PDA

Zobacz pełną wersję : układanie glazury



grombak
09-11-2003, 09:48
:( Bardzo proszę o pomoc!
Pilnie potrzebuję materiałów na temat układania glazury. W księgarniach nakład został wyczerpany. Nie wydrukowano nowych poradników, a ja muszę przygotować materiały szkoleniowe dla 15 osób bezrobotnych, którzy bedą uczestnikami kursu glazurnika. Jestem pedagogiem, a nie budowlańcem, a z powierzonego zadania muszę się wywiązać! Pomocy!!!
Proszę o jakiekolwiek wskazówki, bo czas pili.

m.c.
09-11-2003, 11:13
:( Bardzo proszę o pomoc!
Pilnie potrzebuję materiałów na temat układania glazury. W księgarniach nakład został wyczerpany. Nie wydrukowano nowych poradników, a ja muszę przygotować materiały szkoleniowe dla 15 osób bezrobotnych, którzy bedą uczestnikami kursu glazurnika. Jestem pedagogiem, a nie budowlańcem, a z powierzonego zadania muszę się wywiązać! Pomocy!!!
Proszę o jakiekolwiek wskazówki, bo czas pili.
litosci ludzie- pedagog bedzie szkolil bezrobotnych w zawodzie glazurnik nie maja zadnego doswiadczenia i zadnych materialow. teraz wiem na co wydaje sie moje podatki, po takim "szkoleniu" beda nastepni bezrobotni "fachowcy" a urzad pracy w osiagnieciach napisze o nastepnym kursie. gratulacje oby tak dalej
jak slysze takie teksty to mnie trafia i po co ja place na ta bande urzedasow

rml2
09-11-2003, 11:22
Ciekawe czy nie pojawi sie na jakimś forum medycznym podobny temat np. szkolenia przyspieszonego dla chirurgów , okulistów itp. Kochany napisz z jakiej jesteś okolicy to bedziemy wiedzieć skąd nie brać ekip do układania glazury i innych prac budowlanych - moze macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły ? :evil:

bilbo
09-11-2003, 12:18
Q.wa!!!

Mam nadzieję, że to żart jakiś.

Robert

Greg_pu
09-11-2003, 14:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

09-11-2003, 14:59
w tvn usterka byl odcinek o glazurnikach ..moze ci pomoze :))
[/quote]

grombak
09-11-2003, 18:03
Niestety, to nie żart, a życiowa konieczność.
Przykro mi, że na forum Muratora siedzą ludzie nieżyczliwi, którzy dowcipkują sobie z kłopotów innych.
Wyjaśnienie:
1. Bez obawy. Szkolenia nie będzie prowadzić pedagog, ale doświadczeni fachowcy z branży budowlanej, którzy nie mają czasu na opracowanie materiałów szkoleniowych w postaci skryptów.
2. Moja prośba wynikła z polecenia służbowego, z którego muszę się wywiązać.
Więć jeśli jest ktoś życzliwy i zechce mi pomóc w zdobyciu takich materiałów lub udzielić jakiejkolwiek wskazówki... Moja prośba jest nadal aktualna.

kumek
09-11-2003, 18:21
Wiele poradników dotyczących budowania i remontowania zawiera dział prasowy w markecie Castoramy. Są tam dostępne zeszyty w formie poradników min. układania glazury.

Skoro może to kupić kazdy więc wiedza ta nie jest sztuką "tajemną" liczy się samozaparcie i ambicja.