PDA

Zobacz pełną wersję : baterie



MW
05-11-2003, 07:47
Jakie polecacie baterie?
Co sądzicie o bateriach termostatycznych?

MW
05-11-2003, 14:33
Ludzie napiszcie coś!!!

Slawek :)
05-11-2003, 14:46
MW, wrzuć tytuł posta w wyszukiwarkę, a znajdziesz kilkanaście wątków na ten temat.
Termostaty to fajna rzecz, moim zdaniem przydatna kiedy ma się przepływowy ogrzewacz wody no i przede wszystkim pod prysznicem...
Ja będę miał cyrkulację cwu i stałą temperaturę - 45 stopni, dlatego odpuściłem termostaty i zakupiłem normalne baterie grohe (najzwyklejsze, seria się chyba "smart" nazywa).
Pozdrowienia

Arkadly
05-11-2003, 14:53
Na razie mieszkam w bloku, mam dwie baterie termostatyczne ORAS. Działają już ponad 5 lat i jestem zadowolony. Ale w bloku nie mam cyrkulacji i jestem zdany na łąskę PECu. W domu chyba podaruje sobie, w końcu kilka stówek kosztują.

Arecki

Tomasz M.
05-11-2003, 15:29
Ja nigdy nie miałem, ale skłaniam się żeby dać takie pod prysznic. Nie rozglądałem się za mocno, ale zdaje się, że np. Kraków robi niedrogie i zapewne niezłe (mam ich zwykłe baterie od 6 lat i nigdy nic)

05-11-2003, 15:30
Polecam!!! Ja mam od 3 lat w prysznicu, no i tu zabij mnie, nie pamietam nazwy, kilka stówek kosztowała, ale rozstrzał cen jest dość spory, a korzyści ogromne: oszczędzasz czas i nie stresujesz sie ustawiając temperature wody (ja klnę pod prysznicem u moich rodziców), oszczędzasz wode, bo nie musisz długo jej spuszczac, no i zero regulacji w trakcie!! + opcja eko, ograniczasz wtedy strumień wypływającej wody.

Ma(r)tado
05-11-2003, 18:32
Doskonale sprawdzają się przy dzieciach.I nie wyskoczysz spod prysznica bo parzy lub zamraża.Mam drugi rok.Kupiona za 99,99 zł. w Praktikerze.
Na razie działa.Heya