PDA

Zobacz pełną wersję : Eleonora Kruelki - Komentarze



Strony : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kruela
24-02-2009, 11:56
Gosiek a ona się tak grzecznie daje ubrać w swój kubraczek?

78mysz
24-02-2009, 11:57
Gosiek a ona się tak grzecznie daje ubrać w swój kubraczek?
pewnie wie, ze nie ma wiekszych szans :)

Gosiek33
24-02-2009, 11:59
Kiedyś dawała się ubierać spokojnie. Jak jeszcze na wystawy chodziłyśmy to trzymałam ja w papilotach (sic!) - to to czarne na głowie - jeśli mówicie o zdjęciu zimowym. Teraz odwykły i nie cierpią ubierania, chyba że mróz lub deszcz :roll:

Gosiek33
24-02-2009, 12:00
Ale york w ubranku to pestka, kiedyś na wystawie ufociłam afgana w kombinezonie, to dopiero widok :o

nitubaga
24-02-2009, 12:05
dzień dobry... wróciłam i latam się ze wszystkimi witać... pewnie i tak nie w każdą dziurkę zajrze... ale gdzie zdążam to zaglądam... :)


widziałam psinkę... oj to musiało bolec... :( ale czytałam, że i charakterny jest :wink: i że po panu tyz doczytałam :P hihihihi

Kruela
24-02-2009, 12:09
NO właśnie ;) wyobraziłam sobie mojego psica w ubranku ;), abstrahując, że najpierw pozwoliłby się w nie ubrać ;) ... jak był młodszy latem poparzył sobie od asfaltu poduszki. Miał opatrunki i na czterech łapach skapetki białe frotte mojej córki ;) ... jak on sie wstydził w tych skarpetach chodzić po dworze :-? przemykał tylko zrobić siusiu i ciągnął z powrotem do domu. Tak machał łapami dopóki ich nie zrzucił ;) To wiem już nie lubi się w ciuszki ubierać ;) :lol:

Kruela
24-02-2009, 12:11
dzień dobry... wróciłam i latam się ze wszystkimi witać... pewnie i tak nie w każdą dziurkę zajrze... ale gdzie zdążam to zaglądam... :)


widziałam psinkę... oj to musiało bolec... :( ale czytałam, że i charakterny jest :wink: i że po panu tyz doczytałam :P hihihihi

Cześć Nituś :) miło, że wpadłaś :) ... u mnie wszystkie stwory płci męskiej to agresory charakterne ;) więc nie ma się czemu dziwić :roll: :lol:

nitubaga
24-02-2009, 12:59
dzień dobry... wróciłam i latam się ze wszystkimi witać... pewnie i tak nie w każdą dziurkę zajrze... ale gdzie zdążam to zaglądam... :)


widziałam psinkę... oj to musiało bolec... :( ale czytałam, że i charakterny jest :wink: i że po panu tyz doczytałam :P hihihihi

Cześć Nituś :) miło, że wpadłaś :) ... u mnie wszystkie stwory płci męskiej to agresory charakterne ;) więc nie ma się czemu dziwić :roll: :lol:

aaaaaaa skoro tak.... to dawaj te charakterne rybki :P

Kruela
24-02-2009, 22:09
MonikaC ostatnio zaraziła mnie ;) pierogami ruskimi ;). A, że nie robiłam ich ze sto lat ;) to moja córka mnie do tego zmobilizowała . Zjedliśmy na kolację :) ... nieskromnie powiem, że wyszły przesmaczne :) ... ale do rana będę wyrabiać, to co mi zostało ;)

lidszu
24-02-2009, 22:19
Kruelciu, wpadłam z wizytą i widziałam psinkę biedaczka :( . Niech uszko mu się szybko zagoi :D

Kruela
24-02-2009, 22:26
lidszu nie będę mojej psicy tego mówić, bo się gadzina rozbestwi ;)

cieszę się, że wróciłaś :D

lidszu
24-02-2009, 22:33
lidszu nie będę mojej psicy tego mówić, bo się gadzina rozbestwi ;)

cieszę się, że wróciłaś :D
ja też się cieszę, bo już muszę się trochę oderwać od tych ciągłych problemów :-?

Kruela
24-02-2009, 22:46
lidszu nie będę mojej psicy tego mówić, bo się gadzina rozbestwi ;)

cieszę się, że wróciłaś :D
ja też się cieszę, bo już muszę się trochę oderwać od tych ciągłych problemów :-?

Lid ;) ... wiem, że nie oderwę Cię od tego, co Cię trapi :) ... ale cieszę się, że jesteś :)

nitubaga
25-02-2009, 10:11
dzień dobry paniom :)


a ja wciąż czekam na charakterne rybki - Kruelacie nie popuszcze :lol: hhihihihi

Kruela
25-02-2009, 11:11
dzień dobry paniom :)


a ja wciąż czekam na charakterne rybki - Kruelacie nie popuszcze :lol: hhihihihi

jedyną charakterną rybką u nas w domu jest moja córka ;) :lol:

nitubaga
25-02-2009, 11:20
dzień dobry paniom :)


a ja wciąż czekam na charakterne rybki - Kruelacie nie popuszcze :lol: hhihihihi

jedyną charakterną rybką u nas w domu jest moja córka ;) :lol:


doooobraa.... dawaj fote :lol:

Kruela
25-02-2009, 11:26
tak na forum? a ochrona danych osobowych? ;)

nitubaga
25-02-2009, 11:37
je tam... najwyżej zaraz usuniesz :)

Kruela
25-02-2009, 12:21
je tam... najwyżej zaraz usuniesz :)

przywlokę się kiedyś do Ciebie w towarzystwie mojej starszawki :) ... jak znajdę jej jakąś fotkę na chwileczkę wstawię :)

Kruela
25-02-2009, 12:25
NItu dla Ciebie ... na chwilkę wrzucam

córka, teraz ma inny kolor włosów ;)

syn


na trzy minutki :)

nitubaga
25-02-2009, 12:45
NItu dla Ciebie ... na chwilkę wrzucam

córka, teraz ma inny kolor włosów ;)

syn


na trzy minutki :)

no super, no super - tylko nie widziałam :(

Kruela
25-02-2009, 12:51
To gdzie się moja droga szwędasz ;) daj znać jak będziesz to na chwilkę Ci jeszcze raz wrzucę :)

nitubaga
25-02-2009, 12:56
To gdzie się moja droga szwędasz ;) daj znać jak będziesz to na chwilkę Ci jeszcze raz wrzucę :)

jestem, siedzę , czekam :)

Kruela
25-02-2009, 12:57
córka raz


syn dwa

nitubaga
25-02-2009, 12:59
syncia zdjęcie zajebiste... strasznie fajnie wyszedł... :)

a córcia to juz noooo pannica :) i jakby zdjęła te okulary to wypisz wymaluj by była mamusia - mam rację?

Kruela
25-02-2009, 13:02
Teraz się robi podobna do mnie to fakt ;) i z wyglądu i z zachowania - czasami mój mąż się śmieje, że jak na nią patrzy to mnie widzi ;)

A młody to cały tatka :) narazie ;)

nitubaga
25-02-2009, 13:03
kurcze, bo oni maja dośc sporawą różnice wieku...- jak się dogadują?

Kruela
25-02-2009, 13:06
11 lat :roll: ... obydwoje chcą rządzić ;) Ona nie odpuszcza gówniarzowi a on się też nie daje ;) ale są za sobą i świetnie się dogadują. Młody się dużo od niej uczy :) i baaardzo lubi jej koleżanki ;)

nitubaga
25-02-2009, 13:27
11 lat :roll: ... obydwoje chcą rządzić ;) Ona nie odpuszcza gówniarzowi a on się też nie daje ;) ale są za sobą i świetnie się dogadują. Młody się dużo od niej uczy :) i baaardzo lubi jej koleżanki ;)

no to mnie akurat nie dziwi :)

między mna a moim bratem jest 9 lat... i jakos tak nooo.... tej więzi za szczególnej nie było... on komputer, a ja swoimi drogami :)

Kruela
25-02-2009, 13:39
wiadomo, że w w pewnym wieku ich drogi się trochę rozejdą, ale jest szansa, że później się znowu zejdą :) moja mama ze swoim najmłodszym bratem dogaduje się najlepiej z całego rodzeństwa :D a jest między nimi właśnie 11 lat różnicy :)

ghost34
25-02-2009, 13:41
i zas censored mnie dopadł...:(((kruelcia ja siem tak nie bbbaaawwiiieeemmm :cry:

Kruela
25-02-2009, 13:45
i zas censored mnie dopadł...:(((kruelcia ja siem tak nie bbbaaawwiiieeemmm :cry:

Duszku nie płakać :) zaraz wleję temu censoredowi ;)

pasie
26-02-2009, 09:35
Hejka Elciu :P
widzę, że się budowa znowu ruszyła :P kurcze masz już tak bliziutko do końca,
białe okna też mogą być fajne :D
powiedz mi na jaką dachówkę się zdecydowałaś, bo Mariusz na razie zaproponował Euronita, którego wcale nie brałam pod uwagę :roll:

Kruela
26-02-2009, 09:51
Kupiłam Meyer Holsena czerwień kenijska angobowana :) Tandem

Kruela
26-02-2009, 09:59
To prawda, że coś zaczęło się dziać :) bo już myślałam, że do wiosny będę czekać ;)

IlonaS.
26-02-2009, 10:17
Witam :D
Właśnie trafiłam do twojego dzienniczka i widzę że piękny dom ci się buduje w pięknej okolicy. :D Jak ja ci zazdroszczę tego lasu :oops:
Doczytałam też że teraz masz rekonwalescenta, współczuje i mam nadzieje że ranki szybko się zagoją. :)

Kruela
26-02-2009, 10:59
Witam :D
Właśnie trafiłam do twojego dzienniczka i widzę że piękny dom ci się buduje w pięknej okolicy. :D Jak ja ci zazdroszczę tego lasu :oops:
Doczytałam też że teraz masz rekonwalescenta, współczuje i mam nadzieje że ranki szybko się zagoją. :)

Bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś :) i zapraszam częściej :)

Marzyła nam się co prawda rozłożysta parterówka, ale WZ nie dawała nam takiej możliwości :( Bardzo się cieszę, że podoba Ci się nasz domek :) troszkę duży wyszedł, ale ma bardzo dobrze rozwiniętą część gospodarczą :)

Drzew mamy pod dostatkiem to prawda :) ale jest to Park Krajobrazowy :lol:

A Ty w jakich okolicach się budujesz?

No tak moja starowinka przypomniała sobie młodzieńcze lata ;) i teraz w turbanie do wtorku musi chodzić i codziennie lekarstwa brać :-?

Kruela
26-02-2009, 11:04
Ilona obejrzałam Twój dziennik, komentarzy nie znalazłam dlatego tu Ci napiszę, i masz fajny domek :) mnie się podobają parterówki. Działeczkę też masz ładną zieloną :) Ściągnę jak pozwolisz notatki dotyczące żywopłotu, bo też mam i powinnam go troszkę odświeżyć :)

IlonaS.
26-02-2009, 12:05
Oj zaglądać na pewno będę często bo jestem ciekawa efektu końcowego :wink: :D
A działeczkę mam w Brwinowie, tam niestety wszędzie same pola, a ja tak bym chciała gdzieś w lesie :( No ale jeśli nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :wink: więc będę musiała sobie zasadzić ten las :D

To dobrze że tak szybko się goi bo wyobrażam sobie jaki bidulek jest, zawłaszcza jak musi wziąć ten wstrętny antybiotyk. :(

Jeśli chodzi o komentarze to pewnie założę dopiero jak zacznę budowę bo na razie nie ma za bardzo czego komentować. :roll:
A ty gdzie ukryłaś swój żywopłot bo w dzienniku nie mogłam go znaleźć.

I oczywiście jeżeli ci to w czymś pomoże to nie mam nic przeciw w sprawie żywopłotu :wink: :D

rrmi
26-02-2009, 12:21
To prawda, że coś zaczęło się dziać :) bo już myślałam, że do wiosny będę czekać ;)To juz sie zaczyna wlasnie ta wiosna i inaczej prosze nawet nie myslec . :D

Jakos dacie rade do wtorku , no dlugo bardzo , biedny .
Antybiotyk do weta czy dajesz sama ?

Samopoczucie na Twojej ziemi czy tam terenie nie zalezy od ziemi czy terenu , ale od Ciebie .
Nie wazne jest miejsce , wazne jest z kim sie przebywa . :P
Temu ludzie gadaja , ze lepiej z madrym zgubic niz z glupim znalezc :D
Pewnie podobna zasada.

lidszu
26-02-2009, 12:22
Kruelcia, u ciebie różnica wieku między dziećmi jest taka sama jak u mojego M i jego siostrą. Bardzo dobrze się dogadują, więc mam nadzieję, że u ciebie będzie tak samo.

Ja mam starszego brata o 6 lat i jakoś tak w ogóle się nie dogadujemy, widzimy się średnio 3-4 razy do roku (mieszka na drugim końcu W-wy). Trochę to smutne, bo rodziców moich też z taką samą częstotliwością odwiedza :x .

IlonaS, widzę, że dziennik założyłaś, a komentarze to zaraz jakaś dobra duszyczka ci założy :wink: :lol:

lidszu
26-02-2009, 12:27
z okazji 10 stronki zapraszam na

http://chic.net.pl/images/duze_drinki2.jpg

Kruela
26-02-2009, 12:46
To prawda, że coś zaczęło się dziać :) bo już myślałam, że do wiosny będę czekać ;)To juz sie zaczyna wlasnie ta wiosna i inaczej prosze nawet nie myslec . :D

Jakos dacie rade do wtorku , no dlugo bardzo , biedny .
Antybiotyk do weta czy dajesz sama ?

Samopoczucie na Twojej ziemi czy tam terenie nie zalezy od ziemi czy terenu , ale od Ciebie .
Nie wazne jest miejsce , wazne jest z kim sie przebywa . :P
Temu ludzie gadaja , ze lepiej z madrym zgubic niz z glupim znalezc :D
Pewnie podobna zasada.

rrmi masz słuszna rację :) ... dlatego dobrze czasami jest je sobie przypomnieć, aby złapać dystans :)

dobroszka
26-02-2009, 12:47
Ilona to Ty będziesz moją sąsiadką prawie - będziemy się budować przy Milanówku - to od brwinowa rzut beretką.No i też parterówka :D

Kruela
26-02-2009, 12:48
Ilona ja będę na działce to zrobię zdjęcie żywopłotu :) rośnie przed ogrodzeniem zatrzymując kurz :)

Coś czuję, że zaraz wpadnę do Ciebie na komentarze, które dobra dusza Ci założy :)

Kruela
26-02-2009, 12:51
Lidszu dzięki za 10 stronkę i dryneczka ;) :lol:

Nitubaga wymusiła na mnie ostatnio zdjęcia dzieciaków, które trzy minuty siedziały na forum :) ... a jeżeli chodzi o różnicę wieku, to wierzę że się dogadają, bo ostatnio syn stwierdził, że się z siostrą ożeni ;) :lol:

Kruela
26-02-2009, 12:52
Ilona to Ty będziesz moją sąsiadką prawie - będziemy się budować przy Milanówku - to od brwinowa rzut beretką.No i też parterówka :D

Dobrosiu to jak się kiedyś do Ciebie wproszę to Ilonę też odwiedzimy :)

dobroszka
26-02-2009, 12:56
NO baaaaaa , na razie u mnie ino ugór na działce , ale jak masz ochotę rzucić okiem na nasze włości to Cie porwę i zawiozę , się potaplamy w błotku.
I do Edmar bysmy mogły wpaść , bo od niej na moją działkę to 2 minuty.. :D

Kruela
26-02-2009, 13:15
Ja na wycieczki krajoznawcze otwarta jestem :) ... a u Edmar jest już co nieco do pomacania ;)

nitubaga
26-02-2009, 14:20
eeeeeeee noooo :(


wy się tu na wycieczki umawiacie a o mnie nikt nie pamięta.... :( nie bawię sie tak... chlip chlip :(

nitubaga
26-02-2009, 14:21
aaaaaa i żeby nie było że nie wychowana jestem czy coś :roll:


dzień dobry mówię :)

dobroszka
26-02-2009, 14:31
Nitu nie bucz , tylko idź zobacz co u Edmar napisałam o robieniu na nią nalotu 8)

nitubaga
26-02-2009, 14:58
Nitu nie bucz , tylko idź zobacz co u Edmar napisałam o robieniu na nią nalotu 8)

byłam, czytała, - odwołuję buczenie.....




na razie :P

Kruela
26-02-2009, 15:00
Nitu nie bucz , tylko idź zobacz co u Edmar napisałam o robieniu na nią nalotu 8)

Ja też poszłam a tu mnie nikt nie chce zabrać :(

nitubaga
26-02-2009, 15:05
Nitu nie bucz , tylko idź zobacz co u Edmar napisałam o robieniu na nią nalotu 8)

Ja też poszłam a tu mnie nikt nie chce zabrać :(

nooo bo to jasne, że jedziesz, nie? pro forma się Ciebie ino zapytamy czy chcesz... wiesz, żeby nie było, że my Ci wolność ograniczamy czy jak.... :P

Kruela
26-02-2009, 15:11
Adwokat Nitu na posterunku ;) ... niemożliwa jesteś :lol: :lol: :lol:

IlonaS.
26-02-2009, 15:20
Lidszu, tak wreszcie się zebrałam i postanowiłam coś nabazgrać, no i chyba mi się udało :wink: Ale z komentarzami bym jeszcze poczekała :D

Dobroszka faktyczne rzut beretem :D w takim razie idę nawiedzić twój dzienniczek :wink: póki mam troszkę luzu

Kruela trzymam cię za słowo :wink: a żywopłot też z tego powodu chcemy odratować bo niestety obok naszej działki droga jest niestety piaszczysta :-? więc na pewno będzie się kurzyło. :(

IlonaS.
26-02-2009, 15:23
Ilona to Ty będziesz moją sąsiadką prawie - będziemy się budować przy Milanówku - to od brwinowa rzut beretką.No i też parterówka :D

Dobrosiu to jak się kiedyś do Ciebie wproszę to Ilonę też odwiedzimy :)

Zapraszam :D ale ostrzegam że u mnie pewnie jest teraz podobmnie jak u Dobroszki

Kruela
26-02-2009, 15:29
Jak kupiliśmy działkę to żywopłot już był, ale dopiero my zaczęliśmy go przycinać. Niestety na dole są "dziury". które jakoś muszę zasłonić. Tylko nie wiem jeszcze czy dosadzać, czy ten istniejący już żywopłot bardzo krótko przyciąć :-? A z takich samych powodów jak u Ciebie musi i u nas być :)

IlonaS.
26-02-2009, 15:57
U mnie też jest podobnie, nie dość że dziury u dołu to jeszcze prześwity.
Myślę że przycięcie mocne raczej powinno go zagęści a jeśli chodzi o duł to trzeba wyciąć stare pędy a te powyżej przyciąć po skosie tak aby ten duł zarósł. Tylko u mnie są dosyć spore prześwity na dole i raczej trzeba będzie dosadzać :-?
Ewentualnie po drugiej stronie płotu jakieś chojaczki nie za wysokie posadzić aby duł zakryć. :wink:

Gosiek33
26-02-2009, 16:14
pozwolicie, że wtrącę się :roll: jeśli to stary ligustr to niewiele da przycinanie. Na starych zdrewniałych ,,pniach" niewiele odbije. Rośnie tylko góra. Na dodatek drugi rok zaczynają te najstarsze schnąć całe i wyciągam takie martwe z ziemi :-?

Kruela
26-02-2009, 16:17
No właśnie z tymi dziurami kłopot :( bo góra jak zaczęliśmy przycinać zrobiła się gęsta, tylko ten dół :evil:
Teraz też od razu planujemy wybudowanie domku dla śmietnika i będziemy musieli w nim dziurę około metra jeszcze wyciąć :-?
Po drugiej stronie płotu mamy leszczyny, sosny, które w miarę dobrze chronią przed wścibskim okiem ;) ... ale i tak mam zamiar wiosną jeszcze poszaleć z iglakami :) i kolorowymi krzakami.

IlonaS.
26-02-2009, 16:47
Gosiu ale ja niestety jeszcze do końca nie wiem z jakimi krzewami będę miała odczynienia. W zeszłym roku za bardzo się nie interesowałam a jak zaczęłam to wszystko potraciło liście :( Więc najpierw muszę zweryfikować co za cudo rośnie u mnie a potem muszę się wszystkiego wywiedzieć na jego temat :)


No właśnie z tymi dziurami kłopot :( bo góra jak zaczęliśmy przycinać zrobiła się gęsta, tylko ten dół :evil:
Ja obawiam się że u mnie też tak będzie :(

Kruela
26-02-2009, 17:23
pozwolicie, że wtrącę się :roll: jeśli to stary ligustr to niewiele da przycinanie. Na starych zdrewniałych ,,pniach" niewiele odbije. Rośnie tylko góra. Na dodatek drugi rok zaczynają te najstarsze schnąć całe i wyciągam takie martwe z ziemi :-?

To co z nimi robić? wywalić cały i posadzić nowy? Czy przy starym dosadzać nowe? Masz pomysł?

ghost34
26-02-2009, 17:37
pomoc potsebna?? witom..

http://img264.imageshack.us/img264/4703/1440.jpg (http://img264.imageshack.us/my.php?image=1440.jpg)
http://img264.imageshack.us/img264/1440.jpg/1/w370.png (http://g.imageshack.us/img264/1440.jpg/1/)

:lol: :lol:

dobroszka
26-02-2009, 17:40
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kruela
26-02-2009, 17:53
:lol: Duszku wiem, że jesteś specjalistą od drewna ale, że od drzewek tyż? ... :lol: :lol: :lol:

ghost34
26-02-2009, 18:03
tia jak mi siem siusiu kce w trasie... :wink: :lol: :lol:

Kruela
26-02-2009, 18:05
to nie wiesz, że dobry gospodarz wszystko do domu niesie ;) :lol: :lol:

ghost34
26-02-2009, 18:08
nie mam ambicji jak na razie byc gospodarzem smigam pojesc w miasto pa

Kruela
26-02-2009, 18:09
smacznego :) hej

Gosiek33
26-02-2009, 18:17
To zależy co chcesz osiągnąć. Jeśli wytrzymasz trochę, a żywopłot stary, zresetuj go jak duchi radzą. Z ligustra bardzo łatwo zbiera się sadzonki (sztobry), które łatwo się ukorzeniają i po 3-4 latach zaczyna wyłaniać Ci się żywopłot :wink: Musisz jednak wiedzieć, że wymagający jest aby dwa razy do roku go przycinać od góry i z boków aby kształt ładny nadać i zagęścić, bo inaczej baty do góry porosną a dołem będzie gubił liście. Więc albo w maszynkę elektryczną lub spalinową się zaopatrzysz albo ręcznie ciąć będziesz :-? Im wyższy tym trudniej :evil: Osobiście jestem za nieformowanymi żywopłotami, które można ale nie trzeba ciąć. Np pęcherznice http://lh5.ggpht.com/_ms5LDRO-Qns/SYayaAluraI/AAAAAAAAALI/fh3MQJHAo8U/s720/pecherznice%20%282%29.JPG

tutaj młode rok temu posadzone, niestety moja mama sadziła je na przemian, a ja wolę w grupach kolorystycznych. Te jasne gdy starsze trochę będą będą miały piękne czerwone owoce bardzo dekoracyjne.

http://ogrodnick.pl/opisy/zdjecia_opisowe/physocarpus_opulifolius_owoce.jpg

te ściągnęłam z internetu al gdzieś mam własne :roll:

Kruela
26-02-2009, 18:35
Gosieńko jesteś wielka :) ... żywopłot, który chcę reanimować jest przed ogrodzeniem i zależy mi, aby był gęsty od góry do dołu :) bo na nim zatrzymuje się kurz z drogi. I jego będę, jak do tej pory przycinać i formować.

Od strony sąsiadki powsadzałam troszkę roślin, które się rozłożą tworząc naturalny żywopłot i ten niech sobie pięknie rośnie jak chce :)

Zrobię w sobotę zdjęcia żywopłotu, to jeszcze Cię troszkę pomęczę ;)

aniawmuratorze
26-02-2009, 19:02
No to chyba rzeczywiście wiosna idzie
jak się budowanie zaczęlo u koleżanek
a może na mojej budowie też się coś buduje ............. samo
eeeeee chyba nie :roll:

coś mnie w zołądku ściska jak myślę o wznowieniu prac :roll:
chciałabym a boję sie

Gosiek33
26-02-2009, 19:04
czekam na foty to pogadamy żywopłotowo :wink:

Kruela
26-02-2009, 19:38
Aniu :) ale Twój domek stoi, ma dach, okna i jest ocieplony :) ... a mój się buduje dopiero :) ... zauważyłam, że masz białe okna ze szprosami. Możesz mi powiedzieć, czy czujesz się jak za kratkami ? :-? Pytam, bo dostałam ultimatum na białe okna. A Twoje szprosy podobają mi się bardziej niż takie bardziej zeszprosowane ;)

Nie bać się, tylko działać Aniuwmuratorze :lol: :lol: :lol:

Kruela
26-02-2009, 19:41
czekam na foty to pogadamy żywopłotowo :wink:

Nie omieszkam Cię ;) zamęczyć ... fotkami ;)

Edmar70
26-02-2009, 19:59
Kruelcia, to Ty jeszcze coś sadzisz? :o :wink:
W takim gąszczu to trudno będzie do Ciebie dotrzeć. :lol:
Ja w ogóle nie mam koncepszyn na roślinki i zdecydowanie noga jestem w tym względzie. :roll:

Kruela
26-02-2009, 20:47
Sadzę jak wariatka ;) ... jesienią posadziłam kilkanaście krzaczków :) i wiosną również zamierzam :) ... Trzeba teren u Ciebie obadać i stwierdzić co trza dosadzić ;)

Edmar70
26-02-2009, 20:58
Sadzę jak wariatka ;) ... jesienią posadziłam kilkanaście krzaczków :) i wiosną również zamierzam :) ... Trzeba teren u Ciebie obadać i stwierdzić co trza dosadzić ;)

A co piszesz się na zaprojektowanie mi ogrodu? :wink: 8) :wink:

Kruela
26-02-2009, 21:12
Sadzę jak wariatka ;) ... jesienią posadziłam kilkanaście krzaczków :) i wiosną również zamierzam :) ... Trzeba teren u Ciebie obadać i stwierdzić co trza dosadzić ;)

A co piszesz się na zaprojektowanie mi ogrodu? :wink: 8) :wink:

Korzystając z podpowiedzi mądrzejszych ? .. TAK :)

Edmar70
26-02-2009, 21:19
Korzystając z podpowiedzi mądrzejszych ? .. TAK :)


:lol: :lol: :lol: :lol:
Na moją podpowiedź nie licz. :wink:

Kruela
26-02-2009, 21:25
Poradzimy sobie :) ... "będzie Pani zadowolona i Pani mąż też" ;) :lol: :lol: :lol:

Edmar70
26-02-2009, 21:33
Poradzimy sobie :) ... "będzie Pani zadowolona i Pani mąż te" ;) :lol: :lol: :lol:

Formalnie się napaliłam. :lol:

Kruela
27-02-2009, 19:52
Edyś poproszę Gosieńkę o pomoc i mam nadzieję, że piękny ogród będziesz miała :)

tola
27-02-2009, 20:24
Kruela
no i po co ja w Twój Dziennik dziób wsadziłam :roll:
nie no, od jutra szukam takiej działki i będę budować taki dom.
Kawa na tarasie w kuchni, koncert świerszczy na tarasie sypialni, leżak na tarasie salonu...nie mogłaś mi 6 lat temu podpowiedzieć, że tak można? :roll:
Cudownie!

rrmi
27-02-2009, 20:32
Edyś poproszę Gosieńkę o pomoc i mam nadzieję, że piękny ogród będziesz miała :)No prosze , jeszcze chwila i sie przekwalifikujesz .
:wink:
Tola tez ma duzo do powiedzenia w tej sprawie :D
Bardzo duzo :wink:
Ale takie ogrodowe to fajne prace sa .
Widze jednak , ze prawie u kazdego zywoplot na dole rzadki jakis.

Edmar70
27-02-2009, 20:34
Edyś poproszę Gosieńkę o pomoc i mam nadzieję, że piękny ogród będziesz miała :)

Zaraz...chwila...momencik...to ja to wszystko na poważnie pisałam??? :o :oops:
To znaczy Kruelciu Ty to wzięłas sobie tak bardzo do serca...bo ja tak tylko sobie rzuciłam hasełko :lol: ...bez zobowiązań. Ale jak tak bardzo chcesz.... :lol:

Gosiek33
27-02-2009, 20:42
to o mnie było :roll:

Kruela
27-02-2009, 21:15
Kruela
no i po co ja w Twój Dziennik dziób wsadziłam :roll:
nie no, od jutra szukam takiej działki i będę budować taki dom.
Kawa na tarasie w kuchni, koncert świerszczy na tarasie sypialni, leżak na tarasie salonu...nie mogłaś mi 6 lat temu podpowiedzieć, że tak można? :roll:
Cudownie!

... mogłam podpowiedzieć ;) ... sorki :-? ... poprawię się ;)

Kruela
27-02-2009, 21:31
to o mnie było :roll:

Gosieńko :) ja sama nie dam rady okiełznać ;) i proszę o pomoc :)

Gosiek33
28-02-2009, 07:15
Jak tylko będę umiała to z ochotą :lol:

lidszu
28-02-2009, 10:22
hello :D

ghost34
28-02-2009, 14:09
doberek...witam pieknie

Kruela
28-02-2009, 17:44
Hello i dziendoberek :) dopiero się doczłapałam )

pasie
28-02-2009, 18:10
Hejka :P
widzę, że jakiś tandem ogrodniczy szykujecie :D
a kursa internetowe będzie można wykupić :lol: :lol: :lol:

Gosiek33
28-02-2009, 18:13
Witaj Kruelko, to długo Cię nie było :D

U mnie trochę kolorków upolowałam aparatem, więcej w moim dzienniku :wink:

http://img201.imageshack.us/img201/1082/28022009dzialka018.jpg (http://img201.imageshack.us/my.php?image=28022009dzialka018.jpg)

Kruela
28-02-2009, 18:45
Gosieńko byłam na działeczce i pracuję nad zdjęciami :) ... lecę do Ciebie popatrzeć na kolorki, bo już mi ich brakuje :)

Będą zdjęcia żywopłotu, abyśmy mogły coś nad nim uradzić :)

Kruela
28-02-2009, 18:48
Hejka :P
widzę, że jakiś tandem ogrodniczy szykujecie :D
a kursa internetowe będzie można wykupić :lol: :lol: :lol:

Gosia to spec w tej dziedzinie, a ja amator pasjonat ;) ... ale pomocą służymy jak potrafimy )

78mysz
28-02-2009, 19:07
czesc Dziewczynki.
Gosia jakie ładne zdjęcie. Przywołuje jesienne klimaty

zuz@nka
28-02-2009, 19:11
Jak miło popatrzeć na kolory, a nie tylko zima, zima - a teraz chlapa

WIOSNE CHCĘ !!!!!!!!!!!!!

Kruela
28-02-2009, 19:42
zuz@nko i ja też i to natychmiast :)

zuz@nka
28-02-2009, 19:44
zuz@nko i ja też i to natychmiast :)

może zbojkotujemy tą zimę - co ty na to :D :D :D

Kruela
28-02-2009, 19:46
Jestem pierwsza i bojowo nastawiona ;) ... PRECZ Z ZIMĄ !!!

zuz@nka
28-02-2009, 19:55
Trzeba zebrać większą ekipę i wy.........ć zimę !!!!

Kruela
28-02-2009, 20:03
Robimy transparent i wychodzimy na ulicę ;) werbować miłośników wiosny :)

A przy okazji się spytam, jak się kocisko czuje?

zuz@nka
28-02-2009, 20:05
A dzięki - :D
dobrze, wyleczony i rośnie, włazi za meble i psoci...

zuz@nka
28-02-2009, 20:07
mam nadzieję że niedługo zobaczę to na własne oczy...
http://www.ciechanowiec.pl/images/articles/wiosna1.jpg

Kruela
28-02-2009, 20:07
Najważniejsze, że wyleczony :) ... a to, że łazi po meblach :-? do tego i ja się przyzwyczajam. Mając psa przez 13 lat nie zauważyłam, aby skakał po meblach ;) a nasza młoda kocica wlezie wszędzie, a im wyżej tym lepiej ... wariactwo :roll:

zuz@nka
28-02-2009, 20:13
Kruelcia a my co znowu na temat zwierzyńca wchodzimy.....
a szynszyla jak skacze....hahahahaha

Kruela
28-02-2009, 20:16
Dogadałby się Twój Amfred z naszą Ichigo w tych nocnych skokach ;)

zuz@nka
28-02-2009, 20:29
Dogadałby się Twój Amfred z naszą Ichigo w tych nocnych skokach ;)

A daj spokój - wesołoby było - zawesoło!!!

Amfred w nocy ponadgryzał 200 stówki i kilka wizytówek (mniej istotnych niz ta kasa) które mój (zapominalski) małż zostawił w łazience ( tam mieszka w nocy)-
myślałam że uduszę się ze śmiechu jak to zobaczyłam
a teraz się zastanawiam gdzie to można wymienić (ten banknot)
bo kurna mieć 200 i nie mieć 200 to 400 :wink:

Kruela
28-02-2009, 20:43
To Amfred zna wartość pieniądza ) ... może chłopak chciał gdzieś wyskoczyć ;) ... obśmiałam się nieźle :lol:

zuz@nka
28-02-2009, 21:04
To Amfred zna wartość pieniądza ) ... może chłopak chciał gdzieś wyskoczyć ;) ... obśmiałam się nieźle :lol:

Kurna powiedziałam do męża że wzrosła wartość tego "łobuza" o te 200 zł,
a ja mam w "plecy" o te dwie stówki :x :x :x

Ale i tak jest kochany i teraz cenniejszy :lol: :lol: :lol:

zuz@nka
28-02-2009, 21:09
tak wyglądają 2 stówki obgryzione przez Amfreda
http://images45.fotosik.pl/73/41c8bf74d129b38amed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Gosiek33
28-02-2009, 21:17
W banku powinni wymienić, ale nieźle Was urządził :wink:

zuz@nka
28-02-2009, 21:20
W banku powinni wymienić, ale nieźle Was urządził :wink:

Cześć !!!

jak myślisz w NBP ??
czy w każdym ??

a faktycznie zrobił nam poranną niespodziankę :x :x :x

Kruela
28-02-2009, 21:26
Zuz@nka spadłam z kanapy i moja córka też ... ledwie żeśmy na nią z powrotem wlazły :lol: :lol: :lol: ... w banku wymienisz napewno :) ... moja przyjaciółka pracuje w banku i mogę się jutro dokładnie dowiedzieć :)

pasie
28-02-2009, 21:28
Zuz@nka dobrze, że kociaczek ich nie zjadł :D :D :D :D :D

rrmi
28-02-2009, 21:29
Moze ten pies tygodniowki nie dostal , to chcial sie zemscic :lol:

zuz@nka
28-02-2009, 21:31
Moze ten pies tygodniowki nie dostal , to chcial sie zemscic :lol:

to nie pies to Szynszyla - Amfred :wink:

zuz@nka
28-02-2009, 21:32
Zuz@nka spadłam z kanapy i moja córka też ... ledwie żeśmy na nią z powrotem wlazły :lol: :lol: :lol: ... w banku wymienisz napewno :) ... moja przyjaciółka pracuje w banku i mogę się jutro dokładnie dowiedzieć :)

dowiedź się Proszę :D

Kruela
28-02-2009, 21:34
Jutro zadzwonię i się dowiem :) i dam znać :)

zuz@nka
28-02-2009, 21:38
Zdjęcie SPRAWCY :D :D :D

http://images42.fotosik.pl/69/cba5c96af3a21db0med.jpg (http://www.fotosik.pl)[/img]

dobroszka
28-02-2009, 21:39
Moze ten pies tygodniowki nie dostal , to chcial sie zemscic :lol:

to nie pies to Szynszyla - Amfred :wink:

to była zemsta za wszystkie futra świata tego - w końcu idzie na nie kupa kasy.. :wink:

zuz@nka
28-02-2009, 21:41
Moze ten pies tygodniowki nie dostal , to chcial sie zemscic :lol:

to nie pies to Szynszyla - Amfred :wink:

to była zemsta za wszystkie futra świata tego - w końcu idzie na nie kupa kasy.. :wink:

kupa to mało powiedziane, co tam moje marne 200 :wink:

rrmi
28-02-2009, 21:41
Podoba mi sie sprawca . Super futrzak :P
Kurcze , dlaczego mi sie wydaje , ze kazdy ma psa
:oops:

zuz@nka
28-02-2009, 21:43
Podoba mi sie sprawca . Super futrzak :P
Kurcze , dlaczego mi sie wydaje , ze kazdy ma psa
:oops:

ja mam psa - własnego Westa,
a domu jest ich jeszcze 3 : dwa yorki i przygarniety kundel :D

rrmi
28-02-2009, 21:45
To znaczy , ze calkiem dobrze mi sie wydawalo :D :wink:

dobroszka
28-02-2009, 21:45
Podoba mi sie sprawca . Super futrzak :P
Kurcze , dlaczego mi sie wydaje , ze kazdy ma psa
:oops:

podświadomośc jak nic.. masz psy , więc widzisz tylko tych z psami..Mam dziecko , widzę wkoło samych dzieciatych :lol:

Swoją drogą , to pies bardziej widoczny na spacerze niż szynszyl :wink: Szynszyle chadzają na spacery ??

zuz@nka
28-02-2009, 21:46
jasne,
a co do fiutrzaka to mnie tez się podoba mimo jego wybryku
- a głodny nie był
- pazerny na kasę poprostu :D :D :D

zuz@nka
28-02-2009, 21:48
Podoba mi sie sprawca . Super futrzak :P
Kurcze , dlaczego mi sie wydaje , ze kazdy ma psa
:oops:

podświadomośc jak nic.. masz psy , więc widzisz tylko tych z psami..Mam dziecko , widzę wkoło samych dzieciatych :lol:

Swoją drogą , to pies bardziej widoczny na spacerze niż szynszyl :wink: Szynszyle chadzają na spacery ??

nie chadzają na spacery - to takie łobuźne skoczki nie do okielznania ( za dnia) bo w nocy wchodzą ci na głowę....jak nie śpisz (bo to zwierzątko nocny tryb zycia prowadzi)

Kruela
28-02-2009, 21:49
zuz@nko moja córka zapiszczała z radości, jak zobaczyła Amfreda ) i też jej się z futrem skojarzył :-? a to ekolożka pełną gęba ) ... piękny jest :)

Kruela
28-02-2009, 21:51
Podoba mi sie sprawca . Super futrzak :P
Kurcze , dlaczego mi sie wydaje , ze kazdy ma psa
:oops:

podświadomośc jak nic.. masz psy , więc widzisz tylko tych z psami..Mam dziecko , widzę wkoło samych dzieciatych :lol:

Swoją drogą , to pies bardziej widoczny na spacerze niż szynszyl :wink: Szynszyle chadzają na spacery ??

rrmi to skrzywieniem się nazywa ;) :lol: :lol:

zuz@nka
28-02-2009, 21:51
zuz@nko moja córka zapiszczała z radości, jak zobaczyła Amfreda ) i też jej się z futrem skojarzył :-? a to ekolożka pełną gęba ) ... piękny jest :)

my się zastanawiamy jakie pomieszczenie w nowym domu mu oddamy (przystosujemy) na nocne życie bo teraz ma naszą łazienkę

Kruela
28-02-2009, 21:52
jasne,
a co do fiutrzaka to mnie tez się podoba mimo jego wybryku
- a głodny nie był
- pazerny na kasę poprostu :D :D :D

Dobrze rrmi powiedziała ;) ...chłopak nie dostał tygodniówki :lol: i to zemsta była

Nefer
28-02-2009, 21:55
Czy taką szynszylę można przytulać ? :)
Czy możną ją głaskać ?
Czy przychodzi jak się ją zawoła ?

Bo taka piękniasta jezd, że sobie chyba kupię :)

Kruela
28-02-2009, 21:58
Matko Chrzestna :) cieszę się, że Cie widzę ;) ... to może razem z moją córką kupicie sobie jedą przechodnią ;) bo się i moje dziecię w niej zakochało :) ... witaj :)

zuz@nka
28-02-2009, 21:59
Czy taką szynszylę można przytulać ? :)
Czy możną ją głaskać ?
Czy przychodzi jak się ją zawoła ?

Bo taka piękniasta jezd, że sobie chyba kupię :)

Kup sobie - koniecznie

ale:

Szynszyla w dzień śpi
w nocy odzywaja mu się naturalne instynkty (skacze, lubi gryźć np moje dwie stówki)
Amfred podchodzi jak do niego cmokam, nosimy go na rękach, nie gryzie dzieci, lubi jak go się głaszcze ale w podzięce czeka na suszonego banana lub słonecznika

Cudne zwierzątko i baaaaaaaaaaaaaaardzo miłe w dotyku !!!!!!!

zuz@nka
28-02-2009, 22:04
A M F R E D
http://images48.fotosik.pl/73/ef3c6eb255992902.jpg (http://www.fotosik.pl)

Kruela
28-02-2009, 22:06
Słodziak jest niesamowity :)

Nefer
28-02-2009, 22:11
Kup sobie - koniecznie

ale:

Szynszyla w dzień śpi
w nocy odzywaja mu się naturalne instynkty (skacze, lubi gryźć np moje dwie stówki)
Amfred podchodzi jak do niego cmokam, nosimy go na rękach, nie gryzie dzieci, lubi jak go się głaszcze ale w podzięce czeka na suszonego banana lub słonecznika

Cudne zwierzątko i baaaaaaaaaaaaaaardzo miłe w dotyku !!!!!!!


Nie wiedziałam, że to nocne zwierzątko :o Fajnie, bo ja też :) To dobrze,że można nosić na rękach , bo ja wszystie futrzeali muszę pitulić i ukochac :)

zuz@nka
28-02-2009, 22:11
Słodziak jest niesamowity :)

kochany słodziak - dzieci za nim szaleją

ja też dla niego rozum straciłam (szykować mu pomieszczenie w dowym domu) :lol: :lol: :lol:

zuz@nka
28-02-2009, 22:13
Kup sobie - koniecznie

ale:

Szynszyla w dzień śpi
w nocy odzywaja mu się naturalne instynkty (skacze, lubi gryźć np moje dwie stówki)
Amfred podchodzi jak do niego cmokam, nosimy go na rękach, nie gryzie dzieci, lubi jak go się głaszcze ale w podzięce czeka na suszonego banana lub słonecznika

Nie wiedziałam, że to nocne zwierzątko :o Fajnie, bo ja też :) To dobrze,że można nosić na rękach , bo ja wszystie futrzeali muszę pitulić i ukochac :)


Cudne zwierzątko i baaaaaaaaaaaaaaardzo miłe w dotyku !!!!!!!

NOCNE - typowo nocne !!!!

ale takie milusińskie w dotyku i ma piękne granatowe oczy i 10 cm wąsy, po których się głaszcze jak mu się daje buziaka :D :D

Gosiek33
28-02-2009, 22:15
ja też dla niego rozum straciłam (szykować mu pomieszczenie w dowym domu) :lol: :lol: :lol:

byle nie w kasie pancernej :wink:

cudny zwierzak i widać jaki milutki jest

Nefer
28-02-2009, 22:16
NOCNE - typowo nocne !!!!

ale takie milusińskie w dotyku i ma piękne granatowe oczy i 10 cm wąsy, po których się głaszcze jak mu się daje buziaka :D :D
Przy moim kocie nic żywego sie nie uchowa - więc nie mów mi tak, bo przyspieszę decyzję natury w kwestii kota , żeby kupić SŁodziaka :)

zuz@nka
28-02-2009, 22:16
ja też dla niego rozum straciłam (szykować mu pomieszczenie w dowym domu) :lol: :lol: :lol:

byle nie w kasie pancernej :wink:

kasa pancerna mi już niepotrzebna -
Amfred zjadł jej wkład :lol: :lol:

zuz@nka
28-02-2009, 22:18
NOCNE - typowo nocne !!!!

ale takie milusińskie w dotyku i ma piękne granatowe oczy i 10 cm wąsy, po których się głaszcze jak mu się daje buziaka :D :D
Przy moim kocie nic żywego sie nie uchowa - więc nie mów mi tak, bo przyspieszę decyzję natury w kwestii kota , żeby kupić SŁodziaka :)

Słodziak is The Best !!!!!!

i już masz dla niego imię :D :D :D
- hahahaha wpadłaś w sidła miłości do futrzaka

Kruela
28-02-2009, 22:34
NOCNE - typowo nocne !!!!

ale takie milusińskie w dotyku i ma piękne granatowe oczy i 10 cm wąsy, po których się głaszcze jak mu się daje buziaka :D :D
Przy moim kocie nic żywego sie nie uchowa - więc nie mów mi tak, bo przyspieszę decyzję natury w kwestii kota , żeby kupić SŁodziaka :)

Nefcia rozbawiłaś mnie w kwestii przyspieszania ;) ... nie, żebym była za przyspieszaniem, ale rozbawił mnie wydana decyzją ;) :lol: :lol: wiem, że wiesz o co mi chodzi ;) .. nie mogę, bo rżę jak ... klaczka młodziutka ;)

Nefer
28-02-2009, 22:35
:):) Grunt to przynosić ludziom radość :)

zuz@nka
28-02-2009, 22:38
:):) Grunt to przynosić ludziom radość :)

w taki czy inny sposób za sprawą zwierząt :D :D :D

(choć nie wiem co tam u was z tym kocim tematem)

Kruela
28-02-2009, 22:49
Sorki, że z innej bajki ;), ale właśnie oglądamy sobie z moją córką własną rodzoną program po himpańsku ;) i moje dziecię pięknie mamuni tłumaczy :) ... mamy przy tym niezły ubaw :roll: :lol: a są to eliminacje do hiszpańskiej Eurowizji :roll: :lol:

... niezła impra u nas dziś :lol: ... zapraszamy :lol: :lol: :lol:

zuz@nka
28-02-2009, 22:50
Ja zmykam - idę dać Amfredowi buziaczka (od was też)
a jutro o 6 rano muszę wyleźć z ciepłego luzia (kurna w tyg tak wcześnie nie wstaję !!!)

Dobrej nocy :wink:

Nefer
28-02-2009, 22:50
Dzięki - ale nie dziś. Dziś zjazd do bazy :)

zuz@nka
28-02-2009, 22:51
Sorki, że z innej bajki ;), ale właśnie oglądamy sobie z moją córką własną rodzoną program po himpańsku ;) i moje dziecię pięknie mamuni tłumaczy :) ... mamy przy tym niezły ubaw :roll: :lol: a są to eliminacje do hiszpańskiej Eurowizji :roll: :lol:

... niezła impra u nas dziś :lol: ... zapraszamy :lol: :lol: :lol:

Bawcie się dobrze a nawet bardzo dobrze :lol: :lol: :lol: :lol:

Kruela
28-02-2009, 23:02
To dobrej nocki życzę :) ... mamy już marzec ) coraz bliżej wiosny :)

ghost34
28-02-2009, 23:05
To dobrej nocki życzę :) ... mamy już marzec ) coraz bliżej wiosny :)

i po jaka cholere nam wiosna..znowu bedziemy mrózyc oczy..i bedziemy sie pocic..nienawidze slonca i ciepla ..wrrrr

Kruela
28-02-2009, 23:14
Duszku :) to Ty prawdziwy Duch jesteś albo Wampir jakowyś ;)

dobroszka
28-02-2009, 23:17
To dobrej nocki życzę :) ... mamy już marzec ) coraz bliżej wiosny :)

i po jaka cholere nam wiosna..znowu bedziemy mrózyc oczy..i bedziemy sie pocic..nienawidze slonca i ciepla ..wrrrr

Hmm , a to przypadkiem nie o lato chodzi? :roll: Wiosną to ciepło jest w sam raz i wiaterek przyjemny powiewa...a jak sie lato rozbucha , to tylko nad wodą , a właściwie w wodzie można siedzieć..inne opcje są do bani :-?

Może w tym roku zadekuję się w jakiejś fontannie parkowej :wink:

Nefer
28-02-2009, 23:22
Przestań, bo mam bujną wyobraźnię :)
Ja sie kiedyś zadekowałam pod Louvrem. Podniosłam poziom wody. Ale było mi wszystko jedna przy 40 stopniach :)

dobroszka
28-02-2009, 23:31
Jest takie fajne miejsce koło Centre Pompidou - fontanna Strawińskiego - takie kolorowe śmieszne w baseniku.Dają tak , że nie trza wchodzic do środka - uwielbiam to miejsce , szczególnie w upał :wink:

A jakbym była facetem tobym się podmieniła miejscem z manneken pis :lol: - do syta i bez grzechu.....tylko on małych rozmiarów jest :wink:

malgos2
01-03-2009, 02:06
No, to moze ja tez obsikam. Kamikadze przynioslam... :roll:

http://img23.imageshack.us/img23/8716/z6044632m3075008.jpg (http://img23.imageshack.us/my.php?image=z6044632m3075008.jpg)

Gosiek33
01-03-2009, 07:50
ja mam psa - własnego Westa,
a domu jest ich jeszcze 3 : dwa yorki i przygarniety kundel :D

i żaden york nie próbuje zjeść szynszyli :roll: Ja miałabym przechlapane noce, nie dość, że głaskać bym szynszylę chciała, to ona latałaby mi po głowie a za nią moje suki, które i tak po mnie łażą. Ale one choć w nocy śpią :wink:

Gosiek33
01-03-2009, 09:10
Kruelko faktycznie żywopłot to starszawy już liguster. Posadzony jest przed działką, czy przypadkiem ta droga nie jest drogą gminną ? Myśmy przed działką posadzili sosenki, coby nas od wiatru chroniły, teraz przy wyznaczaniu wyjazdu z działki trzeba było kilka wyciąć i tu schody się zaczęły, pozwolenie aż ze starostwa trzeba było uzyskać :evil: i trwało to ponad 2 miesiące :evil: Powinnaś więc wiedzieć czy liguster rośnie na Twojej drodze żeby można było coś z nim robić. Ale dowiedz się dyskretnie, bo w końcu to krzew nie drzewo :wink: Masz kilka opcji posadzić przed ligustrem mniejsze roślinki np. berberys czy irga która zima będzie mieć ozdobne czerwone owoce. Możesz też zacząć odnawiać liguster w przestrzeni bliżej płotu - sztobry tniesz z własnego żywopłotu, a po kilku latach pielęgnowania go karczujesz stary i na widoku masz piękny nowy żywopłot :lol:

Kruela
01-03-2009, 09:26
Gosiek żywopłot rośnie na naszej ziemi :), sąsiadka jak grodziła to się około 3 metrów odsunęła, aby już tego nie robić, jakby chcieli drogę poszerzać, a przy długości ponad 100 metrów te trzy nie robią różnicy :)

Teraz się zastanawiam jak go ożywić :-?

Masz kilka opcji posadzić przed ligustrem mniejsze roślinki np. berberys czy irga która zima będzie mieć ozdobne czerwone owoce. - Ten pomysł mi się podoba :)


Możesz też zacząć odnawiać liguster w przestrzeni bliżej płotu - sztobry tniesz z własnego żywopłotu, a po kilku latach pielęgnowania go karczujesz stary i na widoku masz piękny nowy żywopłot - Ta opcja tez nie jest zła, tylko długoterminowa ;)

Dzięki za rady :) ... muszę pomyśleć

Kruela
01-03-2009, 09:28
No, to moze ja tez obsikam. Kamikadze przynioslam... :roll:

http://img23.imageshack.us/img23/8716/z6044632m3075008.jpg (http://img23.imageshack.us/my.php?image=z6044632m3075008.jpg)

malgos witam w moich skromnych progach :)

ghost34
01-03-2009, 10:05
skromnych ...hmmm witam skromnisie.. 8)

Kruela
01-03-2009, 10:29
Przywiało i Ducha :)

nitubaga
01-03-2009, 11:17
mnie też, mnie też :)

dzień dobry... fajne to zwierzątko, szynszyla czy jak on tam jest :) ale dwóch stów było by mi ciut szkoda... :roll:

wiem wiem, zaraz mi powiecie, ze serca nie mam :)

Kruela
01-03-2009, 11:21
Nitka masz ale małe ;) :lol:

nitubaga
01-03-2009, 11:24
Nitka masz ale małe ;) :lol:

oooo dzięki Ci o łaskawa :) myślałam, że będzie gorzej.....

Gosiek33
01-03-2009, 16:22
Gosiek żywopłot rośnie na naszej ziemi :), sąsiadka jak grodziła to się około 3 metrów odsunęła, aby już tego nie robić, jakby chcieli drogę poszerzać, a przy długości ponad 100 metrów te trzy nie robią różnicy :)

Teraz się zastanawiam jak go ożywić :-?

Masz kilka opcji posadzić przed ligustrem mniejsze roślinki np. berberys czy irga która zima będzie mieć ozdobne czerwone owoce. - Ten pomysł mi się podoba :)


Możesz też zacząć odnawiać liguster w przestrzeni bliżej płotu - sztobry tniesz z własnego żywopłotu, a po kilku latach pielęgnowania go karczujesz stary i na widoku masz piękny nowy żywopłot - Ta opcja tez nie jest zła, tylko długoterminowa ;)

Dzięki za rady :) ... muszę pomyśleć

Jeśli chodzi o odsunięcie płotu od drogi to my tez tak mamy, a teraz dopiero się okazało, ze to już nie nasze :evil: dlatego o tym wspomniałam :-?

Liguster wygląda na dobrze utrzymany ino starszy nieco, jak obsadzisz go niższymi z przodu to na czas gdy urośnie ten z tyłu będzie w sam raz podałam Ci opcję stosunkowo mało kosztowną, jeśli o pieniądze idzie. Możesz zawsze kupić ,,gotowce" w postaci dobrze wyrośniętych roślin i wtedy efekt masz prawie od razu :lol:

zuz@nka
01-03-2009, 16:42
ja mam psa - własnego Westa,
a domu jest ich jeszcze 3 : dwa yorki i przygarniety kundel :D

i żaden york nie próbuje zjeść szynszyli :roll: Ja miałabym przechlapane noce, nie dość, że głaskać bym szynszylę chciała, to ona latałaby mi po głowie a za nią moje suki, które i tak po mnie łażą. Ale one choć w nocy śpią :wink:

Yorki warjują jak widzą szynszyla, ale on je ignoruje, ale West jak go widzi na podłodze dostaje "paraliżu" i stoi nieruchomo :D
śmiechowy widok :lol: :lol: :lol:

Gosiek33
01-03-2009, 17:12
To dopiero masz cyrk :wink:

zuz@nka
01-03-2009, 17:25
To dopiero masz cyrk :wink:

no - ja robię za clowna http://www.ewa.bicom.pl/karaokedz/images/happy_bullet.gif
:wink: :D :wink: :D :wink: :D :wink:

ghost34
01-03-2009, 18:16
:lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Kruela
01-03-2009, 19:50
Gosieńko mam burze mózgów przez ten żywopłot :) bo chciałabym, aby już był taki jaki powinien, czyli gęsty i sliczny ;)

Edmar70
01-03-2009, 20:08
Kruelciu jakie masz urocze zwierzątko. :D
Fajnie, ze można ją popitulać, że się daje i w ogóle lubi.
I ona tak po domu sobie chodzi? :o

Kruela
01-03-2009, 20:10
Nie zdążyłam się obejrzeć jak wpadłam ;) do ELITY FORUM :o :lol: :lol: :lol: ... dziękuję Wszystkim dla których i z którymi te 1000 postów napisałam :) ... aby nie wdawać się w rzewne przemówienia zapraszam Wszystkich na drinka :)

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/drink1-1.jpg

zuz@nka
01-03-2009, 20:12
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
ja się poczęstuję :D

Edmar70
01-03-2009, 20:13
Gratulacje! :)
Lubimy sobie pogadać....nie ma co. :lol:

Kruela
01-03-2009, 20:18
Gratulacje! :)
Lubimy sobie pogadać....nie ma co. :lol:

ale droga na Olimp będzie duuuzo trudniejsza ;)

nitubaga
01-03-2009, 20:21
zleci, zleci :)

a póki co gratuluję również :)

rrmi
01-03-2009, 20:22
Gratuluje Elito :D
Napilam sie juz , dziekuje :wink:

anjamen
01-03-2009, 20:23
i ja gratuluje

dobroszka
01-03-2009, 20:30
Kruelcia , gratulacje kochana siostrzyczko :D :D , jeszcze niedawno zarzekałas się,że czasu na dziennik brak , a tu Elita...no no no :D

rrmi
01-03-2009, 20:33
Kruelcia , gratulacje kochana siostrzyczko :D :D , jeszcze niedawno zarzekałas się,że czasu na dziennik brak , a tu Elita...no no no :DPewnie z zasady sie tak krygowala :D
To na druga nozke :wink:

mcmagda
01-03-2009, 20:36
Ech Elita ślicznie na tej działce macie - i żywopłot już odhodowany. Angelski... się mężowi by spodobał.

malgos2
01-03-2009, 20:38
Gratulacje! :)
Lubimy sobie pogadać....nie ma co. :lol:

ale droga na Olimp będzie duuuzo trudniejsza ;)

Jeszcze masz lidera po drodze. A stamtad to juz tylko rzut beretem, zobaczysz... :roll:

dobroszka
01-03-2009, 20:39
Kruelcia , gratulacje kochana siostrzyczko :D :D , jeszcze niedawno zarzekałas się,że czasu na dziennik brak , a tu Elita...no no no :DPewnie z zasady sie tak krygowala :D
To na druga nozke :wink:

Jakoś nie mam dzis siły na drugą nóżkę :oops: :oops: będę sie na jednej chwiała ... :wink:

Kruela
01-03-2009, 21:08
Dziewczyny kochane jesteście ) i bez Was nie byłoby tej Elity ;)

... ja tam jutro o 8 muszę się stawić w przedszkolu, a potem lecę młodego do szkoły zapisać i ... na żadną nóżkę nie mogę :( ale chętnie potowarzyszę nawet przy trzeciej i czwartej i .... nóżce ;)

Kruela
01-03-2009, 21:09
Gratulacje! :)
Lubimy sobie pogadać....nie ma co. :lol:

ale droga na Olimp będzie duuuzo trudniejsza ;)

Jeszcze masz lidera po drodze. A stamtad to juz tylko rzut beretem, zobaczysz... :roll:

Znaczy się żółtą koszulkę dostanę :lol: :lol: :lol:

rrmi
01-03-2009, 21:11
Znaczy się żółtą koszulkę dostanę :lol: :lol: :lol:Tak , nocna :D
Tylko spac nie idz ztego powodu , do rana jeszcze daleko :roll:

Kruela
01-03-2009, 21:16
Ech Elita ślicznie na tej działce macie - i żywopłot już odhodowany. Angelski... się mężowi by spodobał.

Też żywopłot do poprawki leci i to już pewne, bo za cienkie ma nóżki ;)

Kruela
01-03-2009, 21:19
rrmisia jak słońce będę wyglądać w tej koszulce ;) ... już i tak jak słońce w pełni wyglądam :)

dobroszka
01-03-2009, 21:22
rrmisia jak słońce będę wyglądać w tej koszulce ;) ... już i tak jak słońce w pełni wyglądam :)

Tylko dekolt w dobrą stronę załóż..... :wink: :wink:

Gosiek33
01-03-2009, 21:30
Kruelko, gdzie ja byłam :roll: :oops: i się zagapiłam i zapóźniłam ale gratulacje najszczersze :lol:


http://members.home.nl/martcrins/Pimboli112.jpg

Kruela
01-03-2009, 21:40
rrmisia jak słońce będę wyglądać w tej koszulce ;) ... już i tak jak słońce w pełni wyglądam :)

Tylko dekolt w dobrą stronę załóż..... :wink: :wink:

Myślisz, że to robi jakąś różnicę ? ;)

Kruela
01-03-2009, 21:41
Gosieńko dziękuję i najważniejsze, że jesteś :)

dobroszka
01-03-2009, 21:42
rrmisia jak słońce będę wyglądać w tej koszulce ;) ... już i tak jak słońce w pełni wyglądam :)

Tylko dekolt w dobrą stronę załóż..... :wink: :wink:

Myślisz, że to robi jakąś różnicę ? ;)

To zależy od dekoltu :wink:

Kruela
01-03-2009, 22:04
rrmisia jak słońce będę wyglądać w tej koszulce ;) ... już i tak jak słońce w pełni wyglądam :)

Tylko dekolt w dobrą stronę załóż..... :wink: :wink:

Myślisz, że to robi jakąś różnicę ? ;)

To zależy od dekoltu :wink:

rozumiem ;) mam na świętą noc nie świecić gołymi plecami? ;)

dobroszka
01-03-2009, 22:21
No co Ty Kruelcia...O-Świeć nas.... :wink: :wink:

Kruela
01-03-2009, 22:23
inna razą ;) bo teraz zimno, ciemno, głucho ;) ... wilki ;) lamparty ;)

dobroszka
01-03-2009, 22:32
Kochana , i to Cię odstrasza??? :wink: Zaświeć im po oczach , a padna Ci do stóp 8)

Kruela
01-03-2009, 22:49
Mam taka moc, że nawet nie zdążyłam zaświecić a jedno małe czarne lamparciątko śpi na moich nogach ;) a tato lamparciątka czarno-siwy wilk u nóg ;)

dobroszka
01-03-2009, 22:52
no ja się im wcale nie dziwię , nie ma to jak się powygrzewać w takim ciepełku :wink: 8)

Kruela
01-03-2009, 22:58
Dobrosieńko spadam do łóżeczka, bo jutro bardzo rano muszę się zwlec :( ... do jutra :)

dobroszka
01-03-2009, 22:58
buziaczki papapa , sprawdź priva

Maluszek
02-03-2009, 08:01
Dzień doberek :D

Kurelcia - gratki z Elyty :D

zuz@nka
02-03-2009, 09:02
Doberek :D :D :D

pamiętaj o info w sprawie moich nadgryzionych stówek :wink:

IlonaS.
02-03-2009, 10:26
Kruela gratuluje elity :D

Właśnie byłam w twoim dzienniczku i pięknie zadbany masz ten swój żywopłocik :) u mnie to niektóre krzaczki na piękne drzewka wyrosły :oops: ale mam nadzieje że uda mi się je doprowadzić do takiego stanu jak u ciebie :D
Chociaż obawiam się że jednak lepszym pomysłem będzie, jak doradziła Gosia, posadzić nowe. Przynajmniej za jakieś dwa lata miała bym piękny żywopłot. :roll:

pasie
02-03-2009, 10:49
Jest takie fajne miejsce koło Centre Pompidou - fontanna Strawińskiego - takie kolorowe śmieszne w baseniku.Dają tak , że nie trza wchodzic do środka - uwielbiam to miejsce , szczególnie w upał

A jakbym była facetem tobym się podmieniła miejscem z manneken pis - do syta i bez grzechu.....tylko on małych rozmiarów jest

Dobroś dawne czasy mi przypomniałaś, mieszkałam jakiś czas w Paryżu właśnie na tyłach Centre Pompidou a przy tej fontannie często siedziałam i podziwiałam chodzące męskie ciacha.....................mniam :D

Kruelciu GRTAULKI WIELKIE :D :D :D

Kruela
02-03-2009, 11:10
Dziewczynki bardzo Wam dziękuję za gratulacje :) i za odwiedziny :)

Kruela
02-03-2009, 11:45
Doberek :D :D :D

pamiętaj o info w sprawie moich nadgryzionych stówek :wink:

Rozmawiałam i sprawa wygląda tak, że w NBP powinni to zrobić najszybciej, bo podobno banki zaostrzyły wymagania przy wymianie zdezelowanych banknotów.

Kruela
02-03-2009, 11:46
Kruela gratuluje elity :D

Właśnie byłam w twoim dzienniczku i pięknie zadbany masz ten swój żywopłocik :) u mnie to niektóre krzaczki na piękne drzewka wyrosły :oops: ale mam nadzieje że uda mi się je doprowadzić do takiego stanu jak u ciebie :D
Chociaż obawiam się że jednak lepszym pomysłem będzie, jak doradziła Gosia, posadzić nowe. Przynajmniej za jakieś dwa lata miała bym piękny żywopłot. :roll:

;) piękny to on będzie jak już dziur na dole nie będzie miał ;) ... dzięki za dobre słowo :)

zuz@nka
02-03-2009, 14:27
Doberek :D :D :D

pamiętaj o info w sprawie moich nadgryzionych stówek :wink:

Rozmawiałam i sprawa wygląda tak, że w NBP powinni to zrobić najszybciej, bo podobno banki zaostrzyły wymagania przy wymianie zdezelowanych banknotów.

Dzieki - popędzę jutro i wezmę Amfreda
ze sobą w celu okazania winowajcy :lol: :lol:

Gosiek33
02-03-2009, 14:45
Uważaj bo kibitki w banku gotowe Ci go ukraść :wink:

zuz@nka
02-03-2009, 14:47
"mój ci on, mój, nie oddam go nikomu...."

Nefer
02-03-2009, 15:02
Bardzo dziękuję za opinię, która powinna znaleźć się w komentarzach :)

Ja tam do remontu nie czekam. No fucking way :)

Kruela
02-03-2009, 16:06
Bardzo dziękuję za opinię, która powinna znaleźć się w komentarzach :)

Ja tam do remontu nie czekam. No fucking way :)

Nie mogłam sobie poprzeklinać przecież w dzienniku ;)

zuz@nka
02-03-2009, 16:08
kurcze - dziewczyny co wy dzisiaj z tymi dziennikami??!!
o co chodzi ?? :o :o :o

lidszu
02-03-2009, 16:31
dzień doberek,

dziewczyny, czy mogłybyście zajrzeć do moich komentów, bo mam problem ?

dzięki

zuz@nka
02-03-2009, 16:42
kurcze Kruelcia u ciebie zdjęć też brak - zwarjuję :o :o :o

Gosiek33
02-03-2009, 16:48
No właśnie cały photobucket Ci wcięło :evil:

BetaGreta
02-03-2009, 17:22
Kruelko gratuluję awansu!

Edmar70
02-03-2009, 17:23
Może coś Kruelcię zmusiło do usunięcia zdjęć? :roll:

Ja jeszcze na te ostatnie się załapałam. :wink:

lidszu
02-03-2009, 17:54
Kruelko, gratulacje Elity :D , ja też mam nadzieję niedługo do niej dołączyć :wink: :lol:

zuz@nka
03-03-2009, 08:26
Dzień dobry !!!

Kruelcia wpadaj na Warszawską-Babską
my tam kawę, herbatę serwujemy z dodatkiem (sama zobacz)

Maluszek
03-03-2009, 08:41
jestem :D

miłego dzionka życzę :D

Gosiek33
03-03-2009, 08:53
Kruelka gdyie Cie wcielo :roll:

nitubaga
03-03-2009, 09:40
tyż jestem...

a gospodyni za czym poluje :roll:

Kruela
03-03-2009, 10:10
Dzień dobry dziewczynki :) wpadam na chwilkę się przywitać i powiedzieć, że jest mi ogromnie miło, że jesteście nawet jak mnie nie ma :D :oops: :D

Dziękuję za gratulacje :) i czekam na nowe Elity ;)

Młody dziś od 3 nad ranem ma problemy z żołądkiem, więc lekko nieprzytomna jestem :(

Chciałam też powiedzieć, że zastanawiam się nad zmianą formuły mojego dziennika, na bardziej inspiracyjny i roślinkowy ;) dlatego zdjęcia w nim są czasowo niedostępne, ale mam nadzieję pokażą się w nim bardziej kolorowe ;)

Wpadajcie do mnie, bo wtedy posiadanie komentarzy ma sens :) ... buziaki dla Wszystkich :) się wpisujących

pasie
03-03-2009, 11:21
Hejka Kruelciu :P
my nocne problemy żołądkowe Zu przerabiałyśmy przedwczoraj :( więc współczuję :(
a ta zmiana dziennika to w związku z nadchodzącą wiosną :D :D :D więc czekamy :lol:

78mysz
03-03-2009, 11:29
Kruelko zdrówka życze. Herbatkę przyniosłam

http://lula1.blox.pl/resource/mint.jpg

nitubaga
03-03-2009, 12:08
witanko też jestem....

i tyż mam kiepskawą noc za sobą - moje starsze ma gorączkę :( siedzimy w domu :(

Edmar70
03-03-2009, 12:12
Ja też miałam kiepską noc. Mój M ma gorączkę. :o :lol:
Z tym, że ja nie zostałam w domu. :wink:

Dobry! :)

lidszu
03-03-2009, 12:21
Ja też miałam kiepską noc. Mój M ma gorączkę. :o :lol:
Z tym, że ja nie zostałam w domu. :wink:

Dobry! :)
:lol: :lol:

dzieńdoberek :D

a u nas odpukać wszystko OK, aby nie zapeszyć :roll:

Kruela
03-03-2009, 15:11
Młody, co mu się NIE ZDARZA ŚPI cały dzień i nie chce nic jeść :(((((( ... Stara ;) też została w domu, bo to samo :( a i mnie zaczyna żołądek pobolewać :-? ... kurtka wcale mi sie to nie podoba. Nie wiem, czy to wirus, czy może szkarlatyna, która podobno grasuje po przedszkolach i szkołach :evil: Narazie nic i nikogo nie wysypało, ale nie podoba mi się to :cry:

Dzięki za wsparcie, otuchę i herbatkę :) ... Myszko, toż Ty teraz Mycha Wojowniczka ;) ... nie poznałam Cię :o

dobroszka
03-03-2009, 15:37
Przybyłam , przytuliłam , pocieszyłam :wink: 8)

Nigdzie mi nie łazikowac , żadnych bałwanków na działce nie dziergać , pod kocyk wleźć i się dokurować.

Przesyłam całusy dla wszystkich choraczków :D

nitubaga
03-03-2009, 15:41
a mnie i moje kaszlące i gorączkujące też przytulicie, co? :roll:

dobroszka
03-03-2009, 15:43
Przytulam całą kaszlącą trójkę :D


A kto przytuli mojego wymiotującego małego stworka... :cry:

nitubaga
03-03-2009, 15:45
Przytulam całą kaszlącą trójkę :D


A kto przytuli mojego wymiotującego małego stworka... :cry:

JAAAA.... :P

pasie
03-03-2009, 15:54
Ja Was wszystkie mocno przytulam :P :P :P i zdrówka życzę potrzebującym


aczkolwiek wszystko na odległość coby się nie zarazić :wink:

Gosiek33
03-03-2009, 15:59
Kruelko jeśli nie jest Ci wstrętny to weź czosnek w kapsułkach, nie śmierdzi a działa dobroczynnie i wspomagająco przy problemach przeziębieniowych z objawami żołądkowymi :roll:

Maluszek
03-03-2009, 16:10
to ja też wszystkich pytulam :D
i zdrófka życzę :D

Kruela
03-03-2009, 16:11
Siostrzyczko dziękuję za przytulaski :) już nam lepiej się zrobiło. Ja Ciebie też przytulam mocno :)

Dziewczynkom wszystkim też bardzo dziękuję :) Gosieńko jak ma pomóc to wezmę :) ... ja bardzo rzadko choruję i nie lubię u siebie stanu rozmymłania :(

Kruela
03-03-2009, 16:13
Przytulam całą kaszlącą trójkę :D


A kto przytuli mojego wymiotującego małego stworka... :cry:

Dobrosieńko mój też od 3 nad ranem co chwila wymiotuje. Ucałuj i wyprzytulaj Maleńką :)

Edmar70
03-03-2009, 16:21
Śiśkie chorowitki pitulam. http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/szczescie_12.gif

nitubaga
03-03-2009, 17:05
nooo i trzeba było tak od samego rana, a nie dopiero teraz... :)

lidszu
03-03-2009, 17:31
wszystkich chorowitków mocno przytulam i życzę szybkiego powrotu do zdrówka :D