PDA

Zobacz pełną wersję : A jak u Was ze szczelnością Tarnavek??



MarioW
27-01-2009, 15:23
Pytam jak w temacie ponieważ od pewnego czasu zauważyłem u siebie małą szczelinkę (nie przylegają drzwiczki) na krawędzi zawiasowej.Zmierzyłem szczelinomierzem i wyszło 0,4 mm.Nie mam pojęcia czy to efekt 1,5 rocznej eksploatacji czy tak było od poczatku.
Zgłosiłem fakt do Tarnavy i już po 2 dniach telefon że wymienią cały wkładzik!!
Wydawało mi sie ze to detal dopóki nie zadusiłem szybrem i ujrzałem dym z owej szczeliny.A swoja drogą to reakcja firmy jest szokująco szybka jak na polskie warunki.Mimo tej wpadki jestem szalenie zadowolony z tego zakupu.
Miał ktoś może podobny problem??Pozdrawiam

jacekot
27-01-2009, 15:32
Pytam jak w temacie ponieważ od pewnego czasu zauważyłem u siebie małą szczelinkę (nie przylegają drzwiczki) na krawędzi zawiasowej.Zmierzyłem szczelinomierzem i wyszło 0,4 mm.Nie mam pojęcia czy to efekt 1,5 rocznej eksploatacji czy tak było od poczatku.
Zgłosiłem fakt do Tarnavy i już po 2 dniach telefon że wymienią cały wkładzik!!
Wydawało mi sie ze to detal dopóki nie zadusiłem szybrem i ujrzałem dym z owej szczeliny.A swoja drogą to reakcja firmy jest szokująco szybka jak na polskie warunki.Mimo tej wpadki jestem szalenie zadowolony z tego zakupu.
Miał ktoś może podobny problem??Pozdrawiam

sprawdze z ciekawości u siebie , nic nie zauważyłem do tej pory

Rav
27-01-2009, 15:45
U mnie 4-ty sezon Tarnavy. Wszystko szczelne.

MarioW
27-01-2009, 15:47
Podobno w najprostszy sposób można to sprawdzic wsuwając kartkę\papieru i próbójąc ja wyjąć przy zamkniętych drzwiczkach.Jak nie puszczą to ok.Tak mi powiedział przedstawiciel Tarnavy