PDA

Zobacz pełną wersję : "Zawiecha" nie umiem przebrnąć przez łazienkę :(



martadela
09-02-2009, 10:13
Słuchajcie... tragedia...

od 3 miesięcy nie potrafię się zdecydować na płytki do łazienki :oops:

No masakra jakaś normalnie....
Nigdy wcześniej nie miałam problemu z dokonywaniem wyborów, zawsze wiedziałam czego chcę.
Łazienka jest maleńka ma 2,6 mkw
Wciśnięte w nią zostały:
- prysznic
- WC
- pisuar
- umywalka

A tym razem mam milion pomysłów na minutę - ze skrajności w skrajność.
Np:
1. beton na ścianach z odciśniętą strukturą desek - jak od szalunków. Do tego czerwone dodatki
2. szkło przyklejone do ścian w kabinie prysznicowej i koło umywalki reszta pomalowana farbą. Nawet myślałam o tym szkle co ma druciki w środku takie zbrojone.
3. Kafle dużego formatu jak np. Marazzi Diamanti albo Punti tylko w kabinie prysznicowej i we wnęce na pisuar, kolor niebieski - reszta biała podłoga grafit.
4 Ostatnio to nawet epoksyd sobie wymyśliłam wszędzie....

Wiem że chcę proste wnętrze, w jakichś jednolitych kolorach (grafit, biel, z dodatkiem pomarańczu lub czerwieni)
Nie podobają mi się obecnie modne i wszechobecne kwiaty i motywy roślinne. Wzory w stylu lat 70 też nie... Za dużo się tam dzieje, potrzebuję gładkich możliwie jednolitych kolorów, przełamanych jedynie strukturą np łupka, albo jakichś innych struktur zbliżonych do naturalnych.
Mam taką wewnętrzną wizję tylko materiałów znaleźć nie mogę....

iva_marti
09-02-2009, 10:26
Jeśli bedziesz miała okazję zobacz płytki travertino Imoli

iva_marti
09-02-2009, 10:30
zobacz też małą łazienkę forumowicza inwestorka71 -szare płytki Paradyż Mistral poler+ łupek. Śliczna, sama taką zrobię w naszej sypialni :wink:

ewaks
09-02-2009, 11:26
ja jestem zadowolona z mojego malenkiego kibelka w minimalu z tubadzina - myslalam ze bedzie przytlaczajacy, ale jest super, łazieneczka sie optycznie powiekszyla :)