PDA

Zobacz pełną wersję : W-16.12b



BKG
09-02-2009, 21:21
Witam, czy ktoś buduje wg projektu W-16.12b? Czy ma na temat tego projektu jakieś opinie, przemyślenia, kosztorysy, itp? Czy ktoś wie, że dom wg tego projektu jest budowany w południowo-wschodniej Polsce (podkarpackie lub ościenne)
Pozdrawiam!

loloslol
15-03-2009, 22:49
Witam, jestem również na etapie wyboru projektu i zainteresował mnie projekt W-16.12b. Spełnia większość kryteriów, które są dla mnie istotne przy wyborze projektu. Nie znam niestety nikogo, kto wybrał taki projekt i realizuje inwestycję, niemniej bardzo chętnie wymienię się spostrzeżeniami ewentualnie uwagami co do samego projektu.

Krzysiek

jesa
05-10-2010, 08:40
Witam, jestem również na etapie wyboru projektu i zainteresował mnie projekt W-16.12b. Spełnia większość kryteriów, które są dla mnie istotne przy wyborze projektu. Nie znam niestety nikogo, kto wybrał taki projekt i realizuje inwestycję, niemniej bardzo chętnie wymienię się spostrzeżeniami ewentualnie uwagami co do samego projektu.

Krzysiek

I mnie bardzo interesuje ten projekt, ale widzę, że cisza w eterze... Może jednak ktoś buduje ten dom?...