PDA

Zobacz pełną wersję : kotły kuenzel



k_m
21-01-2009, 16:42
Zanim podejmiesz decyzje zakupu kotła ,jaki i gdzie kupić i czym chcesz palić.Są kotły jak ja to nazywam 4 w jednym t,z. palić;pellets, ecogroszek,owies,szczapki drewna.jeżeli poszukujesz dobry kocioł na stronie www.kuenzel.de.Produkte ,kessel PK.

Wosto
21-01-2009, 19:43
Zanim podejmiesz decyzje zakupu kotła ,jaki i gdzie kupić i czym chcesz palić.Są kotły jak ja to nazywam 4 w jednym t,z. palić;pellets, ecogroszek,owies,szczapki drewna.jeżeli poszukujesz dobry kocioł na stronie www.kuenzel.de.Produkte ,kessel PK.
Coś ten link nie wchodzi ...

k_m
21-01-2009, 20:30
Przed chwilą sprawdziłem ta strona istnieje.Jeszcze raz www.kuenzel.de potem w produkte,pelletskessel pk.kupiłem ten koioł kosztował drożej od innych kotłów ale jestem wolny od problemów z podajnikiem,zawleczką,nagarem ,ze złym pelletem,prosta obsługa.To służy klientowi a nie odwrotnie

edde
21-01-2009, 20:45
i serwis blisko :lol: w germanii :lol:

k_m
21-01-2009, 21:17
jest w Polsce i powiem 24 godziny jest u użytkownika.najczęściej można problem rozwiązac w 80% przez telefon

edde
21-01-2009, 21:45
no wybacz, firma nawet nie ma polskiej strony, a my mamy wierzyć w zapewnienia 24h serwisu czy 80% telefonu? takie teksty wstawia każda firma niestety, kostrzewa też, a życie życiem...

poza tym takimi danymi dysponujesz - wydaje sie ze masz w tym chyba jakiś interes...

Leszko
22-01-2009, 11:54
Przed chwilą sprawdziłem ta strona istnieje.Jeszcze raz www.kuenzel.de potem w produkte,pelletskessel pk.kupiłem ten koioł kosztował drożej od innych kotłów ale jestem wolny od problemów z podajnikiem,zawleczką,nagarem ,ze złym pelletem,prosta obsługa.To służy klientowi a nie odwrotnie

Z tymi piecami to jest tak jak z samochodami "gówniaste" paliwo i najlepszej firmy samochód "załatwi"
:wink:

Rybka74
03-12-2009, 20:57
jest w Polsce i powiem 24 godziny jest u użytkownika.najczęściej można problem rozwiązac w 80% przez telefon


jesli się telefon odbiera ....... :evil: