PDA

Zobacz pełną wersję : Fundamenty Sundolitt - ktoś ma jakieś doświadczenia?



gwiezdnik
10-02-2009, 11:07
Witam!

Chciałbym postawić płytę fundamentową - przebrnąłem już przez niewiedzę fachowców, przebrnąłem przez drigoego Legaleta, i jestem na etpaie Sundolitt-a. Ktoś ma jakieś doświadczenia związanego z tą firmą? Z tego co widać na sieci, zajmuje się tym firma Max-Bud z Goleniowa. Ale innych informacji na sieci brak, również na forum muratora... Więc pytanie - ktoś coś wie na ten temat?

pzdr,
Damian

krzysztof555
21-04-2010, 17:01
po wszelkie informacje dla zainteresowanych technologią Sundolittu, zapraszamy na strone internetowa producenta pod adresem www.sundolitt.com.pl.

pozdrawiamy

zespol Sundolitt w Polsce

Marcin101
27-04-2010, 18:40
CO DO SUNDOLITU ! ! !

www.sundolitt.com.pl JEDNA WIELKA MASAKRA ! ! ! poniżej ich bzdury ! ! !

z góry chciałbym pana przeprosić za zwłokę czasową wynikłą problemami dostępu to skrzynki odbiorczej [email protected]. Pański projekt został już przekazany do projektantów w Szwecji gdzie jest opracowywany, do tygodnia czasu otrzyma pan szczegóły wraz z opisem i wyceną każdego elementu składającego się na całość płyty fundamentowej konkretnie pod pański dom.Wszystkie instalacje może pan zamontować w płytę, przy założeniach że zostaną one zamontowane według naszych wskazówek, które w konsekwencji nie osłabią płyty. System płyt fundamentowych Sundolitt nie powoduje strat cieplnych, więc nie można tu liczyć na dodatkowe ogrzanie pomieszczeń. Nasza firma specjalizuje się w sprowadzanie systemu pod konkretne zamówienie. Montaż jest w stanie wykonać każda firma budowlana, ponieważ rozwiązania wniesione w tej technologi są bardzo proste i łatwe w montażu. Wraz z elementami otrzymuje Pan szczegółową instrukcję montażu fundamentu. Na Pana prośbę możemy zaproponować firmę budowlaną specjalizującą się w budowie i realizacji montażu płyt fundamentowych sundolitt. Jak tylko Pański projekt pod kątem płyty fundamentowej będzie gotowy niezwłocznie Pana o tym poinformujemy. Chciałbym Panu również zaproponować kontakt z nami bezpośrednio przez komunikator skype w godzinach od godziny 20 gdzie możemy szczegółowo umówić panu system płyt fundamentowych sundolitt, jacek.kaminski14 , lub kamil.hejman,

ZERO WIEDZY BUDOWLANEJ ! ! !
http://www.starsclub.pl/starsclub/model/291/kamil_hejman/

NIE POLECAM ! ! !

su***pl
04-05-2010, 13:03
Szanowni Państwo,
mając na uwadze dobro naszych klientów zmuszeni byliśmy rozwiązać umowę handlową z dotychczasowym naszym przedstawicielem w Polsce firmą występującym pod adresem internetowym http://www.sundolitt.pl/index.php. Nasza decyzja opierała się na wielu nieprawidłowościach wynikających z działalności tej firmy. Ostatnio pojawiające się komentarze nie są niczym innym jak zwykłą złośliwością i rodzajem zemsty. W dalszym ciągu działamy w Polsce i zapraszamy do współpracy wszystkich byłych i nowych klientów zainteresowanych płytą fundamentową Sundolitt. Nasz nowy adres jest na stroniehttp://www.sundolitt.com.pl . Pragniemy jeszcze w naszym imieniu przeprosić Państwa za zaistniałą sytuację .Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługe wszystkich zainteresowanych budową domu w systemie płyt fundamentowych Sundolitt. Służymy Państwu w pełni profesjonalną informacją dotyczącą oferowanych przez nas produktów. Fundament SUNDOLITT jest właściwym wyborem.

Seba100
04-05-2010, 19:03
TAK DO WIADOMOŚCI WSZYSTKICH

- ten system nie posiada polskich badań ITB
- brak polskich norm budowlanych skreśla ten produkt z rynku polskiego jeszcze na długo czas - każdy moze to sprawdzić po odwiedzeniu swojego architekta ,który w konsekwencji zrezygnuje z projektowania, ponieważ jest wiele przeszkód projektowych.
Zapewniam ,że zaden kierownik budowy nie wykona takiego fundamentu bez projektu i zgody na budowe ,a zapewniam ,że bez podstawowych polskich certyfikatów produkt ten nie otrzyma pozwolenia na budowe.
Straciłem przez ten system wiele czasu i nerwów i nie miałbym już zamiaru odwiedzac nowego przedstawiciela skoro juz wiem ze takowy nie posiada niezbędnych dokumentów.

Straciłem kupe czasu żeby coś uzyskać i mówie tu WSZYSTKIM - dajcie sobie ludzie spokój.

Reklama na forum jest zabroniona SUNDOLICIE

Marcin101
09-04-2011, 21:45
Witam!

Chciałbym postawić płytę fundamentową - przebrnąłem już przez niewiedzę fachowców, przebrnąłem przez drigoego Legaleta, i jestem na etpaie Sundolitt-a. Ktoś ma jakieś doświadczenia związanego z tą firmą? Z tego co widać na sieci, zajmuje się tym firma Max-Bud z Goleniowa. Ale innych informacji na sieci brak, również na forum muratora... Więc pytanie - ktoś coś wie na ten temat?

pzdr,
Damian


Witam

Nie dajcie sie nabrać na ten Sundolitt bo wciskają kity ze mają polskie normy i certyfikaty których nikt nie widział bo ich po prostu nie ma.

Pozdrawiam