PDA

Zobacz pełną wersję : Eleonora Kruelki - Komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

Kruela
19-03-2009, 22:00
Mysza, Ty palisz na polu. Ja palę na dworze :)
no tak chlopka na polu, pani na dworze. Inaczej nie bedzie

rozwaliłyście mnie na świętą noc :lol: :lol: :lol:

ghost34
19-03-2009, 22:58
lobydffie skhromnissie

Gosiek33
20-03-2009, 07:17
dzień dobry państwu a raczej paniom, bo panowie to tylko tak od czasu do czasu na chwilkę i to godziną duchów :roll: :lol:

zuz@nka
20-03-2009, 07:44
Cześć wszystkim !!!

Kruelcia miłego weekendu :D :D :D [/b]

nitubaga
20-03-2009, 09:15
dziękujemy... odwzajemniamy :P

Kruela
20-03-2009, 11:18
Witam dziewczynki :) ... chciałam się pochwalić, że dach skończony i już odebrany :) ... mam SSO :lol: :lol: :lol: ... to teraz za roślinki czas się zabrać :) ... wiadomości będą później w dzienniku, a teraz zmykam popracować :-?

Edmar70
20-03-2009, 11:28
Co za wieści z samego rana. :)
Czyli kolejny etap za Tobą. I to jaki piękny etap. :D

Wielkie gratulacje Kruelciu!!!!!!! :D :D :D

Gosiek33
20-03-2009, 11:52
Kruelko gratulacje :lol: :lol: :lol:

i piękne foty powstawiałaś

Wiesz ta akacja echhhhhhhhhhh :oops: też bym chciała ale to wielkie drzewo i nie mam na nie miejsce. A kwitnące akacje to dla mnie cudo, a różowa w szczegóólności :lol:

nitubaga
20-03-2009, 12:25
a ja bardzo lubię kolory... więc dla mnie lilaki, azalie, powojniki i migdałek.... rewelacja... :)


o daszku już nie wspomnę :)

pasie
20-03-2009, 13:42
Kruelciu Kochana ja też wrzucam GRATULKI z okazji SSO :D :D :D

78mysz
20-03-2009, 17:02
o prosze to dawać mi tu to wiadro z alko..... zapomniałam czym.
Gratulacje Kruelciu. Lece oglądać fotki SSO :D

http://republika.pl/blog_of_3141217/3266058/tr/szampan.jpg

Kruela
20-03-2009, 19:04
Dziewczynki kochane jesteście :) bardzo dziękuję za każde wypowiedziane słowo, które podtrzymuje na duchu i dodaje odwagi :) ... pracuje nad zdjęciami do dziennika i niebawem będą :)

Zapraszam również na drinka :)
http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/01drink6001.jpg

Gosiek33
20-03-2009, 19:08
tyle pyszności to się poczęstuję, dzięki :lol:

Maluszek
20-03-2009, 19:09
Kruelcia - gratuluję SSO :D :D :D
Pięknie się ten dach prezentuje :D W sumie jak miałoby być inaczej jak taką piękną dachówkę ma :D

biorę pierwszy drink po lewej :D

Kruela
20-03-2009, 20:04
Dziękuję dziewczynki :) ... uf udało mi się uzupełnić dziennik :)

Teraz pora na :)
http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/WHISKY-AND-YARROW-015.jpg

Gosiek33
20-03-2009, 20:51
zajrzałam więc do dziennika

pięeeeeeeeeeeeekne :lol:

jeszcze raz gratuluję

Kruela
20-03-2009, 21:08
zajrzałam więc do dziennika

pięeeeeeeeeeeeekne :lol:

jeszcze raz gratuluję

Gosienko piękne .... roslinki będa jak zakwitną :) ... ja tez nie mogę sie doczekać :)

Gosiek33
20-03-2009, 21:13
widzę, że dobroszka Cię natchnęła i w błękitach teraz będziesz :lol:

78mysz
20-03-2009, 21:16
Elllu, ja nie moge. Cud, miód

pasie
20-03-2009, 21:24
ooo znowu coś pijecie :D :D :D

Gosiek33
21-03-2009, 07:18
ooo znowu coś pijecie :D :D :D


Kiedy gospodyni była, błękitna, na miotle, z kotem i czarnym owszem i udem gołym bezwstydnica mrugała :lol: a teraz co :roll:

Kruela
21-03-2009, 08:04
Gosieńko szukam ubrania na wiosnę :) ... ale wolę zielony niż niebieski ;) ... Dobrosia zabrała mi Elę z Iniemamocnych to muszę jakąś ładną czarowniczkę znaleźć albo się w stare ubranko wrzucić ;)

pasie
21-03-2009, 08:06
Hejka :P
Kruelciu no to czekamy cierpliwie :lol: :lol: :lol: na nowy wizerunek :D

dobroszka
21-03-2009, 08:34
Kombinuj Sis , kombinuj :wink:

Kruela
21-03-2009, 08:45
No dobrze :) już jestem :) ... zrzuciłam trochę szmatek na wiosnę :) ... ale czy nie za duża jestem?

dobroszka
21-03-2009, 08:48
za duża nie , ale wstaw sztuczną szczękę :lol:

Kruela
21-03-2009, 08:50
za duża nie , ale wstaw sztuczną szczękę :lol: :lol: :lol: :lol: az tak stara nie jestem
:lol: :lol: :lol:

dobroszka
21-03-2009, 08:53
fota nie kłamie - czegoś pod nosem Ci brak - i nie sa to wąsy.... :lol: :lol:

ghost34
21-03-2009, 09:22
hehehe witam... :roll:

dobroszka
21-03-2009, 10:38
no i teraz to zupełnie insza inszość :D

Gosiek33
21-03-2009, 18:15
nadal błękity :wink: :lol:

Kruela
22-03-2009, 19:23
nadal błękity :wink: :lol:

Gosieńko przyjrzyj się dokładnie ;) ... czarny to nadal jest :) ale rozjaśniony :)

kaśka maciej
22-03-2009, 19:29
Laski, ale sie prezentujeta :o 8)

Już w domu jestem. Paaaaaadaaaaaaaaaaammmmm.
Pielgrzymi rano śpiewali :o :lol:

Kruela
22-03-2009, 19:29
Niedawno wróciliśmy z działki, gdzie mieliśmy dzisiaj gości forumowych :)

Przyjechała lidszu z rodziną i zuz@nka z mężem :) ... dziękuję bardzo za wizytę :)

Wczoraj i dzisiaj popracowaliśmy uczciwie robiąc porządki po budowie i te już wiosenne :) Wygonił nas około 19 deszcz z którego bardzo się cieszę, bo umyje mi daszek z pyłu :)

Kruela
22-03-2009, 19:32
Laski, ale sie prezentujeta :o 8)

Już w domu jestem. Paaaaaadaaaaaaaaaaammmmm.
Pielgrzymi rano śpiewali :o :lol:

Ale padasz z ich śpiewania ;) ... Kasieńko cieszę się, że szczęśliwie dojechałaś :) ... i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia :)

dobroszka
22-03-2009, 19:33
No normalnie i formalnie sie obrażam...zloty za plecami siostry organizować... :evil: :evil: Idę sobie i nie wiem , kiedy wrócę :evil: :cry:

kaśka maciej
22-03-2009, 19:33
Laski, ale sie prezentujeta :o 8)

Już w domu jestem. Paaaaaadaaaaaaaaaaammmmm.
Pielgrzymi rano śpiewali :o :lol:

Ale padasz z ich śpiewania ;) ... Kasieńko cieszę się, że szczęśliwie dojechałaś :) ... i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia :)Nie tylko, nie tylko. Zaczęli o 7 rano :o No i było po spaniu :roll:

Kruela
22-03-2009, 19:45
No normalnie i formalnie sie obrażam...zloty za plecami siostry organizować... :evil: :evil: Idę sobie i nie wiem , kiedy wrócę :evil: :cry:

Jakie za plecami? ... to ja się obrażę na Sis :-? ... ile razy można zapraszać, prosić ? ... trzeba powiedzieć, że się przyjeżdża i się jest :) A ja czekam i czekam :roll: ... Wracaj i szybko mów kiedy będziecie :)

Kruela
22-03-2009, 19:46
Laski, ale sie prezentujeta :o 8)

Już w domu jestem. Paaaaaadaaaaaaaaaaammmmm.
Pielgrzymi rano śpiewali :o :lol:

Ale padasz z ich śpiewania ;) ... Kasieńko cieszę się, że szczęśliwie dojechałaś :) ... i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia :)Nie tylko, nie tylko. Zaczęli o 7 rano :o No i było po spaniu :roll:

To miałaś ranne wstawanie przez weekend ;) ... może w domu się w końcu wyśpisz ;)

kaśka maciej
22-03-2009, 19:48
No normalnie i formalnie sie obrażam...zloty za plecami siostry organizować... :evil: :evil: Idę sobie i nie wiem , kiedy wrócę :evil: :cry:A kto ci kazał do dom jechać???????? :evil:
Wszystko można nadrobić next weekend 8)

dobroszka
22-03-2009, 19:55
Może i next week nadrobię :wink: A skąd ja mogłam wiedzieć ,że Kru-Ela będzie po Waszej sobotniej balandze w działkowym nastroju.... :-?

zuz@nka
22-03-2009, 20:04
Kruelcia - jaka zmiana 8) :o :roll: :D

Dzięki serdeczne za spotkanie u Was, podziekowania równiez dla męża :D

Dach - faktycznie jest na czym oko zawiesić :D :D

Działka piekna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domu duzy i cudny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Waszystkim byłam zachwycona i oszołomiona :D :D :D :D

Normalnie mnie zatkało :wink: :D :D :D

Gratulację - trzymam kciuki za dalsze etapy :D :D :D :D

Kruela
22-03-2009, 20:09
Może i next week nadrobię :wink: A skąd ja mogłam wiedzieć ,że Kru-Ela będzie po Waszej sobotniej balandze w działkowym nastroju.... :-?

Dobroś Ty wiesz, że ja w weekend zmieniam się w działkowe zwierzę :) U nasz roboty jest co nie miara :) i każdą wolną chwilę spędzamy na wsi ;) ... łatwo jest mnie namierzyć :) ... już teraz wiesz ;)

Gosiek33
22-03-2009, 20:10
buuuuuuuuu :-? wszystkie się spotykacie, cuda oglądacie, a ja biedna nieszczęśliwa dechy targam :cry: 8)

Kruela
22-03-2009, 20:11
Kruelcia - jaka zmiana 8) :o :roll: :D

Dzięki serdeczne za spotkanie u Was, podziekowania równiez dla męża :D

Dach - faktycznie jest na czym oko zawiesić :D :D

Działka piekna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domu duzy i cudny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Waszystkim byłam zachwycona i oszołomiona :D :D :D :D

Normalnie mnie zatkało :wink: :D :D :D

Gratulację - trzymam kciuki za dalsze etapy :D :D :D :D

Zuz@nka bardzo się cieszę, że dobrze się u nas czuliście :) ... drogę znacie już :) a my gościnni jesteśmy :)

dobroszka
22-03-2009, 20:14
Może i next week nadrobię :wink: A skąd ja mogłam wiedzieć ,że Kru-Ela będzie po Waszej sobotniej balandze w działkowym nastroju.... :-?

Dobroś Ty wiesz, że ja w weekend zmieniam się w działkowe zwierzę :) U nasz roboty jest co nie miara :) i każdą wolną chwilę spędzamy na wsi ;) ... łatwo jest mnie namierzyć :) ... już teraz wiesz ;)

no jak ja już to wiem, to w któryś niezbyt odległy weekend sprawdzę jak sie prezentujesz jako działkowy zwierz :wink: :lol:

Kruela
22-03-2009, 20:15
buuuuuuuuu :-? wszystkie się spotykacie, cuda oglądacie, a ja biedna nieszczęśliwa dechy targam :cry: 8)

Gosieńko :) goście przyjechali a my z małżem w roboczych wdziankach ;) ... ja tez dzisiaj i dechy nosiłam i liście grabiłam i porządki budowlane robiłam :) ... rzuć to i przyjeżdżaj :) do nas na grillowanie z rodziną :) ... a u nas tez sobie możesz dechy ponosić ;) jak będziesz chciała ;)

Kruela
22-03-2009, 20:16
Może i next week nadrobię :wink: A skąd ja mogłam wiedzieć ,że Kru-Ela będzie po Waszej sobotniej balandze w działkowym nastroju.... :-?

Dobroś Ty wiesz, że ja w weekend zmieniam się w działkowe zwierzę :) U nasz roboty jest co nie miara :) i każdą wolną chwilę spędzamy na wsi ;) ... łatwo jest mnie namierzyć :) ... już teraz wiesz ;)

no jak ja już to wiem, to w któryś niezbyt odległy weekend sprawdzę jak sie prezentujesz jako działkowy zwierz :wink: :lol:

No nareszcie :):):)

zuz@nka
22-03-2009, 20:18
Kruelcia - jaka zmiana 8) :o :roll: :D

Dzięki serdeczne za spotkanie u Was, podziekowania równiez dla męża :D

Dach - faktycznie jest na czym oko zawiesić :D :D

Działka piekna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domu duzy i cudny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Waszystkim byłam zachwycona i oszołomiona :D :D :D :D

Normalnie mnie zatkało :wink: :D :D :D

Gratulację - trzymam kciuki za dalsze etapy :D :D :D :D

Zuz@nka bardzo się cieszę, że dobrze się u nas czuliście :) ... drogę znacie już :) a my gościnni jesteśmy :)

Dzięki serdeczne !!!!!

było nam niezmiernie miło i napewno was odwiedzę ( nie raz :wink: )

wezmę syna to się w kosmitów z twoim pobawi :wink:

Gosiek33
22-03-2009, 20:20
buuuuuuuuu :-? wszystkie się spotykacie, cuda oglądacie, a ja biedna nieszczęśliwa dechy targam :cry: 8)

Gosieńko :) goście przyjechali a my z małżem w roboczych wdziankach ;) ... ja tez dzisiaj i dechy nosiłam i liście grabiłam i porządki budowlane robiłam :) ... rzuć to i przyjeżdżaj :) do nas na grillowanie z rodziną :) ... a u nas tez sobie możesz dechy ponosić ;) jak będziesz chciała ;)

Chciała nie chciała, a uprzątać musiała :wink: :lol:

Kruela
22-03-2009, 20:21
zuz@nka Twojego syna Twój mąż dzisiaj dzielnie zastąpił ;) ... ale myślę, że syn będzie lepszym kosmitą ;) ... swoją drogą również niezłe małe kosmitki dzisiaj były ;))))

Kruela
22-03-2009, 20:22
buuuuuuuuu :-? wszystkie się spotykacie, cuda oglądacie, a ja biedna nieszczęśliwa dechy targam :cry: 8)

Gosieńko :) goście przyjechali a my z małżem w roboczych wdziankach ;) ... ja tez dzisiaj i dechy nosiłam i liście grabiłam i porządki budowlane robiłam :) ... rzuć to i przyjeżdżaj :) do nas na grillowanie z rodziną :) ... a u nas tez sobie możesz dechy ponosić ;) jak będziesz chciała ;)

Chciała nie chciała, a uprzątać musiała :wink: :lol:

Goście nawet nie zauważyli porządków :-?

zuz@nka
22-03-2009, 20:30
buuuuuuuuu :-? wszystkie się spotykacie, cuda oglądacie, a ja biedna nieszczęśliwa dechy targam :cry: 8)

Gosieńko :) goście przyjechali a my z małżem w roboczych wdziankach ;) ... ja tez dzisiaj i dechy nosiłam i liście grabiłam i porządki budowlane robiłam :) ... rzuć to i przyjeżdżaj :) do nas na grillowanie z rodziną :) ... a u nas tez sobie możesz dechy ponosić ;) jak będziesz chciała ;)

Chciała nie chciała, a uprzątać musiała :wink: :lol:

Goście nawet nie zauważyli porządków :-?

:o :o :o :o :o :o :o

zuz@nka
22-03-2009, 20:31
zuz@nka Twojego syna Twój mąż dzisiaj dzielnie zastąpił ;) ... ale myślę, że syn będzie lepszym kosmitą ;) ... swoją drogą również niezłe małe kosmitki dzisiaj były ;))))

następnym razem jeszcze jedna kosmitke dowiozę :wink: :lol: :lol:

rozsypia twoja górkę :wink: :lol: :lol:

Kruela
22-03-2009, 20:32
zuz@nka Twojego syna Twój mąż dzisiaj dzielnie zastąpił ;) ... ale myślę, że syn będzie lepszym kosmitą ;) ... swoją drogą również niezłe małe kosmitki dzisiaj były ;))))

następnym razem jeszcze jedna kosmitke dowiozę :wink: :lol: :lol:

rozsypia twoja górkę :wink: :lol: :lol:

bardzo dobrze :) bo ja właśnie trzeba rozsypać ;)

zuz@nka
22-03-2009, 20:37
zuz@nka Twojego syna Twój mąż dzisiaj dzielnie zastąpił ;) ... ale myślę, że syn będzie lepszym kosmitą ;) ... swoją drogą również niezłe małe kosmitki dzisiaj były ;))))

następnym razem jeszcze jedna kosmitke dowiozę :wink: :lol: :lol:

rozsypia twoja górkę :wink: :lol: :lol:

bardzo dobrze :) bo ja właśnie trzeba rozsypać ;)

powiedz kiedy a ja ci "robotników i robotnice " zwiozę :D :D

Kruela
22-03-2009, 20:42
zuz@nka Twojego syna Twój mąż dzisiaj dzielnie zastąpił ;) ... ale myślę, że syn będzie lepszym kosmitą ;) ... swoją drogą również niezłe małe kosmitki dzisiaj były ;))))

następnym razem jeszcze jedna kosmitke dowiozę :wink: :lol: :lol:

rozsypia twoja górkę :wink: :lol: :lol:

bardzo dobrze :) bo ja właśnie trzeba rozsypać ;)

powiedz kiedy a ja ci "robotników i robotnice " zwiozę :D :D

Im szybciej, tym lepiej :) ... mój mąż bardzo dzisiaj ubolewam, że nie zdążył górki rozsypać ;) :lol: :lol:

zuz@nka
22-03-2009, 20:45
zuz@nka Twojego syna Twój mąż dzisiaj dzielnie zastąpił ;) ... ale myślę, że syn będzie lepszym kosmitą ;) ... swoją drogą również niezłe małe kosmitki dzisiaj były ;))))

następnym razem jeszcze jedna kosmitke dowiozę :wink: :lol: :lol:

rozsypia twoja górkę :wink: :lol: :lol:

bardzo dobrze :) bo ja właśnie trzeba rozsypać ;)

powiedz kiedy a ja ci "robotników i robotnice " zwiozę :D :D

Im szybciej, tym lepiej :) ... mój mąż bardzo dzisiaj ubolewam, że nie zdążył górki rozsypać ;) :lol: :lol:

trza mu pomóc koniecznie a on niech ogniska pilnuje :wink: :D :D

lidszu
22-03-2009, 20:54
ja też się melduję, że szczęśliwie do domku dojechaliśmy :D - i sweter również z fikolandu udało nam się odebrać :lol:

Kurelciu, bardzo serdecznie dziękuję za przemiłe spotkanie i przepraszam za nasze obżarstwo :oops: :oops:
Następnym razem się zrehabilitujemy :D

Byłam pod ogromnym wrażeniem działki - przecudna :D , domu - piękny, duży i bardzo porządnie zbudowany :D , całej rodzinki Kruelkowej :D

Jak tylko coś się zacznie dziać na naszej działeczce, to serdecznie zapraszam, bo teraz to nawet nie ma gdzie grilla postawić :lol:

Zuz@nka, ciebie i twojego męża również bardzo nam było miło poznać :D

Kruela
22-03-2009, 21:25
ja też się melduję, że szczęśliwie do domku dojechaliśmy :D - i sweter również z fikolandu udało nam się odebrać :lol:

Kurelciu, bardzo serdecznie dziękuję za przemiłe spotkanie i przepraszam za nasze obżarstwo :oops: :oops:
Następnym razem się zrehabilitujemy :D

Byłam pod ogromnym wrażeniem działki - przecudna :D , domu - piękny, duży i bardzo porządnie zbudowany :D , całej rodzinki Kruelkowej :D

Jak tylko coś się zacznie dziać na naszej działeczce, to serdecznie zapraszam, bo teraz to nawet nie ma gdzie grilla postawić :lol:

Zuz@nka, ciebie i twojego męża również bardzo nam było miło poznać :D

Mi miło było poznać córę młodszą :) cudną moja zodiaczkę :)
.... ależ kochana :) Czym chata bogata :) ... znacie już teraz prostszą drogę :) ... przyjeżdżajcie :) ... dzieci szczęśliwe były :)

zuz@nka
23-03-2009, 06:56
Doberek :D :D :D
w ten ochodny dzień :x :x :evil: :evil:

Maluszek
23-03-2009, 07:08
No normalnie i formalnie sie obrażam...zloty za plecami siostry organizować... :evil: :evil: Idę sobie i nie wiem , kiedy wrócę :evil: :cry:A kto ci kazał do dom jechać???????? :evil:
Wszystko można nadrobić next weekend 8)
Dobrze mówisz :D

Bardzo miło spędziłam z Wami sobotę :D
Qurka już dawno mnie tak szczęka ze śmiechu nie bolała no i dawno nie miałam takiej durnej, śmiechowej głupawki :lol: :lol: :lol:

Kurelcia - normalnie nie Cię nie poznałam :( Się muszę przyzwyczaić :D

Mieliśmy i my do Ciebie wczoraj wpaść, ale wstało nam się wczoraj tak ok. 13 :D więc zanim się ogarneliśmy to zaczął padać deszczyk i już nam się nie chciało nigdzie wychodzić. Może się zmówię z Dobrosią i razem przyjedziemy :D

miłego dzionka życzę Wszystkim :D

Kruela
23-03-2009, 09:43
Maluszku na samo wspomnienie chce mi się śmiać ;) ... mam nadzieję, że przyjedziesz, bo masz niemalże przez miedzę ;)

pasie
23-03-2009, 09:55
Hejka :P
noormalnie Wam pozazdrościłam tego lookania i małża namawiam coby na przyszły weekend Kruelkę najechać, tym bardziej że Maluszek się szykuje i Dobrosia chyba też.......

zuz@nka
23-03-2009, 09:59
Hejka :P
noormalnie Wam pozazdrościłam tego lookania i małża namawiam coby na przyszły weekend Kruelkę najechać, tym bardziej że Maluszek się szykuje i Dobrosia chyba też.......

będzie się działo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to ja tyż się piszę jeszcze raz - zaproszenie mam na stałe :wink:

78mysz
23-03-2009, 10:04
Dzien dobry w południe :)

Kruela
23-03-2009, 10:24
Hejka :P
noormalnie Wam pozazdrościłam tego lookania i małża namawiam coby na przyszły weekend Kruelkę najechać, tym bardziej że Maluszek się szykuje i Dobrosia chyba też.......

będzie się działo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to ja tyż się piszę jeszcze raz - zaproszenie mam na stałe :wink:

Miejsca jest dość :) ... przyjeżdżajcie :) ... bo górkę trzeba rozsypać ;)

dobroszka
23-03-2009, 10:43
Ooo , ja nie wiem , czy już w ten weekend będe mogła....za daleko jeszcze na takie planowanie u mnie :roll:

Kruela
23-03-2009, 11:11
Ooo , ja nie wiem , czy już w ten weekend będe mogła....za daleko jeszcze na takie planowanie u mnie :roll:

Siostra przyjeżdżaj kiedy Ci pasuje :)

nitubaga
23-03-2009, 11:25
Może i next week nadrobię :wink: A skąd ja mogłam wiedzieć ,że Kru-Ela będzie po Waszej sobotniej balandze w działkowym nastroju.... :-?

Dobroś Ty wiesz, że ja w weekend zmieniam się w działkowe zwierzę :) U nasz roboty jest co nie miara :) i każdą wolną chwilę spędzamy na wsi ;) ... łatwo jest mnie namierzyć :) ... już teraz wiesz ;)

no jak ja już to wiem, to w któryś niezbyt odległy weekend sprawdzę jak sie prezentujesz jako działkowy zwierz :wink: :lol:

No nareszcie :):):)


no tak, no tak.... do Kruelci jechały a do mnie po drodze to nie przyjechały.... phi... focham się :(

nitubaga
23-03-2009, 11:27
a po drodze między miedzom Maluszka a Kreuelci ja jestem... i proszem o mnie pamiętać :)

Kruela
23-03-2009, 11:30
Nitka a nie mogłaś zabrać chłopaków i przyjechać ? ... baza kosmitów czekała na chłopaków ;) ... daleko nie masz:) powiedziałaby, że najbliżej :lol: :lol: :lol:

zuz@nka
23-03-2009, 11:31
a po drodze między miedzom Maluszka a Kreuelci ja jestem... i proszem o mnie pamiętać :)

ja bardzo chetnie wpadnę - zawsze mam po drodze :wink: :D :D :D

nitubaga
23-03-2009, 11:39
no a kurat w ten weekend nieee... bo tyż miałam gości.. więc siedziałam cicho.... ale następną razą :) wezmę gości ze sobą :) a co do chłopów moich to nooo.... mój Szanowny nie wiem czy się krępować nie będzie :roll: dużo obcych ... :wink:

dobroszka
23-03-2009, 11:42
no a kurat w ten weekend nieee... bo tyż miałam gości.. więc siedziałam cicho.... ale następną razą :) wezmę gości ze sobą :) a co do chłopów moich to nooo.... mój Szanowny nie wiem czy się krępować nie będzie :roll: dużo obcych ... :wink:

Twój Szanowny poda sobie rączkę z moim M. , który na samą myśl o najeździe kilkunastu forumowych bab blednie :lol: :lol:

A co do tych weekendowych gości ..... to ekhm...podobno plan był taki,że miałyście zahaczyć o Neferkę , a my czekałyśmy , a Was nie było.... :roll:

nitubaga
23-03-2009, 11:47
no a kurat w ten weekend nieee... bo tyż miałam gości.. więc siedziałam cicho.... ale następną razą :) wezmę gości ze sobą :) a co do chłopów moich to nooo.... mój Szanowny nie wiem czy się krępować nie będzie :roll: dużo obcych ... :wink:

Twój Szanowny poda sobie rączkę z moim M. , który na samą myśl o najeździe kilkunastu forumowych bab blednie :lol: :lol:

A co do tych weekendowych gości ..... to ekhm...podobno plan był taki,że miałyście zahaczyć o Neferkę , a my czekałyśmy , a Was nie było.... :roll:

no taaaa...


ale wyście miały balowac łod rana, bo potem Nefcia coś mówiła o imprezie u rrmi.... a ja z OK się spiknęłyśmy ok 13... więc już chyba póżnawo, nie?

dobroszka
23-03-2009, 11:50
jakie od rana , jakie od rana???!!! :o Spotkanie miałyśmy na 16:15 Siedziałyśmy do wpół do szóstej , bo potem część lejdis do rrmiśki jechała....

Kruela
23-03-2009, 11:51
Nituś coś kombinujesz ;) ... u Nefki spotkanie od 16,15 było :)

Kruela
23-03-2009, 11:53
no a kurat w ten weekend nieee... bo tyż miałam gości.. więc siedziałam cicho.... ale następną razą :) wezmę gości ze sobą :) a co do chłopów moich to nooo.... mój Szanowny nie wiem czy się krępować nie będzie :roll: dużo obcych ... :wink:

Twój Szanowny poda sobie rączkę z moim M. , który na samą myśl o najeździe kilkunastu forumowych bab blednie :lol: :lol:

A co do tych weekendowych gości ..... to ekhm...podobno plan był taki,że miałyście zahaczyć o Neferkę , a my czekałyśmy , a Was nie było.... :roll:



Dziewczynki miejsca jest dosyć :) ... jak małże nie będą chcieli z dziewczynkami siedzieć to się ukryją w lesie ;)

lidszu
23-03-2009, 11:54
Nituś, ja się będę chyba w przyszły weekend wybierać do Kruelki jeszcze raz, więc może o ciebie zahaczę :wink:

nitubaga
23-03-2009, 12:17
Nituś coś kombinujesz ;) ... u Nefki spotkanie od 16,15 było :)


yyyyyy jak to od 16 :o


przeca o 16 to u rrmi miało być :o , więc uznałam, że Wasze macanie będzie bardziej z rana.... a do mnie OK napisała, że ok 13 będzie to se pomyślałąm, że u Was to juz pewnie po balandze.... a mówiła mi dziewczyna by pojechać a ja jej na to, że Wy to już PO jesteście.... no ładnie.... :( tom zamieszała :roll:


buuu .... ale nadrobimy... OK już drogę zna.... Wy też poznacie... i zapraszam w weekend... jak mi się dziecie które nie rozchoruje to na pewno będziemy właśnie tam :)

zuz@nka
24-03-2009, 06:59
ja piernicze - znowu zima :evil: :evil: :evil:

Cześć wszystkim :D :D

Maluszek
24-03-2009, 07:18
Dziewuszki to kiedy jedziemy nawiedzać Kurelcię?

miłego dzionka życzę :D

pasie
24-03-2009, 07:26
Hejka :P




Dziewuszki to kiedy jedziemy nawiedzać Kurelcię?

miłego dzionka życzę

może w ten weekend :lol: :lol: :lol:

Maluszek
24-03-2009, 07:29
ten weekend mi pasi :wink: :lol:

Gosiek33
24-03-2009, 07:33
na poprawę nastroju

http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/24715/zrodzone_z_wyobrazni/

Maluszek
24-03-2009, 07:59
Gosiek - fajne te fotki :lol: :lol: :lol:

lidszu
24-03-2009, 09:48
witam się :D

pasie
24-03-2009, 09:57
ten weekend mi pasi

mi też pasi :D :D :D

Kruela
24-03-2009, 10:25
I ja przyleciałam się przywitać i zaraz zmykam do roboty :-? ... jeżeli chodzi o ten weekend to pasuje mi sobota, w którą będę sadzić krzaki :) w niedzielę mam imprezę rodzinną :)

pasie
24-03-2009, 10:28
Kruelciu jak Tobie pasi to i nam pasi :D :D :D

zuz@nka
24-03-2009, 17:35
dajcie znać o której to może i ja wpadnę - lubię wracać do takich cudnych miejsc i przemiłych gospodarzy :wink: :D :D

BetaGreta
24-03-2009, 17:48
Ja bym też się chętnie wprosiła tylko nie wiem czy dam radę bo w sobotę mam jakiś festyn rodzinny u starszej córci w szkole.

pasie
24-03-2009, 18:04
Beta a też co drugi dzień do kościoła chodzicie :roll: :o :D

BetaGreta
24-03-2009, 18:10
Beta a też co drugi dzień do kościoła chodzicie :roll: :o :D
U nas teraz przez trzy dni (pon - śr) trwają rekolekcje. W piątek powinna pójść na drogę krzyżową. W niedzielę normalna msza a raz w miesiącu mamy specjalną i raz na dwa miesiące w tygodniu katecheza dla rodziców.
Zaliczyła już próbną spowiedź a pod koniec kwietnia ma być pierwsza spowiedź a później przed samą komunią.
Jest tego latania :roll:

Maluszek
25-03-2009, 07:56
normalnie zima dzisiaj nas nawiedziała :evil:

dzień doberk :D

nitubaga
25-03-2009, 08:50
.... mnie też... jak rano wstałam to mi szczęka opad zrobiła :roll:

pasie
25-03-2009, 08:54
Dobry :P

nooormalnie zima :evil:



U nas teraz przez trzy dni (pon - śr) trwają rekolekcje. W piątek powinna pójść na drogę krzyżową. W niedzielę normalna msza a raz w miesiącu mamy specjalną i raz na dwa miesiące w tygodniu katecheza dla rodziców.
Zaliczyła już próbną spowiedź a pod koniec kwietnia ma być pierwsza spowiedź a później przed samą komunią.
Jest tego latania

a my mamy dwa razy w tygodniu próby, dziś odbiór Alb - mój syn ma taką długą i się cieszy,........... że raz w życiu sukienkę założy :lol: a spowiedź próbna dopiero przed świętami :P

nitubaga
25-03-2009, 09:00
dzień dobry tak w ogóle :)

pasie
25-03-2009, 09:01
Dobry :P

ta zima :evil:



U nas teraz przez trzy dni (pon - śr) trwają rekolekcje. W piątek powinna pójść na drogę krzyżową. W niedzielę normalna msza a raz w miesiącu mamy specjalną i raz na dwa miesiące w tygodniu katecheza dla rodziców.
Zaliczyła już próbną spowiedź a pod koniec kwietnia ma być pierwsza spowiedź a później przed samą komunią.
Jest tego latania

a my mamy dwa razy w tygodniu próby, dziś odbiór Alb - mój syn ma taką długą i się cieszy,........... że raz w życiu sukienkę założy :lol: a spowiedź próbna dopiero przed świętami :P

Gosiek33
25-03-2009, 09:45
Dzień dobry???????????

Powiadomień nie dostawałam :evil: :evil: :evil:

zimę niosę

http://img518.imageshack.us/img518/7085/zima25032009004.jpg

Kruelko a Ty gdzie - budujesz :roll:




popatrz co Monia wstawiła :wink: nie mogłam się powstrzymać




http://i40.tinypic.com/1ffdht.gif






daj namiary na siebie, jak mamy się spotkać to muszę wiedzieć gdzie :roll:

nitubaga
25-03-2009, 09:58
jesoooooooo popatrzyłam na to zdjęcie i mnie ciarki przeleciały po plecach...


dobrze choc, że słonko za oknem na moment się pokazało :)

Kruela
25-03-2009, 11:33
Ledwie się dziś na zakrętach wyrabiam :-? ... urzędy, urzędy, urzędy ... uffff ... dobrze, że zimówek nie zdjęłam ;) padłam na chwilkę do biura i zaraz lecę dalej sprawy załatwiać. Wieczorami spędzam czas z moimi dzieciakami, bo mąż pracuje i nijak czasu nie ma na FM :( a jak bajkę wieczorną zaliczę to usypiam z młodym przystojniakiem ;) a potem po nocy straszę ;)

Mam cały czas zamiar sadzić roślinki w sobotę :lol: :lol: :lol: i mam nadzieję, że do tej pory zima już za morza wyjedzie :) To, które dziewczęta do pomocy w sobotę przyjeżdżają? ;) :lol: :lol: :lol:

Kruela
25-03-2009, 11:36
Dzień dobry???????????

Powiadomień nie dostawałam :evil: :evil: :evil:

zimę niosę

http://img518.imageshack.us/img518/7085/zima25032009004.jpg

Kruelko a Ty gdzie - budujesz :roll:




popatrz co Monia wstawiła :wink: nie mogłam się powstrzymać




http://i40.tinypic.com/1ffdht.gif






daj namiary na siebie, jak mamy się spotkać to muszę wiedzieć gdzie :roll:



Gosiek czy to żandaluzja jakaś? ;) ... sugerujesz może, że za czas jakiś tak będę z moim kotem? ... na miotle latać ;) .... cudne są takie ... okrągłe ;) :)

lidszu
25-03-2009, 11:37
u mnie też teraz zaświeciło i od razu chęć do życia powróciła :D

Gosiek33
25-03-2009, 11:42
Kruelko

daj namiary na siebie, jak mamy się spotkać to muszę wiedzieć gdzie :roll:


Jaka żandaluzja :roll: :roll: po prostu Ciem nie widzę i tyla, a powiedz gdzie spotkanie, żebym mogła się ustawić :roll: :wink:

to czarownica co zimę ma odgonić :roll: :wink:

Kruela
25-03-2009, 12:00
Dziewczynki, aby nam się wiosenniej zrobiło to wklejam Elkę Magnolkę :)

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/magnoliataELIZABETH.jpg

Nefer
25-03-2009, 12:17
A ta sobota to o której godzinie :) ?

Kruela
25-03-2009, 13:17
Moje drogie :) jedziemy rano (około 11 myślę ;) i do wieczorka będziemy, bo roboty jest co nie miara :) Kto ma ochotę wpaść zapraszam o której komu pasuje :) ... zakładam, że pogoda będzie piękna :) i roślinki dotrą :) i pomocnicy nie nawalą ;)

Nefer
25-03-2009, 13:19
cool :):)

Kruela
25-03-2009, 13:26
cool :):)

obejrzałam kamyczki :) ... co ja Ci będę gadać :-? wpadniemy z Kasią Maciejową ;) i ukradniemy ;)

Gosiek33
26-03-2009, 08:28
Kruelko chcesz różowe porzeczki :roll:


http://lh4.ggpht.com/_ms5LDRO-Qns/SYbLP_qy0KI/AAAAAAAAAT0/Xsv8chn_J1g/s720/owocowe%20%288%29.jpg


w realu możesz dostać ale później - do jedzenia pycha

pasie
26-03-2009, 08:31
Bry :P
ja się szykuję na najazd sobotni :lol: :lol: :lol:

Maluszek
26-03-2009, 08:34
cool :):)

obejrzałam kamyczki :) ... co ja Ci będę gadać :-? wpadniemy z Kasią Maciejową ;) i ukradniemy ;)
Ja też mogę najechać :D w razie co

A w sobotę o której?

Kruela
26-03-2009, 08:39
Ostatnio byłam na odwyku od FM ;) powoli wracam :) ... już nie mogę doczekać się pogody sprzyjającej posadzeniu około 150 roślin, które na to czekają :) ... i tęsknię, aż zakwitnie Azalia, ulubienica mojego syna :)

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/800px-Azalia_wielkokwiatowa_2.jpg

Kruela
26-03-2009, 08:41
Gosiek chcę :) i już się oglądam za krzewami owocowymi :) ... agrest, porzeczki itp. ;) ... mam zaczątki maliniaka ;) ... zobaczymy co z niego urośnie ;)

Kruela
26-03-2009, 08:43
cool :):)

obejrzałam kamyczki :) ... co ja Ci będę gadać :-? wpadniemy z Kasią Maciejową ;) i ukradniemy ;)
Ja też mogę najechać :D w razie co

A w sobotę o której?



To już trzy do podziału Neferkowych kamyczków ;)

o której Ci pasuje ;) ... będziemy od rana do wieczora ;)

Kruela
26-03-2009, 08:46
Bry :P
ja się szykuję na najazd sobotni :lol: :lol: :lol:

Już dawno się szykujesz ;) i mam nadzieję w końcu dojedziesz ;)

DorciaIQ
26-03-2009, 08:47
A to nie za wcześnie na sadzenie jest? Wiadomo czy znowu się nie sprzymrozi? :roll:

Kruela
26-03-2009, 09:00
Dorcia mam nadzieję, że już nie przemrozi, to przecież koniec marca ;) więc strasznych mrozów już nie powinno być :)

lidszu
26-03-2009, 09:10
dzień dobry w ten piękny słoneczny dzień :D

Gosiek33
26-03-2009, 09:11
Najgorsze są te wiosenne, kwietniowe, gdy wszystko budzi się do życia, pełno pąków - wtedy przymrozki wykańczają roślinki :-?
Wniosek czekać z odkrywaniem, zdradliwe są duże różnice temperatur - w dzień nawet +15 w słońcu - w nocy - 5 :evil:


dla wytrwałych

http://www.ho.haslo.pl/article.php?id=2775

Kruela
26-03-2009, 09:20
Mąż mnie przechrzci ;) ... już myślę o owocach ;) ... a gdzie jeszcze magnolie i rododendrony?

Gosiek33
26-03-2009, 09:21
to to tylko oczy pasie, a owoce brzuszek i czasem głowę :wink:

Kruela
26-03-2009, 09:35
to to tylko oczy pasie, a owoce brzuszek i czasem głowę :wink:

albo nogi;) zamiast głowy ;)

pasie
26-03-2009, 09:45
Bry
ja się szykuję na najazd sobotni


Już dawno się szykujesz i mam nadzieję w końcu dojedziesz

nooo, może w końcu się uda :D

Amelia 2
26-03-2009, 11:22
Beta a też co drugi dzień do kościoła chodzicie :roll: :o :D
U nas teraz przez trzy dni (pon - śr) trwają rekolekcje. W piątek powinna pójść na drogę krzyżową. W niedzielę normalna msza a raz w miesiącu mamy specjalną i raz na dwa miesiące w tygodniu katecheza dla rodziców.
Zaliczyła już próbną spowiedź a pod koniec kwietnia ma być pierwsza spowiedź a później przed samą komunią.
Jest tego latania :roll:
Mój syn ma w maju bierzmowanie i już od września lata na wszystkie msze, były roraty, teraz gorzkie żale i droga krzyżowa- przez to w niedziele 2 razy musi ganiać się modlić; każdego 17-tego spotkanie ksiądz+dzieci+rodzice i raz w miesiącu spotkanie z animatorem :o czyli opiekunem grupy 10-osobowej :wink: koszmar! żadnego weekendu rodzinnego nie można zaplanować :x młodzież już zapowiada że po odwaleniu tego obowiązku żadna siła ich nie zaciągnie do kościoła :o :o

Gosiek33
26-03-2009, 13:36
mam córki sukienkę do komunii, wianuszek i do tego jakiś puchata narzutka na ramiona, czy teraz jeszcze się takie stroje nosi czy tylko alby :roll:
Nikt nie potrzebuje?

DorciaIQ
26-03-2009, 15:08
Beta a też co drugi dzień do kościoła chodzicie :roll: :o :D
U nas teraz przez trzy dni (pon - śr) trwają rekolekcje. W piątek powinna pójść na drogę krzyżową. W niedzielę normalna msza a raz w miesiącu mamy specjalną i raz na dwa miesiące w tygodniu katecheza dla rodziców.
Zaliczyła już próbną spowiedź a pod koniec kwietnia ma być pierwsza spowiedź a później przed samą komunią.
Jest tego latania :roll:
Mój syn ma w maju bierzmowanie i już od września lata na wszystkie msze, były roraty, teraz gorzkie żale i droga krzyżowa- przez to w niedziele 2 razy musi ganiać się modlić; każdego 17-tego spotkanie ksiądz+dzieci+rodzice i raz w miesiącu spotkanie z animatorem :o czyli opiekunem grupy 10-osobowej :wink: koszmar! żadnego weekendu rodzinnego nie można zaplanować :x młodzież już zapowiada że po odwaleniu tego obowiązku żadna siła ich nie zaciągnie do kościoła :o :o
Paranoja :o
Nie ma to jak odstraszyć dziecko skutecznie od kościoła :roll:

Dobrze że ja robiłam przed ślubem jednorazowym kursem :P

BetaGreta
26-03-2009, 15:45
Beta a też co drugi dzień do kościoła chodzicie :roll: :o :D
U nas teraz przez trzy dni (pon - śr) trwają rekolekcje. W piątek powinna pójść na drogę krzyżową. W niedzielę normalna msza a raz w miesiącu mamy specjalną i raz na dwa miesiące w tygodniu katecheza dla rodziców.
Zaliczyła już próbną spowiedź a pod koniec kwietnia ma być pierwsza spowiedź a później przed samą komunią.
Jest tego latania :roll:
Mój syn ma w maju bierzmowanie i już od września lata na wszystkie msze, były roraty, teraz gorzkie żale i droga krzyżowa- przez to w niedziele 2 razy musi ganiać się modlić; każdego 17-tego spotkanie ksiądz+dzieci+rodzice i raz w miesiącu spotkanie z animatorem :o czyli opiekunem grupy 10-osobowej :wink: koszmar! żadnego weekendu rodzinnego nie można zaplanować :x młodzież już zapowiada że po odwaleniu tego obowiązku żadna siła ich nie zaciągnie do kościoła :o :o
Paranoja :o
Nie ma to jak odstraszyć dziecko skutecznie od kościoła :roll:

Dobrze że ja robiłam przed ślubem jednorazowym kursem :P

Dokładnie :x takie podejście tylko zniechęca dzieci.
Moja na razie chętnie uczestniczy ale czy do bierzmowania jej się nie zmieni to nie wiem. Natomiast wiem jedno, nie będę jej do niczego zmuszała.

Kruela
26-03-2009, 21:37
Dlatego moje dziecię nie poszło do bierzmowania. Jak będzie potrzebowała to pewnie załatwi to jednym kursem ;)

dobroszka
26-03-2009, 21:45
Mnie swego czasu rodzice zostawili wolna rękę .I nie poszłam do bierzmowania - nadrobiłam zaocznie przed ślubem , bez tych wszystkich bzdurnych ceregieli.
A jako świadka wybrałam swoją teściową :D

Gosiek33
26-03-2009, 21:45
kursy, papierki zeznania :o :o :o

nic więcej nie powiem, spać chyba pora :roll: :P

Kruela
26-03-2009, 22:17
Siostrzyczko sto lat u mnie nie byłaś ;) ... jakaś taka mizerniutka jesteś ;) ... co słychać?

dobroszka
26-03-2009, 22:21
Miałam dziś ostatnią extrakcję ósemki :cry: :cry: , machałam im tym mieczyskiem przed nosami , a i tak mi ją wyciągnęli..No ale trzeba było... Jeszcze jedna mi nie wyszła i się czai , ale może jak zobaczy co spotkało jej poprzedniczki , to się tak na amen przyczai.....

Jak mam wizytę u dentysty , to już kilka dni wcześniej jestem nie do życia , wszystko mi z rąk leci i się nie nadaję do niczego :oops: :oops:
Więc jak mnie tu dłużej ni ma , to wniosek : albo chora , albo dentysta nad nią wisi.. :wink:

Kruela
26-03-2009, 22:28
... przytulam w takim razie :) ... i naprawdę współczuję :( ... a jak młoda panna? może powinna się ze starszym kolegą zapoznać ;) ?

dobroszka
26-03-2009, 22:34
Przytulasa zgarniam , za współczucie na razie dzięki :lol: , zostawiam je sobie na naprawdę ciężkie przypadłości :wink:

Heluśka dobrze , wciąż chwilowo zdrowa - może znak,że się zima kończy w końcu :roll: Z przyszłym narzeczonym koniecznie ja trza poznać :wink: :wink: 8) w końcu nie chcemy żeby się na ślubie własnym po raz pierwszy zobaczyli :lol: :lol:

Kruela
26-03-2009, 22:40
O to, to ;) a odważny jest :) dzisiaj dinozaurom w paszczę zaglądał ;)

dobroszka
26-03-2009, 22:48
a skąd Ty mu dinozaury wyczarowałas???? :o :o

Kruela
26-03-2009, 22:54
W M1 w Markach jest wystawa dinozaurów :) ... cudne są :)

dobroszka
26-03-2009, 22:58
Uciekam , bo prochy przestają działać :( :( Biorę następną dawke i padam spać

Buźka :)

Kruela
26-03-2009, 23:00
buźka :)

Kruela
26-03-2009, 23:51
Takie dinozaury dzisiaj odwiedziliśmy :)



http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/IMG_1336.jpg


http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/IMG_1356.jpg


http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/IMG_1357.jpg







I ciekawski i odważny gość :) ...zdjęcie do rana zostawiam ;)

Gosiek33
27-03-2009, 07:52
faktycznie jakiś park jurajski mógł się przyśnić :wink:


dobry mówię, choć słonka nie widzę, wszędzie zostawiam więc zapachy wiosny


http://lh6.ggpht.com/_ms5LDRO-Qns/SYcRYxfTAOI/AAAAAAAAAt4/wuNv9kfaE-E/s800/bez%20Meyera%20%281%29%20%5BRozdzielczo%C5%9B%C4%8 7%20Pulpitu%5D.jpg

Maluszek
27-03-2009, 08:01
W M1 w Markach jest wystawa dinozaurów :) ... cudne są :)
Kruelcia - też je wczoraj widziałam :D I taki fajny mamut stoi przed wejściem.

Daj na priv namiary jak do Ciebie dojechać :D

Kruela
27-03-2009, 09:28
Gosieńko za zapach wiosny dziękuję :)

Maluszku to nie mamut ;) ... widać, że dziecię twoje za duże już na dinozaury ;) ... to drapieżnik moja droga :)

nitubaga
27-03-2009, 09:36
Gosieńko za zapach wiosny dziękuję :)

Maluszku to nie mamut ;) ... widać, że dziecię twoje za duże już na dinozaury ;) ... to drapieżnik moja droga :)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


też chcę priva z jakimś adresem, bo ja u Ciebie już byłam, ale bez Ciebie ni cholery nie trafię :) niczego obiecać nie mogę, bo jadę na wykopki hortensji do OK i potem będę walczyła z woda na działce, ale może się uda :roll:


a nawet jak nie to będzie na zaś :)

pasie
27-03-2009, 09:37
Doberek :P
miłego dnia przyszłam powiedzieć :D

DorciaIQ
27-03-2009, 09:48
I ciekawski i odważny gość :) ...zdjęcie do rana zostawiam ;)

KAZAŁA MI USUNĄĆ :ROLL: ;)

Eeee ale takiemu malutkiemu dinusiowi :roll: :lol:

Maluszek
27-03-2009, 10:04
Maluszku to nie mamut ;) ... widać, że dziecię twoje za duże już na dinozaury ;) ... to drapieżnik moja droga :)
Na 100% to był mamut :D Pewnie wchodziłyśmy innymi wejściami :lol: Ja wchodziłam od strony Ikei.

Kruela
27-03-2009, 10:14
Maluszku to nie mamut ;) ... widać, że dziecię twoje za duże już na dinozaury ;) ... to drapieżnik moja droga :)
Na 100% to był mamut :D Pewnie wchodziłyśmy innymi wejściami :lol: Ja wchodziłam od strony Ikei.

no to ja tego mamuta nie widziałam :( ;)

Kruela
27-03-2009, 10:15
[quote=Kruela]I ciekawski i odważny gość :) ...zdjęcie do rana zostawiam ;)

Eeee ale takiemu malutkiemu dinusiowi :roll: :lol:

ten mały dinuś to drapieżnik, którego duże roślinożerne się bały :lol:

nitubaga
27-03-2009, 10:29
Kruelcia dostałam mapkę ... ślicznie dziękuję....


a moje Bączki jak jedziemy w rtamte strony to zawsze są w "roboczych ubrankach "


buziaki zostawiam na caly dzień.... i strasznie Ci zazdroszczę tych roślinek.... i myślę, że to dobrze, bo będa pięknie rosły :P

Kruela
27-03-2009, 10:40
Kruelcia dostałam mapkę ... ślicznie dziękuję....


a moje Bączki jak jedziemy w rtamte strony to zawsze są w "roboczych ubrankach "


buziaki zostawiam na caly dzień.... i strasznie Ci zazdroszczę tych roślinek.... i myślę, że to dobrze, bo będa pięknie rosły :P

Też będziesz miała śliczny ogród :) ... tymczasem ja zazdraszczam zaawansowania prac w domku :D ... przyjeżdżajcie to chłopaki poszaleją :)

nitubaga
27-03-2009, 11:40
....... no dziś to jeszcze nic nie mogę powiedzieć... wszystko zależeć będzie od OK-owych wykopalisk i stanu wód na działce :x


Ale po ciuchutku licze na to, że i mój będzie piękny :)


W ubiegłą niedziele miałam miec kolejne szkice ogródka, ale nawet nie podejmuję sie ponaglac czegokolwiek, bo jak nie mam planu to nie wiem co kupić i siedze na dooopsku... a tak bym lotów dostała i co, i co? Szanowny by miał ciężki żywot :)

Kruela
27-03-2009, 12:03
Nituś ja Cię w sprawie ogrodu swietnie rozumiem :) ... tylko co jakis czas informuję małża, że jakimś cudem ;) nowa roślinka przybywa do posadzenia :) ... w domu narazie mogę jedynie pozamiatać ;)

DorciaIQ
27-03-2009, 12:16
Kurde dziewczyny chyba się muszę zabrać za projekt ogrodu :roll:
BO ZARAŻACIE!!!!
A ja nie mam kompletnie zmysłu artystycznego, więc będę musiała kogoś ku temu zatrudnić :roll: a nie chciałabym sadzić po to, żeby potem przesadzać :)

Znacie kogoś fajnego od ogrodów?

nitubaga
27-03-2009, 12:32
ja znam :) coprawda próbki jej pracy były u mnie w dzienniku dośc dawno, ale na pewno odszukasz... to jest dziewczyna z forum inez2007... tylko, że ona w przyszłym miesiącu ma rozwiązanie... i nie wiem czy jeszcze przyjmuje zlecenia... bo z noworodkiem to ciężko się pracuje.... :roll:

rasia
27-03-2009, 20:07
faktycznie jakiś park jurajski mógł się przyśnić :wink:


dobry mówię, choć słonka nie widzę, wszędzie zostawiam więc zapachy wiosny


http://lh6.ggpht.com/_ms5LDRO-Qns/SYcRYxfTAOI/AAAAAAAAAt4/wuNv9kfaE-E/s800/bez%20Meyera%20%281%29%20%5BRozdzielczo%C5%9B%C4%8 7%20Pulpitu%5D.jpg


Zadanie na dziś: znaleźć przynajmniej jedno szczęście* 8) , ja znalazłam dwa, ale szukam dalej... :wink: :D :D ... przyda się na zaś...
-----------------------------------------------------
*pięciopłatek 8)

lidszu
27-03-2009, 21:07
faktycznie jakiś park jurajski mógł się przyśnić :wink:


dobry mówię, choć słonka nie widzę, wszędzie zostawiam więc zapachy wiosny


http://lh6.ggpht.com/_ms5LDRO-Qns/SYcRYxfTAOI/AAAAAAAAAt4/wuNv9kfaE-E/s800/bez%20Meyera%20%281%29%20%5BRozdzielczo%C5%9B%C4%8 7%20Pulpitu%5D.jpg


Zadanie na dziś: znaleźć przynajmniej jedno szczęście* 8) , ja znalazłam dwa, ale szukam dalej... :wink: :D :D ... przyda się na zaś...
-----------------------------------------------------
*pięciopłatek 8)
znalazłam :D

rasia
27-03-2009, 22:28
:D

Gosiek33
29-03-2009, 08:51
Kruelko dzień dobry mówię http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify34/004.gif http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify34/039.gif http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify34/040.gif http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify36/005.gif http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify36/006.gif http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify34/011.gif

mcmagda
29-03-2009, 11:20
I jak poszło sadzenie?

Kruela
29-03-2009, 20:53
To i ja się zamelduję :) ... wczoraj dotarliśmy do domu o 22, a dzisiaj o 21,30 :o ... sadzenie się udało :) ale nie wszystkie roślinki dojechały, więc będzie dosadzanie :).

Moja siostra się ze mnie uśmiała, że namacham się przy pokazywaniu, gdzie te roślinki trzeba posadzić, a małż sadzi ;) ... Narobiłam się wczoraj. Dzisiaj mniej, bo imieniny córki były organizowane, więc robota przy okazji była robiona ;)

Zakochuję sie coraz bardziej i bardziej i bardziej :) w moim domku przyszłym :) coraz lepiej sie tam czuję i dom do mnie coraz bardziej przemawia :lol:
Dzisiaj mi siostra podsunęła jeszcze pomysł na modyfikacje malutką przy stryszku na górze :) i musimy się dobrze zastanowić, bo to może być dobry pomysł :)

W sobotę odwiedziła nas pasie z rodzinką :) bardzo dziękuję za bardzo miłą wizytę :lol:

... powiem Wam, że ciężko wyjeżdża nam się z naszej wsi :-? ...

zuz@nka
30-03-2009, 09:00
Cześć Kruelcia - nie dziwię ci się - też nie chciałbym wracać - piękne miejsce, śliczny dom- co tu dużo gadać - wprowadzaj się jak najszybciej !!!!

Gosiek33
30-03-2009, 09:45
Witam się żółto



http://img16.imageshack.us/img16/3709/dzialkaubabci2706200702.jpg[/quote]

pasie
30-03-2009, 09:49
Doberek :P wpadłam się przywitać

Maluszek
30-03-2009, 09:49
Kruelcia - a czego ma dotyczyć ta modyfikacja?

miłego dnia Wszystkim życzę :D

Kruela
30-03-2009, 13:28
Dziewczynki witam sie i na dłużej znikam :-? Mam do nadrobienia kilka spraw. Musze napisać zaległą pracę, zdać egzamin, odebrać licencję :) ... a juz mam niezłe opóźnienie. Nie będzie mnie na FM, ale jak wrócę dam znać :) ... buziaki wiosenne dla wszystkich odwiedzających moje komentarze :)

lidszu
30-03-2009, 15:08
Dziewczynki witam sie i na dłużej znikam :-? Mam do nadrobienia kilka spraw. Musze napisać zaległą pracę, zdać egzamin, odebrać licencję :) ... a juz mam niezłe opóźnienie. Nie będzie mnie na FM, ale jak wrócę dam znać :) ... buziaki wiosenne dla wszystkich odwiedzających moje komentarze :)
szkoda, że nas opuszczasz, ale jak mus, to mus.
Pisz tą pracę, zdaj egzamin, odbieraj licencję i wracaj do nas szybko. Będziemy czekać :D

DorciaIQ
30-03-2009, 15:56
Ojejku no ale ile Ci zajmie fsysko? :roll:

IlonaS.
30-03-2009, 16:08
To trzymam kciuki za egzamin i za szybki powrót na FM :wink: :D

dobroszka
30-03-2009, 16:18
Kruelcia , Ty chcesz być jeszcze mądrzejsza..???? no ja nie wiem czy się da ... 8)

Wracaj szybko :)

rasia
30-03-2009, 16:23
Kruelciu, ucz się, zdaj, ale i zaglądaj czasem... 8) :D :D

A w sobotę będziesz u mnie??? :roll: 8) :D

lidszu
30-03-2009, 16:43
Dobroś, a ty teraz będziesz codziennie zmieniać image ? :roll:

dobroszka
30-03-2009, 17:03
nieeeee , tylko nie mogę sie jakoś odnaleźć - nic mi nie pasi , więc na razie pudło :roll:

ghost34
30-03-2009, 17:07
dobros smignij na myjnie moze po umyciu autka odnajdziesz siebie :))) :wink: :lol:

http://img27.imageshack.us/img27/4175/18279dd68d.jpg (http://img27.imageshack.us/my.php?image=18279dd68d.jpg)
http://img27.imageshack.us/img27/18279dd68d.jpg/1/w578.png (http://g.imageshack.us/img27/18279dd68d.jpg/1/)

dobroszka
30-03-2009, 17:09
dobros smignij na myjnie moze po umyciu autka odnajdziesz siebie :))) :wink: :lol:

http://img27.imageshack.us/img27/4175/18279dd68d.jpg (http://img27.imageshack.us/my.php?image=18279dd68d.jpg)
http://img27.imageshack.us/img27/18279dd68d.jpg/1/w578.png (http://g.imageshack.us/img27/18279dd68d.jpg/1/)

Dobrze , że wróciłeś Duszku :lol: :lol:

A na taką myjnię ręczna to mnie M nie puści :lol: I auto jakieś nie teges - jakąś wypasiona terenówe bym wolała 8)

pasie
31-03-2009, 22:12
Dobry Wieczór :P
nikogo tu nie ma :roll:

Gosiek33
31-03-2009, 22:14
Kruelka się doszkala, ale choć ślady naszej bytności jej zostawmy :wink:

dobroszka
31-03-2009, 22:41
byłam :wink:

Nefer
31-03-2009, 22:43
ja też kartę podbijam :)

zuz@nka
01-04-2009, 08:05
gdzie ta myjnia :o :o :o :o

PRIMA APRILLIS

przypominam i zmykam :wink: :D

Kruela
01-04-2009, 08:27
Dziewczynki kochane jesteście, że o mnie pamiętacie :) Duszku gdybym wiedziała, że takie ....hmmmm pośladki męskie urzędują w moich komentarzach to dawno bym wpadła :)

Żeby mi się chciało jak mi się nie chce to miałabym te pracę już dawno napisaną :( i czekałabym na papiór :-? a jak się odpuściło to się teraz ma :(

Jestem jednak uzależniona od FM ;) i choć na chwilkę ale wpadam przywitać się :)

Kruela
01-04-2009, 08:33
Dobrosieńko a co Ty kochana masz za awatarek? ... jakąś zagramaniczną kobietę? :o ... proponuję polska babę na traktorze :) ... jak juz idziemy w te ;) klimaty

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/babanatraktorze.jpg

pasie
01-04-2009, 08:40
Witam się prima aprillisowo :D

dobroszka
01-04-2009, 08:56
Dobrosieńko a co Ty kochana masz za awatarek? ... jakąś zagramaniczną kobietę? :o ... proponuję polska babę na traktorze :) ... jak juz idziemy w te ;) klimaty

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/babanatraktorze.jpg

rozważałam ten plakat rozważałam , ale bardziej mi do budowlanych wyzwań psuje biceps plus haslo " we can do it" niż stary traktor.traktorem chałpy nie zbuduję :wink:

Kruela
01-04-2009, 09:00
Kwietniowo przynoszę owoce :)

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/truskawki.jpg

i uciekam

Kruela
01-04-2009, 09:30
Dobrosieńko a co Ty kochana masz za awatarek? ... jakąś zagramaniczną kobietę? :o ... proponuję polska babę na traktorze :) ... jak juz idziemy w te ;) klimaty

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/babanatraktorze.jpg

rozważałam ten plakat rozważałam , ale bardziej mi do budowlanych wyzwań psuje biceps plus haslo " we can do it" niż stary traktor.traktorem chałpy nie zbuduję :wink:

ale poletko przed domem zaorasz i piękny ogródek zrobisz ;) :lol: :lol: :lol:

dobroszka
01-04-2009, 10:04
kochana , z takim bicepsem traktor mi nie potrzebny - własnymi ręcami zaoram :wink: :lol: :lol:

lidszu
01-04-2009, 10:11
dzień doberek

i lecę z dziewczynami na spacer, bo szkoda siedzieć w domku. Będę później :D

Kruela
01-04-2009, 10:19
kochana , z takim bicepsem traktor mi nie potrzebny - własnymi ręcami zaoram :wink: :lol: :lol:

To może i do mnie byś wpadła poorać ;) bo ostatnio myślałam ze wyzionę ducha ;)

dobroszka
01-04-2009, 10:21
kochana , z takim bicepsem traktor mi nie potrzebny - własnymi ręcami zaoram :wink: :lol: :lol:

To może i do mnie byś wpadła poorać ;) bo ostatnio myślałam ze wyzionę ducha ;)

jak u siebie zaoram jednym palcem , to u Ciebie pooram drugim... :wink: :wink:

Sister taka czarodziejka...zamiast machać grabiami trza było różdżka machnąć , od razu bys miała efekty :wink: :D

Kruela
01-04-2009, 10:25
kochana , z takim bicepsem traktor mi nie potrzebny - własnymi ręcami zaoram :wink: :lol: :lol:

To może i do mnie byś wpadła poorać ;) bo ostatnio myślałam ze wyzionę ducha ;)

jak u siebie zaoram jednym palcem , to u Ciebie pooram drugim... :wink: :wink:

Sister taka czarodziejka...zamiast machać grabiami trza było różdżka machnąć , od razu bys miała efekty :wink: :D

Ale chciałam tak rzetelnie się napracować ;) aby mi głowa odpoczęła ;)

Kruela
01-04-2009, 11:32
Lecę z młodym do lekarza :( ... bo ma gorączkę kaszel i katar :evil: ...

Maluszek
01-04-2009, 12:12
Zdrófka młodemu życzę :D

dzień doberek :D

Kruela
01-04-2009, 13:16
Dzięki Maluszku :) ... infekcja sie przyplątała :evil: ... siedzę w domu i nie wiem w co mam ręce włożyć :( ... i dlatego na FM siedzę ;) ... najchętniej czmychnęłabym na działeczkę pograckować trochę :) ...

gratuluję Książniczko :) ... a gdzie wewontek o książkach jest? ... ja też lubię i filmy lubię - jest wewontek o filmach? wiesz coś może? bo Ty tu dłużej urzędujesz ;)

lidszu
01-04-2009, 13:23
Kruelcia, zdrówka dla chorowitka życzę :( Szkoda, że akurat w tak piękną pogodę przyplątała się infekcja :(

Moje dziewczyny miały zapalenie spojówek od piątku, ale już wyleczyłam :D

Maluszek
01-04-2009, 13:37
gratuluję Książniczko :) ... a gdzie wewontek o książkach jest? ... ja też lubię i filmy lubię - jest wewontek o filmach? wiesz coś może? bo Ty tu dłużej urzędujesz ;)
podaję linki do wewontków :D

książki http://forum.muratordom.pl/ksiazki,t6134.htm

film http://forum.muratordom.pl/filmy,t9198.htm

muzyka http://forum.muratordom.pl/muzyka,t9211.htm

i w ogóle w dziele Nie tylko budowa - kącik zapaleńców jest wiele różnych ciekawych wewontków

Kruela
01-04-2009, 13:38
dzięki Maluszku :) ... to już sobie w chałupie posprzątałam ;) :roll: :lol:

barranki2
01-04-2009, 15:50
i w ogóle w dziele Nie tylko budowa - kącik zapaleńców jest wiele różnych ciekawych wewontków

Uojejujku :D Się witając i życząc zdrowia wszelakim latoroślom wydałem jęk – tyle ciekawych wewontków tam siedzi... Uroczyście przysięgam, nie będę tam zaglądał, nie będę tam zaglądał, gdyż:
- to fciąga
- jak fciąga to się nie da pracować
- jak się nie da pracować to wywalą z roboty
- jak wywalą z roboty to bank wyszczerzy zęby
- jak bank wyszczerzy zęby, to już nie będzie można pisać o budowie...

Ja poproszam dobę o 49 godzinach. Upszejmie upraszam barranek ja :wink:

Kruela
01-04-2009, 16:15
Witami barranki dwa ;) ... całe FM wciąga jak nie wiem co :-? ... wiem cos o tym, bo powinnam teraz na odwyku siedzieć i prace skrobać, a skrobię posty na FM :-? :roll: :lol:

barranki2
01-04-2009, 16:22
:-) - tak się powoli logujemy u wszystkich co nas nawiedzają :wink:
A ja powinienem redagować prasę codzienną za przeproszeniem żeby ludność wsi i miast miała na kim jutro psy wieszać. I co? I patrzę, gdzie się pojawi jakaś odpowiedź i cap! To jest nie do po ję cia, droga pani! :D

Kruela
01-04-2009, 16:24
zgadzam się z barrankiem w pełnej rozciągłości tematu ;) ... to może jakieś niusy z FM wrzucić, aby weselej ludziskom było ;)

barranki2
01-04-2009, 16:37
zgadzam się z barrankiem w pełnej rozciągłości tematu ;) ... to może jakieś niusy z FM wrzucić, aby weselej ludziskom było ;)

tiaaaa, tyle że to nudna gazeta jest, poważna taka, przynajmniej zwieszchu :D

lidszu
01-04-2009, 19:42
zgadzam się z barrankiem w pełnej rozciągłości tematu ;) ... to może jakieś niusy z FM wrzucić, aby weselej ludziskom było ;)

tiaaaa, tyle że to nudna gazeta jest, poważna taka, przynajmniej zwieszchu :D
Fakt, czy Superexrpess :wink: :lol: :lol: :lol:
(sorry, nie mogłam się powstrzymać :oops: :wink: :lol: )

barranki2
01-04-2009, 20:05
Rz. :-?

pasie
01-04-2009, 20:11
Rz.

really :roll: :lol:

barranki2
01-04-2009, 20:32
Życie takie. Na szczęście zielone :wink:

pasie
01-04-2009, 20:35
barranki2

Życie takie. Na szczęście zielone

spoko, dobrze jest :D :D :D

barranki2
01-04-2009, 20:38
barranki2

Życie takie. Na szczęście zielone

spoko, dobrze jest :D :D :D

Z trudem, ale da się żyć :wink:

pasie
01-04-2009, 20:40
Życie takie. Na szczęście zielone


spoko, dobrze jest


Z trudem, ale da się żyć

a tak poważnie, to troszkę zazdroszczę takiej pracy :roll: :lol: :D

lidszu
01-04-2009, 20:41
Rz. :-?
no to chylę czoła :D :D

Kruela
01-04-2009, 20:47
To możemy kącik wesołych wiadomości redagować ;) :lol:

barranki2
01-04-2009, 20:52
Ba :D . Właśnie się zbieram, żeby zredagować do końca III wydanie. Pełne wesołych wiadomości – a tu FM się ciągle wciska, bo ciekawsze. :D
Pasie, myślę, że tak, tylko tylko wiesz, to jest tak że godzina 20 w domu to sukces, 21 standard, a co jakiś czas dyżurek, jak się uda zostawić dyżurnego dziennikarza i zwiać, to się może uda przed północą.... Na szczęście rano, co dla sowy jest błogosławieństwem, da się nie wstawać o 7... Chociaż po 18 latach w zawodzie to wszystko już się człowiekowi zaczyna przejadać...
Do roboty, do roboty, pewnie jeszcze zajrzę, ale na razie wypad, barranku, wypad!

pasie
01-04-2009, 20:58
Ba . Właśnie się zbieram, żeby zredagować do końca III wydanie. Pełne wesołych wiadomości – a tu FM się ciągle wciska, bo ciekawsze.
Pasie, myślę, że tak, tylko tylko wiesz, to jest tak że godzina 20 w domu to sukces, 21 standard, a co jakiś czas dyżurek, jak się uda zostawić dyżurnego dziennikarza i zwiać, to się może uda przed północą.... Na szczęście rano, co dla sowy jest błogosławieństwem, da się nie wstawać o 7... Chociaż po 18 latach w zawodzie to wszystko już się człowiekowi zaczyna przejadać...
Do roboty, do roboty, pewnie jeszcze zajrzę, ale na razie wypad, barranku, wypad!


miłej pracy :D

ba, każda praca ma swoje plusy i minusy
ja budżetówka 15.30 i do domku ale czasem już mi się rzygać jak się grzebię w radosnej twórczości naszych rządzących :roll:

Magi77
01-04-2009, 21:57
Kruelcia zdrówka synkowi życzę :lol:
Ja mam dwie zasmarkane w domku :roll:

Kruela
01-04-2009, 22:02
Kruelcia zdrówka synkowi życzę :lol:
Ja mam dwie zasmarkane w domku :roll:

Magi wielkie dzięki :) ... wirusa złapał :( ale dzielny jest gość :) ... to niezłe zasmarkane towarzystwo mamy ;)

barranki2
01-04-2009, 22:20
To ja do domu spadam wreszcie, bo pozamiatane. Dość tej roboty. Wszystkim chorym zdrowia, zwłaszcza małym choraskom, wszystkim zdrowym pogody, a pozostałym też najlepszego :D

Magi77
01-04-2009, 22:21
Kruelcia zdrówka synkowi życzę :lol:
Ja mam dwie zasmarkane w domku :roll:

Magi wielkie dzięki :) ... wirusa złapał :( ale dzielny jest gość :) ... to niezłe zasmarkane towarzystwo mamy ;)

No u mnie starsza zawirusowana a młodsza niestety z zapaleniem gardła i ucha :evil: ale idzie ku dobremu :lol:

Kruela
01-04-2009, 23:25
To ja do domu spadam wreszcie, bo pozamiatane. Dość tej roboty. Wszystkim chorym zdrowia, zwłaszcza małym choraskom, wszystkim zdrowym pogody, a pozostałym też najlepszego :D

barranku ucałuj pania barrankową :) ... i ugłaszcz sukę czarna niżlowaną ;)

Kruela
01-04-2009, 23:30
Kruelcia zdrówka synkowi życzę :lol:
Ja mam dwie zasmarkane w domku :roll:

Magi wielkie dzięki :) ... wirusa złapał :( ale dzielny jest gość :) ... to niezłe zasmarkane towarzystwo mamy ;)

No u mnie starsza zawirusowana a młodsza niestety z zapaleniem gardła i ucha :evil: ale idzie ku dobremu :lol:

Tak to jest z dzieciakami. Zabrałoby się im te choróbska aby nie musiały choróbkować ;) ... zwłaszcza że pogoda piękna się zaczyna i gadziny powinny spedzać na powietrzu sporo czasu ;) a nie siedzieć w domku :(

Magi ucałuj dziewczynki i szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)

Kruela
01-04-2009, 23:35
Kruelcia zdrówka synkowi życzę :lol:
Ja mam dwie zasmarkane w domku :roll:

Magi wielkie dzięki :) ... wirusa złapał :( ale dzielny jest gość :) ... to niezłe zasmarkane towarzystwo mamy ;)

No u mnie starsza zawirusowana a młodsza niestety z zapaleniem gardła i ucha :evil: ale idzie ku dobremu :lol:

Tak to jest z dzieciakami. Zabrałoby się im te choróbska aby nie musiały choróbkować ;) ... zwłaszcza że pogoda piękna się zaczyna i gadziny powinny spedzać na powietrzu sporo czasu ;) a nie siedzieć w domku :(

Magi ucałuj dziewczynki i szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)

Gosiek33
02-04-2009, 08:17
Przywitać się przyszłam i za truskawki podziękować :lol:

Pędzę dalej, pa :P

Amelia 2
02-04-2009, 08:37
Rz. :-?

Serdeczności :lol: Do naszego biura codziennie ta praska przychodzi, pod jakim pseudo można Twoją twórczość znależć?

Maluszek
02-04-2009, 08:40
dzień doberek :D
wszystkim dzieciaczkom zdrófka życzę :D

barranki2
02-04-2009, 08:49
Rz. :-?

Serdeczności :lol: Do naszego biura codziennie ta praska przychodzi, pod jakim pseudo można Twoją twórczość znależć?

Najs dej !
Ja jestem głównie "sekcja R jak redaktor", a nie "D" :wink: Czynię wszystko, żeby to, co udało się popełnić innym, nadawało się do czytania :D

pozdrowionka

Maluszek
02-04-2009, 08:56
Rz. :-?

Serdeczności :lol: Do naszego biura codziennie ta praska przychodzi, pod jakim pseudo można Twoją twórczość znależć?

Najs dej !
Ja jestem głównie "sekcja R jak redaktor", a nie "D" :wink: Czynię wszystko, żeby to, co udało się popełnić innym, nadawało się do czytania :D
Baranku - a jaka to gazetka?

lidszu
02-04-2009, 08:56
Zdrówka wszystkim chorowitkom życzę :D

idę zaraz na spacerek z młodszą, bo piękna pogoda :D

barranki2
02-04-2009, 08:58
Rz. :-?

Serdeczności :lol: Do naszego biura codziennie ta praska przychodzi, pod jakim pseudo można Twoją twórczość znależć?

Najs dej !
Ja jestem głównie "sekcja R jak redaktor", a nie "D" :wink: Czynię wszystko, żeby to, co udało się popełnić innym, nadawało się do czytania :D
Baranku - a jaka to gazetka?

Rz czyli Rzepa :-?

Maluszek
02-04-2009, 09:02
Baranku - a jaka to gazetka?
Rz czyli Rzepa :-?
ale czemu jesteś taki zniesmaczony
nie jest zła ta gazeta

barranki2
02-04-2009, 09:11
Baranku - a jaka to gazetka?
Rz czyli Rzepa :-?
ale czemu jesteś taki zniesmaczony
nie jest zła ta gazeta

Bo białe strony czasem robią zielonym czyli moim nie najlepszy piar na mieście. Takie czasy :wink:

Kruela
02-04-2009, 09:15
Zdrówka wszystkim chorowitkom życzę :D

idę zaraz na spacerek z młodszą, bo piękna pogoda :D


A ja w tak piekną pogodę będę siedzieć w domu :evil:


Miłego dnia wszystkim życzę :)

Kruela
02-04-2009, 13:52
Balkon otwarty, słońce w domku :) a ja wiosenne porządki zapodałam :) ... chwilę odpocznę i lecę dalej ;)

DorciaIQ
02-04-2009, 22:12
Baranku - a jaka to gazetka?
Rz czyli Rzepa :-?
ale czemu jesteś taki zniesmaczony
nie jest zła ta gazeta

Bo białe strony czasem robią zielonym czyli moim nie najlepszy piar na mieście. Takie czasy :wink:
U Was też tak jest że kto inny pisze artykuł a kto inny nadaje tytuły, skutkiem czego tytuły czasem są kompletnie z czapki? :lol:

Gosiek33
03-04-2009, 07:10
Dzień dobry witam się dziś ostróżkowo


http://img9.imageshack.us/img9/1216/dzialkaubabci2706200712.jpg

zuz@nka
03-04-2009, 08:14
Doberekkkkkkkkkkkkkkkk

Miłego weekndu - i pamietaj że czekam na ciebie u Rasi :lol: :lol: :lol:

barranki2
03-04-2009, 08:46
Witalski :D
No myślałem że w ogóle nie zdążę pomachać łapką na dzień dobry, bo hytreuliki wzywają, krzyczą że nie mają na czym strajkować i styopiana im trza. Bięgnę zatem pozdrawiając przelotnie :wink:

barranki2
03-04-2009, 08:48
Baranku - a jaka to gazetka?
Rz czyli Rzepa :-?
ale czemu jesteś taki zniesmaczony
nie jest zła ta gazeta

Bo białe strony czasem robią zielonym czyli moim nie najlepszy piar na mieście. Takie czasy :wink:
U Was też tak jest że kto inny pisze artykuł a kto inny nadaje tytuły, skutkiem czego tytuły czasem są kompletnie z czapki? :lol:

:D :D :D To zależy kto nadaje tytuły. Czasem się zostawia oryginalny, czasem daje lepsiejszy i wtedy to już red się wykazuje, a czasem wkracza Instancja i "podkręca" i wtedy dzieje się jak w zapytaniu :D. Raz tak, raz siak. Aczkolwiek czasem jak spojrzę na kolumny następnego dnia to potrafię się zdziwić :wink:

Kruela
03-04-2009, 09:03
Kochani dzien dobry :)

Gosieńko pięknie :) i od razu człowiekowi lepiej sie robi na duszy :)

zuz@nko bedę się starać aby wariatki osobiście uściskać i miło mi będzie się z Wami zobaczyć :)

barranku ja Tobie łapką macham i udanego dnia życzę :)


Sprzedaje dzis młodego i lecę w miasto :) bo od siedzenia w domu mózg mi się lasuje ;)

barranki2
03-04-2009, 09:07
A jakoś tak się porobiło, że się u ciebie zrobił kącik dyskusji o prasie codziennej :D. Mam nadzieję, że ten pokątny wątek ci nie wadzi :D :D

lidszu
03-04-2009, 09:09
dzień doberek :D

Kruela
03-04-2009, 09:36
A jakoś tak się porobiło, że się u ciebie zrobił kącik dyskusji o prasie codziennej :D. Mam nadzieję, że ten pokątny wątek ci nie wadzi :D :D

W życiu nigdy :) ... jakbym mogła jeszcze coś poczytać albo dowiedzieć się co w ... trawie piszczy ;) byłoby jeszcze lepiej :)

DorciaIQ
03-04-2009, 11:16
A jakoś tak się porobiło, że się u ciebie zrobił kącik dyskusji o prasie codziennej :D. Mam nadzieję, że ten pokątny wątek ci nie wadzi :D :D
A dzisiaj to już daliście czadu w tej zielonej Rz:
"Rekomendacja na LPP i NG2 została OBNIŻONA z trzymaj do AKUMULUJ" :lol:

barranki2
03-04-2009, 13:53
A jakoś tak się porobiło, że się u ciebie zrobił kącik dyskusji o prasie codziennej :D. Mam nadzieję, że ten pokątny wątek ci nie wadzi :D :D
A dzisiaj to już daliście czadu w tej zielonej Rz:
"Rekomendacja na LPP i NG2 została OBNIŻONA z trzymaj do AKUMULUJ" :lol:

Ja prowadziłem kolumnę z Galerią Centrum :D Na tych rekomendacjach to się kompletnie nie wyznaję...

A poza tym tamto to boczek na giełdówce, to ktoś to czyta? :wink:

DorciaIQ
03-04-2009, 15:05
A jakoś tak się porobiło, że się u ciebie zrobił kącik dyskusji o prasie codziennej :D. Mam nadzieję, że ten pokątny wątek ci nie wadzi :D :D
A dzisiaj to już daliście czadu w tej zielonej Rz:
"Rekomendacja na LPP i NG2 została OBNIŻONA z trzymaj do AKUMULUJ" :lol:

Ja prowadziłem kolumnę z Galerią Centrum :D Na tych rekomendacjach to się kompletnie nie wyznaję...

A poza tym tamto to boczek na giełdówce, to ktoś to czyta? :wink:
Analitycy biur maklerskich którzy się potem wkurzają że podajecie złe cyfry albo rekomendacje :lol:

barranki2
03-04-2009, 15:09
A jakoś tak się porobiło, że się u ciebie zrobił kącik dyskusji o prasie codziennej :D. Mam nadzieję, że ten pokątny wątek ci nie wadzi :D :D
A dzisiaj to już daliście czadu w tej zielonej Rz:
"Rekomendacja na LPP i NG2 została OBNIŻONA z trzymaj do AKUMULUJ" :lol:

Ja prowadziłem kolumnę z Galerią Centrum :D Na tych rekomendacjach to się kompletnie nie wyznaję...

A poza tym tamto to boczek na giełdówce, to ktoś to czyta? :wink:
Analitycy biur maklerskich którzy się potem wkurzają że podajecie złe cyfry albo rekomendacje :lol:

Oni i bez nas błądzą :D Zresztą, się przyznam, jeśli chodzi o giełdę, to ja mimo upływu lat nadal niespecjalnie wiem o co chodzi i dlaczego :D Ja jestem człowiek, rzekłbym, infrastrukturalny. I stron giełdowych, jak tylko mogę, się nie tykam... A jako redaktor z funkcją mogę - szczęśliwie - sobie pogrymasić :wink:
Ale przekażę stosowne uwagi, ostatecznie trzeba dbać o poziom płatnika :D

barranki2
03-04-2009, 15:11
... jakbym mogła jeszcze coś poczytać albo dowiedzieć się co w ... trawie piszczy ;) byłoby jeszcze lepiej :)

Od tego, miła pani, są tytuły ogrodnicze :D Chyba że oni tam tak samo przekręcają informacje o tym, co w trawie piszczy jak nam się zdarza to zrobić z ekonomią. Muszę zbadać temat :D

DorciaIQ
03-04-2009, 15:56
A jakoś tak się porobiło, że się u ciebie zrobił kącik dyskusji o prasie codziennej :D. Mam nadzieję, że ten pokątny wątek ci nie wadzi :D :D
A dzisiaj to już daliście czadu w tej zielonej Rz:
"Rekomendacja na LPP i NG2 została OBNIŻONA z trzymaj do AKUMULUJ" :lol:

Ja prowadziłem kolumnę z Galerią Centrum :D Na tych rekomendacjach to się kompletnie nie wyznaję...

A poza tym tamto to boczek na giełdówce, to ktoś to czyta? :wink:
Analitycy biur maklerskich którzy się potem wkurzają że podajecie złe cyfry albo rekomendacje :lol:

Oni i bez nas błądzą :D Zresztą, się przyznam, jeśli chodzi o giełdę, to ja mimo upływu lat nadal niespecjalnie wiem o co chodzi i dlaczego :D Ja jestem człowiek, rzekłbym, infrastrukturalny. I stron giełdowych, jak tylko mogę, się nie tykam... A jako redaktor z funkcją mogę - szczęśliwie - sobie pogrymasić :wink:
Ale przekażę stosowne uwagi, ostatecznie trzeba dbać o poziom płatnika :D
Ja się stykam, ale im dalej w las tym bardziej nie kumam :lol:

barranki2
03-04-2009, 16:38
A jakoś tak się porobiło, że się u ciebie zrobił kącik dyskusji o prasie codziennej :D. Mam nadzieję, że ten pokątny wątek ci nie wadzi :D :D
A dzisiaj to już daliście czadu w tej zielonej Rz:
"Rekomendacja na LPP i NG2 została OBNIŻONA z trzymaj do AKUMULUJ" :lol:

Ja prowadziłem kolumnę z Galerią Centrum :D Na tych rekomendacjach to się kompletnie nie wyznaję...

A poza tym tamto to boczek na giełdówce, to ktoś to czyta? :wink:
Analitycy biur maklerskich którzy się potem wkurzają że podajecie złe cyfry albo rekomendacje :lol:

Oni i bez nas błądzą :D Zresztą, się przyznam, jeśli chodzi o giełdę, to ja mimo upływu lat nadal niespecjalnie wiem o co chodzi i dlaczego :D Ja jestem człowiek, rzekłbym, infrastrukturalny. I stron giełdowych, jak tylko mogę, się nie tykam... A jako redaktor z funkcją mogę - szczęśliwie - sobie pogrymasić :wink:
Ale przekażę stosowne uwagi, ostatecznie trzeba dbać o poziom płatnika :D
Ja się stykam, ale im dalej w las tym bardziej nie kumam :lol:

A indeksy raz w górę raz w dół. Przynajmniej wykres nie jest nudny :D