PDA

Zobacz pełną wersję : wilgoć



RADZISŁAW
24-01-2009, 18:31
witam.poszykuje porady,mam stary przedwojenny dom,w którym jest wilgoć.dom mam ocieplony i wymienione okna wilgoć jest w kuchni,pokoju i sypialni.w kuchni jest pod oknem i prz suficie,w pokoju te.z pod oknem wspialni w narożniku koło okna.jak się tego pozbyć ?

zbigmor
24-01-2009, 18:44
witam.poszykuje porady,mam stary przedwojenny dom,w którym jest wilgoć.dom mam ocieplony i wymienione okna wilgoć jest w kuchni,pokoju i sypialni.w kuchni jest pod oknem i prz suficie,w pokoju te.z pod oknem wspialni w narożniku koło okna.jak się tego pozbyć ?


Czy miałeś wilgoć przed ociepleniem? Czym ocieplałeś?
Wilgoć się bierze z niedoboru wentylacji (lub z wycieków). Czasami się zdarza, że po ociepleniu starego domu z zawilgoconymi murami styropianem, wilgoć znajduje ujście wewnątrz.
Rozszczelnij okna i ogrzewaj.

adam_mk
24-01-2009, 19:14
Drukowanymi:
OTWÓRZ OKNA I GRZEJ!

Adam M.

grave
24-01-2009, 19:30
ewentualnie załóż nawiewniki.w oknach....

24-01-2009, 21:07
witam.poszykuje porady,mam stary przedwojenny dom,w którym jest wilgoć.dom mam ocieplony i wymienione okna wilgoć jest w kuchni,pokoju i sypialni.w kuchni jest pod oknem i prz suficie,w pokoju te.z pod oknem wspialni w narożniku koło okna.jak się tego pozbyć ?

jak juz tyle zainwestowałes, to odzałuj jeszcze pare złotych
zrób swiadectwo energetyczne /dom dzieki tym bajerom powinien uzyskac dobry wynik ... :wink: /
i sprzedaj te chałupe jak najszybciej !

kup na to miejsce cos bardziej przewiewnego