PDA

Zobacz pełną wersję : ile za wykonanie przyłącza wodnego w Poznaniu



hejjpozn
01-02-2009, 21:13
Jestem na etapie wybierania firmy do wykonania przyłącza kanalizacji sanitarnej i wody.Odległość od wodociągu, który jest w ulicy do budynku to ok 12m. Kanalizę mamy na granicy działki czyli ok 4-5 m. Chciałabym wykonać przyłącze już do budynku z założeniem wodomierza oraz zrobić studzienkę kanalizacyjną z podłączeniem rur. Ile wy płaciliście za przyłącze i czy możecie polecić jakąś sprawdzoną i niedrogą firmę? Najtańszą wycenę mam na 7000zł netto za całość. Czy to dużo?

Asia

Wciornastek
02-02-2009, 11:45
Jak podlegasz pod Aquanet to nietety skazana jestes na ździerstwo. Jeśli nie to szukaj dalej bo drogo.
Nawiasem mówiąc w Pozku i okolicach jest niepisany podział stref wpływu poszczególnych wykonawców. Napisz dokładanie gdzie i pozaglądąj do Wielkopolskich Klubów na Forum.

Michał i Magda
03-02-2009, 14:27
U nas wodociąg robił Meliopoz, im też zlecimy wykonanie projektu przyłącza (530 zł + VAT), oraz jego wykonanie (ok. 3000 + VAT).

hejjpozn
05-02-2009, 07:10
U nas wodociąg robił Meliopoz, im też zlecimy wykonanie projektu przyłącza (530 zł + VAT), oraz jego wykonanie (ok. 3000 + VAT).

Niestety Meliopoz działa tylko na obszarze Czerwonaka, a ja muszę zrobić przyłącze w Smochowicach.

Michał i Magda
05-02-2009, 07:42
Niestety Meliopoz działa tylko na obszarze Czerwonaka, a ja muszę zrobić przyłącze w Smochowicach.

Czyli Wy podlegacie pod Aquanet, tak??? Zastanówcie się, czy zlecać wykonanie projektu i potem przyłącza jakiemuś podwykonawcy. Często jeżeli nie robi się tego przez nich robią duże schody, już na etapie akceptacji projektu przyłącza. Pytaliście ile kosztuje to u nich???

hejjpozn
05-02-2009, 16:50
Projekt przyłącza i ZUD mamy wykonany przez Aquanet, teraz poszukujemy firmy, która nam to wykona. Problem w tym, że firmy z listy Aquanetu są potwornie drogie. Jak napisałam wcześniej najtańszą ofertę mamy za 7000zł netto:-(

wojtek31
07-02-2009, 19:23
ja jedną wycenę dostałem na ok 3000 zł (dom od ulicy 10 metów)
ale we wtorek/sroda mam spotkanie z innym instalatorem i mówił wstępnie 1500