PDA

Zobacz pełną wersję : projekt M61 PIERWSZE RÓŻE



lila123
25-01-2009, 18:04
Witam. :D
Chciałabym nawiązać kontakt z osobami budującymi domek w/g projektu 'Pierwsze róże' - będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

agaidaro
17-04-2009, 10:05
Czy buduje ktoś taki domek?
Myślałem o zrezygnowaniu z garażu na rzecz 3- pokoju, proszę o opinie
http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=1097

Urszula Dzieżak
28-04-2009, 15:42
Kupiłam projekt Pierwsze róże i teraz czekam na pozwolenie na budowę,co do zmian to wprowadziliśmy kilka tj. zmiana kąta nachylenia dachu na 30 stopni (zyskuje sie dodatkową powierzchnię np. na dodatkowe miejsca noclegowe lub magazynek na różne "przydasie".W pomieszczeniu gospodarczym zamiast okna wstawiam drzwi co ułatwi korzystanie z kotłowni w zależności od pogody.Wejście na struszek po schodach opuszczanych zamatowanych w garażu.No i w ten sposób uzyskalismy z męzem cacko spełniajace nasze dojrzałe marzenia. :lol:

lila123
07-05-2009, 20:01
Witam. Ja rownież poszukuję inwestorów budujących w/g projektu pierwsze róże. Niestety jak dotychczas nikt się nie odezwał. Ciekawi mnie ile kosztuje adaptacja projektu, do uzyskania poddasza użytkowego. również myślałam o takim rozwiązaniu. Życzę szybkiej realizacji budowy i urzeczywistnienia marzeń.

Urszula Dzieżak
14-05-2009, 17:48
Onosnie kosztow zmian w projekcie - wydaje mi się, że zależy to od regionu kraju i od szczęścia.Ja za całą adaptacę projektu łącznie z załatwianiem z wodociągami i energetyką wraz z wprowadzeniem zmian o których pisaam wcześniej zapłaciłam 2900 pln. Mało czy dużo ?

lila123
15-05-2009, 06:48
Witaj. Mało. W naszym regionie za same przyłącze energetyczne 2300. :evil:
Powodzenia, będę Wam kibicować. :D

Urszula Dzieżak
18-05-2009, 11:51
Witam serdecznie. Zaszło małe nieporozumienie.Adaptacja projektu to jest załatwienie pełnej dokumentacji do załatwienia pozwolenia na budowę łacznie ze zmianami w projekcie o których pisałam wcześniej dotyczy uzyskania uzgodnień z energetyką i wodociagami. Opłata za wykonanie tych przyłączeń to już oddzielna bajka> Mam już umowę z energetyką i to kosztuje niestety prawie 2500 pln, nie wiem jeszcze ile wyniesie koszt przyłącza wody. Kanalizacja mi odpada bo mam zaprojektowaną przydomową oczyszczalnię (w kosztach adaptacji projektu).Ja zdążyłam się już przekonać, że w naszej biurokracji "bezcenna" jest cierpliwość do załatwienia całej papieromanii. :o

bartas85
13-10-2009, 17:42
zdjecia z budowy znajduja sie w galeri na www.goldenside.pl

IZA30
22-12-2009, 08:06
zdjecia z budowy znajduja sie w galeri na www.goldenside.pl


super projekcik,brakuje mi jednego pokoiku
ale ogólnie jest bomba
na zdjęciach wychodzi pieknie

Szelma29
22-12-2009, 18:31
Iza30...zamiast garazu robisz 3 pokoj z lazienką z sypailni na dodatek jak chcesz...a wejscie do pom gospod z zewnatrz...nawet o tym projekcie pisalam w watku tani domek ale przeszedł bez echa

Ania1205
27-03-2010, 07:32
Witam
Chcałam się od was dowiedzeć czegoś na temat budowy domu Pierwsze róże
http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=1097

Czy go budujecie i jak wam idze?

Ostatnio zastanawiam się właśnie czy nie rozpocząć budowy.
Ale jak zawsze na początku mam pewne obawy czy temu podołam.

Co myślicie o tym projekcie? Czy faktycznie ceny podawane w kosztorysie są prawdziwe, czy jednak da się taki domek wybudować taniej? :roll:

Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

IZA30
10-11-2010, 13:34
Brak jednego pokoju,tak to idealny:)

lilaer
10-11-2010, 18:10
Iza30
taki idealny z jeszcze jednym pokojem jest tu: http://www.projekty.ign.com.pl/projekt_domu/mila/283 :)

tomek23ost
04-03-2011, 19:13
Na stronie www.goldenside.pl projekt pierwsze różę został troszkę przerobiony. Poddasze zostało wykorzystane na dwie małe sypialnie i zostało jeszcze dużo miejsca do zagospodarowania. Poddasze mogło zostać wykorzystane poprzez użycie dłuższych krokwi. za kilka dni umieszczę zdjęcia poddasza.