PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o 1% podatku dla Danielka



Edyta i Danielek
08-02-2009, 14:40
Bardzo prosimy o przekazanie 1% podatku na subkonto Danielka

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” oraz numer KRS: 0000186434
Aby oddać 1% na subkonto Danielka należy wpisać w informacjach uzupełniających- cel szczegółowy: DANIEL HRYCIÓW 19/H:

Jeżeli mogę chciałabym prosić o wsparcie finansowe rehabilitacji mojego synka.
Danielek urodził się z nieuleczalną wadą genetyczną, Zespołem Downa, wadą serca i niedoczynnością tarczycy. Przeszedł skomplikowaną operację serca, która niestety nie skorygowała całkowicie jego wady. Od urodzenia aż do końca życia musi być pod opieką wielu poradni specjalistycznych.
Rozwój zarówno fizyczny jak i umysłowy Danielka jest znacznie opóźniony, ponieważ wadzie genetycznej towarzyszy bardzo słabe napięcie mięśni , duża wada wzroku oraz niedosłuch. Obecnie jest zafascynowany muzyką i wszelkimi dźwiękami otaczającymi go dookoła. Nasz synek skończy niedługo trzy latka i wciąż jeszcze nie chodzi. Na chwilę obecną Danielek potrzebuje jeszcze bardziej intensywnej rehabilitacji, którą mogą mu zapewnić turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznych ośrodkach na których jeszcze nigdy nie był.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą kwotę przekazaną na pomoc dla Danielka.

Ewentualne wpłaty proszę kierować na konto:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”Nr konta: SBL ZAKRZEWO 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Na przekazie należy wpisać: darowizna na leczenie i rehabilitacje DANIELA HRYCIÓW- 19/H.

Edyta i Danielek
17-08-2009, 13:08
Dziękuje bardzo serdecznie osobom, które zdecydowały sie pomóc Danielkowi :) .

Danielek w swoje trzecie urodzinki juz chodził a nawet zaczyna biegać.

Pozdrawiam.
Mama Danielka

Edyta i Danielek
08-01-2010, 12:37
W tym roku także bardzo prosimy o przekazanie Danielkowi Waszego 1% podatku.

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” oraz numer KRS: 0000186434
Aby oddać 1% na subkonto Danielka należy wpisać w informacjach uzupełniających- cel szczegółowy: DANIEL HRYCIÓW 19/H:

Edyta i Danielek
14-02-2010, 16:17
:D :D :D