PDA

Zobacz pełną wersję : Pole?cie dobr? ekip? - Wroc?aw



HankaR
04-11-2003, 20:15
Jestem na etapie poszukiwania ekipy do stanu surowego. Jeśli ktoś z Was wie o sprawdzonej ekipie z Wrocławia lub okolic będę stokrotnie wdzięczna.

miwol
16-02-2004, 12:18
Właśnie, tak tu krążę i szukam tego samego. Dziwne że Wawa :o na tym forum aż dudni a Wrocław i okolice słabo reprezentowane. Ja szukam ekipy na budowę pod Jelcz-Laskowice ale zależy mi na referencjach inwestorów a nie propozycjach bezpośrednio od ekip.

No nic, pozdrawiam, jak coś znajdziesz to daj info na priva :)

Michał.

BBK
17-02-2004, 08:14
Mogę polecić firmę TOCHACZ, właściel pan Józef Siankiewicz, telefon
071/3878849, 602244895, [email protected]

Cen nie znam

BK
17-02-2004, 10:56
Ale budowali Twój dom, że polecasz - czy widziałeś u znajomych?
Myslę że jak się podaje referencje dla kogoś - warto też powiedzieć dlaczego. Bo wtedy nie wiadomo czy rzeczywiście można takie referencje brać w ogóle pod uwagę ...

BBK
17-02-2004, 11:12
Ale budowali Twój dom, że polecasz - czy widziałeś u znajomych?
Myslę że jak się podaje referencje dla kogoś - warto też powiedzieć dlaczego. Bo wtedy nie wiadomo czy rzeczywiście można takie referencje brać w ogóle pod uwagę ...


Hmm, niestety nie stać mnie na dom, więc od razu napiszę, że ta firma nie budowała mojego domu, ale widziałem ich robotę, znam tą firmę, mają świetnego speca od klinkieru (bardzo czysto muruje) i dachowca. MOgę też powiedzieć podać kilka adresów domów które ta firma budowała.

KS-dom
27-02-2004, 13:56
Witaj
Podaj namiary na te budowy,ktore oni robili.
Rowniez na e-mail
Krzysiek
[email protected]