PDA

Zobacz pełną wersję : dlaczego nikt nie chce mi pomóc?



KTOŚ MI ZABRAŁ NICKA
06-11-2003, 17:28
:x pytałem ni tak dawno szanownych forumowiczów o upusty na kocioł Vitopend 100 z zasobnikiem i co ..... i nic trudno podzielę się z innymi tym co mnie się udało uzyskać. Kocioł j.w. + zasobnik 120l- cena brutto 5.130 zł (Kraków). Pozdrawiam Hipcio.

grzegorz&c
06-11-2003, 18:12
Witam
Z nickem to prawda?
Ja zarejestrowałem się , dostałem pocztą potwierdzenie ale jeszcze ani razu nie udało mi się zalogować choć wszystko wpisuję jak trzeba
Próbowałem nawet wkleić to co dostałem e-mailem i nic...
Więc odesłałem admistratorowi tego e-maila z opisem problemu i nic...
Więc występuje jako gość

Lukins
06-11-2003, 18:24
A ja, na ten przykład, siedzę sobie w ciepełku, popijam kawkę i używam mojego nicka 8) . Mało tego, komputer sam mnie loguje jak wchodzę na forum, co podoba mi się niepomiernie. :D

ARi.
06-11-2003, 19:11
Witam wszystkich i zainteresowanego Pana Grzegorza :wink:
Może Pan pisać i pisać i tak nikt nie odpowie na Pana e-maile też tak robiłem a czy pan sie nie pomylił i wcisnął pan może że niema pan jeszcze ukączonych 13 lat i może Panu każą żeby Pana rodzice sie podpisali :lol: bo u mnie tak było chodź juz dawno nie pamiętam jak to miałem 13 lat i to mnie troche zdziwiło że nikt nieodpowiada na moje e-maile nawet do redakcji pisałem.
Co mogę polecić Panu jesli Pan nie posiada dwóch e-maili to niech Pan sobie założy nowy adres i na nowo sie zalogował może to pomoże jeśli jeszcze Pan nie odzyskał NICKA
POZDRAWIAM :wink:
Ps. PROSZE O ODPOWIEDZ JESLI MOJA WSKAZÓWKA POMOGŁA :wink:

06-11-2003, 19:51
AUTOR!!! AUTOR !!! AUTOR !!!! :D :D :D
dawno tak nie było... :D

06-11-2003, 20:01
Oczywiście , że najpierw sprawdziłem czy z mojej strony jest wszystko w porządku przeciesz dostałempotwierdzenie poprawnej rejestracji:

Od: [email protected]
Temat: Witamy na Forum Murator

Prosimy o zachowanie lub wydrukowanie tego email'a. Informacje o Twoim koncie są następujące:

----------------------------
Użytkownik: grzegorz&c
Hasło: *******(tu było chasło które może jeszcze wykorzystam)
----------------------------

Nie zapomnij swojego hasła, ponieważ zostało zakodowane w naszej bazie danych i nie będziemy mogli go odzyskać. Jeśli jednakże zapomnisz hasła możesz otrzymać nowe, które będziesz musiał aktywować w identyczny sposób jak to konto.

Dziękujemy za rejestrację.

--
Administrator forum

Tak to było

tomek1950
06-11-2003, 20:10
----------------------------

Hasło: *******(tu było chasło które może jeszcze wykorzystam)
----------------------------

Nie zapomnij swojego hasła, ...hasła
Tak to było[/quote]

Gościu, miałeś trzy razy podpowiedziane jak poprawnie napisać słowo "HASŁO". Proszę popraw.

ARi.
06-11-2003, 20:11
noto wszystko masz niby OK niewiem co jest grane
Bardzo mi przykro że Redakcja nieodpisuje na e-maile ja też pisałem do redakcji na inny adres ale niebyło odpowiedzi może mają oni kilkanaście dziennie takich e-maili.

JESLI CHCESZ TO NIEWIEM CZY JESZCZE RAZ SIE ZALOGOWAĆ ALE JUŻ Z INNYM E-mailem ale to jest uciążliwe :-?

Pozdrawiam może ktoś zna inne rozwiązanie :wink:

06-11-2003, 21:04
Tak oczywiście Hasło pisze się przez h (ale ten tomek bystry)
ARi mnie nie zależy aby być elitą forum więc w sumie zalogowany czy nie i tak mogę pisać
Szukam tu podpowiedzi albo ostrzeżeń tych co doświadczyli się na własnej skórze
Jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę
Z powodu odrolnienia utkneło ono w martwym punkcie
Jeśli na czas nie zdołam załatwić odrolnienia to zgodnie z postanowieniem z architektury odrzucą mi projekt

grzegorz&c
06-11-2003, 21:14
Tomku nie mogę poprawiać swoich postów bo jestem nie zalogowany
Zapominam też wpisywać użytkownika
Jesteś tu elitą więc może podzielisz się doświadczeniami jak przejść bezboleśnie wszystkie formalności i na co uważać przy budowie domu?

06-11-2003, 21:22
elyta to frajerzy!

pik33
06-11-2003, 22:32
Napisałeś "ktoś mi zabrał nicka" wielkimi literami. Tymczasem ten system jest czuły na małe i wielkie litery - może w tym jest problem? Rejestrowałeś się małymi a logowałeś wielkimi?

Zaloguj się raz jeszcze i pilnuj tego

No i jeszcze: grzegorz&c

Unikajcie w nickach takich znaków jak & itp.
Nie polecam też spacji.

Nie wszystkie systemy to tolerują, czasem będzie działać ok, czasem zawiedzie.

Nick Jan Kowalski może (nie musi) dotrzeć do serwera jako Jan%20Kowalski (ten %20 zastępuje spację). I co? Nie zaloguje. A znak & jest w Windows traktowany w sposób nietypowy...

06-11-2003, 22:33
Tomku nie mogę poprawiać swoich postów bo jestem nie zalogowany
Zapominam też wpisywać użytkownika
Jesteś tu elitą więc może podzielisz się doświadczeniami jak przejść bezboleśnie wszystkie formalności i na co uważać przy budowie domu?
Posiedź sobie z miesiąc w Kawiarni Klubowej, porozmawiaj o d..ie Maryny i o niczym i zanim się obejrzysz też będziesz elitą forum. Większość tej elity tak właśnie robi :lol: