakowało- teściowie na szczęście nie zostali na cały weekend:D
W ogrodzie powyłaziły już kwiaty cebulowe:eek: trochę się martwię, bo zapowiadają jeszcze powrót mrozów:bash:W zeszłym roku np. wymroziło mi wszystkie hiacynty:(

A co tam u Ciebie słychać dobrego?
Pozdrawiam cieplutko:D

Beauty
05-03-2013, 08:52
Noo jak to czego Beauty ... twojego numeru telefonu :lol2: ........eeeeee dałaś sie wciągnać .. wiedziałem że zapytasz czego... ?:yes: miłego dnia życze nara , pędź mieszać :stirthepot: amalgamaty :lol2:
:lol2::lol2:oj doctorku ,doctorku ...niegrzeczny chłopiec jesteś :pale wiesz...na mój telefon trzeba sobie zasłużyć .....:lol2:

Beauty
05-03-2013, 08:54
Hej Beatko,

U mnie już po wizytacji, ufff:lol2: Wszystko się udało, wszystko smakowało- teściowie na szczęście nie zostali na cały weekend:D
W ogrodzie powyłaziły już kwiaty cebulowe:eek: trochę się martwię, bo zapowiadają jeszcze powrót mrozów:bash:W zeszłym roku np. wymroziło mi wszystkie hiacynty:(

A co tam u Ciebie słychać dobrego?
Pozdrawiam cieplutko:D
fajnie Aguś ,że wizytacja si e udała ...zresztą co do tego nie miałam żadnych wątpliwości...

U nas tez jest od wczoraj wiosennie i przyjemnie ciepło...roślinki budzą się do życia ,oby nie za szybko bo faktycznie maja przyjść jeszcze mrozy.U mnie hortensje ,bzy i kaliny maja już pączki,ale cebulowych niet:(
a co u mnie ?,,monotonia ,ale parę nowości pojawiło się w dzienniku:yes:

doctor.jk
05-03-2013, 18:31
Beauty , wiesz Ty kiedyś będziesz teściową :) Bedziesz mogła w jednym dniu obchodzić swoje święta ... Pomyśl jak Cię będzie lubił przyszły zięć , ....... :lol2: ......... Wszystkie dobrego z okazij dnia dentysty i teściowej (przyszłej):)

agawi74
05-03-2013, 23:26
Jestem- ostatnio kompletnie nie mam czasu na forum:bash:
Beatko, prawie zapomniałam, ze masz dziennik:lol2:Ładne mi parę nowości- kinkieto- żyrandol okrutnie mi się podoba, mniejszy kinkieciki są równie urocze- szczególnie pięknie prezentuje się ten nad lustrem:yes:

To szklane to akcesoria na wodę? Fajny kolorek:D
Ale i tak zestaw industrialny wygrał:lol2::lol2: Rozumiem, ze to ustrojstwo idzie do garażu? U nas stoi podobne...:yes:

Beauty
06-03-2013, 10:52
Beauty , wiesz Ty kiedyś będziesz teściową :) Bedziesz mogła w jednym dniu obchodzić swoje święta ... Pomyśl jak Cię będzie lubił przyszły zięć , ....... :lol2: ......... Wszystkie dobrego z okazij dnia dentysty i teściowej (przyszłej):)
Dzięki za życzenia! nawet nie wiedziałam ,że wczoraj miałam święto :D

Beauty
06-03-2013, 10:59
Jestem- ostatnio kompletnie nie mam czasu na forum:bash:
Beatko, prawie zapomniałam, ze masz dziennik:lol2:Ładne mi parę nowości- kinkieto- żyrandol okrutnie mi się podoba, mniejszy kinkieciki są równie urocze- szczególnie pięknie prezentuje się ten nad lustrem:yes:To szklane to akcesoria na wodę? Fajny kolorek:D
Ale i tak zestaw industrialny wygrał:lol2::lol2: Rozumiem, ze to ustrojstwo idzie do garażu? U nas stoi podobne...:yes:
Aga ,ja tez nie mam czasu ...jestem tu z doskoku..
Na Twój komentarz zawsze można liczyć ...dziękuję ...:hug:chyba powoli mój dziennik odchodzi w zapomnienie ...trzeba będzie się z tym pogodzić :D
Dostałam dzisiaj przesyłkę ze szkłem ...szklaneczki sa przepiękne realu i do tego uroczo zapakowane ...zamawiałam w sklepiku lawenda w Kazimierzu ...polecam:D

A stelaże faktycznie stoją w garazu tylko trzeba je teraz umiejętnie zagospodarować ..póki co stelaże sobie ,a bałagan sobie:D

Proszę o trzymanie kciuków o 10 jutro ...:yes:plizzzz

Gosiek33
06-03-2013, 11:11
Kciuki zaciśnięte :yes:


A jak córcia?

Beauty
06-03-2013, 11:27
Kciuki zaciśnięte :yes:
Dzięki Gosiaczku:hug:jutro mam ważną sprawę...dość nerwowo ją przeżywam ,tak ,że pozytywne fluidy jak najbardziej wskazane


A jak córcia?

Ćwiczy ,jak na razie :yes:planujmy zacząć basen ,,dopiero choróbska odpuściły:(

agawi74
06-03-2013, 16:10
Na Twój komentarz zawsze można liczyć ...dziękuję ...:hug:chyba powoli mój dziennik odchodzi w zapomnienie ...trzeba będzie się z tym pogodzić :D

Beatko za nic mi nie dziękuj- ja tu przychodzę z wielką przyjemnością:hug:
I nie pleć mi tutaj o jakimś zapomnieniu:mad::mad: Masz rzeszę stałych fanek:D
U mnie też jest przecież falowo, bo dzieje się coraz mniej:(

O sklepie w Kazimierzu słyszałam- tyle razy tam byliśmy i nigdy do niego nie zajrzałam:bash:
Jak się ociepli, to wybierzemy się na wycieczkę i wdepnę tam na pewno:D

Nie wiem za co, ale mocno zaciskam kciuki, skoro prosisz:yes::hug:

U nas dzisiaj jest piękny, słoneczny dzionek i jest mega ciepło:D
Miłego popołudnia:bye:

agawi74
07-03-2013, 15:24
Hej Beatko,

czy można puścić już kciukasy?:lol2::D

zuz@nka
07-03-2013, 16:16
Hej Beatko,

czy można puścić już kciukasy?:lol2::D

no właśnie bo ja powinnam sprzątać i nie mogę przez te paluchy w tej pozycji ;)

doctor.jk
07-03-2013, 16:41
Trzymaćććććć...... a puszczać, tylko bąki można :),,,,, :lol2: ciekawość kobieca jest nieskończona jak wszechświat,, ale co do wszechświata to miałbym wątpliwośći ;)

Beauty
07-03-2013, 18:51
Gosiu,Aguś ,Zuzka....okrutna jestem strasznie ,że dopiero teraz się odzywam:hug:oczywiście ,palce można już uwolnić ,,,nawet nie wiecie ,jak bardzo się przydały...:)bardzo ,ale to bardzo dziękuje :hug::hug:

admete
07-03-2013, 19:40
Beatko wystraszyłam się bo nie mogłam wejść do Twojego dziennika z linka w sygnaturze :o - myślałam że dziennik zamknęłaś ;)

Kciuków nie zdążyłam potrzymać - ale cieszę się że się udało :hug:

agawi74
07-03-2013, 23:50
Jest już po północy, więc mogę i w dodatku będę pierwsza:wiggle:




Beatko
najserdeczniejsze życzenia
w Dniu Imienin oraz spełnienia wszystkich marzeń
:hug:http://www.myemoticons.com/images/love/kisses/double-kiss.gif http://emoty.blox.pl/resource/drinkwine.gif



http://www.enasflorists.co.uk/upload/products/tulips%20organically.jpg

monia i marek
08-03-2013, 08:49
Beatko, wszystkiego najlepszego!!!

Beauty
08-03-2013, 10:07
Dziękuje Kochane za zyczenia...I ja Wam życzę Wszystkiego Najlepszego w Dniu Naszego święta
http://misiogasienica.blox.pl/resource/gozdzik.jpg

Beauty
08-03-2013, 10:08
Kupiłam sobie wczoraj buty do biegania a tu znowu ziiiiimaaaaa;)

Beauty
08-03-2013, 10:59
Fajne sukienki sa w Tchibo ,,kupiłam córce za całe 35zł
https://www.tchibo.pl/Sukienka-tunika-z-denimu-p400013527.html

zuz@nka
08-03-2013, 11:09
wszystko NAJJJJJJJJJ

http://www.flower-arrangement-advisor.com/images/hedgehog.jpg

zuz@nka
08-03-2013, 13:04
Beauty
wpadaj do mnie do komentarzy bo tam składamy zamówienie na poduchy ;)

Gosiek33
08-03-2013, 13:29
Bauty

http://forum.muratordom.pl/image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD/2wCEAAkGBhQSERQUEhQUFRUUFRQVFBQUFBQUFBQUFBQVFBQQFB UXHCYeFxkjGRQVHy8gIycpLCwsFR4xNTAqNSYrLCkBCQoKDgwO Gg8PGiwkHyUsLywsMCwpKSwuLCwsLCwsLCkpLCwsLCwpLCwsLC wtLCwsLCwpLC0sLCwsKSwsLCwsMP/AABEIAMIBAwMBIgACEQEDEQH/xAAcAAABBQEBAQAAAAAAAAAAAAAEAAIDBQYBBwj/xAA9EAABAwIEAggCCAUFAQEAAAABAAIDBBEFEiExQVEGEyIyYX GBkaGxB0JScoLB0fAUIzNi4RVDY7LxkiT/xAAbAQACAwEBAQAAAAAAAAAAAAAEBQECAwYAB//EADcRAAEDAgMFBQcDBAMAAAAAAAEAAgMEERIhMQUTQVFhIjJxg aEGFJGxwdHwM0JSFSNi4SVD8f/aAAwDAQACEQMRAD8Az90hBm3NkSWoikoHSHsjzPAeqNq/aOSoOCnFguCMoaLoaCEDRo9VbUlDbtycNgiBHHCDftP+AVRiOI m2p32HJLgHuN5TclCY3TGzdOaHxWt6yQnhw8gp6IWF1TsNz5q6 hZ2beCaQnPwRcrQxoaqOeIySOPC+6Jp6YN3RE5bGLlZnEMdJNm rN7sBuNUZCySo7LNFo34i1uyAnqy8qipqpzzZaCkpcouUtqJzx K3MDKc3dquwUZdvoERmbH3RrzUU1TbZMpxcoeJrpDyCxke6TN2 nJavo3ch5dtZYGTD81VK62md1vfdei0EfV055uHzWVjiAcT4lP NwIom9c0vopyySVzeOSfFBlCnibYXTGvzGw2U8psFtC3EbqziS bFUmPVmVhWNLlbdIKzM63JVCFqHXcur2dDu4r8126S4khUzSSS XQF5eSuldO6optlC8u3XU1dC8vLqcE1dCkLycF0FcC6rhVKe0X RIg8UNGdUWCvOUDVc6pJSXSWathC9Lp8GAGaY2HBvE+afNithl jGUIStrXPOvooHmwWQLIBaML5mIy/OTPpwCbNL/lUdVUZnfJEYjU6ZRx3QEYurxg946pvBFhGIoinOquBUBoueSqa Rmqmkr4HjqZXdS8k5J9SwE7Nmbvlv8AWbqL6gjY2N2BuJyvuDP IGBZ/HsYLnEAqopqV0jrD1KtK/oxPG+0rba2vfM0i12vY4aOaRsRporClgEbbBCTzgC/PROy9lIzds7y7Q0LYhzPNWmEtbLURRvJDXva1xHAONr/FVrnKWk77TyIPsUtc177nilo7Tw6TPNPr6J0cro3izmOLT6cR4 Hf1R+EUed4HqfILUdJsPEzetA7bRw3I4tPPmP8AKCwGmysLzx2 8kdsKVtawHiO9+dVbb1M/Z7i06Hu/nRF4nNZluQWPleSbBX2NzaW4lV9LScV0FYzHIGDgkNIBHHiKdR U9ggsaq8rSrad4a1YjpFXXNlo5ogjsj6KIzy3VJNJmcSmJJJI4 3N12jQALBJJKyVlSyukpYwo09hULykTXtUgC48L1l66gsupFJe Xkk4JqcFIXl0LqQC6pVUlPHIoV0KLqUXnCSHCShRdegQSXN1HV VVlBJUZQgZ5CUHAwyOudFw7Ibm5TJNblKBSRt0TIxYprgtZGXy si3uygnwWSLTLITwv8Fo6wlzLDigWQBgsFSoeGhEUr90CeJV3g 2J3jZSzFxizDKRq+Mk27N9xcjTwXcZwGSnd2u0x18kg7rrbjwc OIPxFiqeAXK3XRvFRKx1NOA8EXbm2dzbcagjcEai6TOa89pgvb hz45denHxRcYZUnBIbO4H6H78PBZk4PIYOvAvHnyOI+q7QjMOA N1ynhW3wSg/hnyR/1Kadtu1bsuH1JBtexNnDQ20tsKfGMBMDiW3MZ2PFv9rv1VqTaM Ek26OV9Ov2PRUqtmVEMG9tpe/T7jqryimzRtPMD5X/VNrI7MzNFsveA+DwOXPl6qLC2ERNB3sfmSB7FWLHeXrsQdCDzB C5+Csl2RXOLNASCOY/Mwu1qKKHbOzmY9SAQeTrZ+uRWPk7b78EU1tgjq/DhGbt7ju7/aeLD4j4hVlVNYL6vQujqIhUtNw7P88F8nqYJIZTA8WLclVYzWW BWFqpsziVd4/XXNgqGyXVkuJ1gun2ZT7tmIplkgE7KnBqXJsXWTcq6GKZsalES 9ZYmayEyJZUW+JRmNRZSJbqEEqSemc22cEFwDgDuWnZ3hdXuFY UyKL+KqG3ZciCI/78g4n/jadzxOnNU1ZUule57zdzjcn98FrgyU7zNCpWTiErLNzbLVpuuJ wXF0KgVk4BdsuhdUrK+a5ZdSsnAKFe66AuJ1klCrdaKWW6URTM t0mOsiYo921cxbLJTsNlHL3tFA6bVGQM4lSZABmqkYcymu7IQM p1RU77lC21SyR2I3WkYtmp6Nqso3FpBGhGx5FA0zdUc46LSNtl i95DwQtdheLdY0HYnsuH2XeP8Aa47cifHS3Drix1B58RyWX6LP zl7B3wC9mnft3oj5jbxHitIzVoI9PJctt2mbHIJW5X18efn87r 6LsOp95gLH52/LeHLoVG6myuJHcNreHNpTmBEROBHMHdNdHY+CTVNU+pk3kneyu edha/jzTekp2Use5jyaCbdLm9lx0Ie0tds73BGzh4hYLpI50Jcx2hHs RwcPAr0ENsqjpX0f/i4bN/qsuYz9rnEfPhyPmU72Htt9ETA89h3oefgePxSTbOyWVZEze8PU f64Lx2dxcSSoC1HSw230I3HHyUBYuwuXZpRkwWChDFMyJPjjRL IVYISWRRxQIuOkUkMSLa1aCO6BdISVXyUqs+jvRR1Q4vcCII7u leTlFgLlgcePyvflfS9D+gj614e+7IAdXbGQjdkd/i7YeJ0Vp9ImPxxxCgpA1rGaSlm1xr1QO511ceJ34qGxjFZEsu1 uN3l1XmfSDFTPJe2VjAGRMHdYxuzQFVWR81IlRYU+WRsbGlznG wA4lTm0XK1bIHmwTsBwCSrmbFGNTq5x0axg70jjwACXScQCfJT D+VG0Rh/GVze9MfvEm3gAtLjVUyigNJTm8jwP4qYfW/4WngwfH1WKfGgoDJUEy6N0A5/5fbp4ox4bEQ068enRQpBP6tIMRBjcF7eNXWpybZdaqKp5p4C6A uBOCkhQu2STgkosrK8gN3AAgHgSbC/nwW//ANKp54IxNEGShgD5YiA5zhoXOy3a4m172JN15k9+qtMGx6SI27 zeR3HkfyQe1I55GAwutby9UNsySlicRUtuD5geX19Fd1vQpzO1 E4SN8dHeXIn28lVywubo5pb5gj5rWYfjLZNWGx4g6H1HEK1ZMx ws5rfyXPt2rMzszC9vL8+CeT+z1NUtEtM+wPLMff18l5bKdUy2 q9Nn6O0z+9E1pP1hdvxaR8VX1H0fREXje8cu64e2nzRbNpRO1u PX5JRJsCpZ3SD52+f3WKY7VGjUWGpVlVdCp290sePPIfZ9h7Eo jDcEkiBfKxwtsLXt43FwnVJLFUPDWvGfVIKykqKcYnxnLp9U/DY/4docP6m/l4eS1FFUCRudv1u8OT7XPvqfdZV0mY3VrhVYImuudy0BvPNc5r 8LZT8AtvaDZhnpxuRe2XjyPx+aO9ma8QSvZKbXzueFtfT5K0PZ KnifdcezMLjz8vAqAFfLiL5HVfTxZ4uj44riybksmwzoi9/z/VU6FDm4Oa83+kPAckgnaOzKbP8ACTfN+Ia+YdzWLMK9zxTCW1E D43bOFgeThq13obFePzUhY5zXCxaS0jkQbEe4X0H2dqfeYt2/vN+XD7LktrN3L8TdD80LDAiGwp8ca1PR/wCj+qqiCIzHHxklBaLf2g6u9BbxC6d8bW5lc8Mchs3NZuCAkhr QS4kAAC5JPAAblendEfot2lrRyLYAdTy6wjb7o9SNQtl0X6D09 EAWDPLaxlcBm8Q0fUHgNeZKB6edNW0UeVljO8dkbhgP1z+Q4oX GXnCxMY6ZsYxyKv6c9MW0jDTwW65zQ05bBsDLaNaBsbbD15LyB 4vunzVLnuLnkuc43JOpJO5UlPCXuDWglxNgALknyRzWMY23xQc z3yuv8EM2kLiAASSbADUkngAtKyJtBCbWNRILX3yNO7R+Z4nTY al01Myjjzvs6Ui33bjuN8ebvQeObqqgyOLnG5P7AHglI/5J+Fn6LTmf5nkP8RxPFHkf06PE/wDVIyH8RzPXlyVZLTlxJOpOpPjzUD6FWpamOanwhaMgku+de6p X0tlE+FXEkSCqI7BZvisiGTEqsc1NspXKNyWSgAppGSV0JwC4E 4LJXCeF1cC6qrREHdFQNsh4WolhQVTNiOEJC88FPFMWm4JBGxG 60WG9Jho2XQ8HcD5jh8vJZhxsopXJfLTsmbZ4RdBXz0b8URy4j gV6fT1ZHdOnuPRFNqeXZPhsfMLy/D8efDsbt+ydvTkthhOPsmGhs77J39OYSKeilhzGYXf0W1KesFu 67kfoePzWkZXkb6+Sna9h2GvgbFVLajmL+I0KlZr3Tr7H1S910 xdCPBET0bH94X8SNfca/FCS4Pp2D6Hb34eyKjn4ORLYwdQUdR7ZraE/23m3I5j4H6JNXbHpKof3WC/MZH4j63QcGIFr7SgNuGjQWHZAbm8b21KMqIOIUdTAXMc2wJscu bu57HLc8NUDgda4syvB7OljuPfltY8lWufHWE1MLMJ/eBpf+Q8eI4c1NFFLTDdSPxfxJ1tyPC458Qi2oqCVNlpiFGWlKD ZyZEh4VlCNV5506w3q6ouA0kaHfiHZd8gfxLfUrifNVf0h4UZK eKVo7TZAwjiTJ2bD8Qb7p17N1DodoNbwcCD8x6gLndsx4oD0z/PJee4dWOhlZLHYPjcHNJFxccwve8BxGeppYpXNjidI0O+s8WOz raWvva50O68YxKjpwOrjLhJCXNkkcAGSEWLjpe1jmA5gDippOk dRDEKeKeUNtr2iMrTwHFt+DeAOups36pUUrntDiLeK5inxQuId ovSOlPTZtFG5gkE1SeFgGx3+0Btbg0kk8V41W1b5XukkcXPcbk nclHUODSzn+WwkcXHRo5kuOn5rSUfRGGGxmPWv+yLhg8+Lvh5J RUbQpaBtnu7XIZn4cEXDTT1ruw3L0WXwfAZKg9kWYO9I64Y314 nwGq1AZDRxnLqSLOkPff8A2NH1W+HuSisQxIRsu6zWN0a1oAHg 1oGixGI4m6Z1zsO63gB++KRxy1G2H2PZhGvXpf8AAE5fFBstlz 2pTpyHVKvxB0ri53oOAHIIQyqJ8igfIuvjDYWBjBYDRcrITK8v ebko0Srpcq4TKVkqs2UqphCJcENK1EMN0nsRF7hYEYSqGpjsVB dW1VDdVzqY3SmoZY3TemeHCx1TWp6s8G6LVFSbQxOeOLrWY37z zZo9SjcWw+ClYYxI2eoOjizWCAcQ1x/qycL6NbrubEDXReA6qiASSukvXUWRsalChjUpKTHMpA7VclcoX v0T3m4Q+ZatCuxqa03Nua1GE0fUsue+74eCqsAoLu6xw0G3nzV xJLcpvRw27Z8kHVy4ju26cfsrCmxdzdD2h47+6uKaZr9nC/I6O/z6LLM3VjA3VRPsCnrDdvZdzH1H/iZ0ftLWUQwuONvJ2vkdfjdahrXkWIzfNTRwvb9Vw8wSs6ypc3Z zh5EhV2LY49rT/Mf/APR/VKpfYyRgJMwt4H7pzH7YslOHcm/j+fJehwVbSLOFigcWwtwImhNyO+37Q5+a8VqcXc518x87m/ujaLppVRWyTvAHAnOPZ10pZ7OyxPxQyA8wRYEeqZ/1BrxdzSPO/wBl7LDiUbWAvOj9Lb2PA380ypqQyMvs54bq/Lq4M4Shv1gOIG2/Arz/AAjpUyoNpQ2OU7SNFmSX4PbsD4jdaKnqJYiDc23Fj8WlUOymxy YZGZdD6gp5BEyohxRPz6rW4HUxTjNE9r7bgHUfeadR6q9rqMdQ +4BAs8X4OYQ4O8wQD6LyjHsKdD/+2iJjy6yMbpkv/uNH2Cd27Dy29OlxFz6dubQyRtJtwLmgm3qVtRbGZS1jJw8lvD6 grnawyvBYW5rx/FQXPLYtRz3uTutR0e6Fta1stRZ1xmaw/wDZ44+R081aYR0XY2RoAGUG7idzzvfdaatp+ATr2w249kbIack DiR+apVsyHeSF0o8is9WVR2boALADSw5Cypq2qbG0vebAe5PIe KOx7FYqe4cQ5/CMHtfi+yPPXwXn2J4i+Z13HyA2A5ALlNlbKlrDvJLhvM6nw+66 Wo2pFSswx5u+Xj9lHiuJumdc6Ad1vBo/XxQAcnlqKp8Fmf3Y3+ZGUe7rBfRoYmRNDGCwC49++qHl2ZJVdI UM9y1lP0Emd3nMZ5kuPsBb4q1o/o9px/Wnc7mGhrPndavKIj2bUaltvHJeeMRlJSvebMa5x5NBcfYar1Wh 6OYfFYiIPI4yEv8Ag4kLQU+LsaLMaGjk0AD4aLC54LV1MxvfeF 5fh/QKtksRA5gPGQtj+Djm+C0NF9FEp/rTMZ4MBefd2UfNaup6TMYO08DwG6zuKfSQG6RjXnurF8jeiCc+ kBt3ipX/AEWUzNXyyEce0xo/6KvrpMLou5C2V42z3k18nkt+AWbxLpTNP3nkDkCqOdt914QySC 7ip99azuMARvSXp7UVHYv1cWwjZoLcjbh4DRZbMiKtiDug5WYC i45TKLlS3SUd0lktFZMKcXKEuXQ5K7cUitxXcy5TU2eQNHE6+A 4pj3K/wakytznd23ki6eIvdZUlk3TLox4DQGt0AQzXap8jlDHuugAtYJ W0ZZoqBt3K1jbZA0kfaRkjrJtRssMRQkxubKKrnyhYjHcSzOsC rjH8TyghY97rm5SzaNTi7DU/2TR/9jl0OSzLgXQ1Kosl0bipI3rb9D+lhDmwzm7HEBrju0nQXPLx/Yw+Qg2IsfFT0++i2kDXtzWkFQ+B+Jh8eq91npzGOBB0II0c1wt YjkQSPVaZ8YNmjYfIcEJjFIGU8QeQHZGZr8Hdm9/W6FqOl9Oy9iXnS2QXHq42CVXAJB0CfuLqhgextzmj8TroqKndP LsLANHee93dYPj5AErzPE+n1VUEgO6tp2ZFdptyL+8739FqcRx VlYwCdjS0ElsYJIGneceJ4bcTz1GhnghH8qFjTzAv6/vmj6bZwkAeWg8rrlqyWKFxxyW8M/Ll6qgoehs8nafaNp1u46nxHA+6smdGqaLWR5eeV7D4fqU2sxd7 zqSff5qvkPP53T+OiKVDa0DP0479XZ/69Faf6pFHpDE1vjbX4KGXHJDxt5WCryf3/wCJnX+A0RYpBxWMm2ql+QdYdMkX/FuduSV01QG51+KraisN9/bUe6panENT8PG+twsZGwxai5Q/vE8p1WrfjrW/5Px8FW1fSkkaE68tAstJVErjZEG6d1uyAFf3cu75JVpNWufuTb lwUJULZUnTIXqimtawWAUmayTn6Id0qb1y2Y+yq5l1DVKucFZS 6oGRqzmjxBE078KZdcXbJJZgKY4gjSuArpTXDkl9uCThE0lL1j wPU+S0hdpbloq/DqbI257x3/RFZk6o4sDbnUpVUPxuy0CYN12NvaXBup4W9oI5ouVi42CPgZZD YlV5Qp55coWS6Q4n9UJlPKIIrKlJTmeQKoxOszvPJBhJdC5Z7i 43K7eNgjaGhOaF699Ev0fMcwVtU0Ft7QRuFw43sZnA7tB2HME8 BfB9A+ixrqtkWoYO3K4fVjbbMQeZuGjxcF7vjmIhgbFCA0NDWs aNAABZrRyGgVHXDckHVVbYBc66BfPvSOpEtXO8bOlkItoMpeco 8NLLY9AehJu2qqgWxts+KMjtSEate4HZnHXvacDrYdGugMcRbL ORJJobW/lMPMA/1DyJFuQPeV3ildqLnne9ibX43/e6ZQ0jnZORD5BD2na8vuh8Wxd8kj5Hm7XAtAcc1m30FnafBUMc OZ3G3Ik28tAPki6qcF1yfTT3NuPmoRV220/eu6Nh2ZFbE8XSyr2vVS/22usOiNBIA1DRyCgldcX4AqA1B57oSWq58dfTh5JpZrEiLcRuc 0Tm/Z9lE+psPP8Af5FAS1d99FDdzvha4t7LJ9YBk1athAzKsH1ungf PhayCnxADihJ4JSezYDzN/dATUkg3b8boWSeUreOKM8QiJsSJ2Qjn3UMjH/ZPsmNJ5H2Q176o5sYAyUpSzKJ77JnWKCFoGlFdek6VBZ10yKA1 WwIgypheoS9IPUWVgEXG64TJo02NyfK/RacFlmHZIUhJdskhbI26KaUdh1Ib53aDh+q5R0V+27Ro18/8Il02Y+HBLYYf3OSiWS/Zb5ovNuuMco2lOjTRqBIUxGoRsQ1uhQ29lysrQ3Rb7xsQxuWBa XGwUOMVtgbLIPidI4lX1TPnUcYASqrrd67JN6V3u7chmq2PBjx KLhwlo3RfWq86G4L/ABNS1rv6bP5kvi1pHY/EbDyJ5IRhc42Cs+pkcMyt10HwgUVHnItLUWcebY7Hq2+xLvxDk k+qzTMvxcD7KXHcTzOOvgFmYcStNf7LSfW2iaSQ4GtB/LpDG91ZVtP7QfQcVdVVY2Nlydbfks3NVFxJNrk38vBMxDE83iq 6WqT1j2R5lM5pnSHJFSSA8fPwQ0tWP3+/NNZSPfsLDmdB/lEx4cxvfN/AaBZSVROiGL2N1KDbM5xytub8BqUbT4HI7V1m/E/4VhBUNaLNACdJi1lkHRkXe5CPqZDlG2yhZ0dHM/BTxYK0ePmh3YueahfiZ5rFz6VpuBdYEVDtSrUULBwCZJRx8gqO bFrblVVX0lA2N1V1cwCwC2iopnnIlaWWijVLiU0UYOyzlV0jkd sbKskmLjcknzWTtongE8pdkyA3kciKqszOJGyi65Q3XQhPeSTc p8IGgWCmMyXXKGyVlf3le3IU3WpzZFAAu2XhULxhCKEqRlQ4Tw rGoWe4UmZJcCSy3ytuloKmozaDYJjNkMHImIrQZlIi3CLBEtdo ERGEPEEZC3REsF0JJkpXOytJWcqKnM4lWGO1mVuUcVnxKgK6TE 7ANAiqSDs4zxRrXp7pUJG5TRxOPAoARkolzQNVO169H6HwiCjz fXnOYn+xt2sH/Y/jWEoMEfI5rdsxA8r8V6BVyhoDW91oDWjwaLD4Jvs+m7Re7gke0 puyImHXXwVdi1fqqKjDpJH5bnQD3/8AEsQnJcVb4ZWMgiAAGc3LieZ4egsPRElomf2jYDNWpgKdlxra ygOAPAu91vAfqUxrGM2FzzOq5XYw5530Vc+ZVnqYwMMY81Uh7z mckdNXFDdaSUOCk6oA3KAL3PNyrtiAyAR3WqCR6q6rG2tVRU42 522i854RcNDI/Oyv6jEGt4qpqce+yqh5e7U3SbTOKxJTWKiiZ3ynz17nblDkopm GuKlGDu5qcN0YJYY8gVXpKx/0V3NNODv8F7duVhVRc0AkEU/DnjgojA4cCqYStRKw6FRpyRakoWi6F0JqSheUgTgo2lSBSvJyS SShQrhoU0YUUZU8ehTILmnlENbaxRrDZpUUUeiirJsrURfdjEU Ee2bKpq4DI83Og2T4cOaN05rynBLC5t72R5c4DCCiWxsCIZO0c EE0p114yE6IZzb6rUdGzcvkI0aLD7x/QfNSYhUaFS0sPVQMbxIzO+8dSPTQKqr5l0MTd1AAdSk4aJJi4a IOEAyAnYanyGpQ7p76pz32YTxdp6DUqtnqbbJNUZ2ATdjMRRrp kPLXtbuVTz1TyhurcULYjVMI6IWu4qyqMb+ygXTvepYKPmjGNA 2CoZAtrxxZMCEjwvi4qaKmaDtdTPfdROKyLiVTePdqVNO4W0AQ 7XLpaVwtO1iqBpsqtFhZO6wrvWHmusp3cGn2ThRvP1XeyndlQS 0cU0TO5lPFQ4cU10RG4I8wmgL2EqMiphOSuiYcQosyQapAdzVc IROaM7j3Cjdh0TtrfJRFKy2Ejx1XgC3ukhJ+AjgUHLhTh4owSk bEp38Q7n7rweOIW7J5m8bqq6kjgkArRz77hMELSoJCKbWfyCAs krQUDUl7Lmp98jTwiOAXUkwCTuVlD3Qq7ETqkktKnuIaHvoZqc EkktRRUgUlKO237zfmEklZveCodFscSOp8/wA1Q4gkkunn0KT0nBV9YdG/d/MqucuJJS7vJ5DoontXYhoupIGq7yKOiTV0pJIRqzTFb0ULSBdo 9gkkiItVjUHsq5iibl2HsFEYxpoPZJJHWySYE3KJpmC+wVgGDk FxJEx6IWU5qKWIch7BV1VTtsey32CSSCl1WsJN1n6hgB0A9kM9 JJCcF0EeicxNckko4K3FcKRSSXuCsmFdCSSyVgkF1JJQvL//2Q==http://imgs.mi9.com/uploads/fine-art/4362/pink-flower_1920x1200_76914.jpg

MarJel
08-03-2013, 13:47
Tropem Zuzanki ;)


http://img685.imageshack.us/img685/1842/1312107192.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/685/1312107192.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Wszystkiego najlepszego Beatko :hug:

agawi74
08-03-2013, 16:22
To ja jeszcze też z dyżurnym goździkiem wpadłam Beatko:rolleyes:
http://i4.dobramama.pl/e6c42ceb32a5103c3276b8bd630d6d5a/gozdzik.jpg

Resztę dziewczynek odwiedzę wieczorkiem , bo już muszę lecieć na zakupy. Paaaaa

Amtla
08-03-2013, 18:31
Z najlepszymi imieninowymi...

http://twojasuknia.pl/slubny-blog/wp-content/uploads/bukiety-slubne-roze/Bukiety-ślubne-róże-56-990x965.jpg

mugatka
08-03-2013, 21:01
Wszystkiego naj :) Spełnienia marzeń :):hug:

admete
09-03-2013, 10:50
I ja kwiatucha zostawiam i życzę wszystkiego najlepszego http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/flowers/smileys-flowers-719593.gif

tutli_putli
09-03-2013, 11:29
Beatko podglądam systematycznie tylko czasu na pisanie brak. Piękny ten komplet tarasowy. Co do kolorów osobiście bardzo podoba mi się w antracycie ale obawiam się, że będzie bardzo kurz widać w każdej szparce. Praktyczniejszy chyba jednak będzie ten w naturalnym kolorze :)

... spełnienia marzeń i spóźnione buziaki zostawiam
http://lawendowafarma.com.pl/allegro/bukiet_9/assets/images/bukiet_9_7.jpg

Beauty
11-03-2013, 09:01
Dziewczyny dziękuję wszystkim za piękne życzenia...:hug:
Melduję ,że żyję po pierwszej fali gości....było mega śmiesznie ,zrelaksowałam się bardzo choć nie powiem ,lekki stresik był by wszystko podać jak należy i potraw nie poprzypalać :D bardzo lubię podejmować gości , ale po podaniu dań na ciepło jestem dopiero wyluzowana...:)

Beauty
11-03-2013, 09:10
Tak córcia ustroiła mi stół
http://imageshack.us/a/img442/9282/p1100573j.jpg

Gosiek33
11-03-2013, 09:54
pięknie Córcia przyszykowała stół :yes:

bogumil
11-03-2013, 10:13
Beatko...wszystkiego najpiękniejszego życzę tobie ....po czasie, ale ja również miałam gości a i ostatnio nie bardzo mam siły na zaglądanie na FM ....choć bardzo się staram:) Buziaki posyłam:)

agawi74
11-03-2013, 23:32
O rety Beatko,

ale miałaś cudny stół:jawdrop: I jakie smakołyki na nim - aż się głodna zrobiłam:rolleyes:
Imieniny musiały się udać:wiggle:Mam nadzieję, że prezenty też:cool:

Beatko Twoje czarne wizje się u mnie sprawdziły- mam problem z tym bielonym blatem:bash:
Nie wiem czy widziałaś moje fotki- stolarz przysłał próbkę i nie podoba mi się:cry::cry: Dziewczyny teraz radzą mi jaką metodę bielenia najlepiej wybrać i wychodzi na to, ze olej- a luby za bardzo nie chce oleju na biurku... Ja się zastrzelę:bash:

Arnika
12-03-2013, 07:08
Wszystkiego NAJ :)
Jak cudnie stół córcia Ci przygotowała... I to się nazywa mieć Córkę, która pomoże.
Jaka ja spóźniona jestem...

E&K
12-03-2013, 07:28
hej Beauty, ależ mi się miło na sercu zrobiło jak zobaczyłam tak pięknie przystrojony stół przez Twoją córcię.... a pisałaś , że to charakterna istotka :-) Mam nadzieję, że nasza Zuzia też zgotuje nam taką niespodziankę jak dorośnie :-) Piękny stół, nie wspomnę już o tych pysznościach na nim. To tez dzieło Zuzi;);)??? Jeśli tak to imię Zuzia jest całkowicie słusznie wybrane i przemyślane:cool: Pozdrowienia zostawiam E

Daila
12-03-2013, 12:50
Beatko przyjmij ode mnie spóźnione lecz szczere życzenia

Wszystkiego dobrego i zdrówka przede wszystkim

Córa pięknie nakryła stół :)

jo@nna
16-03-2013, 20:50
Ja też ze spóźnionymi życzeniami :)
Byłam w Krakowie :lol: Spotkania po latach są rewelacyjne.

Dużo zdrówka :hug:

agawi74
17-03-2013, 23:32
Hej Beatko,

co tam słychać?:rolleyes: czytałam u mnie, ze jesteś zaganiana- ja podobnie...:bash:
Dopiero co zasiadałam do kompa i próbuję nadrobić,ale się nie da:eek:
Wyobraź sobie, ze zuzanka skasowała dziennik:jawdrop:
Ja przebieram już nóżkami, bo być może, ze przed Świętami będą już meble do gabinetu:wiggle: A tapeta na jedną ścianę nawet nie kupiona...
Dzięki za nazwę oleju i namiary :hug:ale chyba jednak nie skorzystam, bo luby uparł się jak osioł:mad: Woli blat szczotkowany i lakier:bash:
Nie mam siły już z nim walczyć- zresztą to jednym ustępstwo, bo cały gabinet ja wymyślam:rolleyes:
Pozdrawiam Cię cieplutko:)

Beauty
18-03-2013, 08:05
Dziewczyny ,wybaczcie ,że dopiero teraz zbiorowo podziękuje Wam za życzenia...Niestety ostatnio doba wydaje się być za krótka...Mam sporo pracy.jak to u mnie przed Świętami, a poza tym dopadło mnie chyba zmęczenie materiału...Ogólnie jestem jakaś zmęczona i ciągle mnie coś boli..;)czas chyba wybrać się na badania ,bo dawno nie byłam.
Z wytęsknieniem oczekuję wiosny by zabrać się za ogródek...podglądam bylinki już wsadzone ,czy czasem z ziemi nie wyłażą ...
A poza tym coś tam dokupuję do domu .Wczoraj udało mi się wylicytować narzutę do sypialni.Poszukiwałam takiej dużej i [przez przypadek się natknęłam .Cena jest fajna -całe 85zł ...ale zobaczymy czy było warto jak dojdzie przesyłka .Na zdjęciu wygląda w porządku
http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/85/28/71/3085287159

Beauty
18-03-2013, 08:29
I na imieniny dostałam piękny talerz do ciasta

i miseczkę http://www.sklep.rosenthal.pl/product/image/1120/36040-110002-45040.jpghttp://www.sklep.rosenthal.pl/product/image/1122/36040-110002-45314.jpg

Beauty
18-03-2013, 08:43
Kwiatki
http://imageshack.us/a/img547/2548/p1100581t.jpg
swiecznik

http://imageshack.us/a/img835/3548/p1100580r.jpg

Beauty
18-03-2013, 08:44
Wiosna za oknem


http://imageshack.us/a/img827/7039/p1100577g.jpg

http://imageshack.us/a/img560/5025/p1100578m.jpg

http://imageshack.us/a/img46/2038/p1100579k.jpg

monia i marek
18-03-2013, 11:18
Narzuta cudo - mozesz zdradzić producenta lub namiar na sprzedawcę?

agawi74
18-03-2013, 23:04
Hej Beatko,

no cudne prezenciki i kwiatki- full wypas:) Widzę, ze prezenty wszystkie wnętrzarskie:lol2:
Gdzie te czasy, kiedy dostawało się perfumy?

No zima u Was na całego- u nas podobnie:bash: i końca nie widać. Ja nie wiem, co zostało z tych cebulowych, bo one już powychodziły, a w nocy było -9C:jawdrop:

Fajna ta narzuta- kiedyś któraś z dziewczyn mi taką polecała, ale nie bardzo pasowała do naszego wystroju. Czekam na Twoje wrażenia po przesyłce.
Za krótka doba mówisz- u mnie też:bash: Niestety w mojej branży zawsze się coś dzieje, a już bliżej wiosny i lata w szczególności:mad:
Lecę dalej, ostatnio mam u wszystkich takie zaległości, że hej:sick:
Buziaki:)

Beauty
19-03-2013, 07:47
Narzuta cudo - mozesz zdradzić producenta lub namiar na sprzedawcę?
Monia ..ja kupiłam tę narzutę u tego sprzedawcy

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=15542209
Ale z tego co napisał, to był to jeden egzemplarz kupiony dla siebie ... rozmiar okazał sie być za duży..:)ciekawa jestem czy w realu wygląda równie dobrze jak na fotce;)

Beauty
19-03-2013, 07:51
Aguś .prezencików wszystkich nie pokazałam ...:lol2:bo trochę nie wypada z bielizną wyskakiwać na forum budowlanym ,ale były też i kosmetyki..
Myślałam O zuzance ,,co ją skłoniło do odejścia teak bez pożegnania...chyba ktoś jej mocno za skórę zalazł...szkoda...;)
A u nas znowu w nocy padał śnieg ,,,już to robi się trochę przygnębiające...;)
Ja też mam teraz mnóstwo pracy a tu jeszcze wczoraj walczyłam z ...brzuchalem...ni stąd ni zowąd zaczął się jakiś atak bólowy j,akby pęcherzyka żółciowego...ale dzisiaj już jest git.No cóż ...starość nie radość;)

doctor.jk
19-03-2013, 13:52
Aguś .prezencików wszystkich nie pokazałam ...:lol2:bo trochę nie wypada z bielizną wyskakiwać na forum budowlanym ,ale były też i kosmetyki;)



A tam , może ja dopytam o resztę :rolleyes: Beauty to wszystko co dostałaś na imieniny ,to jest jakiś " erzac" sztuczny miód. Czyżby nikt nie potrzymał Cię za ręce?, nie popatrzył chwile w twoje oczy ? nie powiedział że kocha że tyle dziewcząt w koło tyś jedyna - Beata ?.....:rolleyes: Kwiatki i jakiś,, czajnik" , to" bele" kogo stać na taki prezent :P Zwolnij
Zdrowia życzę :cool:

doctor.jk
20-03-2013, 08:38
Dobra nie krzycz :eek:
. Pojechałem ostro , Przepraszam... Ale nie gniewasz się ????????

Beauty
20-03-2013, 08:55
e ja dopytam o resztę :rolleyes: . Czyżby nikt nie potrzymał Cię za ręce?, nie popatrzył chwile w twoje oczy ? nie powiedział że kocha że tyle dziewcząt w koło tyś jedyna - Beata ?.....:rolleyes:
Najwyraźniej Ciebie brakowało na tej imprezie:D

Zwolnij
staram się ,ale nie bardzo wychodzi...

Zdrowia życzę :cool:
Dzięki...czekam na wiosnę ...

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/164196_428189613939467_1473838802_n.jpg

agawi74
20-03-2013, 16:20
Hej Beatko,

aaa to bielizna i perfumy tez były- super:wiggle:
Kochana jak się czujesz? Mam nadzieję, ze to nic poważnego:hug:
W sprawie zuzy, to podejrzewam to samo o Ty... podłość ludzka nie zna granic:mad:
U nas tez pada i pada- oszaleć można:bash: Wiosna za pasem, a u nas złogi śniegu leżą:eek::eek:
Piękną masz wiosnę za oknami:jawdrop:i nas dzisiaj zaczęło topnieć z lekka, ale w weekend ma być ponad -10C:eek:


Beatko czy Ty z tymi swoimi mebelkami na taras zamówiłaś też parasol? Możesz mi powiedzieć jaki i za ile?
Luby chce zrobić markizę, a ja nie za bardzo i chyba kupimy nowy, większy parasol póki co...

Miłego popołudnia:)

Beauty
21-03-2013, 23:27
Beatko czy Ty z tymi swoimi mebelkami na taras zamówiłaś też parasol? Możesz mi powiedzieć jaki i za ile?
Luby chce zrobić markizę, a ja nie za bardzo i chyba kupimy nowy, większy parasol póki co...

Miłego popołudnia:)
Tak ,kupiłam razem z meblami .
http://focusgarden.pl/parasol-ogrodowy-na-wysiegniku-p-310.html

karolek59
23-03-2013, 22:25
Beatko
jak ja lubię do
ciebie zaglądac
u ciebie zawsze moc zakupów

Ciekawa jestem tej narzutki
buziole

Beauty
23-03-2013, 22:28
Sama jestem ciekawa ,czy będzie wyglądać jak na zdjęciu ...bo coś ta cena taka jakaś niska...;)no chyba ,że fortuna się odwróci i wreszcie uda mi się kupić coś ładnego za śmiesznie niską cenę ;)jakoś w tonie wierzę :D:D

Beauty
25-03-2013, 07:55
Wszystkim życzę Wesołych Świąt

http://imageshack.us/a/img534/2655/p1100582o.jpg

http://imageshack.us/a/img607/1467/p1100583a.jpg

monia i marek
25-03-2013, 13:18
Beatko, zazdrosczę Ci dekoracji w domu, bo ja jeszcze jestem w proszku - zdołałam zrobić tylko wianek wiosenny na drzwi. Sprzątam teraz po fachowcach i dosprzątać się nie mogę.

agawi74
25-03-2013, 18:15
Hej Beatko,

nie było mnie na fm parę dni, a u Ciebie już tak pięknie, świątecznie:jawdrop:
Super masz te jajca:lol2: A czemu już składasz na życzenia? Wyjeżdżacie?:rolleyes:

Dzięki za namiar parasolowy- fajny jest, chociaż tak się zastawiam czym obciążyć tego krzyżaka na dole? Masz jakiś pomysł?:rolleyes:
Mam na oku jeszcze jeden model- ciut większy- 3m, ale ma możliwość dokupienia stojaka...

Lecę dalej nadrabiać zaległości,
buziaki http://www.sherv.net/cm/emo/kiss/smileys.gif

Arnika
25-03-2013, 19:34
Aga jak nie markiza tylko parasol to podjedź do Ikei.. mają świetne w bdb cenie...

Amtla
25-03-2013, 21:01
Beauty,

To u Ciebie już święta - jak masz takie dekoracje.:jawdrop:

Popatrzyłam i też swoje przywlokłam....

Beauty
27-03-2013, 10:30
Beatko, zazdrosczę Ci dekoracji w domu, bo ja jeszcze jestem w proszku - zdołałam zrobić tylko wianek wiosenny na drzwi. Sprzątam teraz po fachowcach i dosprzątać się nie mogę.


Moniko te dekoracje są dziełem Zu..Dzięki Karolkowi mam śliczne zajce i jajca:)myślę ,że w przyzsłym roku zamówię więcej jajek u naszej Karol...bo są śliczne...:)mam jeszcze całe pudło do ściągnie.cia ze strychu ,ale nikomu nie chce się tam wleźć...;)
Pochwal się kochana co tam u Ciebie się wnętrzarsko działo ?.Mam nadzieję ,że wrzucisz jakieś zdjęcia ,coby się pozachwycać ...
Jeszcze powiem ,że narzuta doszła .Jest absolutnie piękna :)bałam się ,że za tak niską cenę to będzie jakiś badziew...zaraz muszę dokupić poszewki na poduszki..

Beauty
27-03-2013, 10:32
Beauty,

To u Ciebie już święta - jak masz takie dekoracje.:jawdrop:

Popatrzyłam i też swoje przywlokłam....
No jeszcze se drzewko przed domem machnęłam z jajcami.;)

Beauty
27-03-2013, 10:39
Hej Beatko,


Super masz te jajca:lol2:
To dzięki Karolkowi:)

A czemu już składasz na życzenia? Wyjeżdżacie?:rolleyes:
W wielki Piątek wybywamy na Słowację do Zuberca..nie lubię tych Świąt od 12 lat..,żle mi się kojarzą ;)pośmigamy sobie jeszcze na nartach.,siostra z rodziną tez dokjedzie.Zatem będzie rodzinne. i aktywnie.

Dzięki za namiar parasolowy- fajny jest, chociaż tak się zastawiam czym obciążyć tego krzyżaka na dole? Masz jakiś pomysł?:rolleyes:
Mam na oku jeszcze jeden model- ciut większy- 3m, ale ma możliwość dokupienia stojaka...

Aga ,ja ten parasol dostałam prawie w gratisie razem z meblami ..wiec żal było by nie brać ...Zobaczę czy będzie stabilny na tym krzyżaku .Jeżeli nie ,to mam jeszcze taki żeliwny ,ciężki stojak od poprzedniego parasola:)Marzy mi się taki potężny ,regulowany ,ale to na pewno nie w tym roku...

monia i marek
27-03-2013, 15:08
Taka narzuta tez mi się marzy, ale póki co muszę złapać oddech po łazience na górze :rolleyes:

agawi74
27-03-2013, 23:26
Ale Wam fajnie w tym wyjazdem, choć szczerze przyznam, ze nie lubię wyjeżdżać w Święta.
To dobra okazja, żeby zobaczyć się z rodzinką:wiggle: Super, ze przygotowania Cie ominą:) Ja w tym roku też skromnie, bo będziemy się gościć. Robię jakieś mazurki do rozdania. Właśnie udusiłam polewą pomarańczową:wiggle:

Dobrze, ze wzięłaś ten parasol za małe pieniążki- zawsze się przyda. Takie ogromne, o których pisałaś kosztują nawet do 5 tys- trochę sporo.
Ja chcę max 3-3,5 m średnicy, bo większy nie jest po prostu potrzebny.

Pozdrowionka:D

agawi74
29-03-2013, 00:40
Beatko, najlepszego:hug: http://www.netanimations.net/Moving-animated-Easter-eggs.gif





http://img16.imageshack.us/img16/3097/wielkanockartka.jpg

Arctica
29-03-2013, 13:45
WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY ARCTICA

https://lh5.googleusercontent.com/-T8rk44HAou0/UVWU_AWfFWI/AAAAAAAAAFc/_rhMEihbuJs/s800/95584_krolik-kurczaczki.jpg

Amtla
29-03-2013, 14:04
Zaśpiewajmy dziś Alleluja, Alleluja!
Dzisiaj mamy Wielkanoc,
dzień Zmartwychwstania, dzień cudów,
Bogu oddajmy należytą chwałę.
Jest to nasz Zbawiciel, tego świata Odkupiciel.
Udanych Świąt Wielkanocnych,
bez zmartwień, bez trosk.

http://www.malanowicz.eu/mm/pasje/silesiana/Wielkanoc/kroszonki.jpg

doctor.jk
29-03-2013, 15:07
No komu te życzenia składać :rolleyes: Beatka śmiga na Słowacji( ............) , jej tu nie ma . A poza tym tooo ona nie lubi tych świat , bo ma złe skojarzenia związane z nimi :)
Ona musi być naprawdę szczęśliwa,.. .. Nooo bo" Co Ludzie powiedzą " gdyby nie była :P

Gosiek33
29-03-2013, 17:33
http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=180034&d=1364576743

agawi74
29-03-2013, 21:35
No komu te życzenia składać :rolleyes: Beatka śmiga na Słowacji( ............) , jej tu nie ma . A poza tym tooo ona nie lubi tych świat , bo ma złe skojarzenia związane z nimi :)
Ona musi być naprawdę szczęśliwa,.. .. Nooo bo" Co Ludzie powiedzą " gdyby nie była :P

Adwokat jakiś, czy co?:wtf: Umiemy czytać :P
...ale wybaczam, bo rozumiem, ze wzrok już nie ten:rotfl:

doctor.jk
30-03-2013, 10:09
Adwokat jakiś, czy co?:wtf: Umiemy czytać :P
...ale wybaczam, bo rozumiem, ze wzrok już nie ten:rotfl:
Panienko Agawi ja tylko pomyślałem ,że mnie, nie ma komu składać życzeń , bynajmniej nie pomyślałem o innych :no:
A te złośliwości(czy może radości) dotyczące mojego wzroku, są wielce nie trafne .
Mam 47 lat . i czuję się świetnie , nie pamiętam kiedy ostatnio chorowałem (wcale nie z powodu sklerozy)
Ja też Ci wybaczam ... bo już dawno zrozumiałem, że ..........................:rolleyes:

tutli_putli
30-03-2013, 10:45
Wesołych Świąt :wiggle:
http://2.bp.blogspot.com/_E9JRcn4NhiQ/S7JC8x0SqsI/AAAAAAAAAB8/SA7593hIZiI/s1600/Weso%C5%82ego+Alleluja.jpg

Nelli Sza
30-03-2013, 17:39
Zdrowych, spokojnych, ciepłych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Nelli Sza z rodzinką :)

http://img.superdomek.pl/zdjecia/artykuly1/3_3_1255548384.jpg
Źródło (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=https%3A%2F%2Fwww.google.pl%2Fs earch%3Fq%3Dkartka%2B%25C5%259Bwi%25C4%2585teczna% 2Bwielkanocna%26hl%3Dpl%26source%3Dlnms%26tbm%3Dis ch%26sa%3DX%26ei%3DfAtXUZu8K4qTtQbrhoGwDQ%26sqi%3D 2%26ved%3D0CAcQ_AUoAQ%26biw%3D1092%26bih%3D519%23i mgrc%3DjBya7Bulv0uzHM%253A%253Bdgbf2nJdrv50fM%253B http%25253A%25252F%25252Fimg.superdomek.pl%25252Fz djecia%25252Fartykuly1%25252F3_3_1255548384.jpg%25 3Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.superdomek.pl%25252 Fartykuly%25252Fswieta%25252Fwielkanoc%25252F40-wielkanoc---ozdoby-swiateczne.html%253B700%253B525)

admete
30-03-2013, 19:53
http://i3.fmix.pl/fmi2731/7397e9710006d1745156b93b (http://www.fmix.pl/zdjecie/3687982/dsc-0021-crop/rozmiar/2?privateKey=26cabebb1085f093bfc9fa502abebd08)



Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,

obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka

oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie

życzy Aga z rodziną

emiranda
30-03-2013, 20:32
Beatko :hug::hug::hug:: dla Ciebie i dla Twojej Rodzinki :)
http://2.bp.blogspot.com/-jx4gqHdyzpc/T38ELxS9KDI/AAAAAAAAGP0/veSNW2nANhc/s1600/easter-eggs-1280x1024-wallpaper-5484+%5BDesktopNexus.com%5D.jpg

Drop_Inn
30-03-2013, 21:10
Rodzinnych, radosnych i kolorowych Świąt, bez względu na to co dzieje się za oknem.

https://lh3.googleusercontent.com/-0Lz7cFr4PJw/UVVW2IpJwNI/AAAAAAAAB6c/fQiDha_-iv8/s640/DSC_2352pisanki.JPG

aneta s
30-03-2013, 21:24
http://img845.imageshack.us/img845/2507/img0062xz.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F845%2Fimg0062xz.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)





Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych
życzy Aneta z rodziną

słońce 2
30-03-2013, 21:35
http://i3.fmix.pl/fmi2732/7450d759000400f75156db62/zdjecie.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.fmix.pl%2Fzdje cie%2F3688017%2Fwiolcia%3FprivateKey%3Da562875a28d 4c1401333c75e503f836e)

karolek59
31-03-2013, 11:39
BEATKO


http://i1.fmix.pl/fmi2583/69302dfd0023afe75158092c/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3688529/zyyyccc?privateKey=255f86a03e015ef71f988c51c2f981e c)

agawi74
02-04-2013, 14:44
Panienko Agawi ja tylko pomyślałem ,że mnie, nie ma komu składać życzeń , bynajmniej nie pomyślałem o innych :no:
A te złośliwości(czy może radości) dotyczące mojego wzroku, są wielce nie trafne .
Mam 47 lat . i czuję się świetnie , nie pamiętam kiedy ostatnio chorowałem (wcale nie z powodu sklerozy)
Ja też Ci wybaczam ... bo już dawno zrozumiałem, że ..........................:rolleyes:


W takim razie nie przeszkadzam Ci w rozważaniach doctorku i podpiszę się tylko pod słowami, które kiedyś napisała Beauty- że jestem zbyt mało inteligentna na Twoje monologi:rotfl:

Natomiast co do "panienki", to nie pozwalaj sobie za dużo z racji swojego wieku:mad:
Panienką nie jestem od ładnych paru lat i w związku z tym śmiało możesz tytułować mnie PANIĄ!!!:D:D:D


Przepraszam Beatko za OT- mam nadzieję, że wyjazd Wam się udał:wiggle:

Arnika
02-04-2013, 15:40
Ja czekam na zdjęcia z nart, skoro ja nie mogę jeździć, to chociaż sobie pooglądam..
I jak będziesz Wracała.. to masz nas po drodze (chyba).. wstąpisz na kawkę?????

doctor.jk
02-04-2013, 17:40
W takim razie nie przeszkadzam Ci w rozważaniach doctorku i podpiszę się tylko pod słowami, które kiedyś napisała Beauty- że jestem zbyt mało inteligentna na Twoje monologi:rotfl:

Natomiast co do "panienki", to nie pozwalaj sobie za dużo z racji swojego wieku:mad:
Panienką nie jestem od ładnych paru lat i w związku z tym śmiało możesz tytułować mnie PANIĄ!!!:D:D:D:

P. Agawi, cóż to za samobiczowanie
Zbyt mało inteligentna żeby mnie zrozumieć --:( ( łał aż tak mam zryty beret?) dobra mam, przyznaje :lol2:
]Panienką nie jestem od ładnych paru lat .... cóż czas leci :( noo , to by wychodziło z tego co piszesz że " "TY stara pupa jesteś" "
Jak tak nie uważam , mało tego , ja lubię takie ostre kobiety :yes:
ps Tylko mi się nie złość :( a dowalić mi możesz :lol2:

Arnika
06-04-2013, 16:08
Ojj widzę, że wróciłaś..

WITAJ W DOMKU :bye::wiggle:
...to ja poczekam na fotki chociaż ;)

Beauty
07-04-2013, 11:26
Dziewczyny dziękuję wszystkim za tak miłe życzenia:):hug:Kochane jesteście:)
Wiola wróciłam ,ale nastroju coś radosnego nie mam ...może w przyszłym tygodniu się poprawi.:)
Pewnie kolo Ciebie gdzieś tam przejeżdżałam ..w ogóle to gps przeprowadził nas przez centrum Chrzanowa i wypatrywałam tam Moni:)
Na pewno jeszcze będzie okazja ,by się odwiedzić ...musisz mi zostawić jakiś namiar na siebie...
Oglądam w tej chwili Dyzmę katem oka.. chociaż on na chwile mi humor poprawia

Arnika
07-04-2013, 12:44
Noo i to jest powód, że ja GPSsów nie używam...
Pewnie przydał by sie w Warszawie .. i gdzieś gdzie nie znam miasta, dużego miasta.... ale trasę to bym za nic mu nie wierzyła..
Kiedyś kolega jedzie ze mną do Kwidzyna... jest droga.. fajna.. ominęliśmy miasto.. a gps nie wie gdzie jest, kolega w popłoch.. gdzie jechać.. ja prosto.. pewna jesteś .. TAK...
No i jak tu temu ustrojstwu wierzyć... no jak...?
Zaraz namiar przesyłam na priv...

agawi74
08-04-2013, 15:59
Cześć Beatko,

mam nadzieję, że ten Twój brak radosnego nastroju i humoru to nic poważnego:(:hug:
Ostatnio mało Cię na fm, a bez Ciebie jest pusto...

Trzymam kciuki za szybką poprawę i nowe wiosenne siły:D
U nas od wczoraj świeci jak diabli:lol2:

Arnika
08-04-2013, 20:26
Zaświeciło słońce.. dobrze już jest, będzie lepiej.. :hug::)

bogumil
08-04-2013, 21:14
Beatko...mam nadzieję, że twój zły nastrój to nic groźnego! Życzę słoneczka i poprawy humoru!
WIOSNA już za oknami się pojawia.....słońca życzę ci jak najwięcej:):):) Bliźniaczko ty moja:):)

admete
11-04-2013, 05:27
Beatko u nas wreszcie słoneczko, wygania zimę z działki ;)

Mam nadzieję że i U Ciebie wiosna się zaczyna a z nią lepsze samopoczucie i siły do działania :)

Buziaki zostawiam :hug:

Arnika
11-04-2013, 07:56
No i jak.. Wiosna zajrzała do Ciebie?????? czy jeszcze szuka adresu????
:hug:

Trzymam kciuki za słonko..... :)

agawi74
11-04-2013, 16:17
:bye::bye:

admete
12-04-2013, 05:14
Odezwij się Beatko co tam słychac u Ciebie :hug:
Czy wiosna już zawitała?Widać jakieś kwiatuchy?

Beauty
13-04-2013, 09:13
Dziewczyny ,melduje ,że jezdem :yes:moją nieobecność mogę tylko wytłumaczyć troszkę gorszymi chwilami w życiu ...ale powoli się otrząsam ,jestem silną babą i dam radę ...muszę .Jetem Wam wdzięczna ,ze pomimo zaniedbywania wątku pamiętacie i zaglądacie tu jeszcze...:hug:Macie rację ..wraz z wiosną wraca pozytywne myślenie ..oby tak dalej..
Admet ,kwiatuchy jak na razie wyszły mi dokładnie 3:Dale widać ,że coś zielonego wyłazi,, więc lada moment będę miała na trawniku feerię barw..bo jak do tej pory jet trochę "pleśniowo" .Grabicie już swoje trawniki?Wieczorem postaram się wkleić parę zdjęć z nartów.
Miłej soboty!!:bye:

Arnika
13-04-2013, 11:41
Dobrze, że jesteś :wiggle:

..ja trawnik wertykulatorem przejadę , ale ziemia musi troszkę wyschnąć... z grabiami to byśmy się zajechali... nie piszę się na ręczne czesanie trawnika.. dlatego kiedyś po dwóch dniach ręcznego czesania, jak stałam w ogródkowych ciuchach rzuciłam grabiami i pojechałam do LM po wertykulator.. co prawda mam elektryczny, ale nim robię tylko raz w roku.

Beata.. skoro już jesteś.. to z Twojej branży.. gdzie tanio i dobry kupić irygator i szczoteczkę elektryczną. Możesz coś polecić, jakiegoś linka? Muszę nabyć...

słońce 2
13-04-2013, 20:30
hej Beatko, przyszłam zdjęcia z wojaży pooglądać, kiedy bedom? coś smutna jesteś:hug:

mugatka
14-04-2013, 09:41
fajnie że znowu jesteś ... co by się tam nie działo u Ciebie to trzymam kciuki i wierzę że dasz radę ... :) buziaki

Beauty
14-04-2013, 18:10
Podsyłam parę obiecanych fotek z wielkanocnego wyjazdu...kto by pomyślał ,ze jeszcze tak niedawno była zima "pełną gębą ":yes:
http://imageshack.us/a/img819/3662/p1100632.jpg


http://imageshack.us/a/img854/9787/p1100634ad.jpg


http://imageshack.us/a/img18/3064/p1100649d.jpg


http://imageshack.us/a/img18/7279/p1100655.jpg


http://imageshack.us/a/img585/4141/p1100656j.jpg


http://imageshack.us/a/img826/1044/p1100663v.jpg


http://imageshack.us/a/img254/5296/p1100664v.jpg


http://imageshack.us/a/img268/1103/p1100666.JPG

Beauty
14-04-2013, 18:35
Wiola ,a propos szczoteczek. najlepsze są Brauna oral b i soniczne philipsa( te ostatnie są dość drogie).Syn twierdzi ,ze one są najlepsze.:yes:nie wiem ,czy irygator jest Ci az tak bardzo potrzebny ,on nie zastąpi nitkowania i szczoteczek miedzyzębowych.Lepiej zainwestować w szczoteczkę o odpowiedniej ilości obrotów Tu znalazłam dość fajny sklep
http://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczki-elektryczne/2

Beauty
14-04-2013, 18:52
hej Beatko, przyszłam zdjęcia z wojaży pooglądać, kiedy bedom? coś smutna jesteś:hug:
Słoneczko ..zdjatka specjalnie for you:)troche jestem smutna ,ale staram się trzymać fason...:)

Beauty
14-04-2013, 18:53
fajnie że znowu jesteś ... co by się tam nie działo u Ciebie to trzymam kciuki i wierzę że dasz radę ... :) buziaki
Dzieki za wsparcie.. o kciuki poproszę jeszcze do wtorku...:hug:

MarJel
14-04-2013, 19:34
Dzieki za wsparcie.. o kciuki poproszę jeszcze do wtorku...:hug:

To ja trzymam kcikasy &&&&&& , a sio smutasy od naszej Beatki!!! :hug:

monia i marek
14-04-2013, 22:27
Beatko, będzie dobrze!

Arnika
14-04-2013, 22:35
Dzieki za wsparcie.. o kciuki poproszę jeszcze do wtorku...:hug::hug::hug::hug:

Jaka cudna zima i nartki .. mrał.. w tym roku nawet ich ze strychu nie zniosłam...
Ale krokusy o tej porze to jest jednak to.. :)

Dzięki za namiar na szczoteczki.. nici nie wchodzą.. dlatego o kombajn pytałam...

słońce 2
15-04-2013, 22:47
ale fajnie:cool::cool: oj mieliście śniegu że hej i jaka dżaga na środku drogi:D piękne widoki && trzymam kciuki będzie dobrze

agawi74
16-04-2013, 00:04
Cześć Beatko,

fajnie, ze się odezwałaś:wiggle:
Super fotki wyjazdowe- śniegu co niemiara:lol2: Pamiętna Wielkanoc:D
Jak trawa u Ciebie? U nas taka sobie-będzie trzeba włożyć w nią trochę pracy, bo długo leżący śnieg zrobił swoje:mad:
Trzymam kciuki do jutra :hug:

Arnika
16-04-2013, 06:50
http://kartki4you.pl/kartki/38/8/d/819.gif

Gosiek33
16-04-2013, 07:16
http://kartki4you.pl/kartki/38/8/d/819.gif


zdjęcia nie ma ... zupełnie jak u malki

bogumil
16-04-2013, 09:23
Beaciu...nie wiem co się dzieje, ale myślami jestem z tobą!!! Trzymam kciuki......

bogumil
24-04-2013, 10:06
Beaciu....co słychać....Całuski i pozdrowionka posyłam:)

Beauty
25-04-2013, 23:35
Beaciu wysłałam Ci privka...:hug:
Na razie wszystko w porządku ..zaplanowałam prace ogrodowe ,jak tylko wrócę z wesela to ostro się zabieram do pracy.Dzsiaj jeszzce doszedł zamówiony bruk na obrzeż aścieżek w warzywniaku...po wekeendzie majowym ma być skończone nawadnianie i siejemy trawę , Nie jestem zwolennikiem siania na wiosnę ,ale mimo wszystko spróbujemy .. A poza tym mam mnóstwo mieczyków do wsadzenia ,dalii,canny...mam nadzieje ,że nie będzie jeszcze za późno...Dzsiaiij przyjechał tez taki mój pacjent z drzewkami owocowymi do wsadzenia ,ale nie mam jeszcze gruntu przygotowanego i lipa...
A poza tym bawię się w sobotę na weselu...:yes:
Pozdrawiam

rasia
26-04-2013, 02:08
Uściski dla Księcia Małżonka!!!:cool:
Drzewka zadołuj i spokojnie przygotuj miejsce:).
Szampańskiej zabawy życzę;).

Buziaki zostawiam:hug:.

Gosiek33
26-04-2013, 06:42
:bye:

Arnika
26-04-2013, 07:45
Zdrówka i przedniej zabawy do białego rana.., i co by Cie nogi bolały jak ta lala;)
Wówczas wesele udane :)

Drzewka zadołuj.. choćby do jesieni poczekają...
Wytrwałości i siły w pracach ogrodowych...

rasia
26-04-2013, 10:04
Melduję, że niniejszym zostałaś Matką Chrzestną 4 sonicznych szczoteczek do zębów, które dziś kurier przywiózł do mnie do domu:lol2:.

Beauty
29-04-2013, 18:55
hallo,hallo!DZIEWCZYNY pozdrawiam Was serdecznie z Krakowa!Tak w dużym skrócie...ubawiłoam sie świetnie ,pomimo tego ,żse byłam bez chłopa..:lol2:a teraz szalejemy w Krakowie..dzisiaj szwendalismy sie po Kazimierzu..nóg nie czuje,:yes:poza tym zaliczyliśemy fabrykę Schindlera ,,pare kościołów ,Stary Rynek,Coll.Maius i okolice rynku. czyli Kraków w pigułce :yes:Na jutro pozostało jeszcze pare pozycji...zobaczymy co z tego wyjdzie ,ponieważ już najechało sie już mnóstwo narodu i pewnie nie wszędzie sie dostaniemy. Dzieki za życzenia dla Małża faktycznie na tym jachcie czuje sie jaka prawdziwy Książę ,jacht ma 140m żagla,16m dłougości,klima,trzy łoazienki..no rozpusta jak cholera!sorry zabłoedy ,nadaje z tableta córki i nie bardzo mi to idzie.Rasiu,skoro jestem Chrzestną,to koniecznie musze je wyprobowaćf:lol2: szampana rozbije na spotkaniu..pa

Beauty
01-05-2013, 23:27
Taka straszna cisza u mnie...;)
Melduję więc po cichu ,że już jestem...podróż minęła niespodziewanie szybko ( z Krakowa do Łodzi jechałam równiutkie 2 godziny),mam nadzieję ,że radary były dzisiaj nieczynne;):)choć w przeciwnym kierunku żal było patrzeć na auta tkwiące w korkach. Ciesze sie ,ze długi weekend mam już za sobą ,bo do Krakowa dzisiaj zmierzały tłumy ludu i na pewno nie udało by nam się obejrzeć swobodnie tego ,co się nam udało:D
Jutro przychodzi Pan do wykonania obrzeży warzywnika i wreszcie zajmę ie siewem warzywek,Boję się jednak jutro rano spojrzeć przez okno ,,,,pewnie zielono to sie u nas zrobiło ,ale to najprawdopodobniej zasługa chwastów...;)

rasia
02-05-2013, 00:22
Hej Piękna:D. Wszyscy się weekendują;).

Gosiek33
02-05-2013, 08:30
:wiggle: cieszę się, że znowu Cię widzę :D

Beauty
02-05-2013, 21:21
:wiggle: cieszę się, że znowu Cię widzę :D
I j się cieszę :)można powiedzieć ,że fajnie znowu jest być wśród żywych...:D

Beauty
02-05-2013, 21:26
Hej Piękna:D. Wszyscy się weekendują;).
No właśnie ,,jakieś puchi na fm:)ja mam już długaśki weekend za sobą i fajnie jest być znowu w domku... :)dzisiaj drgnęło już coś w kierunku ogrodowym .może jutro panowie zakończą obrzeża warzywniaczka i będzie można zacząć obsiewkę ..:)mam strasznie dużo cebul dalii ,cann ,mieczyków ..nie wiem czy już jest czas na ich sadzenie?

Beauty
02-05-2013, 22:33
Obejrzałam fantastyczną,aczkolwiek szokującą , wystawę ,,,polecam:)
http://www.youtube.com/watch?v=UbPZJorr7rg

Gosiek33
03-05-2013, 06:27
Moje mieczyki posadzone w donicach już powyłaziły z ziemi i zielone ma już z 15 cm :cool:

Nie wiem czy odważyłabym się pójść na tę wystawę :eek: , Ty to co innego :lol2:

rasia
03-05-2013, 10:33
Wystawy Ci zazdroszczę okrutnie:yes:. Nie wiedziałam, że byli w wawie:(. Teraz bliżej do Gdańska chyba mam:rolleyes:.
Gosiaczku! Właśnie przypomniałaś mi o wsadzeniu mieczyków:eek:... zupełnie zapomniałam:bash:.

Beauty
03-05-2013, 11:53
Moje mieczyki posadzone w donicach już powyłaziły z ziemi i zielone ma już z 15 cm :cool:

Nie wiem czy odważyłabym się pójść na tę wystawę :eek: , Ty to co innego :lol2:
Gosiaczku wystawa jest naprawdę bardzo ciekawa ,dałabys radę...:yes:bałam się troche o Zu ,bo ona jest bardzo wrażliwa i mogło by sie skończyćf solami trzeżwiącymi.ale ona była zachwycona I zaaferowana wystawą,....i dumna z siebie ,że tak dzielnie to zniosła.

Beauty
03-05-2013, 11:59
Wystawy Ci zazdroszczę okrutnie:yes:. Nie wiedziałam, że byli w wawie:(. Teraz bliżej do Gdańska chyba mam:rolleyes:.
Gosiaczku! Właśnie przypomniałaś mi o wsadzeniu mieczyków:eek:... zupełnie zapomniałam:bash:.
RAsia w wawie byli chyba kilka lat temu ,obecnie jest w Krakowie i w Gdańsku.No cóż,jet bardzo kontrowersyjna ,przypuszczam ,ze wiecej jest jej przeciwników niż zwolenników :yes:

Amtla
03-05-2013, 12:40
A mnie w tym roku wszystkie bulwy zgniły :mad: Musiały być zbyt wilgotne....nie będzie kwiatków u babci :(

Wystawę na obrazkach pooglądam, ale czy w reaulu ją zniosę ?

rasia
03-05-2013, 13:10
RAsia w wawie byli chyba kilka lat temu ,obecnie jest w Krakowie i w Gdańsku.No cóż,jet bardzo kontrowersyjna ,przypuszczam ,ze wiecej jest jej przeciwników niż zwolenników :yes:
Wiem, że byli, ale dowiedziałam się o tym za późno:(. Ja jestem ich absolutnym zwolennikiem:yes:. oglądałam kiedyś chyba dwugodzinny film z von Hagensem o tym co i jak robi i dlaczego... nie rozumiem przeciwników:no:... żaden argument do mnie nie przemawia:no:.

Ksylomena
04-05-2013, 14:12
witam, grzecznie się przywitam, bo jestem nowa w tym temacie. choć wybudowanie dworku to i moje marzenie było. od kilku lat nawet spłacam poważny kredyt zaciągnięty na przepiękną działkę pod ten dworek, więc sprawa jest poważna. Podziwiam Wasz dworek, i jestem ciekawa efektu końcowego, ale strona z dzeinnikiem nie odpowiada. jeśli będą akieś zdjeca na gotowo to chętnie będę podziwiać. pozzdrawiam
Ewa

Beauty
04-05-2013, 23:08
Wiem, że byli, ale dowiedziałam się o tym za późno:(. Ja jestem ich absolutnym zwolennikiem:yes:. oglądałam kiedyś chyba dwugodzinny film z von Hagensem o tym co i jak robi i dlaczego... nie rozumiem przeciwników:no:... żaden argument do mnie nie przemawia:no:.
Ja tez jestem absolutnie" za'.:yes: takich doskonałych preparatów na pewno studenci nie mają na studiach,,:yes:ludziska nie związane z medycyna powinni obejrzeć wystawę w celach poznawczych ,chcemy sie odzywiać zdrowo ,a nie wiemy jak wszystko w nas funkcjonuje...poza tym mozna tez obejrzeć ją ku przestrodze ,,,pokazane sa płuca palacza,,nie jeden palący rzuci palenie po tej wystawie ,,jestem tego pewna ,,,pokazany jest tez nowotwor piersi ,,jelita.....bardzo ciekawe to wszystko...:yes:

Beauty
04-05-2013, 23:14
witam, grzecznie się przywitam, bo jestem nowa w tym temacie. choć wybudowanie dworku to i moje marzenie było. od kilku lat nawet spłacam poważny kredyt zaciągnięty na przepiękną działkę pod ten dworek, więc sprawa jest poważna. Podziwiam Wasz dworek, i jestem ciekawa efektu końcowego, ale strona z dzeinnikiem nie odpowiada. jeśli będą akieś zdjeca na gotowo to chętnie będę podziwiać. pozzdrawiam
Ewa
Witaj ksylomeno!!! fajnie ,ze znalazłas dzialke swoich marzen ...zycze Ci aby wkrótce stanał na niej wymarzony dom...:yes: mój dom ,ma bryłę dworku najprawdziwszego :D...natomiast wnetrze jest eklektyczne ,nie odwzorujace wnetrz minionych epok.:yes:pewnie dlatego sie dziennik nie wyswietla ,bo dawno nie zamieszczałam w nim zdjęc ...postaram sie jutro nadrobić ...urobilam sie dzisiaj niemozebnie.Wykorzystaalam piekna pogode na prace porzadkowe w ogrodzie (ciagle jeszcze nieistniejacym),wsadziłam pelargonie do skrzynek ,,wyciagnelismy z dzieciakami meble ogrodowe...jutro pewnie sie nie rusze ...

monia i marek
05-05-2013, 07:00
Beatko, faktycznie dziennik się nie otwiera. Może zgłoś do moderatora?
Zostawiam pozdrowienia :)

Gosiek33
05-05-2013, 07:24
Beauty znalazłam Cię :cool: faktycznie w Twoim dzienniku (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?126882-Dworek-by-Sajdak-spe%C5%82niamy-nasze-marzenia!/page40) jeszcze świąteczne życzenia i to wklejone przez roztrzepańców :cool:

Arnika
05-05-2013, 09:12
Wpadłam zobaczyć co słuchać a tu u Ciebie porządki ogrodowe i panowie coś działali...
Pokarzesz co zdziałałaś Ty a co panowie??

mugatka
05-05-2013, 16:06
Beatko piękne zdjęcia :) Twój taras wygląda jakby leżał na nim dywan... mebelki SUPER !
Bardzo mi się wszystko podoba ... i poduchy jakie fajne ... doniczki obsadzone :)
Miłego dnia :)

Beauty
05-05-2013, 16:07
Beatko, faktycznie dziennik się nie otwiera. Może zgłoś do moderatora?
Zostawiam pozdrowienia :)
Moniu ,zamieściłam parę zdjęć ...zobaczymy ,może teraz sie wyświetli:yes:
Bardzo Cię przepraszam ,bo zapomnialo mi sie o Twoich imieninach...Moniu ślę Ci spóżnione ,ale z serca płynące.życzenia zdrowia i tylko samych radości .:hug::hug::hug::hug:
Ostatno jestem strasznie zakręcona ,bo miałam sporo dalekich podróży i imprez rodzinnych i jeszzce na tym nie koniec ....

Beauty
05-05-2013, 16:08
Beauty znalazłam Cię :cool: faktycznie w Twoim dzienniku (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?126882-Dworek-by-Sajdak-spe%C5%82niamy-nasze-marzenia!/page40) jeszcze świąteczne życzenia i to wklejone przez roztrzepańców :cool:
Gosiu ,zdjecia juz jakieś sa...opiszę je nieco pózniej ,bo znowu czekam na gości i na m....:D

Beauty
05-05-2013, 16:09
Wpadłam zobaczyć co słuchać a tu u Ciebie porządki ogrodowe i panowie coś działali...
Pokarzesz co zdziałałaś Ty a co panowie??
Wiola ,nie wiem czy sie jakos rozeznasz w tym , co jest teraz aktualnie robione ,bo u mnie ciagły jeszcze plac budowy...fajnie ,ze wpadłaś ...:hug:

Beauty
05-05-2013, 16:11
Beatko piękne zdjęcia :) Twój taras wygląda jakby leżał na nim dywan... mebelki SUPER !
Bardzo mi się wszystko podoba ... i poduchy jakie fajne ... doniczki obsadzone :)
Miłego dnia :)
Aga ,fajnie ,ze Cie widzę:hug: Dzięki za pochwały...mebelki też mi sie podobają ,nie załuje ,ze wzięłam ten kolor..Poduchy sa od naszej Pasiulki,fajnie sie wpasowały ....ogólnie jest nieżle ...ale brakuje mi jeszzce roślinności ..mam juz to wszystko w głowie ,ale w realu na realizację trochę jeszcze sobie poczekam

mugatka
05-05-2013, 16:19
Beatko żebyś wiedziała ile ja mam w głowie :) na najbliższe 5 lat by starczyło :)
też się cieszę że Cię widzę... pustki straszne ostatnio ... a ja dziś w pracy i nie mam co czytać :)

Beauty
05-05-2013, 16:23
Ojejku ,dzsiaj w pracy?u nas jest nareszcie piękna pogoda ,mam nadzieję ,że posiedze sobie wreszcie na tarasie...Czekam na gosci i na m ,którry wraca z morskich wojaży...:wiggle:

Beauty
05-05-2013, 16:26
Postaram się wpaść wieczorkiem i zobaczyć co tam u Was.Też ostatnio barakuje mi czasu na fm..ciągle jestem albo w rozjazdach ,albo w pracy...postanawiam poprawę :D

Amtla
05-05-2013, 17:02
Beauty,
czyli sezon ogrodowy rozpoczęty :)

Śliczne są te tarasowe poduchy.... i meble oczywiście takoż, ale poduchy takie klimatyczne :yes:

Gosiek33
05-05-2013, 19:19
Rewelacyjny komplet wypoczynkowo-tarasowy :yes:


ale bergenie mnie rozwaliły - co im zrobiłaś, że aż takie wysokie kwiaty mają :jawdrop:

monia i marek
05-05-2013, 21:15
Beatko, zestaw tarasowy świeeetny! Taki to bym chciała :yes:
Co będzie rosło w tych kwadratowych kwaterach - rabatkach?

Beauty
05-05-2013, 22:47
Beauty,
czyli sezon ogrodowy rozpoczęty :)

:yes:
Rozpoczęty ,a jakże!!Wczoraj tak sie nawyginałam przy wsadzaniu pelargonii ,że dzisiaj z łóżka nie mogłam sie zwlec..Wynagrodziła mi te trudy pogoda ..od rana swieciło pieknie słońce ,a kawusia na tarasie smakowała wyśmienicie!

Beauty
05-05-2013, 22:53
Rewelacyjny komplet wypoczynkowo-tarasowy :yes:


ale bergenie mnie rozwaliły - co im zrobiłaś, że aż takie wysokie kwiaty mają :jawdrop:
Gosiu najśmieszniejsze jest to ,że ja mało co robię ,,,mówie rano kwiatuchom dzień dobry jak idę do pracy i dobra noc jak wracam.:Da tak naprawdę ,to wszyscy się dziwią,że te roslinki u mnie tak szybko rosna ,w starym ogrodzie mam już straszny busz,,,muszę go troche przerzedzić ,bo juz rosliny wzajemnie sobie przeszkadzają ...moze uda mi sie przenieśc coś do nowego ogrodu?nie wiem ,czy takie duze rosliny to zniosą ?

Beauty
05-05-2013, 22:58
Beatko, zestaw tarasowy świeeetny! Taki to bym chciała :yes:
Co będzie rosło w tych kwadratowych kwaterach - rabatkach?
Moniko za pochwały mebli serdeczne dzięki...jest bardzo wygodny ,polecam..
W tych kwaterach -rabatkach zaplanowałam warzywnik,ale taki niestandardowy,pomieszany z roslinami ozdobnymi.Mam tylko dylemat,chyba nie przemyślałam tego do konca,ściezki zakończone są obrzeżami a rabaty nie,,,moze bedzie tam wrastała trawa?może nasadzenia z bukszpanu załatwiły by sprawe ,jak myślisz?
Ostanio dwa razy przejężdzałam przez Chrzanów(w sumie cztery razy tam i z powrotem) za trzecim razem juz Ci nie odpuszczę :lol2:muszę wpaść koniecznie i zainspirowac sie Twoim ogrodem...na bezczela się wpraszam:D

Beauty
05-05-2013, 23:17
Moze to,o czym piszę widać na tej fotce. Na samej górze widac takie lukowate zakonczenie sciezki ,tam zaplanowałam ławeczke :yes:

http://imageshack.us/a/img341/6306/dsc0165ub.jpg

Ksylomena
06-05-2013, 08:24
Witaj ksylomeno!!! fajnie ,ze znalazłas dzialke swoich marzen ...zycze Ci aby wkrótce stanał na niej wymarzony dom...:yes: mój dom ,ma bryłę dworku najprawdziwszego :D...natomiast wnetrze jest eklektyczne ,nie odwzorujace wnetrz minionych epok.:yes:pewnie dlatego sie dziennik nie wyswietla ,bo dawno nie zamieszczałam w nim zdjęc ...postaram sie jutro nadrobić ...urobilam sie dzisiaj niemozebnie.Wykorzystaalam piekna pogode na prace porzadkowe w ogrodzie (ciagle jeszcze nieistniejacym),wsadziłam pelargonie do skrzynek ,,wyciagnelismy z dzieciakami meble ogrodowe...jutro pewnie sie nie rusze ...

Witam, dziękuję bardzo za odpowiedź, jest mi niezmiernie miło :)))) a nawet czuję się zaszczycona.
O działce napisałam dlatego, żeby zumysłowić, że u mnie ten dworek to jest poważna zsprawa rozważana od kilku lat. Zresztą kiedyś 9 jedno dziecko mniej):) była blizej budowy i wtedy dostałam namiary od Dorfi na firmę od kolumn, bo mnie są potrzebne profilowane. styl wewnątrz też pewnie będzie eklektycnzy, zbyt wiele w dzisiejszyc czsach pięknych rzeczy, aby móc się zdecdwać na jeden styl. oczywście z niezwykłym zainteresowaniem czekam na "uruchomenie" dziennika.
pozdrawiam
Ewa

Beauty
06-05-2013, 10:48
Ksylomeno ,też mam problemy z wejsciem do dziennika , napusałam już do moderatora.Moze spróbuj tak
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?126882-Dworek-by-Sajdak-spe%C5%82niamy-nasze-marzenia!&p=5958046#post5958046

pasie
06-05-2013, 21:38
wpadłam zaproszona :)
cieszę się, że poduchy się podobają :hug: rzeczywiście superowo pasują, komplet mebli też świetny :)
i ukradam "bergenię" - rośnie taka po drodze do pracy i się zastanawiałam co to jest a teraz już wiem :yes:

Beauty
07-05-2013, 13:20
Pasiulku ,miło ,że wpadłaś ...:hug:Twoje poduchy robia furorę na forum ...to był strzał w 10-tkę!!
A na bergenie to ja kapusta mowię ..rosnie jak oszalała..jesienią pociełam łodygę i powsadzałam w ziemię i liscie z tego wyrosły...fajnie wygląda w zestawieniu z hortensjami.:yes:

Beauty
07-05-2013, 20:06
Dziewczyny ale sie dzisiaj unorałoam ogrodkowo...wsadziłam 25 dereni w zagjajniku brzozowym:yes:nie wiem tak do końca czy to jes dobry pomysł..ale dostałam sadzonki i musiałam coś z nimi zrobićf.Oprocz tego wsadzlłysmy z Zu canny ,dalie i pecherznice ...warzywniak też częściowo został obawiamyobawiamy:yes:jestem megazadowolona..wypiłam drinka i jestem lekko zakręcona:D

Gosiek33
08-05-2013, 06:32
To pięknie będzie jak wszystko się rozwinie :D

A warzywniak masz rewelacyjny - i sadź róże między szczypiorkiem.... i takie tam inne połączenia - przyjemne z pożytecznym


U mnie dwa krzaczki pomidorków koktajlowych, bazylia, mięty różne, szałwia ot i cały warzywniak :cool:

Arnika
08-05-2013, 06:43
Ależ masz warzywniak.. sama go będziesz obrabiać? Jak tak to pełen szacun, bo chwast rośnie bezlitośnie.
Ja bym dołożyła cegieł na końcu...

Poduchy super i baardzo mi się podoba komplecik tarasowy :) :yes:

Czekam na więcej zdjęć z ogrodu to co powsadzałaś...

Beauty
08-05-2013, 10:45
Tak jest jak myślałam:D po wczorajszym kopaniu mam zakwasy okrutne:Dledwom się z łóżka zwlokła ,:Dpobiegłam czym prędzej na warzywniak sprawdzić ,czy pomidorki stoją ,na ich szczęście stoją na baczność .Gosiu zamierzam tak właśnie zrobic .. połączyć kwiatki z warzywami..Może jeszcze w tym roku nie będzie tak idealnie ,bo zamierzam posadzić bukszpan wokół kwater,a to pewnie uda mi się jesienią kiedy sadzonki będą tańsze.Debiut warzywniczy miałam w ubiegłym roku,, mieliśmy piękne ogorasy ,por ,seler , pietruszkę ,koper,rzodkiewkę .Teraz jeszcze doszły trzy gat,sałat ,pomidory po dwa krzaczki (3 gat),dynię i fasolę . Wszystkiego po troszeczku .Wiola warzywniakiem zajmowała się moja latorośl,na razie zapał jeszcze jej nie opuścił ...:yes:W przyszlości chce jeszcze postawić tam takie niebieskie obeliski... znalazłam w necie odpowiednie ,ale nie ma ceny..wysłałam zapytanie .
Dostałam jeszcze sadzonki pecherznicy tej żółtej .luteus chyba się nazywa.sadzonki nie sa zbyt duże ,ale w nocy czytałam ,ze szybko rośnie i juz wiem ,że za gęsto ja posadziłam:( na żywopłot radzą sadzić co 50 -70cm ,aby powstał zwarty żywopłot ,a ja posadziłam co 20:D,bo wydawały mi się takie malutkie.Tak ,że czeka mnie znowu przesadzanie ...robota głupich lubi...
Dziewczyny macie jakiś pomysł na pozbycie sie mrówek .? mam y inwazję obcych:Djest ich pełno nie tylko na działce ,ale włażą mi do domu od strony tarasu...Już wcześniej tak było i sie jakos uspokoiło, ale teraz znowu atakuja ...sypałam wzdłuż okien tarasowych jakiś proszek, skórki od ogórków ,ale to ich w ogóle nie odstrasza ,m wciąga je w odkurzacz.:Dznacie jakiś sposób?

Beauty
08-05-2013, 10:48
A o obeliskach była mowa ,,,takie chodzą i po głowie
http://www.mallodesign.com/wp-content/uploads/2011/10/obelisk.jpg

Gosiek33
08-05-2013, 11:11
sypię na mrówki chemię - biały proszek - jakąś trutkę skuteczna jest, gorzej że od trzech dni tłukę mrówki na kredensie :bash:


tu możesz poczytać - http://ogrod.wieszjak.pl/pytania-internautow/304374,Mrowki-w-ogrodzie--jak-sie-ich-pozbyc.html


http://www.wymarzonyogrod.pl/pielegnacja-ogrodu/ochrona-roslin-szkodniki-i-choroby-roslin/utrapione-mrowki,14_23.html


Obelisk fajny, lubię takie, czemu idziesz w mój ulubiony niebieski?

Beauty
08-05-2013, 21:40
sypię na mrówki chemię - biały proszek - jakąś trutkę skuteczna jest, gorzej że od trzech dni tłukę mrówki na kredensie :bash:


tu możesz poczytać - http://ogrod.wieszjak.pl/pytania-internautow/304374,Mrowki-w-ogrodzie--jak-sie-ich-pozbyc.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fogrod.wieszjak.pl% 2Fpytania-internautow%2F304374%2CMrowki-w-ogrodzie--jak-sie-ich-pozbyc.html)


http://www.wymarzonyogrod.pl/pielegnacja-ogrodu/ochrona-roslin-szkodniki-i-choroby-roslin/utrapione-mrowki,14_23.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.wymarzonyogrod .pl%2Fpielegnacja-ogrodu%2Fochrona-roslin-szkodniki-i-choroby-roslin%2Futrapione-mrowki%2C14_23.html)


Obelisk fajny, lubię takie, czemu idziesz w mój ulubiony niebieski?
Na razie próbuję środkami naturalnymi,,lisć laurowy ,cynamon i proszek do pieczenia rozsypane..moze to bedzie mialo moc niszczycielską .Jeżeli nie pomoże, to kupię cos w ogrodniczym.
A niebieski w takim wydaniu bardzo lubię .. Widać Gosiu ,że podobne gusta mamy:yes:odpowiedzi co do ceny jeszcze nie otrzymałam:(

Arnika
08-05-2013, 22:17
Beata.. szkoda tego proszku do pieczenia na mrówki... to przecież kwaśny węglan sodu, a on nie poradzi...
Dziewczyny już próbowały i poddały
Boraks podobno prędzej.. ale nie wiem...

Ja kupiłam przedwczoraj proszek na mrówki z substrala, ale też czekam może jutro na dostawę z all Expel na mrówki 500g opakowań sztuk dwa..
Bo mam sporą działkę i mrówki się mnożą i mała tytka 100g za mała jest . Posypałam 2 torebki i jak wiaderko piasku na plaży....

Beauty
08-05-2013, 23:25
Wiola ,a u jakiego sprzedawcy kupiłas ten specyfik...dobry jest?ja muszę chyba na całej działce rozsypać ,bo te france są wszędzie ...:mad::mad::mad:wystarczy ,że chwile nierochomo sie postoi i juz wędruja po łydce..:mad::mad:

Gosiek33
09-05-2013, 06:33
Kupiłam proszek w pudełku - na długo starcza

Arnika
09-05-2013, 06:51
Proszę bardzo... http://allegro.pl/listing/listing.php?string=expel+na+mr%C3%B3wki ja kupiłam w pudełku 500g 2 sztuki, lub 250gx2sztuki i 2 takie zestawy.. w sumie kilogram.
Nie wiem czy starczy Ci to.. ale to w necie nie jest drogie, w sklepie za 100g płaciłam 10zł kupiłam 2 opakowania czyli 200g i na kawalątek mi starczyło...
Czyli jak Ciebie obchodzą mrówki jak stoisz to musisz dużo tego wziąć... :(
Z substrala też jest niezły... w sumie jest tańszy, http://allegro.pl/listing/listing.php?string=substral+na+mr%C3%B3wki .
Mnie TARcia expela poleciła, choć ja używałam dotychczas substrala... ale ten expel jest w pudełku i posypujesz działkę jak solniczką.. czyli nie za dużo w jednym miejscu.. a mnie nieraz za dużo się sypło w jedno miejsce z torebki.

No to walki z mrówkami...
Dasz radę...

A zdjęcia z ogrodu z nasadzeniami jakieś będą... ?

Beauty
12-05-2013, 19:46
Wiola zamówiłam ten proszek ...oby pomógł ...:yes:Syn się zawziął ..od dwóch dni leje na gniazda wrzątek ,,sypie proszek do pieczenia ,cynamon ,liście laurowe .. wszystko co miałam w kuchni i jak dotąd naturalne metody zawodzą .Te moje okazy to jakieś mutanty są :mad:nie dość ,że są ogromnych rozmiarów,to jeszcze bezczele z nich okrutne ,,,tak bez zaproszenia do domu włażą?:mad:
W ogrodzie to jeszcze nia ma co pokazywać ...wsadziłam tylko kępy dereni,, zaczynają się zielenić to chyba się przyjęły .W Warzywniaku zauwazyłam pierwsze listki wschodzącej rzodkiewki i ogórkiów..strasznie mnie to cieszy..
Nasadzenia zacznę jak Pan skończy z tym nawadnianiem.Zapowiedział się na środę ...zobaczymy.Najgorsze jest to ,że już chwast straszny wschodzi i znowu trzeba z tym walczyć ...a jesienią miałm już wszystko tak pięknie przygotowane.:(:yes:
Zgłosiłam problem redakcji z tym moim dziennikiem i komentami ..piałam ,ze tylko można wejść ze strony głównej ,ale jak dotąd poprawy nie ma...nie wiem co z tym zrobić .:(przyjdzie mi chyba zniknąć

Gosiek33
12-05-2013, 19:57
No nie żartuj nawet, tym bardziej, że dziennik działa już bezbłędnie z komentarzami gorzej - trzy razy wchodziłam na wątek o kuchniach :lol2:

Beauty
12-05-2013, 20:18
No faktycznie :Ddziennik śmiga:o:o sprawdzałam j dzisiaj i wyskakiwał mi błąd:yes:

Arnika
12-05-2013, 20:30
U mnie wchodzi bez zastrzeżeń...

Proszek pomoże.. tylko dużo go musisz nabyć i sporo posypać.. jak solniczką...
W sumie z substrala taniej wychodzi, ale pudełka nie mają do posypywania...
O proszku do pieczenie słyszałam w zeszłym roku i psińco dawał i mnie i dziewczynom.. ale nie wszystkie się przyznały...

monia i marek
13-05-2013, 12:05
Mam to samo z mrówkami :(

agawi74
13-05-2013, 16:31
Cześć Beatko,

wróciłam na forumowe łono po prawie 3 tyg i próbuję jakoś nadrobić:sick: Co u Ciebie słychać, jak samopoczucie?:hug:
Przepraszam, ale kompletnie zapomniałam Ci odpisać na privka- dzisiaj nadrobię:yes:
Co słychać w ogrodzie oprócz mrówek?:lol2:
Buziaki:bye:

agawi74
13-05-2013, 16:34
Aaaa co to za problem był z Twoją galerią? Ja weszłam dzisiaj bez problemu....
Beatko jakby co to napisz na priv do Joliski- na pewno Ci pomoże:yes:

tereska77
13-05-2013, 21:38
Witaj Beauty!

Potrzebowalam kilku dni, zeby przeczytac Twoj dziennik, ale przez komentarze to raczej nie przebrne:lol2:

Piekny masz dom, zakochalam sie w nim po prostu http://forum.barcis.pl/images/smilies/zakonana.gif Maz sie ze mnie smial, jak czytalam, bo co jakis czas tylko slyszal "ojej" albo "o zesz w morde" :D

Mam pytanie o gres na dole. Widac na nim slady po mopie? Cholerka, nie wiem jak wytlumaczyc o co mi chodzi:sick: Na niektorych plytkach i panelach po umyciu podlog widac (ja widze i mnie to drazni!!!) slad, ktoredy mop "jechal":lol2:

I jeszcze jedno pytanko o ceramike lazienkowa. Czy to Kerasan?

Beauty
14-05-2013, 12:33
U mnie wchodzi bez zastrzeżeń...

Proszek pomoże.. tylko dużo go musisz nabyć i sporo posypać.. jak solniczką...
W sumie z substrala taniej wychodzi, ale pudełka nie mają do posypywania...
O proszku do pieczenie słyszałam w zeszłym roku i psińco dawał i mnie i dziewczynom.. ale nie wszystkie się przyznały...
Proszek zamówiony ,,juz jedzie:)chociaż teraz jest chłodniej to mrówy się trochę pochowały.Myślę ,że ten kilogram to jest kropla w morzu,chyba parę worków trzeba będzie jeszcze dokupić :D

Beauty
14-05-2013, 12:35
Mam to samo z mrówkami :(
Monia ,to cierpimy razem:)mam nadzieje ,że to szkaradztwo sobie w końcu pójdzie ,bo niszczy nam wszystkie ścieżki :yes:żwir z fug wynoszą na wierzch,,uparciuchy jedne:)

Beauty
14-05-2013, 12:41
Cześć Beatko,

wróciłam na forumowe łono po prawie 3 tyg i próbuję jakoś nadrobić:sick: Co u Ciebie słychać, jak samopoczucie?:hug:
Przepraszam, ale kompletnie zapomniałam Ci odpisać na privka- dzisiaj nadrobię:yes:
Co słychać w ogrodzie oprócz mrówek?:lol2:
Buziaki:bye:

Aguś ,no nareszcie powróciłaś na łono fm:Dsmutno było bez Ciebie.:yes:
A co u mnie ? w końcu mamy chwilę spokoju ,,mieliśmy sporo uroczystości rodzinnych ,,,gości...zmęczona trochę jestem:yes:a w dodatku coś mi wlazło w nogę i wyjść nie chce.:yes:jak nic sks:D
W ogrodzie trochę się dzieje ..warzywka już wschodzą ..póki co posiane jest na łapu capu ,bo juz niewiele czasu było na zastanawianie się ,,,pan się trochę z obrzeżami ścieżek certolił.Jutro ma być dokończone nawodnienie i siejemy trawę .Wkurza mnie to ,bo już grunt był przygotowany do siania a przez to opóżnienie znowu wszystko chwastem zarosło.:(Ciekawa jestem co u Was,,zaraz popędzę ..może jakieś fotki wkleiłaś ....

Beauty
14-05-2013, 12:47
Witaj Beauty!

Potrzebowalam kilku dni, zeby przeczytac Twoj dziennik, ale przez komentarze to raczej nie przebrne:lol2:

Piekny masz dom, zakochalam sie w nim po prostu http://forum.barcis.pl/images/smilies/zakonana.gif Maz sie ze mnie smial, jak czytalam, bo co jakis czas tylko slyszal "ojej" albo "o zesz w morde" :D

Mam pytanie o gres na dole. Widac na nim slady po mopie? Cholerka, nie wiem jak wytlumaczyc o co mi chodzi:sick: Na niektorych plytkach i panelach po umyciu podlog widac (ja widze i mnie to drazni!!!) slad, ktoredy mop "jechal":lol2:

I jeszcze jedno pytanko o ceramike lazienkowa. Czy to Kerasan?
Witaj teresko w moich progach! Dzięki za zachwyty,,każde dobre słowo to miód na moje skołatane serce:lol2:
Co do gresu ...kupno tych płytek to był strzał w 10tkę ... najlepsze płytki z tych ,ktore mam.Na innych widać wszystko ,,na tych nie widać nic.:yes:Zadnych smug po mopie ,kurzu .walających się "kotów":Dsa super w utrzymaniu czystości ,,,twarde jak cholera ,wiele rzeczy ciężkich mi spadło i nie ma żadnego uszczerbku ,,o imprezach "tańczących "nie wspomnę .:Dmogę je z czystym sumieniem polecić .

W łazience to Kerasan.
Wieczorkiem wpadnę do Ciebie ,bo teraz "w przelocie "jestem:D

Amtla
14-05-2013, 17:57
T o ja też, poproszę o namiary na ten cudowny proszek, bo zatrzęsienie mrówek mam przy domu :mad:

tereska77
14-05-2013, 22:21
Witaj teresko w moich progach! Dzięki za zachwyty,,każde dobre słowo to miód na moje skołatane serce:lol2:
Co do gresu ...kupno tych płytek to był strzał w 10tkę ... najlepsze płytki z tych ,ktore mam.Na innych widać wszystko ,,na tych nie widać nic.:yes:Zadnych smug po mopie ,kurzu .walających się "kotów":Dsa super w utrzymaniu czystości ,,,twarde jak cholera ,wiele rzeczy ciężkich mi spadło i nie ma żadnego uszczerbku ,,o imprezach "tańczących "nie wspomnę .:Dmogę je z czystym sumieniem polecić .

W łazience to Kerasan.
Wieczorkiem wpadnę do Ciebie ,bo teraz "w przelocie "jestem:D



Dzieki Beatko!

To nie puste slowa, szczerze sie zachwycam:yes: Jeszcze musze komentarze chociaz troche przejrzec, moze i tutaj jakies cuda zobacze.

Beatko pamietasz moze nazwe tych plytek? Maz jest akurat w Polsce, to bym go wyslala do sklepu na pomacanie:D