PDA

Zobacz pełną wersję : Ile za stan surowy



mario's
21-01-2009, 17:42
Interesuje mnie ile płaciliście za stan surowy otwarty w okolicach Krakowa, może macie brygady budowlane godne polecenia w rozsądnej cenie, bo niektóre wyceny firm po prostu zwalają z nóg !!!

Z góry dziękuje !!!

Wirecki
03-02-2009, 21:48
Mam ekipę z Rabki. Śląsk to dla nich trochę daleko, ale udało się i jestem zadowolony. w piątek kończą SSO. Robili też sporo domów w okolicach Mogilan, też w Zabierzowie.... Robocizna za m2 wyszła mnie 330 zł - od fundamentu po dach.
Z tego co wiem to sporo fachowców z Gór blisko ma do Krakowa :) tam szukaj.

artdom
05-02-2009, 13:29
a potem ich za rok spróbuj znależć może jeszcze będą mieli ten sam numer komórki. Jak znam górali może nie wszystkich to każdy na pytanie skąd są odpowiada zza Jordanowa i szukaj potem wiatru w polu. Jak górale to tylko sprawdzeni i pewni którzy po okolicy się kręcą dluzszy czas

Wirecki
05-02-2009, 14:02
Słusznie, ci moi wybudowali dom szwagrowi dwa lata temu... i trzem sąsiadom tuż obok. Zdziwiłbyś się... ubrania robocze z nadrukiem nazwy firmy, kaski, sprzęt, doświadczenie i chęć do pracy....

artdom
05-02-2009, 20:02
firma z gór a przypadkowi górale to różnica pisałem o góralach a nie o firmie z gór

Paweł A
07-03-2009, 10:17
Mam ekipę z Rabki. Śląsk to dla nich trochę daleko, ale udało się i jestem zadowolony. w piątek kończą SSO. Robili też sporo domów w okolicach Mogilan, też w Zabierzowie.... Robocizna za m2 wyszła mnie 330 zł - od fundamentu po dach.
Z tego co wiem to sporo fachowców z Gór blisko ma do Krakowa :) tam szukaj.


To 330 zł za m2 to licząc przy powierzchni użytkowej czy całkowitej ?