PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Dobroplast, Montotras czy Eko-okno?



Michal07
10-02-2009, 21:33
Witam.

Zamierzam wymienic okna w swoim domu i rozwazam zakup produktow ktorejs z tej firm. Oferuja niskie ceny to tez mnie to zainteresowalo. Orientujecie sie w oknach tych firm? Moze ktos sam je posiada, lub tez zamierza kupic? Co mi doradzacie?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

savanna12
11-02-2009, 09:10
Nie patrz na firmę która je sprzedaje ..tylko
zwróć uwage na jakim są profilu i jaki okucia maja.Potem sprawdz w necie opinie i bedziesz wiedziec które lepsze :)

BK
11-02-2009, 09:16
Poczytaj fora dla branżowców np. www.oknonet.pl

szczególnie o dobroplaście, myślę że nie będziesz chciał od nich okien

Agnieszka Oświęcim
10-11-2013, 10:41
Zamontowałam okna z dobroplastu w całym domie po dokładnie 5 latach i 4 miesięcy jeden z pakietów szybowych w oknie rozszczelnił się a po kolejnych 4 miesiącach kolejne dwa okna w tym balkonowe.Jestem zawiedziona tymi oknami gdyż podejrzewam że po 6 latach będę musiała wymienić wszystkie okna.Dobroplast olał mnie tak krótko mówiąc s tak więc informuje was abyście nie wierzyli przy kupnie tych okien sprzedawcom że to super okna ja jestem żywym dowodem że to najgorszy szajs na rynku .Okna na tą chwile są zaparowane wewnątrz między szybami wyglądają jakby były brudne.Jeżeli jest ktoś zainteresowany to wyślę na e-mail zdjęcia tych okien lub zapraszam do oglądnięcia do Oświęcimia gdzie jest mój dom .Mój e-mail [email protected] jakimś przedstawicielem tylko zawiedzionym klientem ,oszukanym.

piot2
14-01-2018, 18:26
Kupiłam okno z dobroplastu, po około dwóch miesiącach od zamontowania okno zaczęło wydawać trzaski jakby miało pęknąć. Bez przykładania poziomnicy syn zauważył, że okno się wygięło. Środkowe skrzydło wygięło się około 5 mm , gdzie wyczytałam że może 1 mm na metrze. Złożyłam reklamacje , nawet bardzo szybko przyjechał bardzo miły pan.Opowiedziałam mu o pękaniu okna a on podkreślał że tak pisze w protokole. Pół godziny pocił się robiąc zdjęcia i pomiary, po czym stwierdził że okno nadaje się tylko do wymiany. Kazał czekać na telefon (przyjedzie firma i wymieni okno). A ja głupia nie czytałam co on napisał i podpisałam. Jakież było moje zdziwienie jak po krótkim czasie dowiedziałam się, że pan Artur L..... który był na reklamacji zrobił mnie w konia i wysłał pismo do firmy montującej okno, że to z winy montażu .Jakby wygięła się sama futryna,(to może i zły montaż) ale nie środkowe skrzydło. Nie wiem o co chodzi z tą 5 letnią gwarancją, WIELKIE OSZUSTWO!!!