PDA

Zobacz pełną wersję : Eleonora Kruelki - Komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

Kruela
25-05-2009, 12:42
Witak Eluś! :)

Ja też mam szpaki, tak mi się wydaje, :roll: ale w orzechu zrobiły sobie dziuplę, już w zeszłym roku. I jak na razie nie są uciążliwe. :)

Jeżeli siedziałyby w orzechu to jeszcze bym je dokarmiała ;) ale te cholery mieszkają między folią a dachówką :evil:


I mnie się łeza kręci, jak moja dziatwa sama sie gdzies wypuszcza, mimo, że to już duże panny są. :)


Wiem, że mój to już duży i rezolutny facet :) ... Twoje to pannice ;) ... ale dla nas zawsze mali będą :)

Kruela
25-05-2009, 12:57
Siemanko

Ty mi nic nie mów o odcinaniu pępowiny bo moje dziecię za tydzień w poniedziałek kończy swoje dzieciństwo i idzie do przedszkola :cry:

Monika nie płakaj ;) ... Kondzio się usamodzielni ;) ... mojego z przedszkola z zerówką do szkoły wygonili :evil: to już bez pępowiny będzie 100% :-? :wink: :lol:

MonikaC
25-05-2009, 13:23
Oj ciężko będzie i jemu i mi :(

Edmar70
26-05-2009, 10:34
Wiem, że mój to już duży i rezolutny facet :) ... Twoje to pannice ;) ... ale dla nas zawsze mali będą :)

No właśnie, dziś Dzień Mamy i pewnie znów się rozkleję. 8)

Kruela
26-05-2009, 11:38
Edyś :) ja się rano rozkleiłam, jak mój syn z nad morza zadzwonił i powiedział Kocham Cię mamo i wszystkiego najlepszego :) :lol: :lol: ... a wieczorem moja córka coś wymyśliła, bo prosiła abym wieczorem się nigdzie nie umawiała :) ... fajnie być mamą :) :lol:

Dlatego mamom forumowym wszystkiego najkochańszego życzę :) i tulipana z mojej wsi przynoszę :)


http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/IMG_1464.jpg

dobroszka
26-05-2009, 13:47
porywam tulipana i lecę dalej.Moje dziecię w ramach świętowania Dnia Matki obhaftowało mi pół samochodu :o Bidulka lezy teraz pod kocykiem i co chwila chce sie pitulać :roll:

Buziaki zostawiam :)

lidszu
26-05-2009, 14:02
Cześć :D

Szpaków nie zazdroszczę i będziesz się musiała ich jakoś pozbyć.

A mamą jest superowo być, choć pewnie ja jeszcze sobie poczekam kilka lat na jakieś niespodzianki ze strony moich dziewczyn.

Za to M dzisiaj pamiętał i złożył mi życzenia w imieniu dziewczynek :D

pasie
26-05-2009, 22:04
Hejka :P

no i ciekawe jak Dziewczyny spędziły ten dzień mamy :roll: :D :P :lol:

Kruela
26-05-2009, 23:26
Powiem tak :) ... pojechałam dzisiaj do mojej mamy :) ... będąc u niej dostałam telefon od mojej córki :) i prikaz, abym sie stawiła w domu KONIECZNIE do 19,30 :o .
Wpadłam do domu o 19,15 :) W domu ... syna brak (nad morzem), męża brak
( w pracy), córka szczęśliwa :) z prezentem - biletem na 20,00 do kina na " Vicky Cristina Barcelona" ... o kurdeż, kurdeż ....



.... już po filmie :) ... wyjeżdżamy z Gabi do Barcelony :) ... na kurs językowy :) ... babskie wieczory SĄ CUUUDNEEE :) zwłaszcza spędzone z wielka przyjemnością z własną córką :) ... Takiego Dnia Matki życzę każdej Matce :)

MonikaC
27-05-2009, 12:45
Kruelciu - ależ ci zazdroszczę - kiedy ja się doczekam????

pasie
27-05-2009, 13:07
Ja też zazdroszczę, muszę jeszcze trooooszkę poczekać :D :D :D

lidszu
27-05-2009, 16:54
No ja sobie od czasu do czasu funduję taki babski dzień ze starszą córą :D Bardzo fajna sprawa, tylko filmy trochę mniej ambitne oglądamy :wink: :lol: :lol: No ale kreskówki też są git :lol: :lol: :lol:

A wyjazd do Barcelony to moje marzenie :oops: M ma tam trochę znajomych i jak tylko dziewczyny będą trochę starsze, to się tam wybierzemy :D Hiszpański trochę znamy, więc problemu nie będzie :D

78mysz
28-05-2009, 09:24
Bede liczyc lata, tez juz chce isc z córką na zakupy albo do kina, albo wogóle gdziekolwiek na babski wieczór

Kruela
29-05-2009, 09:43
Wpadam na chwilkę się przywitać :)

Dziewczynki nawet się nie obejrzycie jak Wam się dzieci zestarzeją ;) jak mi moja "starowinka" ;) ...


Cóż za piękna pogoda dzisiaj ;) Ciekawa jestem jak bedzie w weekend? Bo moja działka zarośnięta i prosi się o porządki. Zakupiłam wczoraj dla siebie i małża czerwone sztormiaki to widzę, że będziemy mieli okazję je wypróbować ;)

Mimo pogody życzę Wszystkim miłego dnia :) ... mi zaczął się booosko :) :lol: :lol:

MonikaC
29-05-2009, 14:57
Witanko :)

barranki2
29-05-2009, 15:03
Wpadam na chwilkę się przywitać :)

Dziewczynki nawet się nie obejrzycie jak Wam się dzieci zestarzeją ;) jak mi moja "starowinka" ;) ...


Cóż za piękna pogoda dzisiaj ;) Ciekawa jestem jak bedzie w weekend? Bo moja działka zarośnięta i prosi się o porządki. Zakupiłam wczoraj dla siebie i małża czerwone sztormiaki to widzę, że będziemy mieli okazję je wypróbować ;)

Mimo pogody życzę Wszystkim miłego dnia :) ... mi zaczął się booosko :) :lol: :lol:

Zazdraszaczam roskosznego początku... Ja zaspałem :wink:
A z dorastaniem dzieciów to jest tak, że jak patrzę na moją starszą córkę lat 13, to z jednej strony jestem strasznie dumny, ile z nią można już zrobić, a z drugiej strony coraz bardziej się boję, ile rzeczy na taką dorastającą pannę, i to ładną, czyha. A one są teraz na etapie zachłystywania się życiem i możliwościami, jakie niesie gimnazjum.
Strach straszny strach!!!!! Miłego dnia :wink:

Kruela
29-05-2009, 22:36
barranku drogi ;) ... gimnazjum to mała pesteczka ;) poczekaj na liceum ;) ... dopiero teraz się zacznie ;) ... moja córka na Dzień dziecka zażyczyła sobie wyjazd do Poznania do koleżanki :o ... wolałabym jej kupic ... mangi ;)

barranki2
29-05-2009, 22:49
barranku drogi ;) ... gimnazjum to mała pesteczka ;) poczekaj na liceum ;) ... dopiero teraz się zacznie ;) ... moja córka na Dzień dziecka zażyczyła sobie wyjazd do Poznania do koleżanki :o ... wolałabym jej kupic ... mangi ;)

łomatkoicórko :D :D :D Wszystko przede mną :o :o

Kruela
29-05-2009, 22:50
Nie da się ukryć ;) :lol: ... trza się zbroić ;) :lol:

Kruela
29-05-2009, 23:44
Jestem świeżutko po "Wszystko o mojej matce " - już któryś raz z kolei oglądałam ten film - dla mnie cudny, wspaniały .....ale ja jestem świrnięta na punkcie europejskiego kina :)

Gosiek33
30-05-2009, 07:20
Kruelko widzę, że na tych baskich wywczasach to Ty bardzo filmowa się zrobiłaś :wink:

nitubaga
30-05-2009, 07:34
dzień dobry :)

chciałam powiedzieć, że weekend jest i że moglaby się ta pogoda poprawić :( a nie tak trzeci raz z rzędu nawalać :(


no to się wyżaliłam :)

witanko wszystkim :)

Kruela
30-05-2009, 14:23
Kruelko widzę, że na tych baskich wywczasach to Ty bardzo filmowa się zrobiłaś :wink:

Na dzisiaj też mamy już kilka propozycji przygotowanych ;) ... dzień dobry :) ... wstaliśmy dzisiaj o 14 :o ... ależ się wyspałam :)

Gosiek33
30-05-2009, 14:34
No no, a ja już zdążyłam przemoknąć do suchej nitki i wrócić w związku z tym do domu 8)

Kruela
30-05-2009, 15:03
Mieliśmy jechać dzisiaj na działkę posprzątać trochę, ale pogoda jaka wszyscy widzimy :) więc będą szaszłyki na obiad, które miały być na grillu :) ...

Gosieńko to gdzie sie w taka pogodę szlajasz ;) :lol:

Gosiek33
30-05-2009, 15:08
No właśnie ciuchy działkowe z dwóch dni piorą się w pralce bo są bez szans na wyschnięcie - to niech czyste przynajmniej schną :wink:


A musiałam gwoździe z dech wyciągać, żeby nadawały się do ocieplania dachu, nawyciągałam się ale takie mokre, że M zdecydował, że kupimy jednak nowe zaimpregnowane a te pójdą na wiatę samochodową - dobrze, że choć moja praca w deszczu na marne nie poszła :wink:

ghost34
30-05-2009, 18:59
sie witam i snikham:)

zuz@nka
30-05-2009, 20:11
kurcze a już nie nadążam z tymi komentarzami, dziennikami :oops: :oops: :oops:

czy tylko ja tak mam :o :o :o

Kruelcia, dzieci masz the best, powinnaś mieć więcej :wink: :wink: :wink:

Gosiek33
30-05-2009, 20:58
Zuz@nka to nie tylko Ty tak masz :wink: też nie jestem już wstanie nadążyć czytam - to jeszcze czasem mi wychodzi ale pisać to już słabo nadążam 8) :oops:

nitubaga
31-05-2009, 07:20
Zuz@nka to nie tylko Ty tak masz :wink: też nie jestem już wstanie nadążyć czytam - to jeszcze czasem mi wychodzi ale pisać to już słabo nadążam 8) :oops:


no to ja trzecia do kompletu.... a żeby jeszcze zaglądnąć do jakiś wątków nie budwoalnych to już całkiem klapa :(

i do tego nie dostaję powiadomień :x





dzień dobry niedzielne wszystkim :)

a ja wiem cos czego Wy nie wiecie.... NAsza Kruelcia ma piękną azalke :) byłam macałam i kwitnie jak szalona :)

Gosiek33
31-05-2009, 07:31
Dzień doberek, a zdjątko gdzie :roll: 8)

nitubaga
31-05-2009, 08:08
Dzień doberek, a zdjątko gdzie :roll: 8)

ni maaaaa.... nie zorbiłam :(


ale niech Wam jeszcze powie jaką azalke ma jej somsiadka :o

ło matko :o krzaczor 1,5m wysoki, ze 2 szeroki i cały w kwiatach... nawet liści nie widać :o

Gosiek33
31-05-2009, 08:18
Dzień doberek, a zdjątko gdzie :roll: 8)

ni maaaaa.... nie zorbiłam :(


ale niech Wam jeszcze powie jaką azalke ma jej somsiadka :o

ło matko :o krzaczor 1,5m wysoki, ze 2 szeroki i cały w kwiatach... nawet liści nie widać :o

Bo w czasie kwitnienia to tak on ma :lol: :lol: :lol:

zuz@nka
31-05-2009, 11:50
a ja też już mogę kupować roślinki bo obsadzam Raj i kupiłam

tupipanowca, kasztan jadalny, kiscień, wisterie bialą i różową, świdośliwe, czekoladowe wino, czarną, niebieską, rózowo-ziloną i bordowo-różową różę, i kalinę wanatabe

ale się nachwaliłam - bo to tak z zazdrości ze wy mogłyście kupować i sadzić a ja nie miałąm gdzie :( a teraz juz mam :D :D :D

i terz mysle co obsadzic na nabrzezach stawu :roll: :roll: :roll:

napewno kaczeniec, niezapominajkę błotną, żabiebien i co jeszcze :roll: :roll: :roll:

nitubaga
31-05-2009, 12:22
.... lilie :)

zuz@nka
31-05-2009, 12:27
.... lilie :)

Nituś tyż tak myślałam,że lilie i ja na łódeczce pod kremową parasolką......

ale one podobno szybko zarastają staw :o :o

nitubaga
31-05-2009, 12:45
.... lilie :)

Nituś tyż tak myślałam,że lilie i ja na łódeczce pod kremową parasolką......

ale one podobno szybko zarastają staw :o :o

hm.... to będziem ciachać :)

zuz@nka
31-05-2009, 12:51
.... lilie :)

Nituś tyż tak myślałam,że lilie i ja na łódeczce pod kremową parasolką......

ale one podobno szybko zarastają staw :o :o

hm.... to będziem ciachać :)

no dobra ale najpierw ksieciuniu musi te lilie do mej dłoni dać :wink:

a potem rób co chcesz :wink: :wink: :wink:

lidszu
31-05-2009, 14:25
Dzień dobry :D

Przyszłam się przywitać, żeby nie było że nie pamiętam :wink:

nitubaga
31-05-2009, 14:37
.... lilie :)

Nituś tyż tak myślałam,że lilie i ja na łódeczce pod kremową parasolką......

ale one podobno szybko zarastają staw :o :o

hm.... to będziem ciachać :)

no dobra ale najpierw ksieciuniu musi te lilie do mej dłoni dać :wink:

a potem rób co chcesz :wink: :wink: :wink:



aaaa bo to jak w Nocach i Dniach ma byc tak?


no dobra :)

zuz@nka
31-05-2009, 14:44
.... lilie :)

Nituś tyż tak myślałam,że lilie i ja na łódeczce pod kremową parasolką......

ale one podobno szybko zarastają staw :o :o

hm.... to będziem ciachać :)

no dobra ale najpierw ksieciuniu musi te lilie do mej dłoni dać :wink:

a potem rób co chcesz :wink: :wink: :wink:



aaaa bo to jak w Nocach i Dniach ma byc tak?


no dobra :)

a noooooooooooooooo tak :wink:

barranki2
01-06-2009, 12:12
Dzień dooooobry!

lidszu
01-06-2009, 12:39
Bry :D

Kruela
01-06-2009, 12:55
Zuz@nka to nie tylko Ty tak masz :wink: też nie jestem już wstanie nadążyć czytam - to jeszcze czasem mi wychodzi ale pisać to już słabo nadążam 8) :oops:


no to ja trzecia do kompletu.... a żeby jeszcze zaglądnąć do jakiś wątków nie budwoalnych to już całkiem klapa :(

i do tego nie dostaję powiadomień :x


Oj i ja się tez pogubiłam ;) nawet już nie próbuję nadganiać ;)

Kruela
01-06-2009, 12:59
a ja też już mogę kupować roślinki bo obsadzam Raj i kupiłam

tupipanowca, kasztan jadalny, kiscień, wisterie bialą i różową, świdośliwe, czekoladowe wino, czarną, niebieską, rózowo-ziloną i bordowo-różową różę, i kalinę wanatabe

ale się nachwaliłam - bo to tak z zazdrości ze wy mogłyście kupować i sadzić a ja nie miałąm gdzie :( a teraz juz mam :D :D :D

i terz mysle co obsadzic na nabrzezach stawu :roll: :roll: :roll:

napewno kaczeniec, niezapominajkę błotną, żabiebien i co jeszcze :roll: :roll: :roll:



Zuz@nka widzę, że zostałaś zarażona roślinkowo :) ... bardzo dobrze :) ... a na Raj jeszcze kiedyś nalt zrobię ;) jak nic :)

zuz@nka
01-06-2009, 16:52
a ja też już mogę kupować roślinki bo obsadzam Raj i kupiłam

tupipanowca, kasztan jadalny, kiscień, wisterie bialą i różową, świdośliwe, czekoladowe wino, czarną, niebieską, rózowo-ziloną i bordowo-różową różę, i kalinę wanatabe

ale się nachwaliłam - bo to tak z zazdrości ze wy mogłyście kupować i sadzić a ja nie miałąm gdzie :( a teraz juz mam :D :D :D

i terz mysle co obsadzic na nabrzezach stawu :roll: :roll: :roll:

napewno kaczeniec, niezapominajkę błotną, żabiebien i co jeszcze :roll: :roll: :roll:



Zuz@nka widzę, że zostałaś zarażona roślinkowo :) ... bardzo dobrze :) ... a na Raj jeszcze kiedyś nalt zrobię ;) jak nic :)

Kruelciu tylko czekam !!!!!!!!!!!!! liczę że nie będę musiała długo !!!!!!!!!!!!!!!

daj znać fonikiem jak się będziesz wybierać :wink: :wink:

nitubaga
01-06-2009, 17:05
eeeeeee Kruelcia daj znak jak będziesz lecieć.... ja u Zuzki tyż nie byłam i nie chcę zabłądzić sama :) to se razem pojedziemy, hę?

lidszu
01-06-2009, 17:15
To jak będziecie jechały, to dajcie znać, to pojadę z wami - drogę znam, więc was poprowadzę :D

Kruela
01-06-2009, 17:18
eeeeeee Kruelcia daj znak jak będziesz lecieć.... ja u Zuzki tyż nie byłam i nie chcę zabłądzić sama :) to se razem pojedziemy, hę?

Bardzo chętnie sie z Toba gaduło ;) :lol: zabiorę :) ... trzeba będzie tylko dopasować terminy ;) i nalot na Raj gotowy :) i inspekcję roślinkową :)

zuz@nka
01-06-2009, 17:23
Ale fajosko że się do mnie wybieracie - może w ten weekend :D :D

zmówcie się co do terminu i przyjeżdzajcie !!!!!!!!!!

już się nie mogę doczekać !!!!!!!!!!!!!!!!!

zmykam na jakiś czas więc dzwońcie - numerek macie a jak nie to na PW piszcie tam najszybciej zagladam :wink: :wink:

nitubaga
01-06-2009, 17:54
eeeeeee Kruelcia daj znak jak będziesz lecieć.... ja u Zuzki tyż nie byłam i nie chcę zabłądzić sama :) to se razem pojedziemy, hę?

Bardzo chętnie sie z Toba gaduło ;) :lol: zabiorę :) ... trzeba będzie tylko dopasować terminy ;) i nalot na Raj gotowy :) i inspekcję roślinkową :)


gaduło ? :o

przeca ja taka nieśmiała jezdem i małomówna.... a tu masz: gaduło :P


Lidszu - z wielkom chęciom damy się zaprowadzić :)


Zuzka Ty się nie bojaj - już my Cię znajdziem.... :)

Kruela
01-06-2009, 17:56
W ten weekend się nie uda :( ... ale może jakoś w tygodniu? ... to sobie wagary od pracy zrobię :)

lidszu
01-06-2009, 17:59
eeeeeee Kruelcia daj znak jak będziesz lecieć.... ja u Zuzki tyż nie byłam i nie chcę zabłądzić sama :) to se razem pojedziemy, hę?

Bardzo chętnie sie z Toba gaduło ;) :lol: zabiorę :) ... trzeba będzie tylko dopasować terminy ;) i nalot na Raj gotowy :) i inspekcję roślinkową :)


gaduło ? :o

przeca ja taka nieśmiała jezdem i małomówna.... a tu masz: gaduło :P


Lidszu - z wielkom chęciom damy się zaprowadzić :)


Zuzka Ty się nie bojaj - już my Cię znajdziem.... :)
nie ma sprawy, jakoś się umówimy i pojedziemy :D

nitubaga
01-06-2009, 18:21
łoki :)

Kruela
01-06-2009, 18:46
Dzień Dziecka dzisiaj ... a my bez dzieci w domu :-?

Zjedliśmy obiado-kolację. Zwierzyniec nakarmiony. Obejrzymy nowo zakupiony film, a potem pojedziemy na winko do my sister :) Wrócimy nocą.
Rano wstaniemy. Kawkę wypijemy. Pojedziemy do pracy.

NUUUUUUUDY. Nikt nie gada, nie zagaduje, nie bałagani, nie wkurza.

Wiem, wiem. Mam się uspokoić i odpoczywać.

Lubię być sama w domu, bo mam chwilę dla siebie. Lubię swojego męża, który mi nie przeszkadza w domu.

Ale jak się człowiek przyzwyczai do gadaniny rozgardiaszu dzieciowego w domu, to brak tego jest strasznie nudny :(

... w czwartek wraca różowo-włosa a w piątek Kot :) ... damy radę :) ... zostało tylko trzy, cztery dni :)

barranki2
01-06-2009, 18:47
To kup rybki :D :D :D :D :D

Kruela
01-06-2009, 19:00
To kup rybki :D :D :D :D :D

Rybki mamy :lol: :lol: :lol: ... i żółwia wodnego też :lol: :lol: :lol:



i zwierzętom w naszym domu juz dziękujemy :)

lidszu
01-06-2009, 20:12
To kup rybki :D :D :D :D :D
ale rybki nie gadają, no chyba że złote :lol: :lol: :lol: :wink:

barranki2
01-06-2009, 21:44
A czy ja nie mówiłem że złote? Te co gadają i drukują kasę na żądanie? :D :D :D

Kruela
02-06-2009, 11:08
A czy ja nie mówiłem że złote? Te co gadają i drukują kasę na żądanie? :D :D :D

... wystarczy żeby kasę drukowały ;) :lol: :lol:

barranki2
02-06-2009, 13:53
Takie to są teraz najbardziej poszukiwane :wink:
brydzionek :D

nitubaga
02-06-2009, 15:07
Kruelciaaaaaaaaa byłam w tym ogrodniczym co to mnie ostatnio zaciągnęłaś ... i nie ma już tego głoga.

Przyznaj się zakosiłaś????? lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jak to Ty to good, bo jak mi ktoś innszy sprzed nosa podprowadził :o :x :lol:

lidszu
02-06-2009, 17:23
Takie to są teraz najbardziej poszukiwane :wink:
brydzionek :D
jakby ktoś miał, to proszę nie zapominać o mnie :wink:

Kruela
03-06-2009, 10:50
Kochani jak złowię taką rybkę, to po starej znajomości nadrukuję Wam ile chcecie :)

NItu tym razem to nie ja zarąbałam drzewko :( ... może jeszcze gdzieś upolujesz :)


MAM OGROMNĄ PROŚBĘ:

U mojej siostry w pracy jest zbiórka plastikowych nakrętek.

Zbierajcie do siateczki koreczki z buteleczki ;)
i oddajcie do rąk Kruelki :)

... uzbierać trzeba 7 ton :roll: a to wszystko będzie przeznaczone na operację dziecka :)

zuz@nka
04-06-2009, 07:30
Kruelcia - loooknij tam bo myślę że masz się czym pochwalić :wink:

http://forum.muratordom.pl/porotherm-dom-do-sesji-fotograficznej,t157946.htm

Kruela
04-06-2009, 08:33
Dzięki zuzanko :) ale mój domek już stoi i ma wszystkie ścianki :) ... i ja jakoś mało medialna jestem ;)

MonikaC
04-06-2009, 09:05
Cześć Kruelciu :)

lidszu
04-06-2009, 09:44
Dzień dobry :D

Maluszek
04-06-2009, 09:53
dzień doberek :D

postaram się te nakrętki uzbierać

Kruela
04-06-2009, 10:25
Dzień dobry :) dziewczynki

Maluszku zbieraj ile się da :) ... a jak tam prace postępują? rusza się coś?

Maluszek
04-06-2009, 10:35
coś się rusza :D
i nawet są już widoczne pierwsze efekty :D Ładnie to wygląda już teraz a tak sobie myślę, że jak już skończą (tu proszę o trzymanie kciuków, żeby skończyli :D ) to będzie super :D

Kruela
04-06-2009, 10:45
coś się rusza :D
i nawet są już widoczne pierwsze efekty :D Ładnie to wygląda już teraz a tak sobie myślę, że jak już skończą (tu proszę o trzymanie kciuków, żeby skończyli :D ) to będzie super :D

To zaciskam kciuki w takim razie :)

Maluszek
04-06-2009, 10:48
coś się rusza :D
i nawet są już widoczne pierwsze efekty :D Ładnie to wygląda już teraz a tak sobie myślę, że jak już skończą (tu proszę o trzymanie kciuków, żeby skończyli :D ) to będzie super :D

To zaciskam kciuki w takim razie :)
zaciskaj :D
i jak będziesz jechała do siebie to może do mnie w końcu zajrzysz :D

Gosiek33
04-06-2009, 19:39
Hej witaj Kruelko przedstawiam Ci lawendę, Ty wiesz którą


http://img194.imageshack.us/img194/1460/dzialka4062009foliaistr.jpg

Kruela
05-06-2009, 10:50
coś się rusza :D
i nawet są już widoczne pierwsze efekty :D Ładnie to wygląda już teraz a tak sobie myślę, że jak już skończą (tu proszę o trzymanie kciuków, żeby skończyli :D ) to będzie super :D

To zaciskam kciuki w takim razie :)
zaciskaj :D
i jak będziesz jechała do siebie to może do mnie w końcu zajrzysz :D

Bardzo mi będzie miło :)

Kruela
05-06-2009, 11:19
Moja córka wczoraj wróciła z wojaży :) a dzisiaj wraca mój syn :) ... nareszcie wszystkie dzieci będą już w domu :lol: :lol: ... a teraz wracam do roboty :)

dobroszka
05-06-2009, 12:36
A ja tu sobie zaglądam i zaglądam , a moja sister jakos nie chciała się wyprawić na "Truskawki z Milanówka"....


Od wczoraj mi murują i jadę dziś pooglądać.Jeszcze własnego chudziaka na oczy nie widziałam.Dotelepiesz się kiedyś do mnie? :( [/list]

barranki2
05-06-2009, 12:49
Ech, własny chudziak... U nas śladu po nim nie ma, tylko na tarasie został. Ale jak ja go pilnie zamiatałem, żeby był śliczny... Oooooochhhhh :D

dobroszka
05-06-2009, 12:50
Ja mam od razu taras z resztą chałupy wylany....Spadam szykowac moją Chodzącą Energię do wyjazdu na działkę :D

Kruela
05-06-2009, 13:04
A ja tu sobie zaglądam i zaglądam , a moja sister jakos nie chciała się wyprawić na "Truskawki z Milanówka"....


Od wczoraj mi murują i jadę dziś pooglądać.Jeszcze własnego chudziaka na oczy nie widziałam.Dotelepiesz się kiedyś do mnie? :( [/list]


wybieram sie kochana cały czas :) ... i cieszę sie że wpadłaś do mnie :) ... ale podglądam często aby popodziwiać :) ...

lidszu
05-06-2009, 17:31
wpadłam Kruelciu do ciebie z dobrymi nowinami :D

Już za 3 tygodnie pozbędziesz się zielonego baraczka, bo wtedy u mnie zagości na dłużej :D

Edmar70
05-06-2009, 18:58
Elu, mam juz 10 nakrętek. :lol:

Dobroś, czemu do mnie nie wpadniesz po drodze? :(

Kruela
05-06-2009, 22:15
wpadłam Kruelciu do ciebie z dobrymi nowinami :D

Już za 3 tygodnie pozbędziesz się zielonego baraczka, bo wtedy u mnie zagości na dłużej :D


Bardzo się cieszę, że u Ciebie zaczynają :) ... ale wcześniej mieli do mnie wpaść na ... hmmm ... popraweczki ;) :lol:

Nefer
05-06-2009, 22:16
wpadłam Kruelciu do ciebie z dobrymi nowinami :D

Już za 3 tygodnie pozbędziesz się zielonego baraczka, bo wtedy u mnie zagości na dłużej :D


Bardzo się cieszę, że u Ciebie zaczynają :) ... ale wcześniej mieli do mnie wpaść na ... hmmm ... popraweczki ;) :lol:

Cze Piękna :) Jesteś jutro u mnie ? Zapraszam od 15.00

Kruela
05-06-2009, 22:17
Elu, mam juz 10 nakrętek. :lol:

Dobroś, czemu do mnie nie wpadniesz po drodze? :(


Dzielna dziewczynka :) ... odbiorę przy okazji :) ... Zlotu ;), wizyty u sister :) lub odebrania bzu ;) ... jest kilka okazji :)

dobroszka
05-06-2009, 22:21
Elu, mam juz 10 nakrętek. :lol:

Dobroś, czemu do mnie nie wpadniesz po drodze? :(

Bo jak lecę na budowę to zwykle z córą odziane jesteśmy niewyjściowo :oops: , a jak wracamy to na dodatek nasze niewyjściowe jest całe usyfione , bo moja Mała ma nadwyżki energetyczne i szaleje w kałużach i piachu.I jak tu w takim stanie na takie cud podłogi i czyste ściany..... :oops: :oops: :oops:

Nefer
05-06-2009, 22:22
Dobrosia - Ty też wpadnij - mam kupę humusu :) Odchwaszczoną :)

dobroszka
05-06-2009, 22:27
Dobrosia - Ty też wpadnij - mam kupę humusu :) Odchwaszczoną :)


Widziałam ogłoszenie , widziałam...ale sie nie zgłaszałam bo primo , nie wiedziałam,czy się z infekcji wygrzebię..ale udało się.A secundo , jutro jesteśmy o 17 umówieni z rodzicami M. na działce , żeby poskakali po budowie , a potem do nich wpadamy.Więc nie wiem , o której sie urwiemy.Jak będę wolna to przekręce i zobaczymy , czy jeszcze jesteście , czy już nie :)

Kruela
05-06-2009, 22:34
Sister tak sobie myślę, że może bym się jakoś w przyszłym tygodniu wprosiła? Może się urwę z roboty :)

Nefer
05-06-2009, 22:50
Dobrosia - Ty też wpadnij - mam kupę humusu :) Odchwaszczoną :)


Widziałam ogłoszenie , widziałam...ale sie nie zgłaszałam bo primo , nie wiedziałam,czy się z infekcji wygrzebię..ale udało się.A secundo , jutro jesteśmy o 17 umówieni z rodzicami M. na działce , żeby poskakali po budowie , a potem do nich wpadamy.Więc nie wiem , o której sie urwiemy.Jak będę wolna to przekręce i zobaczymy , czy jeszcze jesteście , czy już nie :)

łoki :)

dobroszka
05-06-2009, 23:22
Sister tak sobie myślę, że może bym się jakoś w przyszłym tygodniu wprosiła? Może się urwę z roboty :)

się zdzwonimy :D :D

Edmar70
07-06-2009, 21:53
Elu, mam juz 10 nakrętek. :lol:

Dobroś, czemu do mnie nie wpadniesz po drodze? :(

Bo jak lecę na budowę to zwykle z córą odziane jesteśmy niewyjściowo :oops: , a jak wracamy to na dodatek nasze niewyjściowe jest całe usyfione , bo moja Mała ma nadwyżki energetyczne i szaleje w kałużach i piachu.I jak tu w takim stanie na takie cud podłogi i czyste ściany..... :oops: :oops: :oops:

Jak to nie był żart, to jestem zmuszona Cię obśmiać. :wink:
Leć do mnie, tam czeka na Cie propozycja. :)

lidszu
07-06-2009, 22:32
wpadłam Kruelciu do ciebie z dobrymi nowinami :D

Już za 3 tygodnie pozbędziesz się zielonego baraczka, bo wtedy u mnie zagości na dłużej :D


Bardzo się cieszę, że u Ciebie zaczynają :) ... ale wcześniej mieli do mnie wpaść na ... hmmm ... popraweczki ;) :lol:
to ty się kochana kontaktuj w te pędy z M, bo on 19 czerwca na wczasy się wybiera i wraca 1 lipca, aby u mnie zacząć

zuz@nka
08-06-2009, 08:02
wpadłam Kruelciu do ciebie z dobrymi nowinami :D

Już za 3 tygodnie pozbędziesz się zielonego baraczka, bo wtedy u mnie zagości na dłużej :D


Bardzo się cieszę, że u Ciebie zaczynają :) ... ale wcześniej mieli do mnie wpaść na ... hmmm ... popraweczki ;) :lol:
to ty się kochana kontaktuj w te pędy z M, bo on 19 czerwca na wczasy się wybiera i wraca 1 lipca, aby u mnie zacząć

a ze mną się juz kilka razy umawaił żeby mi projekt oddać i wycenkę wreczyć i chyba o mnie zapomniał :( :(

Kruelcia - doberek :D :D

lidszu
08-06-2009, 09:14
wpadłam Kruelciu do ciebie z dobrymi nowinami :D

Już za 3 tygodnie pozbędziesz się zielonego baraczka, bo wtedy u mnie zagości na dłużej :D


Bardzo się cieszę, że u Ciebie zaczynają :) ... ale wcześniej mieli do mnie wpaść na ... hmmm ... popraweczki ;) :lol:
to ty się kochana kontaktuj w te pędy z M, bo on 19 czerwca na wczasy się wybiera i wraca 1 lipca, aby u mnie zacząć

a ze mną się juz kilka razy umawaił żeby mi projekt oddać i wycenkę wreczyć i chyba o mnie zapomniał :( :(

Kruelcia - doberek :D :D
to się przypomnij, bo może zabiegany jest :wink:

berek :D

Kruela
08-06-2009, 12:43
Zabiegany musi bardzo :-? b nie odbiera i nie oddzwania :-? ... witam się :)

lidszu
08-06-2009, 14:20
Zabiegany musi bardzo :-? b nie odbiera i nie oddzwania :-? ... witam się :)
może nie chce :wink: :lol:

Kruela
08-06-2009, 14:37
Zabiegany musi bardzo :-? b nie odbiera i nie oddzwania :-? ... witam się :)
może nie chce :wink: :lol:

już rozmawiałam :) ... inaczej chłopaki by pod chmurką spali ;) :lol:

lidszu
08-06-2009, 14:45
Zabiegany musi bardzo :-? b nie odbiera i nie oddzwania :-? ... witam się :)
może nie chce :wink: :lol:

już rozmawiałam :) ... inaczej chłopaki by pod chmurką spali ;) :lol:
no to masz na niego haka i nie może ci odmówić :lol:

ghost34
08-06-2009, 14:46
lidszu :o :o noamlnie ..makbetem zaleciało hihi

lidszu
08-06-2009, 14:48
lidszu :o :o noamlnie ..makbetem zaleciało hihi
ba ja tylko tak niewinnie wyglądam :lol: :lol: :lol:

Kruela
08-06-2009, 14:52
Jak mowa o ... hakach ;) to i Ducha przywieje ;) :lol: :lol:

lidszu
08-06-2009, 16:16
Jak mowa o ... hakach ;) to i Ducha przywieje ;) :lol: :lol:
a chcesz, aby wisiał i straszył M na jednym z haków :lol: :lol:

dobroszka
08-06-2009, 17:05
eee to zbójników za poślednie ziobro wieszali...... :wink:

Gosiek33
08-06-2009, 20:02
Hej jestem :lol:

Kruela
09-06-2009, 08:02
Witam z rana ;) :lol:

nitubaga
09-06-2009, 08:17
... tyż się witam :)


się pochwalę... od wczoraj mam pierwsze futrzaste do kochania :)

Kruela
09-06-2009, 08:26
... tyż się witam :)


się pochwalę... od wczoraj mam pierwsze futrzaste do kochania :)

Kluskę masz? :o

lidszu
09-06-2009, 09:50
dzień dobry :D

nitubaga
09-06-2009, 12:36
... tyż się witam :)


się pochwalę... od wczoraj mam pierwsze futrzaste do kochania :)

Kluskę masz? :o


a mam !!! :) ino u mnie na nią Zoya wołamy :)

http://lh3.ggpht.com/_83tmosUe46o/Si4QQ2eZqGI/AAAAAAAABYc/HEcmDpNQhkQ/s512/IMG_0751.JPG

Gosiek33
09-06-2009, 13:41
To ja też poproszę o portret tej cudnej czworołapej istoty do moich komentów wkleić :lol:

Kruela
09-06-2009, 14:11
... tyż się witam :)


się pochwalę... od wczoraj mam pierwsze futrzaste do kochania :)

Kluskę masz? :o


a mam !!! :) ino u mnie na nią Zoya wołamy :)

http://lh3.ggpht.com/_83tmosUe46o/Si4QQ2eZqGI/AAAAAAAABYc/HEcmDpNQhkQ/s512/IMG_0751.JPG


PIĘKNA JEST

i nie dziwię się Gosi, że chce mieć jej fotę w komentarzach :lol: :lol: :lol:

lidszu
09-06-2009, 16:54
Jak się patrzę na Zoyę, to mi serducho od razu wariuje :oops: :oops: :oops: Słodziak jest niesamowity :D

A ja się dzisiaj rozglądałam za tymi czekoladowymi Retrieverami, które mi się podobają, chociaż to i tak dopiero za rok będziemy mogli go wziąć :oops: :D

ghost34
09-06-2009, 23:38
http://img81.imageshack.us/img81/135/img0751c.jpg (http://img81.imageshack.us/i/img0751c.jpg/) http://img81.imageshack.us/img81/img0751c.jpg/1/w512.png (http://g.imageshack.us/img81/img0751c.jpg/1/)

buczyna potrojna jodelka..jakies 60/480 klepa dluga sie wydaje albo 50/400 :-? :-?

Kruela
10-06-2009, 10:32
Duszku rozwaliłeś mnie swoim zboczeniem ;) ... zawodowym ;) :lol: :lol:

Maluszek
10-06-2009, 10:37
Duszku rozwaliłeś mnie swoim zboczeniem ;) ... zawodowym ;) :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Kruelcia - czemu nie byłaś u Nefci w sobotę :cry:

Mam już troszkę nakrętek to może przy okazji przejazdu na swe włości wpadniesz do mnie weźmiesz koraski i obejrzysz moje drewno :D

Kruela
10-06-2009, 10:53
Maluszku nawet nie wiesz jak żałuję, że mnie nie było :cry: ... ale siła wyższa :cry:

Na wieś jedziemy rano w czwartek, i/lub w piątek i sobotę :) ... ale będziemy całą watahą ;) ... chyba, że wolisz jakiś dzień w tygodniu po południu? w bardziej kameralnym gronie ;) ... przemyśl sprawę i daj znać :)

Maluszek
10-06-2009, 11:00
przyznam, że czwartek i piątek są problematyczne bo może nas nie być.
cholibka kiedy my się w końcu zobaczymy
:-?

Kruela
10-06-2009, 11:14
przyznam, że czwartek i piątek są problematyczne bo może nas nie być.
cholibka kiedy my się w końcu zobaczymy
:-?

To może spokojnie umówmy się po weekendzie :) ... w tygodniu po południu :lol: :lol:

ghost34
10-06-2009, 11:18
Duszku rozwaliłeś mnie swoim zboczeniem ;) ... zawodowym ;) :lol: :lol:

hehe to ci jeszcze powiem ze ukladany był na subicie (masa bitumiczna czyli rodzaj smoły) i z pewnoscia odnawiany :)))) 8)

Kruela
10-06-2009, 12:59
Duszku rozwaliłeś mnie swoim zboczeniem ;) ... zawodowym ;) :lol: :lol:

hehe toci jeszcze poeiwem ze ukladany był na subicie (asa bitumiczna czyli rodzaj smoły) i z pewnoscia odnawiany :)))) 8)


:lol: :lol: to już jest perwersja ;) :lol: :lol:

nitubaga
10-06-2009, 14:23
Duchaty a na tym zdjęciu piesia jakiegoś widzisz??? hę???? :P


co do reszty masz rację :) i ta buczyna rozsycha mi się zimą potwornie :x

ghost34
10-06-2009, 14:25
nie dość ze na subicie ktory w zime jest jak proszek..czyli w ogole nie trzyma to jeszcze buczyna ktora pracuje cholernie..


p.s :o :o to tam jest piesek :o :wink: :lol: :lol: :lol:

nitubaga
10-06-2009, 14:30
yyyyy a skąd wiesz na co było klejone to drewno ? :o skoro nawet ja tego nie wiem :o


tak, jak się dobrze przyjrzysz to tam piesia jest :P

ghost34
10-06-2009, 14:33
yyyyy a skąd wiesz na co było klejone to drewno ? skoro nawet ja tego nie wiem 8) 8) 8) 8) hmmm kiedys moshe ci poffiem hihi..odbij ze dwie klepy smołe łobocys jak nie stawiam dobrą flaszkiem 8)

nitubaga
10-06-2009, 17:58
yyyyy a skąd wiesz na co było klejone to drewno ? skoro nawet ja tego nie wiem 8) 8) 8) 8) hmmm kiedys moshe ci poffiem hihi..odbij ze dwie klepy smołe łobocys jak nie stawiam dobrą flaszkiem 8)


czy wszyscy słyszą....Duchaty stawia flachę jeśli tam nie ma smoły :)


Duchaty jak kiedyś sprzedam tę chałupę i będe się wynosić, to zedrę te dwie klepki :) i wrócimy do rozmowy :P :P :P

Edmar70
11-06-2009, 11:09
Kruelko, Dobrosiu, Myszko bardzo dziekuję za wczorajsze przemiłe i bosko rozchichotane towarzystwo. :D :D :D

Miłego długiego weekendy życzę. :)



Ps. Dziewczyny, zapomniałyście o bzie. Jakby co to on wciąż czeka. :)

zuz@nka
11-06-2009, 12:45
A o mnie Kruelcia to już chyba zapomniała :cry: :cry: :cry:

ale się przypominam i zapraszam i czeeeeeeeeeeekam :roll: :roll:

Kruela
11-06-2009, 20:06
yyyyy a skąd wiesz na co było klejone to drewno ? skoro nawet ja tego nie wiem 8) 8) 8) 8) hmmm kiedys moshe ci poffiem hihi..odbij ze dwie klepy smołe łobocys jak nie stawiam dobrą flaszkiem 8)


czy wszyscy słyszą....Duchaty stawia flachę jeśli tam nie ma smoły :)


Duchaty jak kiedyś sprzedam tę chałupę i będe się wynosić, to zedrę te dwie klepki :) i wrócimy do rozmowy :P :P :P


Ja jestem świadkiem tego zakładu :lol: :lol: ... i mam nadzieję, że dobrą flaszkę w tak miłym towarzystwie rozpijemy :lol: :lol:

Kruela
11-06-2009, 20:09
Kruelko, Dobrosiu, Myszko bardzo dziekuję za wczorajsze przemiłe i bosko rozchichotane towarzystwo. :D :D :D

Miłego długiego weekendy życzę. :)



Ps. Dziewczyny, zapomniałyście o bzie. Jakby co to on wciąż czeka. :)



I ja bardzo dziękuję za super wieczór :lol: :lol: ... a po bza się jeszcze wproszę :)

Kruela
11-06-2009, 20:12
A o mnie Kruelcia to już chyba zapomniała :cry: :cry: :cry:

ale się przypominam i zapraszam i czeeeeeeeeeeekam :roll: :roll:


zuz@nko pamiętam o Tobie :) ... najchętniej wpadłabym w ciągu tygodnia pod wieczór :) ale czy jesteś wtedy w Raju? ... będę dzwonić :)

zuz@nka
11-06-2009, 20:15
A o mnie Kruelcia to już chyba zapomniała :cry: :cry: :cry:

ale się przypominam i zapraszam i czeeeeeeeeeeekam :roll: :roll:


zuz@nko pamiętam o Tobie :) ... najchętniej wpadłabym w ciągu tygodnia pod wieczór :) ale czy jesteś wtedy w Raju? ... będę dzwonić :)

wieczorem będę jutro :roll: :roll: i w sobotę :roll: :roll:

ale całe wakacje tam będę więc zapraszam każdego dnia - a wakacje tuż tuż - naszczęście :wink: :wink: i weź różowowłosą i syncia i małża :wink: :wink:

Kruela
11-06-2009, 20:34
Ależ miałam wczoraj super towarzysko-babsko-budowlany dzień :) ... po pracy razem z Dobrosią pojechałyśmy do Edmar, gdzie dojechała również Myszka. Potem wszystkie odwiedziłyśmy Dobrosiowy domek :lol: Wprosiłyśmy się również do Myszki ;) ... na końcu wylądowałam u Nefki, aby wrócić do domu przed 4 rano :lol: :lol: ... a dzisiaj rano pojechałam na swoją wieś :)

To było bardzo energetyczne popołudnie i wieczór :) pełen śmiechu i rozmów :lol: :lol: ... naładowałam akumulatory :) i cały dzień dzisiaj śmiała mi się paszcza :lol: :lol:

Kruela
11-06-2009, 20:37
A o mnie Kruelcia to już chyba zapomniała :cry: :cry: :cry:

ale się przypominam i zapraszam i czeeeeeeeeeeekam :roll: :roll:


zuz@nko pamiętam o Tobie :) ... najchętniej wpadłabym w ciągu tygodnia pod wieczór :) ale czy jesteś wtedy w Raju? ... będę dzwonić :)

wieczorem będę jutro :roll: :roll: i w sobotę :roll: :roll:

ale całe wakacje tam będę więc zapraszam każdego dnia - a wakacje tuż tuż - naszczęście :wink: :wink: i weź różowowłosą i syncia i małża :wink: :wink:

Ten weekend mamy napchany rodzinnie :roll: :lol: ... w takim razie napadniemy Cię wakacyjnie :lol: :lol:

zuz@nka
11-06-2009, 20:40
Ależ miałam wczoraj super towarzysko-babsko-budowlany dzień :) ... po pracy razem z Dobrosią pojechałyśmy do Edmar, gdzie dojechała również Myszka. Potem wszystkie odwiedziłyśmy Dobrosiowy domek :lol: Wprosiłyśmy się również do Myszki ;) ... na końcu wylądowałam u Nefki, aby wrócić do domu przed 4 rano :lol: :lol: ... a dzisiaj rano pojechałam na swoją wieś :)

To było bardzo energetyczne popołudnie i wieczór :) pełen śmiechu i rozmów :lol: :lol: ... naładowałam akumulatory :) i cały dzień dzisiaj śmiała mi się paszcza :lol: :lol:

zazdroszczę i podobno dlal takich chwil.......... warto żyć i co wspominać :wink: :wink: :D :D

Kruela
11-06-2009, 20:45
Ależ miałam wczoraj super towarzysko-babsko-budowlany dzień :) ... po pracy razem z Dobrosią pojechałyśmy do Edmar, gdzie dojechała również Myszka. Potem wszystkie odwiedziłyśmy Dobrosiowy domek :lol: Wprosiłyśmy się również do Myszki ;) ... na końcu wylądowałam u Nefki, aby wrócić do domu przed 4 rano :lol: :lol: ... a dzisiaj rano pojechałam na swoją wieś :)

To było bardzo energetyczne popołudnie i wieczór :) pełen śmiechu i rozmów :lol: :lol: ... naładowałam akumulatory :) i cały dzień dzisiaj śmiała mi się paszcza :lol: :lol:

zazdroszczę i podobno dlal takich chwil.......... warto żyć i co wspominać :wink: :wink: :D :D

To prawda :) ... ale niestety odległości nie pozwalają na zbyt częste wizyty :(

zuz@nka
11-06-2009, 20:49
Ależ miałam wczoraj super towarzysko-babsko-budowlany dzień :) ... po pracy razem z Dobrosią pojechałyśmy do Edmar, gdzie dojechała również Myszka. Potem wszystkie odwiedziłyśmy Dobrosiowy domek :lol: Wprosiłyśmy się również do Myszki ;) ... na końcu wylądowałam u Nefki, aby wrócić do domu przed 4 rano :lol: :lol: ... a dzisiaj rano pojechałam na swoją wieś :)

To było bardzo energetyczne popołudnie i wieczór :) pełen śmiechu i rozmów :lol: :lol: ... naładowałam akumulatory :) i cały dzień dzisiaj śmiała mi się paszcza :lol: :lol:

zazdroszczę i podobno dlal takich chwil.......... warto żyć i co wspominać :wink: :wink: :D :D

To prawda :) ... ale niestety odległości nie pozwalają na zbyt częste wizyty :(

ale wiesz zauważyłam na swoim przykładzie pewien paradoks że częściej widuję bliskich mieszkających dalej niż tych którzy są na tzw wyciągnięciu ręki, a te spotaniczne i dłużej oczekiwane spotkania mają swój urok ich przeżycia :wink: :wink: :D :D

Edmar70
13-06-2009, 14:59
Ależ miałam wczoraj super towarzysko-babsko-budowlany dzień :) ... po pracy razem z Dobrosią pojechałyśmy do Edmar, gdzie dojechała również Myszka. Potem wszystkie odwiedziłyśmy Dobrosiowy domek :lol: Wprosiłyśmy się również do Myszki ;) ... na końcu wylądowałam u Nefki, aby wrócić do domu przed 4 rano :lol: :lol: ... a dzisiaj rano pojechałam na swoją wieś :)

To było bardzo energetyczne popołudnie i wieczór :) pełen śmiechu i rozmów :lol: :lol: ... naładowałam akumulatory :) i cały dzień dzisiaj śmiała mi się paszcza :lol: :lol:


Łał, no to zaszalałaś. :lol: Widzę, że takie objazdówki dobrze robią na samopoczucie. :)
Jeszcze raz dziękuję za wesołe towarzystwo. :) Dawno mi sie tak gęba nie cieszyła. Skąd Wy dziewczyny macie takie pokłady dobrego humoru?
Jak dla mnie bomba!!! :D
Oczywiście zapraszam częściej na wizyty i na ciacho. :lol:

malgos2
13-06-2009, 22:12
Chyba tu jeszcze nic nie uzebralismy, wiec prosimy bardzo o pomoc... http://forum.muratordom.pl/pomagam-w-swieta,t146655-1920.htm

Kruela
14-06-2009, 21:01
Wróciłam z rodzinnego spotkania :) ...czy czas zamknąć komentarze też :( ... nie ma dziennika, nie ma komentarzy :roll: ? ... ciagle się nad tym zastanawiam ...
:roll:

malgos2
14-06-2009, 21:03
Te, bo Cie trzepne. :evil:

Gosiek33
14-06-2009, 21:05
CO TY :o :evil: siem nie zgadzamy :-?

Kruela
14-06-2009, 21:10
... nie widzę sensu :-?

Gosiek33
14-06-2009, 21:31
Czego :o jakiego sensu :o Jak nie zawsze masz czas do nas gadać to odpocznij chwilę :wink: , a co Ty chcesz by ganiać Cię jak Dobroszkę :roll: Doła masz :cry: Budowa stoi :roll: czy co :roll:

Kruela
14-06-2009, 21:47
Czego :o jakiego sensu :o Jak nie zawsze masz czas do nas gadać to odpocznij chwilę :wink: , a co Ty chcesz by ganiać Cię jak Dobroszkę :roll: Doła masz :cry: Budowa stoi :roll: czy co :roll:

Gosieńko ... toz Dobroszka to moja sister ;) ... budowlanego nic sie nie dzieje, musze nauczyć się cierpliwości.

Bardzo Ci dziękuję za twoje słowa :) ... doły staram sie na bieżąco zasypywać :) .... ale nie czuję się dobrze jako ... ekshibicjonistka :-?

Gosiek33
14-06-2009, 21:53
To nie pokazuj :wink: ale gadać można, zawsze to jakaś miła duszyczka uśmiechnie się i od razu lepiej na serduszku a na działce tyle roboty z roślinkami, co z ta rukolą :wink: Słońce świecić zacznie to i wszystko w weselszych barwach widzieć będziesz :lol:

całuski, spadam do spania :wink:

Kruela
14-06-2009, 21:56
... rukolą powiadasz ;) ... dzięki i dobranoc :)

dobroszka
14-06-2009, 22:06
Ooo , nie czuję się ganiana - jak pożar to priv jest przecie... :roll:

A Sisterki decyzję uszanuję jakaby nie była , zawsze Cię gdzieś Kruelciu dogonię :wink: :)

Gosiek33
15-06-2009, 06:57
O skoro tak :roll: nie wcinam się ale mi smutno :(

ghost34
15-06-2009, 08:21
:evil: :evil: zaś defetyzm.. 8)

pasie
15-06-2009, 08:23
:( :( :( :(

Magi77
15-06-2009, 11:36
Witam się i mam nadzieję, że jednak komenty zostaną :roll:

Miłego dnia :lol:

nitubaga
15-06-2009, 11:51
Te, bo Cie trzepne. :evil:


ja poprawię :x


a bliżej mam niż Małgoś :roll: co złe minie, zawsze mija... nie chcesz wklejac fot - oki... ale na ploty ja tu strasznie lubię przychodzić i nie tylko ja... więc prosze mi tu nie zabierać możliwości , no!

Edmar70
15-06-2009, 14:52
... nie widzę sensu :-?

Przedni pomysł. :evil:
A czy wszystko musi mieć jakiś sens? :roll:

Kruela
15-06-2009, 21:56
Nie spodziewałam się takiego odzewu, nie mówiąc o tym, że chciano mi wlać ;)

Kochani bardzo Wam dziękuję :) ... komentarze w takim razie zostają póki co ;) :lol: ... będę miała gdzie wklejać zdjęcia swoich roślinek :lol:

barranki2
15-06-2009, 22:18
A kysz myśli złe ponure...

Kruela
15-06-2009, 22:27
A kysz myśli złe ponure...


Dzisiaj odprawiałam czary ;) i już chyba sobie poszły :lol:

rasia
15-06-2009, 22:55
A kysz myśli złe ponure...


Dzisiaj odprawiałam czary ;) i już chyba sobie poszły :lol:

:lol: :lol: :lol:

Nefer
15-06-2009, 23:21
Wróciłam z rodzinnego spotkania :) ...czy czas zamknąć komentarze też :( ... nie ma dziennika, nie ma komentarzy :roll: ? ... ciagle się nad tym zastanawiam ...
:roll:

A wiesz, że w Konwojach to tylko twarde laski jeżdżą ? no.

Gosiek33
15-06-2009, 23:30
Popatrz Kruelko tutaj przyczaiła się jedna rukola w miejscu przyszłego tarasu a jest ich pełno na całej działce





http://img36.imageshack.us/img36/2996/dzialka15062009024.jpg



a i makówki już zawiązane :wink:

http://img8.imageshack.us/img8/4459/dzialka15062009027.jpg

nitubaga
16-06-2009, 10:02
.... chciałam powiedzieć dzień dobry...

i że siedzę przy kompie i właśnie sobie doniosłam drugą garść Michaszków - i szlag trafił moją chęć odchudzania :x

i dziś marudziałam Szanownemu że pogoda taka wrrrr a on powiedział: że faktycznie pogoda nas nie rozpieszcza :o

se myślę, mnie wrkur...a a jego to tylko nie rozpieszcza... :o

jak ja bym chciała miec takie podejsćie :)

Kruela
16-06-2009, 10:59
Wróciłam z rodzinnego spotkania :) ...czy czas zamknąć komentarze też :( ... nie ma dziennika, nie ma komentarzy :roll: ? ... ciagle się nad tym zastanawiam ...
:roll:

A wiesz, że w Konwojach to tylko twarde laski jeżdżą ? no.


Wiem, wiem i uzbrojone po zęby ;) :lol:

Kruela
16-06-2009, 11:01
Popatrz Kruelko tutaj przyczaiła się jedna rukola w miejscu przyszłego tarasu a jest ich pełno na całej działce





http://img36.imageshack.us/img36/2996/dzialka15062009024.jpg



a i makówki już zawiązane :wink:

http://img8.imageshack.us/img8/4459/dzialka15062009027.jpg


Gosieńko piękna i rukola i makówki :) ... oj wproszę się na skarby od Ciebie :) ... dzięki za wszystko :)

Kruela
16-06-2009, 11:05
Nituś pogoda rzeczywiście paskudna :-? ale ja mam bardzo dobry humor i masę werwy dzisiaj ;) ... zawsze myślałam, że słońce tylko na mnie dobrze działa, a tu pada a ja mam od rana dobry humor :lol:

A jeżeli chodzi o słodycze ;) to wiesz jak je lubię ;) i z tym nie mam problemu :)
... przesyłam Ci trochę mojego humoru na poprawę nastroju :lol:

nitubaga
16-06-2009, 11:10
... dzięki :)

juz wpierdzieliłam pół kilo tych cukiereczków i tyz mi już dobrze :P

ale teraz nie stanę na wage przez miesiąc, ale co tam.... \



a czemu Ci tak dobrze ? 8)

kamyk68
16-06-2009, 11:11
Nituś pogoda rzeczywiście paskudna :-? ale ja mam bardzo dobry humor i masę werwy dzisiaj ;) ... zawsze myślałam, że słońce tylko na mnie dobrze działa, a tu pada a ja mam od rana dobry humor :lol:

A jeżeli chodzi o słodycze ;) to wiesz jak je lubię ;) i z tym nie mam problemu :)
... przesyłam Ci trochę mojego humoru na poprawę nastroju :lol:


nic tylko w totolotka trafiła :wink: :lol:

Kruela
16-06-2009, 11:17
Nituś pogoda rzeczywiście paskudna :-? ale ja mam bardzo dobry humor i masę werwy dzisiaj ;) ... zawsze myślałam, że słońce tylko na mnie dobrze działa, a tu pada a ja mam od rana dobry humor :lol:

A jeżeli chodzi o słodycze ;) to wiesz jak je lubię ;) i z tym nie mam problemu :)
... przesyłam Ci trochę mojego humoru na poprawę nastroju :lol:


nic tylko w totolotka trafiła :wink: :lol:

A ktoś wygrał? ... może ja i nic nie wiem ;)


Kamyczku a jak Twoja chałupka? rośnie?

Kruela
16-06-2009, 11:22
... dzięki :)

juz wpierdzieliłam pół kilo tych cukiereczków i tyz mi już dobrze :P

ale teraz nie stanę na wage przez miesiąc, ale co tam.... \



a czemu Ci tak dobrze ? 8)


Wstałam z rana ;) z uśmiechem na twarzy :) ... i cały czas mi się głupia uśmiecha :)

kamyk68
16-06-2009, 11:22
Kru...to nie grzyb że jak pada to rośnie :wink: :lol:



Coś po troszku idzie ale :-?

Edmar70
16-06-2009, 11:29
a czemu Ci tak dobrze ? 8)


Wstałam z rana ;) z uśmiechem na twarzy :) ... i cały czas mi się głupia uśmiecha :)[/quote]

Elu, od kiedy Cię poznałam, to ten uśmiech w ogóle nie schodził z Twojej twarzy. :D Ty masz po prosty takie wesołe usposobienie i nawet z dziadowskiej pogody potrafisz sie cieszyć. :D

Doberek!

Kruela
16-06-2009, 12:21
a czemu Ci tak dobrze ? 8)


Wstałam z rana ;) z uśmiechem na twarzy :) ... i cały czas mi się głupia uśmiecha :)

Elu, od kiedy Cię poznałam, to ten uśmiech w ogóle nie schodził z Twojej twarzy. :D Ty masz po prosty takie wesołe usposobienie i nawet z dziadowskiej pogody potrafisz sie cieszyć. :D

Doberek![/quote]


:oops: :oops: :oops:

Kruela
16-06-2009, 12:34
Kru...to nie grzyb że jak pada to rośnie :wink: :lol:



Coś po troszku idzie ale :-?


... ale po deszczu zawsze świeci słońce :lol: :lol:

nitubaga
16-06-2009, 12:41
Kru...to nie grzyb że jak pada to rośnie :wink: :lol:



Coś po troszku idzie ale :-?


... ale po deszczu zawsze świeci słońce :lol: :lol:


taaaa już to widzę :x

miesiąc deszczu i 2 dni słońca :x

Kruela
16-06-2009, 13:11
Kru...to nie grzyb że jak pada to rośnie :wink: :lol:



Coś po troszku idzie ale :-?


... ale po deszczu zawsze świeci słońce :lol: :lol:


taaaa już to widzę :x

miesiąc deszczu i 2 dni słońca :x


maruda ;) ... czekoladę Ci kupię jak będę jechać po koreczki :lol: t

nitubaga
16-06-2009, 13:23
ło jesoooo Ty masz do mnie podejście :P

MonikaC
16-06-2009, 13:34
No dotarłam :)

Helloł :))

Kruela
16-06-2009, 13:37
ło jesoooo Ty masz do mnie podejście :P


:lol: :lol: :lol:

Gosiek33
16-06-2009, 15:11
Bo Wy laski młode som, jak mała byłam to innego lata w Polsce nie było 8) i już, jak ktoś chciał słońca do do Bułgarii albo Rumunii mógł se jechać ot co :wink: A ja siedziałam na mazurach a tam komarów bez liku, bo wtedy jeszcze nikt ich nie tępił :-?

Kruelka rozsiewaj ten Swój wspaniały humor po FM :lol: :lol:

Kruela
16-06-2009, 15:37
Liderko żółta koszulko Ty to taka stara jesteś :lol: :lol: :lol: ... obśmiałam się jak barrankowa foczka ;) :lol: :lol:

Gosiek33
16-06-2009, 15:42
ano :oops: :oops: :oops:

Kruela
16-06-2009, 15:57
Gosieńko Ty już przestań przesadzać ;) ... ja przyjadę i coś Ci w ogródku poprzesadzam ;) :lol: :lol:

Gosiek33
16-06-2009, 17:44
Bardzo proszę :lol: :lol:

zuz@nka
16-06-2009, 18:23
Witam wszystkie Panie :D :D :D

Nita - ty se daj spokój z tą dietą, sama widzisz że cukier uszczęśliwia :wink:

widzę że wszędzie się mówi o foczkach :lol: :lol: :lol:

pasie
16-06-2009, 18:25
Doberek :P

a u nas pięęęęękna tęcza za oknem :lol:

zuz@nka
16-06-2009, 18:26
Doberek :P

a u nas pięęęęękna tęcza za oknem :lol:

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :o :o :o

lecę do okna :lol: :lol: :lol: :lol:

pasie
16-06-2009, 18:28
Doberek :P

a u nas pięęęęękna tęcza za oknem :lol:

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :o :o :o

lecę do okna :lol: :lol: :lol: :lol:

no i co widać :D

zuz@nka
16-06-2009, 18:32
Doberek :P

a u nas pięęęęękna tęcza za oknem :lol:

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :o :o :o

lecę do okna :lol: :lol: :lol: :lol:

no i co widać :D

no widac

http://img205.imageshack.us/img205/9916/p6160287.jpg

MonikaC
16-06-2009, 20:13
Śliczna!

lidszu
16-06-2009, 21:35
u nas też przedwczoraj była taka piękna tęcza :D

pozdrawiam :D

78mysz
16-06-2009, 21:39
aaaaale tęcza. Ja zafundowałam taką wczoraj córce z użyciem węża od studni. Mam nowe zakrętki. Do kiedy zbierać?

Kruela
17-06-2009, 00:06
aaaaale tęcza. Ja zafundowałam taką wczoraj córce z użyciem węża od studni. Mam nowe zakrętki. Do kiedy zbierać?


Myszko zbierać :) .... i jak najszybciej się ze mną spotkać, aby oddać ;)

rasia
17-06-2009, 00:19
aaaaale tęcza. Ja zafundowałam taką wczoraj córce z użyciem węża od studni. Mam nowe zakrętki. Do kiedy zbierać?


Myszko zbierać :) .... i jak najszybciej się ze mną spotkać, aby oddać ;)

Mam i ja już siatkę zakrętek Kruelciu dla Ciebie. 8)

MonikaC
17-06-2009, 07:45
Cześć Kruelciu

A mi wstyd bo ja mam kilka tylko :(

Maluszek
17-06-2009, 08:02
Ja też mam już małe co nie co tych nakrętek :D

78mysz
17-06-2009, 08:22
przelecę sie jeszcze troche po budowie i moze cos dozbieram. No tak Rasia kolekcjonerka primo sorte :)[/quote]

Kruela
17-06-2009, 10:59
Dziewczynki :) nie ważne ile, ważne że są :) ... i za każdą bardzo dziękuję :)

Kruela
18-06-2009, 21:16
Chciałam podziękować za koreczki Edmar, Dobrosi, Myszce i jej mężowi, który zrobił zbiórkę w pracy :) ... dorzucę swoje i worek zostanie przekazany dalej :) ... przypominam się dalej :)

pasie
18-06-2009, 22:07
Chciałam podziękować za koreczki Edmar, Dobrosi, Myszce i jej mężowi, który zrobił zbiórkę w pracy :) ... dorzucę swoje i worek zostanie przekazany dalej :) ... przypominam się dalej :)

ja zbieram posłusznie i przed wyjazdem nad morze Ci je przekażę :D

lidszu
18-06-2009, 22:28
Chciałam podziękować za koreczki Edmar, Dobrosi, Myszce i jej mężowi, który zrobił zbiórkę w pracy :) ... dorzucę swoje i worek zostanie przekazany dalej :) ... przypominam się dalej :)
ja też posłusznie zbieram i nawet tutaj na wakacjach to woreczka chowam :D

barranki2
18-06-2009, 23:03
My też zbieramy, zbieramy i pijemy, pijemy i zbieramy, pijemy, zbieramy, sikamy (no cóź :wink: ), pijemy i zbieramy...
A jak nadejdzie czas to damy :wink:

MonikaC
19-06-2009, 14:40
Kruelciu a takie od mleka tyż???

rasia
19-06-2009, 21:52
Widzę, że akcja ogólnonarodowa, bo dzisiaj w szkole Młodego widziałam uzbierane dwa wiadra koreczków! 8) :D

78mysz
19-06-2009, 22:09
ciągle zbieram :)[/u]

rasia
19-06-2009, 23:30
Kruelciu i Ty się odezwij jak wrócicie. 8)

Kruela
20-06-2009, 00:08
Posłusznie się odzywam :) ... nie mogłyśmy się z Dandim rozstać i dosyć późno wyjechałyśmy. Moglibyśmy tak jeszcze kilka godzin, podejrzewam pogadać ;) Przed północą się do domu dotelepałyśmy ;)

Zbierajcie koreczki od wszystkiego, od mleka, kefiru, wody, soków ... aby plastikowe były :) ... pijcie, sikajcie, zbierajcie .. róbta co chceta ;) ... aby koreczki do torebeczki :)

MonikaC
22-06-2009, 09:10
Cześć Kruelciu

lidszu
22-06-2009, 09:57
Doberek :D

jezdem już w domu :D

Maluszek
22-06-2009, 11:04
koreczki się zbierają - przywiozę na zlot.
miłego dnia :D

DorciaIQ
22-06-2009, 11:49
Łojejku od soków też można? :oops:
A ja mam tylko od wody, ale od dziś też od soków będę zbierała i na zlot przywiezę :P

Kruela
22-06-2009, 14:39
O kurka to znaczy, ze na zlot dużym autem muszę przyjechać ;) :lol:

barranki2
22-06-2009, 17:26
Dzień dobry podróżniczko w słusznej sprawie :D :D :D

Kruela
22-06-2009, 17:31
A witam barranki :) witam :)

rasia
22-06-2009, 18:26
Buziaki zostawiam i znikam... 8)

Kruela
23-06-2009, 12:47
Pożegnałam dzisiaj koleżankę. Miała 34 lata, zostawiła dwoje dzieci prawie w wieku moich. Nowotwór zaatakował i po 9 miesiącach choroby nie ma z nami ślicznej, wesołej dziewczyny. Nie mogę się z jej śmiercią pogodzić :cry: :cry: :cry:


Aniu zawsze będziesz w mim sercu i pamięci [']

Edmar70
23-06-2009, 12:54
Tak mi przykro Elu. :(
Ściskam mocno.

Maluszek
23-06-2009, 13:04
Elu,
tak mi przykro :(

dobroszka
23-06-2009, 13:18
Eluśka Kochana przytulam Cię mooocnooooo :( Trzymaj sie :(

Kruela
23-06-2009, 13:35
Póki co ... się nie trzymam :cry: :cry: :cry: ... cały czas widzę jej uśmiechniętą twarz ... a jej juz nie ma :cry: :cry: :cry:

nitubaga
23-06-2009, 14:57
.... jest, właśnie dopóki widzisz tę uśmiechniętą twarz - to jest! dopiero kiedy ten uśmiech zniknie.... ona odejdzie......

Trzymaj się.... a to dla Ani :(

http://images20.fotosik.pl/190/fab9ba633fd4e5f6.jpg (http://www.fotosik.pl)

barranki2
23-06-2009, 15:25
trzymaj się...

rasia
23-06-2009, 15:40
:( Niedawno ja żegnałam Olę... zostawiła dzieci 7 i 2 lata... życie jest takie niesprawiedliwre... :(

MonikaC
23-06-2009, 16:10
Kruelko bardzo mi przykro :(

Kruela
24-06-2009, 10:08
Kochani dziękuję za słowa otuchy. Wiem, że czas goi rany i trzeba normalnie żyć, doceniając każdą chwilę. Powolutku się pozbieram.

nitubaga
24-06-2009, 10:22
Kochani dziękuję za słowa otuchy. Wiem, że czas goi rany i trzeba normalnie żyć, doceniając każdą chwilę. Powolutku się pozbieram.


i o to własnie chodzi.... doceniac to co się ma ... kim się jest... z kim się życie dzieli.... to jest to o czym zupełnie zapominamy... do chwili próby :(

lidszu
24-06-2009, 10:27
Kruelciu, tak bardzo mi przykro :cry: :cry: :cry:

to dla Twojej Ani

podziałało to na moją wyobraźnię, bo twoja koleżanka była w moim wieku :( :(

trzymaj się kochana

Kruela
24-06-2009, 12:20
To prawda, że dopiero doceniamy jak stracimy. Dla mnie dosyć przełomowy był ostatni tydzień. Wizyta u dzieciaków, która uczy pokory i teraz zupełnie niepotrzebna śmierć, która uczy doceniać. Przewartościowuje się życie w kilka chwil. To prawda.

Tylko ten smutek ... muszę się z nim uporać ...

DorciaIQ
24-06-2009, 15:00
Biedulko, to okropne :(
My właśnie się dowiedzieliśmy od naszej Pani Architekt że nasza druga PA (a są koło 30) niedawno straciła męża w wypadku samochodowym - miesiąc przed naszym pierwszym spotkaniem :o Mają 2letniego Bolka...
A dziewczyna jest taka fajna, wydawała nam się z początku trochę sztywniejsza od tej drugiej, ale myśleliśmy że taki ma charakter... A ona podobno ledwie siedziała na tym naszym pierwszym spotkaniu :(

Straszne są takie rzeczy i straszne jak ludzie ochodzą młodo i straszne jak odchodzą później też :cry:

Maluszek
26-06-2009, 08:42
Kruelko - dziękuję za wczorajsze odwiedziny :D i za super wieczór :D
Bardzo miło było mi Was gościć :D

nitubaga
26-06-2009, 08:49
Kruelko - dziękuję za wczorajsze odwiedziny :D i za super wieczór :D
Bardzo miło było mi Was gościć :D


ja też, ja też :)



a Kruelcia ma nowy fryz..... ha ha ha :P

dobroszka
26-06-2009, 10:01
foty fryzu żądam natentychmiast :D

Maluszek
26-06-2009, 10:11
Potwierdzam: fryz zmieniony, kolor też zmieniony :D
Fajnie Elka wyglada :D

Dobrosia - będziesz jutro na zlocie?

Kruela
26-06-2009, 10:24
Wróciłam ... i bardzo dużo dało mi wczorajsze babsko-dzieciowo-budowlane spotkanie :) ... gwarno, wesoło :) ... nie będę się już smutkować, bo szkoda czasu. Biorę się za ogród i za dom :) ... jeszcze raz bardzo dziękuję Maluszkowi, Nitce z chłopakami oraz Lidszu z dziewczynkami :) ... a gdzie Dobroś była jak jej z nami nie było? ... to i fryzurę by zobaczyła na żywo ;)

dobroszka
26-06-2009, 10:27
Ano nie wiem Dziewczynki czy będę bo moja torpeda zaglucona po pachy , temperatura 39 z krechami i bidula tylko Mama i Mama....Nie dam rady jej zosatwić :( więc szanse na to,że dotrę na Zlot są maaałeeeeee niestety :cry: :cry: :cry:

78mysz
26-06-2009, 10:32
Kruelciu bardzo współczuję, dopiero przeczytałam o koleżance i o wszystkich innych, którzy odeszli.I Jackson też dzisiaj odszedł, a rano zanim się dowiedzialam to leciała jego piosenka i tak się miło słuchało i tak sobie myślałam jak mu zycie zmarnowali. Też juz nie ma szans :-? Dziwne to wszystko

Edmar70
26-06-2009, 10:32
Ano nie wiem Dziewczynki czy będę bo moja torpeda zaglucona po pachy , temperatura 39 z krechami i bidula tylko Mama i Mama....Nie dam rady jej zosatwić :( więc szanse na to,że dotrę na Zlot są maaałeeeeee niestety :cry: :cry: :cry:

Buuuuuu....coś maleństwo często łapie infekcje. :(
Dużo zdrówka życzę energii. :)

Kruelciu, to sie nie godzi tak zostawiać nas bez zadnej foty. :wink:

dobroszka
26-06-2009, 10:34
Przemoczyła się cała we wtorek na budowie - mimo kaloszy - tak wskakiwała do kałuż...no i sa efekty :-?

Edmar70
26-06-2009, 10:38
Przemoczyła się cała we wtorek na budowie - mimo kaloszy - tak wskakiwała do kałuż...no i sa efekty :-?

Zapewne to nic groźnego.
A ile miała przy tym radochy. :lol:

dobroszka
26-06-2009, 10:41
Przyzwyczaiłam się,że jak jadę na budowe moja córa po pół godzinie wygląda jak diabeł tasmański :lol: :lol: A ja mam w bagażniku zawsze dwie dodatkowe , pełne zmiany ubrania dla niej , żeby wracała na czysto i sucho :D

Może do jutra się poprawi , dziś walczymy z gorączką .

Kruela
26-06-2009, 10:45
Dobrosieńko ucałuj byczka malutkiego :) ... jeżeli uda Ci się choć na chwilkę urwać to przyjedź :) ... jeżeli sie nie uda to ja do Ciebie na budowę przyjadę :)

Edyś fryz będzie wystawiony na oko publiczne na Zlocie ;) to zobaczysz :) ... nie ma, że Cię nie będzie :evil:

Myszko dzięki za dobre słowo. Czasu nie cofnę, a życie toczy się dalej i nie chcę go przeżyć rozpamiętując przeszłość, bo to niczego nie zmieni. W moim sercu i pamięci Ania zostanie na zawsze, ale życie jest po to by się nim cieszyć :) ... wczoraj to zrozumiałam jak patrzyłam jak dzieciarnia szalała z roześmianymi buziami :lol: ... dlatego to wczorajsze spotkanie było mi bardzo potrzebne :D

Edmar70
26-06-2009, 10:50
Kruelciu a jak nie dojadę, to co, nie zobaczę nowej ondulacji. :(

Jutro mam szwagra 30-te urodziny i imieniny w jednym pakiecie. Cały czas ważą się losy mojego przyjazdu na zlot. Uwierz mi robię wszystko, aby się udało. :)

Dobroś ufam, że gorączka szybko minie.

rasia
26-06-2009, 11:00
Edyś, toż to szwagier nie będzie imprezował cały dzień chyba :roll: , a tak masz bliziutko... no nie rób mi tego... :( 8)

Dobrosiu, ucałuski dla Diabełka Tasmańskiego cieplutkie... jutro już będzie dobrze... diabełki szybko zdrowieją... 8) :D :D

Kruelciu, a czy ja na pewno Cię poznam... :roll: :wink: :lol:

Edmar70
26-06-2009, 11:18
Cały dzień może nie.... :lol: ale cos mowa była o obiedzie :roll: ale jeszcze do konca nie wiadomo i dlatego wszysto mozliwe, że jednak przyjadę. :)

rasia
26-06-2009, 11:26
Cały dzień może nie.... :lol: ale cos mowa była o obiedzie :roll: ale jeszcze do konca nie wiadomo i dlatego wszysto mozliwe, że jednak przyjadę. :)

Juupi juup!!! Obiad to nie lunch i odbywa się wieczorową porą, prawda? :roll: 8) Już się cieszę! :lol: :lol: :lol:

Edmar70
26-06-2009, 11:28
Cały dzień może nie.... :lol: ale cos mowa była o obiedzie :roll: ale jeszcze do konca nie wiadomo i dlatego wszysto mozliwe, że jednak przyjadę. :)

Juupi juup!!! Obiad to nie lunch i odbywa się wieczorową porą, prawda? :roll: 8) Już się cieszę! :lol: :lol: :lol:

A jak jaaaaaaaa........ :D :D :D
Tylko czy ja się tam odnajdę? :oops: :roll:
Bojam sie takich tłumów. 8)

rasia
26-06-2009, 11:39
Cały dzień może nie.... :lol: ale cos mowa była o obiedzie :roll: ale jeszcze do konca nie wiadomo i dlatego wszysto mozliwe, że jednak przyjadę. :)

Juupi juup!!! Obiad to nie lunch i odbywa się wieczorową porą, prawda? :roll: 8) Już się cieszę! :lol: :lol: :lol:

A jak jaaaaaaaa........ :D :D :D
Tylko czy ja się tam odnajdę? :oops: :roll:
Bojam sie takich tłumów. 8)

Nie bój nic... to same fajne ludzie som! :D :D :D

MonikaC
26-06-2009, 11:43
Hejka

Buuu a mnie jutro nie będzie :(

Kruela
26-06-2009, 12:10
Edyś znasz nas i poznasz innych :)

rasia nie jest to zmiana radykalna, raczej kosmetyka, więc luzik ;)

Kruela
26-06-2009, 12:21
Hejka

Buuu a mnie jutro nie będzie :(


A czemu to? hmmmm?

MonikaC
26-06-2009, 13:11
Kruelciu ja to mam pecha po prostu jak zawsze :(. Mąż musi iść jutro do pracy, samochodu nie mam i małego z kim zostawić nie mam :(

Kruela
26-06-2009, 13:13
Monika ale zlot jest do 20. Może Ci się uda choć na chwilkę?