PDA

Zobacz pełną wersję : Skrzat - komentarze do dziennika budowy



Strony : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

anetina
28-04-2009, 08:59
Witam serdecznie, dzień dobry w tak miły dzień :lol: i jakże słoneczny :lol:
Zapraszam na kawęhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/phpThumb%5B1%5D.jpg (http://www.fotoszok.pl)

Aneta podziwiam,za spanie przy otwartym oknie :o , mój Kamlot by się z Wami dogadał. U nas jest odwieczny problem,on zakręca, a ja czekam aż zaśnie i odkręcam kaloryfery.Bo mi wiecznie zimno,choć do drobniutkich osób nie należe. Po prostu uwielbiam ciepło :wink:



ja tam mam ciepło, gdy się przytulę do męża :D
ale dzięki temu choroby tfu tfu tfu omijają :)

kamlotek
28-04-2009, 09:00
wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

anetina
28-04-2009, 09:01
Co do podłogówek to zdania są podzielone. Nasza rodzina wybudowała dom,na dole podłogówka, u góry kaloryfery,tylko w górnej łazience podłogówka. I powiem,że tam gdzie jest podłogówka,jest o wiele cieplej,fakt być może dłużej się nagrzewa,ale też i o wiele dłużej trzyma ciepła. Zanim na dobre ostygnie beton ,to znowu palisz. NO i przy podłogówce trzeba mieć piec z podajnikiem,chodzi bodajże o nieprzekraczanie temperatury do 40 stopni. A pomyślcie chodzenie po całym domu bez kapci po ciepłej podłodze. Mówią też ,że przy podłogówce kurz się tak nie unosi,dobre dla alergików. A co do kosztów utrzymania i ogrzewania ,słyszałam,że podłogówka tańsza.
Jedyny jej mankament moim zdaniem ,koszt położenia o wiele droższy od kaloryferów :cry:



czyli przy podłogówce w sypialni non stop okna bym miała otwarte

tez słyszałam, że założenie - kaloryfery tańsze,
ale utrzymanie - podłogówka tańsza


kwestia pieca z podajnikiem - sprzedawca nam odradził, gdy chcemy palić wszystkim
więc zamiast pieca za 7,5 tys. zł, kupimy piec za 3,1 tys. zł :)

zobaczymy jeszcze co na to hydraulik :)

anetina
28-04-2009, 09:05
wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

kamlotek
28-04-2009, 09:08
Nikektóre piece z podajnikiem mają podobno wymieniany ruszt i mozna w nim palić wszystko.

Perłóweczka
28-04-2009, 09:09
wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

oj tak dobrze cos wypic przed snem :P
tylko by był problem jak by musiał to robić codziennie :o

kamlotek
28-04-2009, 09:09
wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

To dobry pomysł :lol: :roll:

anetina
28-04-2009, 09:14
Nikektóre piece z podajnikiem mają podobno wymieniany ruszt i mozna w nim palić wszystko.


ale cena dodatkowa jest
a gdy nie trzeba ? więc po co przepłacać ?

Perłóweczka
28-04-2009, 09:15
wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

To dobry pomysł :lol: :roll:


dziewczyny tylko NIE zaduzo :o :o :o

anetina
28-04-2009, 09:15
wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

To dobry pomysł :lol: :roll:


i ... po czymś takim może później być owocnie :D

Perłóweczka
28-04-2009, 09:18
Nikektóre piece z podajnikiem mają podobno wymieniany ruszt i mozna w nim palić wszystko.


ale cena dodatkowa jest
a gdy nie trzeba ? więc po co przepłacać ?


własnie te piece jak wybrac ten dobry skoro zawsze jest tak ze ten ma to , tamten co innego, jeden lepszy od drugiego :roll:
i tysiąc różnych opinii użytkowników :o

kamlotek
28-04-2009, 09:19
wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

To dobry pomysł :lol: :roll:


i ... po czymś takim może później być owocnie :D

zawsze trzeba się z czymś takim liczyć :lol:

Perłóweczka
28-04-2009, 09:19
wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

To dobry pomysł :lol: :roll:


i ... po czymś takim może później być owocnie :D

OWOCNIE moze być i bedzie trzeba pokoje dobudować :o :o :o :P

kamlotek
28-04-2009, 09:20
Nikektóre piece z podajnikiem mają podobno wymieniany ruszt i mozna w nim palić wszystko.


ale cena dodatkowa jest
a gdy nie trzeba ? więc po co przepłacać ?


własnie te piece jak wybrac ten dobry skoro zawsze jest tak ze ten ma to , tamten co innego, jeden lepszy od drugiego :roll:
i tysiąc różnych opinii użytkowników :o

Na allegro widziałam piece z pleszewa,bynajmniej dla mojego Skrzata do 130m2 ,z podajnikiem z wymiennym rusztem za 5.700zł

Perłóweczka
28-04-2009, 09:22
to chyba dobra cena jak na piec :wink:

kamlotek
28-04-2009, 09:28
chyba tak ,ale jak dla mnie ,dla nas piece z pełnym wyposażeniem powinny kosztować w promocji 3000zł. Zobaczymy,wszystko okaże się w praniu, na co i ile pójdzie jeszcze pieniędzy dokładnie nie wiadomo. Juz sie przekonałam,ze moje wyliczenia moge sobie wsadzić między wiersze, zakładałam w swoim kosztorysie tyle, ale 30% musieliśmy dołożyć do budowy w stanie w jakim jest obecnie. :cry:

anetina
28-04-2009, 09:43
wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

To dobry pomysł :lol: :roll:


i ... po czymś takim może później być owocnie :D

OWOCNIE moze być i bedzie trzeba pokoje dobudować :o :o :o :P


ja mam bardzo dużo pokoi :)

na upartego mogę jeszcze mieć trójkę brzdąców :)

anetina
28-04-2009, 09:44
chyba tak ,ale jak dla mnie ,dla nas piece z pełnym wyposażeniem powinny kosztować w promocji 3000zł. Zobaczymy,wszystko okaże się w praniu, na co i ile pójdzie jeszcze pieniędzy dokładnie nie wiadomo. Juz sie przekonałam,ze moje wyliczenia moge sobie wsadzić między wiersze, zakładałam w swoim kosztorysie tyle, ale 30% musieliśmy dołożyć do budowy w stanie w jakim jest obecnie. :cry:

ja odpukać się póki co mieszczę w kosztorysie własnym
z tym, Że zastanawiam sie jak będzie ze SSZ :)

kamlotek
28-04-2009, 09:46
chyba tak ,ale jak dla mnie ,dla nas piece z pełnym wyposażeniem powinny kosztować w promocji 3000zł. Zobaczymy,wszystko okaże się w praniu, na co i ile pójdzie jeszcze pieniędzy dokładnie nie wiadomo. Juz sie przekonałam,ze moje wyliczenia moge sobie wsadzić między wiersze, zakładałam w swoim kosztorysie tyle, ale 30% musieliśmy dołożyć do budowy w stanie w jakim jest obecnie. :cry:

ja odpukać się póki co mieszczę w kosztorysie własnym
z tym, Że zastanawiam sie jak będzie ze SSZ :)

Twoje wyliczenia, to szczyt perfekcjonizmu :lol:

anetina
28-04-2009, 09:48
czy raczej oszczędności ??? :D

kamlotek
28-04-2009, 09:49
Dziewczyny,na razie muszę Was opuscić,muszę załatwić jedną sprawę :roll:
Do przeczytania później :P

anetina
28-04-2009, 09:50
Dziewczyny,na razie muszę Was opuscić,muszę załatwić jedną sprawę :roll:
Do przeczytania później :P

czyli możemy się gospodarzyć sami ??? :o :o :o :o

Perłóweczka
28-04-2009, 20:19
Asiu ja tez tak mam ze mysle oooo :o ale oni dzisiaj malo zrobili albo duzo zrobili :o nieznam twojej ekipy ale kazda ekipa ma swój rytm pracy :roll: i czasami jest dla nas ok a innym razem nie :wink:
powiem ze teraz bardzo fajnie wyglada domek ze swoja czapeczką to juz inna sprawa. :P

kamlotek
28-04-2009, 20:28
ja po prostu tak mam,jestem czasami niecierpliwa a przez to niesprawiedliwa dla innych :oops: ,może lepiej,że pracują powoli,a dokładnie

madmegs
28-04-2009, 20:49
co do tempa pracy: powoli, powoli - narzekasz :wink: Zobaczysz jak dojdzie do wykończeń dachówki. Wtedy to można się wściec z niecierpliwości! :x :wink: Dni mijają a postępów nie widać :cry: Ale co ma wisieć nie utonie, moja droga. Głowa do góry ! :lol:

pozdrówki
M.
PS
Mnie ponoć JUTRO skończą dach :o :lol: :lol: :lol: Nie mogę się doczekać, więc rozumiem doskonale co czujesz. :roll:

kamlotek
28-04-2009, 20:51
ciekawe,czy Twój aparat poprawił się i zobaczę jutro zdjęcia :roll: ? Jak myślisz?
Można liczyć ,że jutro objawisz Swoje cudo? :lol:

madmegs
28-04-2009, 20:58
Próbowałam dzisiaj ale nie udało mi się zgrać żadnego zdjęcia :cry: Spróbuję jutro w pracy i wrzucić to na pen drive'a. O ile będę miała chwilę czasu :cry:

kamlotek
28-04-2009, 20:59
spróbuj,będę czekać z niecierpliwością :lol:
właśnie czytam o wykwitach na klinkierze,jak zapobiegać

madmegs
28-04-2009, 21:02
z czystej ciekawości - jak? :roll:

kamlotek
28-04-2009, 21:05
stosując zaprawy do klinkieru zawierający tras reński,a poza tym dodając wapno hydratyzowane( podobno ogranicza do minimum możliwość wystapienia wykwitu)

madmegs
28-04-2009, 21:10
acha :) No i tak z każdym dniem człowiek robi się coraz mądrzejszy :lol: Będę kiedyś z klinkieru donice i murki oporowe murować. Jak w toto lotka wygram :wink: :lol:

kamlotek
28-04-2009, 21:13
widziałam ,bodajże u Perłóweczki, płot z cegieł betonowych wyglądających jak klinkier,tak mi się wydaje :roll:

madmegs
28-04-2009, 21:16
Płot pewnie ok. Przewiewny i deszcz spływa. Nie chcę betonu na donice. Beton nasiąka. A tam w środku będzie ziemia i woda...

kamlotek
28-04-2009, 21:25
na donice to nie,no bo kto by na zime tę donicę zataszczył do pomieszczenia :lol:

kamlotek
29-04-2009, 09:26
Witam :lol: piękny dzień dziś mamy
Klara (Ania) dla Ciebie za nasze dachy,dla ochłody
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/1660%5B2%5D.jpg (http://www.fotoszok.pl) :lol: :lol: :lol:

anetina
29-04-2009, 10:02
na donice to nie,no bo kto by na zime tę donicę zataszczył do pomieszczenia :lol:


ja już miałam na działce taka wielka donicę - nic nie było w stanie ja unieść
teraz jest całkowicie zakryta skalniakiem :D


miłego dnia życzę :)

mort
29-04-2009, 10:23
Tyle się tutaj działo, a ja nie trafiłem wcześniej do Waszego dziennika.. Ale nadrabiam...

kamlotek
29-04-2009, 10:25
witamy i zapraszamy :lol:

anetina
29-04-2009, 10:31
Tyle się tutaj działo, a ja nie trafiłem wcześniej do Waszego dziennika.. Ale nadrabiam...

dużo jest do nadrabiania :)

Nefer
29-04-2009, 20:54
Sumienie mnie ruszyło :oops:
W końcu się przyznam : strasznie intrygujący jest Wasz matriał na ściany. NIe mogę sie napatrzec na zdjęcia- są zupełnie inne niż wszystkie. Już się przyzwyczaiłam do ścian białych, czerwonych, szarych, ale takich jak Wasze nikt nie ma norrrrrmalnie. Dla mnie czad.
A za chwilę będzie gotowa czapeczka i będzie pięknie :)

kamlotek
29-04-2009, 20:57
Dziękuję :lol: :lol: :lol: .Nawet nie wiesz jaki to miód na moje obolałe serce inwestora,patrzącego na diedokończoną budowę :evil:
A co do scian ,bedą 1-warstwowe z monolitu od Leiera

jessi
30-04-2009, 11:07
Miłego ,słonecznego i udanego majowego weekendu :D :D

wasz domek juz tak ładnie wygląda a przed nami jeszcze daleko do tego żeby tak wygladał :wink: :P :P

anetina
30-04-2009, 11:09
Miłego ,słonecznego i udanego majowego weekendu :D :D

wasz domek juz tak ładnie wygląda a przed nami jeszcze daleko do tego żeby tak wygladał :wink: :P :P

a wiesz, jak to syzbko zleci :)

teraz masz czas na ewentualne poprawki :)

kamlotek
30-04-2009, 19:54
Dzięki za życzenia :lol: ,jutro wyjeżdzamy na piknik :P . Kamlot będzie wędkował,Mati zabiera piłkę i laptopa,a ja bedę siedziała lub leżała i nabierała koloru :wink: , o ile bedzie słońce :roll:

Nefer
30-04-2009, 20:08
Dziękuję :lol: :lol: :lol: .Nawet nie wiesz jaki to miód na moje obolałe serce inwestora,patrzącego na diedokończoną budowę :evil:
A co do scian ,bedą 1-warstwowe z monolitu od Leiera

No to odważnie - ale mnie się podoba :):) Bardzo :)

kamlotek
30-04-2009, 20:13
skoro komentujesz :lol: ... to Ci się podoba :wink:

anetina
01-05-2009, 07:39
skoro komentujesz :lol: ... to Ci się podoba :wink:


no tak :D
komu się nie podoba, podobno nie pisze :D

jessi
01-05-2009, 07:44
Miłego ,słonecznego i udanego majowego weekendu :D :D

wasz domek juz tak ładnie wygląda a przed nami jeszcze daleko do tego żeby tak wygladał :wink: :P :P

a wiesz, jak to syzbko zleci :)

teraz masz czas na ewentualne poprawki :)

zgadza sie że mamy jeszcze czas na ewentualne " poprawki" no ale jednak budowa jest lepsza wiecej się dzieje ,widzi się jak rosnie nasz domek i to jest wspaniałe ,owszem załatwianie papierów też na początku cieszy bo to zbliża nas do tego jednego momentu jakim jest BUDOWANIE

jessi
01-05-2009, 07:46
Dzięki za życzenia :lol: ,jutro wyjeżdzamy na piknik :P . Kamlot będzie wędkował,Mati zabiera piłkę i laptopa,a ja bedę siedziała lub leżała i nabierała koloru :wink: , o ile bedzie słońce :roll:

ale wam zazdroszcze że jedziecie sobie poodpoczywać ,u nas tego swięta dzisiaj nie ma i wszyscy idą do pracy a dzieci do szkoły ,własnie niedługo musze córeczke zaprowadzić do szkoły :roll: :wink:

anetina
01-05-2009, 07:46
Miłego ,słonecznego i udanego majowego weekendu :D :D

wasz domek juz tak ładnie wygląda a przed nami jeszcze daleko do tego żeby tak wygladał :wink: :P :P

a wiesz, jak to syzbko zleci :)

teraz masz czas na ewentualne poprawki :)

zgadza sie że mamy jeszcze czas na ewentualne " poprawki" no ale jednak budowa jest lepsza wiecej się dzieje ,widzi się jak rosnie nasz domek i to jest wspaniałe ,owszem załatwianie papierów też na początku cieszy bo to zbliża nas do tego jednego momentu jakim jest BUDOWANIE



etap stawiania domu raduje serce - to tak jak patrzeć, jak dziecko dorasta :D

ale ... później przychodzi faza lekkiego znudzenie
ja np. mam dosyć już wybierania czegokolwiek :(

jessi
01-05-2009, 07:50
wiesz co ja to juz tak się nie mogę doczekac tego wszystkiego że mnie tu roznosi,chciałabym byc na takim etapie jak wy :wink: :oops: :P

tasha
01-05-2009, 12:35
Oglądłam twój dziennik i fajnie idą te początkowe prace cały czas coś przybywa i widać na co idzie kasiorka. U mnie to już będzie tak ze będziemy się zastanwaiać gdzie jest ten kolejny tysiaczek wypłacony z banku :-?
Powodzenia w budowaniu i szybkiego wprowadzenia.

kamlotek
01-05-2009, 16:37
Miłego ,słonecznego i udanego majowego weekendu :D :D

wasz domek juz tak ładnie wygląda a przed nami jeszcze daleko do tego żeby tak wygladał :wink: :P :P

a wiesz, jak to syzbko zleci :)

teraz masz czas na ewentualne poprawki :)

zgadza sie że mamy jeszcze czas na ewentualne " poprawki" no ale jednak budowa jest lepsza wiecej się dzieje ,widzi się jak rosnie nasz domek i to jest wspaniałe ,owszem załatwianie papierów też na początku cieszy bo to zbliża nas do tego jednego momentu jakim jest BUDOWANIE



etap stawiania domu raduje serce - to tak jak patrzeć, jak dziecko dorasta :D

ale ... później przychodzi faza lekkiego znudzenie
ja np. mam dosyć już wybierania czegokolwiek :(
anetina, nudzi Ciee wybieranie :o mnie nie,denerwuje mnie raczej pośpiech, w jakim trzeba cos wybrać,a tu brakuje czasu i co najgorsze patrzenie na cenę :x

kamlotek
01-05-2009, 16:42
Oglądłam twój dziennik i fajnie idą te początkowe prace cały czas coś przybywa i widać na co idzie kasiorka. U mnie to już będzie tak ze będziemy się zastanwaiać gdzie jest ten kolejny tysiaczek wypłacony z banku :-?
Powodzenia w budowaniu i szybkiego wprowadzenia.

Witam tasha,w te piękne popołudnie, my co prawda nie mamy tak do przodu z budową jak Wy, ale od poniedziałku wchodzi z powrotem ekipa :lol: i wszystko wróci na swoje tory.
A co do tych tysiączków,to fakt nie wiadomo,kiedy i gdzie pezelatują przez palce :cry: :roll:

kamlotek
01-05-2009, 16:45
wiesz co ja to juz tak się nie mogę doczekac tego wszystkiego że mnie tu roznosi,chciałabym byc na takim etapie jak wy :wink: :oops: :P
Jeszcze trochę,zobaczysz,że lato się dobrze nie rozpocznie,a dostaniecie PnB,potem raz,dwa i ani się obejrzysz,a koparka wbije 1 łychę. Trzymam kciuki za jak najszybszy obrót spraw :lol:

tasha
02-05-2009, 08:29
Wiesz co, ja też wiem coś o budowaniu na odległość ale u nas to było 2.000 km :-? Mielismy przeboje typu że okazywało się zże nie ma drzwi z domu do garażu i takie tam przeboje na szczęście szwagier z moim tatą stali na straży bo... :cry: Pierwszy raz zobaczyłam nasze gniazdko jak już był pokryty dach. Teraz już jesteśmy i mąż robi a ja nadzoruję (cztytaj:wymyślam :wink: )

J&M&W
03-05-2009, 20:34
rośnie domek, rośnie :)

gratuluje postępu prac

kamlotek
03-05-2009, 20:48
rośnie domek, rośnie :)

gratuluje postępu prac

Dziękuje J&M&W :lol:

Do tej pory była przerwa przez więźbę, ale jutra od nowa wchodzi ekipa :P i jak na złość zapowiadają opady :evil: ,

madmegs
03-05-2009, 21:12
3-mam kciuki za dalsze prace i pogodę :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam cieplutko i majowo :lol:
M.

kamlotek
03-05-2009, 21:17
Witaj,ścigamy sie po różnych stronach :lol:
Jak po komuni? Najedzona,zazdroszczę ciast ,to moja pięta :cry:

kamlotek
03-05-2009, 21:18
3-mam kciuki za dalsze prace i pogodę :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam cieplutko i majowo :lol:
M.
Trzymaj, potrzebne będa :lol:
Tylko jak bedziesz pracowała :lol: :roll: :o ?

Perłóweczka
03-05-2009, 21:22
od jutra pogoda napewno nad waszym domkiem bedzie sliczna :P musi być i koniec!!!!!!!!!bo my czekamy na relacje :wink:

kamlotek
03-05-2009, 21:25
Gosia,oby Twoje słowa,okazały się prorocze :lol: . Tyle czasu było ładnie i słonecznie,a tu pogodynki zapowiadają deszcz :evil: ,jakby nie mogło być słonecznie do środy. Oby tylko zdążyli położyć membranę :-?

kamlotek
03-05-2009, 21:27
a i więźbę opijać bedę sama z ekipą :lol: :o

Perłóweczka
03-05-2009, 21:28
pozdrów Kwidzyn odemnie :P :P :P och jak ja tęsknie :cry: w szczególnosci za domkiem :cry:

Perłóweczka
03-05-2009, 21:29
a i więźbę opijać bedę sama z ekipą :lol: :o

szlaneczke prosze za nasze zdrówko :wink:

kamlotek
03-05-2009, 21:30
pozdrowię go od Ciebie :lol: :lol: :lol: . Do Grabówka nie pojadę, bo ja niezmotoryzowana i główny środek lokomocji to bus,taxi i autobus :cry:

kamlotek
03-05-2009, 21:31
a i więźbę opijać bedę sama z ekipą :lol: :o

szlaneczke prosze za nasze zdrówko :wink:
obowiązkowo :lol: :lol: :lol:

Perłóweczka
03-05-2009, 21:36
pozdrowię go od Ciebie :lol: :lol: :lol: . Do Grabówka nie pojadę, bo ja niezmotoryzowana i główny środek lokomocji to bus,taxi i autobus :cry:


a o Rowerku to już zampomiałaś ????? :lol:

kamlotek
03-05-2009, 21:46
A czy ja jeszcze pamiętam jak to się robiło,aby równowagę utrzymać :wink: :roll: ?
Bo od 2 lat praktycznie używam tylko stacjonarnego :lol:

madmegs
03-05-2009, 22:55
3-mam kciuki za dalsze prace i pogodę :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam cieplutko i majowo :lol:
M.
Trzymaj, potrzebne będa :lol:
Tylko jak bedziesz pracowała :lol: :roll: :o ?

Będę stukała w klawisze tylko małymi i serdecznymi palcami :wink: :wink: :wink:

naLeśnik
04-05-2009, 06:15
Hejka .....ja też trzymam kciuki :)

powodzenia......czekamy na fotki

anetina
04-05-2009, 06:37
anetina, nudzi Ciee wybieranie :o mnie nie,denerwuje mnie raczej pośpiech, w jakim trzeba cos wybrać,a tu brakuje czasu i co najgorsze patrzenie na cenę :x


tak, nudzi mnie to wybieranie :)
ale ja tam taka inna kobieta :D
jestem zdecydowana, a tu ciągle każą mi wybierać jakieś kolory, kształty :D

anetina
04-05-2009, 06:37
rośnie domek, rośnie :)

gratuluje postępu prac

Dziękuje J&M&W :lol:

Do tej pory była przerwa przez więźbę, ale jutra od nowa wchodzi ekipa :P i jak na złość zapowiadają opady :evil: ,


trzymam kciuki za ładną pogodę
postęp prac rzeczywiście duży :)


ps. u nas piekna pogoda

anetina
04-05-2009, 06:39
mam pytanie



tak patrząc na fotki - czy wasz domek nie wydaje się na nich mały?







i oczywiście życzę miłego dnia, tygodnia - no i super pogody :)

kamlotek
04-05-2009, 08:40
mam pytanie



tak patrząc na fotki - czy wasz domek nie wydaje się na nich mały?








i oczywiście życzę miłego dnia, tygodnia - no i super pogody :)

No bo on jest mały ,przytulny Skrzacik, taki w sam raz dla 3 osobowej rodziny :lol:
Po zrobieniu z garażu pokoju,bedzie miał po podłodze ok. 120m2, i tak wystarczająco dużo sprzątania :wink:

Dzięki za doping i trzymanie kciuków :P

kamlotek
04-05-2009, 08:41
3-mam kciuki za dalsze prace i pogodę :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam cieplutko i majowo :lol:
M.
Trzymaj, potrzebne będa :lol:
Tylko jak bedziesz pracowała :lol: :roll: :o ?

Będę stukała w klawisze tylko małymi i serdecznymi palcami :wink: :wink: :wink:

Dzięki Madzia :lol:

kamlotek
04-05-2009, 08:47
Hejka .....ja też trzymam kciuki :)

powodzenia......czekamy na fotki

No to super, dzięki naLeśnik :D
Skoro tyle ludzi trzyma kciukaski, to musi być bezdeszczowa pogoda :roll:
naLeśnik,wczoraj oglądałam regionalne wiadomości i tam pokazano zdjęcie zBorów Tucholskich,na którym widoczne było podobno dzikie stworzenie :o
Czy ta puma,lampart, mogłaby już dotrzeć do Borów?

naLeśnik
04-05-2009, 10:16
....
Czy ta puma,lampart, mogłaby już dotrzeć do Borów?
Teoretycznie jak najbardziej, dla takiego zwierza kilkadziesiąt kilometrów dziennie to pestka.
wiadomo na drodze są szlaki komunikacyjne, zabudowa które mogą utrudniać przemieszczanie się bez zauważenia, ale skoro ma aktywność nocą to kto wie??

kamlotek
04-05-2009, 10:23
O chol..a, jak tak dalej pójdzie to na Warmię zawita :lol:
A ja tam bedę i co najlepiej na piętrze siedzieć i nic tylko drapieżnika wyglądać :lol: :lol: :lol:

naLeśnik
04-05-2009, 10:33
e'tam.....on jak poczuje człowieka na kilometr to zmyka gdzie pieprz rośnie ;)

madmegs
05-05-2009, 19:18
Hej Asia :)

No i doczekałaś się :lol: Śliczny daszek się robi!!! :lol:
Super uczucie, nie? :D :roll: :D

Pozdrawiam cieplutko
M.

edyta_10
08-05-2009, 10:21
Domek jak ta lala sie robi. Podgladam z niekłamana ciekawością:-))) Pozdrawiam edyta

Perłóweczka
08-05-2009, 13:39
Asiu puk-puk. :P jak tam prace na daszku ? widac brak twojej nieobecnosci na forum to znak ze dachóweczke układasz !!!!!!!! :o

kamlotek
11-05-2009, 10:39
Domek jak ta lala sie robi. Podgladam z niekłamana ciekawością:-))) Pozdrawiam edyta

Dziękuję za odwiedziny i cieszę się,ze oprócz mnie też się komuś podoba :lol:
Pozdrawiam

kamlotek
11-05-2009, 10:44
Asiu puk-puk. :P jak tam prace na daszku ? widac brak twojej nieobecnosci na forum to znak ze dachóweczke układasz !!!!!!!! :o

witaj Gosiu :lol: Byłam w Kwidzynie i pozdrowiłam go od Ciebie :lol: .Podczas tych pieszych wycieczek :-? .Poznałam tereny,które do tej pory nie znałam :wink:
Dachóweczka podobno dziś się kładzie,zobaczę okryty dach pod kompletną czapka w środę. No może nie pod kompletną,bo zapewne te docinki długo czasu im zajmą,ale już pomału wyłania się Skrzat :lol:
Pozdrawiam :P

Perłóweczka
11-05-2009, 12:16
:o :o :o OJOJOJ widzę że działo się ...działo !!!
Asiu niemartw się . takich spraw dużo wychodzi w praniu!!! :o ja tez miałam ich bardzo dużo.... :evil: :evil: :evil: to jest urok budowania na odległość!!!
ALE EFEKTY WIDAĆ !!!!!!!WARTO DLA NICH POCIERPIEĆ!!!!
dzieki za całuski dla kwidzyna. za miesiac sama go ujrze. :P
Twój domek teraz wygląda ślicznie , tak bardziej domowo się zrobiło :lol: widać że szefowa była na budowie i pilnowała wszystkiego :P :P :P
czekamy na foteczki dachoweczki :wink:

aaaaa..... klinkier śliczny!!! :wink:

kamlotek
11-05-2009, 16:41
:o :o :o OJOJOJ widzę że działo się ...działo !!!
Asiu niemartw się . takich spraw dużo wychodzi w praniu!!! :o ja tez miałam ich bardzo dużo.... :evil: :evil: :evil: to jest urok budowania na odległość!!!
ALE EFEKTY WIDAĆ !!!!!!!WARTO DLA NICH POCIERPIEĆ!!!!
dzieki za całuski dla kwidzyna. za miesiac sama go ujrze. :P
Twój domek teraz wygląda ślicznie , tak bardziej domowo się zrobiło :lol: widać że szefowa była na budowie i pilnowała wszystkiego :P :P :P
czekamy na foteczki dachoweczki :wink:

aaaaa..... klinkier śliczny!!! :wink:

Dziękuję za miłe słowa :lol:

madmegs
11-05-2009, 16:49
Hej Asiu :)

Widzę, że postępy na budowie ho ho! :lol: :lol: :lol: Buduje się więc kolejny ŚLICZNY Skrzacik. Moim zdaniem bryła domu wygląda zaje...fajnie :) Zwłaszcza u Ciebie, na płaskim terenie. :D

Więźba prezentuje się pięknie, kształt dachu również. Będzie super. :lol: :lol: :lol:

Co do rynien - nie przejmuj się tak bardzo. Za 5 lat, kiedy nie będziesz miała co robić koło domku, bo wszystko będzie cycuś-glancuś :lol: :wink: bedziecie mieli jak znalazł rozrywkę pod tytułem malowanie rynien. Jak je pomalujecie porządnie farbą do ocynku, to wiele, wiele lat nic ich nie ruszy. I śnieg im nie straszny. Plastiki ładne od razu, ale jak taka oblodzona czapa śniegu się po nich przeleci to tylko okruchy zostaną.

Okna wymieniłaś i to jest najważniejsze :lol:

Mam tylko pytanie co do deski okapowej ( tej od rynny). Na jaki kolor chcesz malować podbitkę i resztę? Na ciemno? Bo dałaś zieloną deskę, więc jasne kolory raczej odpadają. Nie pokryją... Chyba, że zamierzasz dawać jakiś podkład nieprzezroczysty?
I jaka robicie podbitkę? Na oko mi wygląda, że krokwie sa przycięte do podbitki równoległej do dachu :roll:

Buziaki i trzymam kciuki za dalsze postępy :lol: :lol: :lol:

kamlotek
11-05-2009, 16:53
Kochana ta deska okapowa to kolejny mój babol :evil: Kupiłam nieoheblowaną,bo była zbyt droga. A więc miała być na działce wyheblowana,no ale cóż szacowna energrtyka przysłała nam aneks do umowy z datą podłączenia prądu do 30.09.09 :evil: A agregat nie pociągnie heblarki :evil:

jessi
12-05-2009, 07:27
dzien dobry ,witam się z rana :D :D

kamlotek
12-05-2009, 10:21
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/phpThumb%5B1%5D%7E0.jpg (http://www.fotoszok.pl)
Witam :lol:
akurat piję,więc zapraszam

Perłóweczka
12-05-2009, 20:03
zapraszasz to wiec wpadam ale na wieczorną kawkę :wink:

naLeśnik
12-05-2009, 22:08
nie wiem czy już o tej porze aby za zimna nie jest? ;)

madmegs
12-05-2009, 22:13
Zgadzam się z przedmówcą :) 8)

jessi
13-05-2009, 07:31
dzień doberek ,ja własnie kawusie pije może sie dołaczysz :wink: :D :D

Perłóweczka
13-05-2009, 20:11
nie wiem czy już o tej porze aby za zimna nie jest? ;)


zgadzam sie w 100%. ja kiedy piję kawe to zaraz znajduje tysiąc innych zajęć i przeważnie kawka jest ZIMNA :o także to dla mnie to żaden problem :P

Perłóweczka
14-05-2009, 07:08
PUK-PUK Asieńko jak tam piękny daszek ???
pewnie tak bardzo cie zachwycił że cieszysz się właśnie jego widokiem!!! :o
OH ja też bym tak chciała :wink:

INEZ2007
15-05-2009, 21:46
Zapowiada się bardzo ładny domek :D Pozdrawiam

kamlotek
17-05-2009, 11:37
zapraszasz to wiec wpadam ale na wieczorną kawkę :wink:
wpadłaś ,a zapraszająca już o tej porze daleko była :P

kamlotek
17-05-2009, 11:38
Zgadzam się z przedmówcą :) 8)
dla Was cały czas goraca i aromatyczna :P prosto z fotoszoku :lol:

kamlotek
17-05-2009, 11:40
dzień doberek ,ja własnie kawusie pije może sie dołaczysz :wink: :D :D
z miłą chęcią :D
właśnie piję i podjadam lody :oops:

Perłóweczka
17-05-2009, 11:40
zapraszasz to wiec wpadam ale na wieczorną kawkę :wink:
wpadłaś ,a zapraszająca już o tej porze daleko była :P

zapraszająca to ostatnio bardzo jest zaganiana :o robota idzie jak burza :o :o :o
jak tak dalej pójdzie to niedługo wprowadzka :wink:

Perłóweczka
17-05-2009, 11:42
ASIU kolor dachu po ułożeniu dachóweczki wyszedł bombowy :D
takie kolory bardzo mi sie podobają :wink:

kamlotek
17-05-2009, 11:43
PUK-PUK Asieńko jak tam piękny daszek ???
pewnie tak bardzo cie zachwycił że cieszysz się właśnie jego widokiem!!! :o
OH ja też bym tak chciała :wink:
Dachem się zachwycam i nie :wink: . Bo co chwila jak coś ułożyli,to potem zdejmowali, wogóle ten klinkier strasznie dużo czasu im zabiera. Fakt komin obkłada 1 człowiek,jest mnóstwo cięcia ,przykładania i zajeło to 2 dni przy jednym kominie :roll: .Gdy zrobili jedną stronę,to jak na złość siadły mi baterie :x i nie mogłam tego uwiecznić

Perłóweczka
17-05-2009, 11:44
Zgadzam się z przedmówcą :) 8)
dla Was cały czas goraca i aromatyczna :P prosto z fotoszoku :lol:


ha!!! :P wiedziałam ze ty non stop gorącą kawkę podajesz :P

kamlotek
17-05-2009, 11:46
ASIU kolor dachu po ułożeniu dachóweczki wyszedł bombowy :D
takie kolory bardzo mi sie podobają :wink:

A wiesz,że mi się też podoba :lol: ,z daleka jak jadę busem w słońcu tak się świeci,jakby na dachu była blacha ocynkowana,ale wiadomo,że z czasem angoba zmatowieje,wypłowieje i będzie jak najbardziej normalny dach :wink:

Perłóweczka
17-05-2009, 11:46
PUK-PUK Asieńko jak tam piękny daszek ???
pewnie tak bardzo cie zachwycił że cieszysz się właśnie jego widokiem!!! :o
OH ja też bym tak chciała :wink:
Dachem się zachwycam i nie :wink: . Bo co chwila jak coś ułożyli,to potem zdejmowali, wogóle ten klinkier strasznie dużo czasu im zabiera. Fakt komin obkłada 1 człowiek,jest mnóstwo cięcia ,przykładania i zajeło to 2 dni przy jednym kominie :roll: .Gdy zrobili jedną stronę,to jak na złość siadły mi baterie :x i nie mogłam tego uwiecznić

napewno wyjdzie ok. bo my kobitki tak mamy że za dużo sobie do główki bierzemy :P

kamlotek
17-05-2009, 11:48
Zgadzam się z przedmówcą :) 8)
dla Was cały czas goraca i aromatyczna :P prosto z fotoszoku :lol:


ha!!! :P wiedziałam ze ty non stop gorącą kawkę podajesz :P
Mam to do siebie,ze ja uwielbiam aromatyczną kawę, np z kostką białej czekolady lub mlekiem słodzonym,skondensowanym,a taka jeszcze lepiej smakuje w miłym towarzystwie :P

kamlotek
17-05-2009, 11:50
Zapowiada się bardzo ładny domek :D Pozdrawiam
Dziękuje za odwiedziny :lol: i zapraszam częściej do komentowania moich decyzji budowlanych,raczej z reguły źle podejmowanych

jessi
17-05-2009, 14:20
dzien dobry :D :D :D jak mija niedziela :wink:

kamlotek
17-05-2009, 18:55
Pomału,powolutku :wink: i przygotowaniu się do kolejnych dni poza domem,na budowie. Dzięki temu,że babcia przyjechała i przejeła opiekę nad małolatem, mogę pojechać na budowę :lol:
Ciekawi mnie Jessi jakie materiały bierzecie pod uwagę
Pozdrawiam

madmegs
18-05-2009, 20:07
Hej Asia :)

Jejku, no i śliczny dach się robi :) :lol:

Jakie uczucie widzieć zarys pokoi na górze? :lol:

buziaki M.

kamlotek
20-05-2009, 10:42
Hej Asia :)

Jejku, no i śliczny dach się robi :) :lol:

Jakie uczucie widzieć zarys pokoi na górze? :lol:

buziaki M.
Prawda,że cudny :lol: :lol: :lol: ,bo mój ci on i to własny :P choć nie dokończony(brak wróblówki,stopni i ław kominiarskich)

Gdy zaczeły powstawać ścianki na górze,dopiero wtedy tak naprawdę uświadomiłam sobie,ze tu będzie pokój Mateusza,tu będzie nasz,tu gościnna sypialnia,tu łazienka i zaczełam biegać z miarą po pomieszczeniach sprawdzając czy zmieści się segment Małego,czy wejdzie wanna itd.

I to naprawdę są duze pokoje :lol: :lol: :lol: z czego bardzo się cieszę

Jednak dużo,dużo pracy przed nami,ale pocieszam się,że mamy już pół SSO, a za 3 być może będę miała SSZ.Pożyjemy, zobaczymy
Pozdrawiam mocno :lol: :lol: :lol:

jessi
20-05-2009, 10:44
doberek, no i pieknie się robi u was :lol: :lol: :lol:

kamlotek
20-05-2009, 10:49
doberek, no i pieknie się robi u was :lol: :lol: :lol:

Dzięki Jessi :lol: :lol: :lol:

naLeśnik
20-05-2009, 11:43
Domek śliczny, plany również ambitne :)

a kiedy okna przed czy po tynkach??

kamlotek
20-05-2009, 11:54
Dzięki naLeśnik :lol: Tynki zaraz po zamontowaniu okien,chociaż ja myślałam,że po tynkach(boję się pochlapania) ale zostałam uświadomiona,ze to niepotrzebny wydatek (dodatkowa obróbka okien)
A plany fakt,ambitne :roll: ,ale mam nadzieję ,że zrobimy to co planujemy,jak nie to zostana przełożone na później :cry:
pozdrawiam

naLeśnik
20-05-2009, 12:01
Najważniejsze to dobrze zabezpieczyć okna folią i będzie dobrze.

Co prawda u siebie zezuwałem jakieś tam zabrudzenia zaraz prze ścianie ale poradzimy sobie z tym ;)

Perłóweczka
20-05-2009, 19:28
:o :o :o OJ kochana działo się , działo u ciebie. :wink:
dach piękny . oh bardzo piękny. tak bardzo mi się taki kolor podoba :P
całość robi wrażenie :o
a przygody muszą być bo bez nich byłoby za nudno :wink:
wazne ze wam sie podoba wnętrze,ze pasuje do waszych potrzeb :P :wink:

kamlotek
20-05-2009, 19:36
:o :o :o OJ kochana działo się , działo u ciebie. :wink:
dach piękny . oh bardzo piękny. tak bardzo mi się taki kolor podoba :P
całość robi wrażenie :o
a przygody muszą być bo bez nich byłoby za nudno :wink:
wazne ze wam sie podoba wnętrze,ze pasuje do waszych potrzeb :P :wink:

Przygód :-? na budowie to ja mam serdecznie dosyć :-?
W tamtym tygodniu zapłaciliśmy za jedną z nich,za naprawę awari sieci gazowej :evil:
Z wnętrza jestem naprawdę zadowolona,poza jednym małym wyjątkiem holem na piętrze,jest malutki, ale jakoś się przyzwyczaję :wink:

Perłóweczka
20-05-2009, 20:38
Z wnętrza jestem naprawdę zadowolona,poza jednym małym wyjątkiem holem na piętrze,jest malutki, ale jakoś się przyzwyczaję :wink:

to najwazniejsze :P mi moje wnętrza tez odpowiadają w 100%
a holl tez mam malutki na pietrze :o jak te mebelki przez niego przejdą to niewiem :o

kamlotek
20-05-2009, 20:43
Z wnętrza jestem naprawdę zadowolona,poza jednym małym wyjątkiem holem na piętrze,jest malutki, ale jakoś się przyzwyczaję :wink:

to najwazniejsze :P mi moje wnętrza tez odpowiadają w 100%
a holl tez mam malutki na pietrze :o jak te mebelki przez niego przejdą to niewiem :o

I to bedzie problem :roll: :-?
Mały ma meble systemowe więc mozna je rozkręcić, ale trzeba urządzic jeszcze 2 sypialnie i pocieszam się,że także kupię meble do montażu samodzielnego. Nic gotowego, bo nie wejdą :-? A może wyolbrzymiam.
następnym razem jak będę na budowie,wezmę duży arkusz od dachówek i wejdę na górę,zobaczę czy zahaczam po drode do sypialni :lol:

Perłóweczka
20-05-2009, 20:49
wezmę duży arkusz od dachówek i wejdę na górę,zobaczę czy zahaczam po drode do sypialni :lol:

ha ha ha... dobre :lol: ty to masz pomysły :wink:
lepiej poproś męża zeby cię wziął na opka i zaniósł na góre i po drodzę fikaj nóżkami :lol: :lol: :lol:

kamlotek
20-05-2009, 20:58
wezmę duży arkusz od dachówek i wejdę na górę,zobaczę czy zahaczam po drode do sypialni :lol:

ha ha ha... dobre :lol: ty to masz pomysły :wink:
lepiej poproś męża zeby cię wziął na opka i zaniósł na góre i po drodzę fikaj nóżkami :lol: :lol: :lol:

To by się narobiło :wink: A roboty full,więc nie ma fikania :lol: .Gdy bedzie po całej wykończeniówce i dom bedzie gotowy do zamieszkania to kto wie...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Perłóweczka
20-05-2009, 21:06
To by się narobiło :wink: A roboty full,więc nie ma fikania :lol: .Gdy bedzie po całej wykończeniówce i dom bedzie gotowy do zamieszkania to kto wie...
:lol: :lol: :lol: :lol:

do końca wykończeniówki niedaleko tak więc czas na piękną malutką kamloteczke poczętą w nowiutkich progach SKRZATA :wink:

kamlotek
20-05-2009, 21:09
prrrrrrr :lol: ,pomału, aleś się rozpędziła :o :lol: :wink:

Perłóweczka
20-05-2009, 21:16
prrrrrrr :lol: ,pomału, aleś się rozpędziła :o :lol: :wink:

no co ? :oops: taka kolej rzeczy!ha ha ha
ja powiem po cichu że boje się próbować bo u mnie to podwójnie wychodzi :o

kamlotek
20-05-2009, 21:19
zobaczy się :roll:
Moja droga jak ja się wprowadzę do domu,to mi stuknie symboliczna cyfra,a w tym wieku to nic nie wiadomo :lol: :lol: :lol:

Perłóweczka
20-05-2009, 21:23
zobaczy się :roll:
Moja droga jak ja się wprowadzę do domu,to mi stuknie symboliczna cyfra,a w tym wieku to nic nie wiadomo :lol: :lol: :lol:

czyli 3 z przodu ? 8)

kamlotek
20-05-2009, 21:25
+1 :oops:

Perłóweczka
20-05-2009, 21:28
+1 :oops:

to młoda laska z ciebie :P ja tez przekroczyłam 3 :wink:

kamlotek
20-05-2009, 21:31
+1 :oops:

to młoda laska z ciebie :P ja tez przekroczyłam 3 :wink:

Cały czas to sobie mówię lub wmawiam :lol: :lol: :lol: :roll:

Perłóweczka
20-05-2009, 21:36
+1 :oops:

to młoda laska z ciebie :P ja tez przekroczyłam 3 :wink:

Cały czas to sobie mówię lub wmawiam :lol: :lol: :lol: :roll:

ja też :wink: dlaczego ten piękny czas tak szybko ucieka :evil:

kamlotek
20-05-2009, 21:41
+1 :oops:

to młoda laska z ciebie :P ja tez przekroczyłam 3 :wink:

Cały czas to sobie mówię lub wmawiam :lol: :lol: :lol: :roll:

ja też :wink: dlaczego ten piękny czas tak szybko ucieka :evil:

Być może dlatego,że ostatnimi czasy nic tylko budowa, a budowa to pozeraczka czasu :wink:
A czas nieubłagalnie leci,wystarczy spojrzeć na dzieci :o
Twoje skarby mają już 12 lat,a mój ma prawie 8.

Perłóweczka
20-05-2009, 21:43
O tak kochaniutka i niedługo kawalerka będzie nam pukać do drzwi :o

kamlotek
20-05-2009, 21:46
Musisz mieć koniecznie wysokie płoty :wink:

Perłóweczka
20-05-2009, 21:49
Musisz mieć koniecznie wysokie płoty :wink:

koniecznie pod wysokim napięciem :lol:

kamlotek
20-05-2009, 21:52
musowo,koniecznie :lol:

jessi
21-05-2009, 10:03
witam ,cóz to za tematy hihiihi :D :D moje małe pannice sa dopiero małe wiec kawalerzy jeszcze za długo nie zastukają do drzwi ihhi jedna ma 5,5 a druga ma dopiero 3 latka :wink: :P

kamlotek
21-05-2009, 10:13
Gosia ma córeczki ,ja mam synka więc chyba się mnie to nie tyczy :roll: :wink: :lol: ,ale jej tak,a i na Ciebie padnie blady strach :lol: . Podobno mamy córek w pewnym wieku to przechodzą :wink:

jessi
21-05-2009, 10:18
Gosia ma córeczki ,ja mam synka więc chyba się mnie to nie tyczy :roll: :wink: :lol: ,ale jej tak,a i na Ciebie padnie blady strach :lol: . Podobno mamy córek w pewnym wieku to przechodzą :wink:

oj sie będzie działo hihiih ,całe szczęście że jeszcze mam kilka dobrych latek na to żeby się przygotować :o 8) :lol: aż moje troszkę podrosną :P

kamlotek
21-05-2009, 10:24
zdążysz postawić piękny dom z pieknym ogrodzeniem i najlepiej czujnikami ruchu :lol:
ja właśnie poszukuję ekipy do tynków z Kwidzyna, muszę pamiętać,żeby spytać się o możliwość dodania piasku kwarcowego .podobno wtedy tynki są bardzo gładkie i nie ma potrzeby cekolowania ścian :roll:
Pozdrawiam :P

jessi
21-05-2009, 10:54
zdążysz postawić piękny dom z pieknym ogrodzeniem i najlepiej czujnikami ruchu :lol:
ja właśnie poszukuję ekipy do tynków z Kwidzyna, muszę pamiętać,żeby spytać się o możliwość dodania piasku kwarcowego .podobno wtedy tynki są bardzo gładkie i nie ma potrzeby cekolowania ścian :roll:
Pozdrawiam :P

pewnie do tej pory bedzie domek juz stał i czujniki tez będą ,niech tylko podejdą do płota hihiih :lol: :lol:

co do tynków to powiem ze jeszcze nad nimi sie nie zastanawiam bo mi jeszcze daleko do nich , :wink: :P

kamlotek
21-05-2009, 11:01
szybko zleci :lol: zobaczysz,ani się obejrzysz,a juz bedziesz szukała i zastanawiała się nad wyborem jakie tynki : maszynowe czy tradycyjne? :roll:

jessi
21-05-2009, 11:04
wiesz co ja coraz bardziej mysle nad maszynowymi tynkami ale tak dokładniej sie dowiem o nich jak juz zaczniemy budowe to wtedy tak mniej wiecej rozeznanie zrobie :wink: :lol: :lol:

kamlotek
21-05-2009, 11:07
właśnie dodałam nasze zlecenie w internecie i zobaczę ile dostanę ofert i w jakiej cenie :wink:

jessi
21-05-2009, 11:08
właśnie dodałam nasze zlecenie w internecie i zobaczę ile dostanę ofert i w jakiej cenie :wink:

to pózniej daj znac co i jak wyszło :wink: :D

kamlotek
21-05-2009, 11:09
oczywiście,póki co dostałam potwierdzenie z getup i 123zapytanie :)

A$IA
22-05-2009, 19:28
Hej,hej! Witam zapracowane mamusie :)
Tak czytam i wiecie,że raczej rządzą nam tu dziewczyny? Tzn. więcej jest córeczek niż synków,ale ja podnoszę poprzeczkę,bo mam dwóch chłopaków :D
I wiecie...nie podłączajcie może jednak tego ogrodzenia pod wysokie napięcie,bo może mój syn sie kiedys u was zjawi,a jak każda mama nie chcę,żeby mu się krzywda stała... :D :D :D

Perłóweczka
22-05-2009, 22:34
I wiecie...nie podłączajcie może jednak tego ogrodzenia pod wysokie napięcie,bo może mój syn sie kiedys u was zjawi,a jak każda mama nie chcę,żeby mu się krzywda stała... :D :D :D

Asieńko to tylko takie matczyne gadanie :P
córeczki z pewnością kable same by poprzecinały :lol: :lol: :lol:
widzisz :o jak to mamuśki szybko zapomiały jak na randki przez płotki skakały :oops: :oops: :oops: :wink:

madmegs
23-05-2009, 22:47
QRCZE dziewczyny, ale się rozpędziłyście !!! :wink: :o :wink: :wink: :wink:


u mnie dziewuszka 12 lenia, no... 12 i pół ma... 8) :wink: a synek prawie 7 :o :roll: . Wię mam cokolwiek ambiwalentne uczucia co do tych ogrodzeń pod prądem... 8) :wink: :wink: :wink:

Ale poważnie - Asia - NO I WIDZISZ KOBIETO JAKI PIĘKNY DOMEK MASZ????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ni c tylko patrzyć, podziwiać i z krzesła spadać . Z zachwytu oczywiście :lol: :lol: :lol:

Buziaki
czekam na ciąg dalszy :D

naLeśnik
24-05-2009, 09:07
kamlotek pamiętasz rozmowę dot. piasku kwarcowego dodawanego do tynków?

pytałem fachowców oni na ten temat nic nie wiedzą 8)

kamlotek
25-05-2009, 09:14
kamlotek pamiętasz rozmowę dot. piasku kwarcowego dodawanego do tynków?

pytałem fachowców oni na ten temat nic nie wiedzą 8)

Szkoda :cry: ,ale dzięki za pamięć. Dostałam ofertę tynku z perlitem,ale cena 30zł/m2 trochę :-? powala. Nie mówię,może na zewnątrz tak,bo niby ciepłochronny,ale wewnątrz wolę tańsze wapienno-cementowe.

kamlotek
25-05-2009, 09:16
QRCZE dziewczyny, ale się rozpędziłyście !!! :wink: :o :wink: :wink: :wink:


u mnie dziewuszka 12 lenia, no... 12 i pół ma... 8) :wink: a synek prawie 7 :o :roll: . Wię mam cokolwiek ambiwalentne uczucia co do tych ogrodzeń pod prądem... 8) :wink: :wink: :wink:

Ale poważnie - Asia - NO I WIDZISZ KOBIETO JAKI PIĘKNY DOMEK MASZ????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ni c tylko patrzyć, podziwiać i z krzesła spadać . Z zachwytu oczywiście :lol: :lol: :lol:

Buziaki
czekam na ciąg dalszy :D

Dziękuję Magda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cieszę się,że Ci się podoba, no bo w końcu nasze domy to powód do dumy :roll: takie piękne

kamlotek
25-05-2009, 09:19
Hej,hej! Witam zapracowane mamusie :)
Tak czytam i wiecie,że raczej rządzą nam tu dziewczyny? Tzn. więcej jest córeczek niż synków,ale ja podnoszę poprzeczkę,bo mam dwóch chłopaków :D
I wiecie...nie podłączajcie może jednak tego ogrodzenia pod wysokie napięcie,bo może mój syn sie kiedys u was zjawi,a jak każda mama nie chcę,żeby mu się krzywda stała... :D :D :D
Witam W moich skromnych progach i proszę o komentarze dotyczące budowy i ogrodu oczywiście( w przyszłości) :wink:

maryna
25-05-2009, 10:40
No i widzisz jaki fajny skrzacik Ci powstał. Robota idzie pełna para , az człowieka ciesz zyć. Oby tak dalej. pozdrawiam

kamlotek
25-05-2009, 10:49
No i widzisz jaki fajny skrzacik Ci powstał. Robota idzie pełna para , az człowieka ciesz zyć. Oby tak dalej. pozdrawiam

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A$IA
25-05-2009, 11:29
Wszystkiego najlepsiejszego!!!Spełnienia wszystkich marzeń,również tych związanych z budowa :D
http://www.twojekwiaty.pl/photo/s_926.jpg

Teraz juz wiem,że mam imienniczkę swoją wśród znajomych forumowiczek :D
A co tam na budowie? Jak praca? Wre? :wink:

A$IA
25-05-2009, 11:31
Ach,zapomniałam napisać,że masz bardzo ładną dachówkę.Mój sąsiad będzie miał chyba taka samą to popatrze z bliska :wink:

kamlotek
25-05-2009, 20:04
Wszystkiego najlepsiejszego!!!Spełnienia wszystkich marzeń,również tych związanych z budowa :D
http://www.twojekwiaty.pl/photo/s_926.jpg

Teraz juz wiem,że mam imienniczkę swoją wśród znajomych forumowiczek :D
A co tam na budowie? Jak praca? Wre? :wink:

Dziękuję za życzenia,aż się wzruszyłam :P :oops:

Więc zapraszam na poczęstunek, na małe co nieco

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/normal_zl_szampan%5B1%5D.jpg (http://www.fotoszok.pl)

kamlotek
25-05-2009, 20:08
Ach,zapomniałam napisać,że masz bardzo ładną dachówkę.Mój sąsiad będzie miał chyba taka samą to popatrze z bliska :wink:

To Roben falista kasztan :lol:
ale żałuję,że nie mamy Koramic czerwonej angoby,niestety jak kupowaliśmy dachówke,to skończył się okres niskich cen i była zbyt droga dla nas :cry: .
Na szczęście ta którą mamy też mi się podoba :lol:

Perłóweczka
25-05-2009, 21:00
Asiu spóznione ale szczere życzenia Dla Ciebie :wink:

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/kwiatuszki.jpg

kamlotek
26-05-2009, 08:44
Dziękuję :P :P :P :P :P
Każda oznaka pamięci mile widziana :lol:

A$IA
27-05-2009, 13:04
No coś Ty! Ta dachówka jest ładna i nie powiem,ale chyba ceramiczna co???
A ja mam cementową :lol: Ale nam tez się udało i to bardzo,bo znajomego naszego kuzyn pracuje w jednej z firm co mają dachówki i sprzedał nam po cenie produkcyjnej :D 8)

kamlotek
27-05-2009, 19:09
Jednym słowem miałaś szczęście :lol: :lol: :lol:
W końcu o to chodzi,aby wybudować dom za jak najmniejsze pieniądze :wink:
A dachówka jest rzeczywiście ceramiczna :)
I nam się też podoba :lol:
pozdrawiam :lol:

jasabar
28-05-2009, 16:42
Czytam dziennik kamlotka - a tam hasło "jeśli starczy sił" - napewno wystarczy sił, przecież to Wasz wymarzony domek :wink: Świetnie Wam idzie, byle tak dalej :D

kamlotek
28-05-2009, 16:52
Czytam dziennik kamlotka - a tam hasło "jeśli starczy sił" - napewno wystarczy sił, przecież to Wasz wymarzony domek :wink: Świetnie Wam idzie, byle tak dalej :D

Dziękujemy za doping :lol: :lol: :lol:
A siły same się znajdą, po ostatniej wizycie na budowie nie nadążam z chusteczkami chigienicznymi, a w sobotę ślub mojego braciszka :cry:
Na zdjęciach duży ,czerwony nos murowany(jak klinkier na kominie :lol: )
Pozdrawiam

jasabar
28-05-2009, 20:05
Duża porcja witaminek, a na wesele puder na nos i będzie ok :wink:

A$IA
01-06-2009, 09:05
No,chyba zabalowałaś ostro na tej imprezie,bo na forum cicho sza... :roll:

kamlotek
01-06-2009, 10:14
Dzięki za odwiedziny
Nadrabiam zaległości w czytaniu,a nazbierało się tego :o :lol:
Wybawić , :wink: :lol: wybawiłam się,wytańczyłam,a najwięcej z 7,5 letnim brzdącem :lol: ( dotrwał do godz.2 w nocy :o )
Gardła,nóg nie czuję,ale to nic,w końcu nie co dzień chodzi się na ślub brata :lol:
A swoją drogą ślicznie młodzi wyglądali,moją bratowa,jest bardzo drobniutka,filigranowa i miała śliczną suknię w której wyglądała zjawiskowo jak tchnienie pieknego dnia o poranku :)

Może
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/moze_kawa_duza%5B1%5D%7E0.jpg (http://www.fotoszok.pl)

malgosia0023
01-06-2009, 10:46
nie wiem jak to sie stało ze jeszcze do Ciebie nie trafiłam :roll: :oops:
domek rośnie w oczach
dachówka i kominy na piątkę :wink:

A swoją drogą ślicznie młodzi wyglądali
to może jakaś foteczka z Kamlolkiem :)

A$IA
01-06-2009, 13:53
Tak powinno być po weselu,nie powinno sie nieczgo czuć :D
Ciesze się,że zabawa się udała,a brzdąc i tak był dzielny jak do 2 wytrwał :o
A bratowej zazdroszczę,że tak ładnie sie o niej wypowiadasz,tak poetycko :wink:
Ja to tylko pomarzyć moge,bo ze swoją szwagierką serdecznie się nie znosimy :roll: :lol:

Perłóweczka
01-06-2009, 17:48
ASIA i jak tam z tymi tynkami ???dzwoniłaś na te numery co Ci dałam ? :o

kamlotek
01-06-2009, 21:21
ASIA i jak tam z tymi tynkami ???dzwoniłaś na te numery co Ci dałam ? :o

Jeszcze nie :oops: cały czas się zbieram :wink: ,oby nie było za późno :roll:
ale w tym tygodniu już na pewno :lol:

kamlotek
01-06-2009, 21:28
Tak powinno być po weselu,nie powinno sie nieczgo czuć :D
Ciesze się,że zabawa się udała,a brzdąc i tak był dzielny jak do 2 wytrwał :o
A bratowej zazdroszczę,że tak ładnie sie o niej wypowiadasz,tak poetycko :wink:
Ja to tylko pomarzyć moge,bo ze swoją szwagierką serdecznie się nie znosimy :roll: :lol:

Brzdąc miał straszną tremę bo niósł obrączki i było to pierwsze wesele na którym był :lol:
Bratową mam od niedawna :wink: i mam nadzieję,a wręcz jestem tego pewna,że nasze stosunki rodzinne i relację bedą takie jak do tej pory,a nawet lepsze :lol:
A co do szwagierki to mozecie mi zazdrościć kochane,naprawdę super dziewczyna na 5. Dogadujemy się i jedna drugiej w paradę nie wchodzi :wink:
Wiem,ze ja mogę na nią liczyć( przekonałam się) a ona na mnie i oby tak zostało :)

kamlotek
01-06-2009, 21:31
nie wiem jak to sie stało ze jeszcze do Ciebie nie trafiłam :roll: :oops:
domek rośnie w oczach
dachówka i kominy na piątkę :wink:

A swoją drogą ślicznie młodzi wyglądali
to może jakaś foteczka z Kamlolkiem :)

Witam serdecznie :lol: i liczę na komentarze :lol:
Dzięki za komplementy, a zdjęcie z Kamlotem no cóż....
tak sie zastanawiam :roll: :roll: :roll: powiedzmy,ze być moze bedzie na ostatnim zdjęciu wykończonego i zamieszkanego domu :lol: :lol: :lol:

Perłóweczka
01-06-2009, 21:36
ASIA i jak tam z tymi tynkami ???dzwoniłaś na te numery co Ci dałam ? :o

Jeszcze nie :oops: cały czas się zbieram :wink: ,oby nie było za późno :roll:
ale w tym tygodniu już na pewno :lol:


jak będziesz miała jakieś wiadomości to daj znać :wink:

kamlotek
01-06-2009, 21:42
Masz jak w banku :lol:
Gosia ,mozesz mi powiedzieć,gdzie kupowałaś swoje okna?
Ja mam z 3 wyceny i jedną z oknami 3 szybowymi(chora jestem i mi sie takie marzą,ciepłe ) ale niestety ceny dla mnie zaporowe :cry:

Perłóweczka
01-06-2009, 21:50
Masz jak w banku :lol:
Gosia ,mozesz mi powiedzieć,gdzie kupowałaś swoje okna?
Ja mam z 3 wyceny i jedną z oknami 3 szybowymi(chora jestem i mi sie takie marzą,ciepłe ) ale niestety ceny dla mnie zaporowe :cry:


ja kupowałam na ul. ogrodowej. tam tez robią. z tego co wiem kiedy my szukalismy to było najtaniej. kurcze niewiem jak to dokładnie się nazywało?
a jakie ci ceny zaśpiewali ? a chcesz w kolorze czy białe ?

kamlotek
01-06-2009, 21:53
Z zew kolor,wew. białe. Ceny od 4.600-6.800. Te 3 szybowe z ciepłym montażem 12.600 :cry:

Iwona Sudol
01-06-2009, 22:01
Poczytałam, pooglądałam fotki z okresu mojej nieobecności i powiem tak - jestem pod wrażeniem :o
Robota wre na Waszej budowie - gratuluję szczerze :)

kamlotek
02-06-2009, 07:42
Dzięki Iwonko :lol: :lol: :lol:
Na razie przestój, schody wyschną do końca,ale od sierpnia ruszamy dalej :roll:
Pozdrawiam

aniahubi
03-06-2009, 16:35
Dawno nie zaglądałam, a Skrzacik rośnie w oczach, super.
Czekam cierpliwie do sierpnia na dalsze prace. Chyba że w międzyczasie pokazesz jakieś inspiracje, projekty wnętrza :D

Art12
04-06-2009, 07:17
Witam Was
Piszę z Olsztyna i też jesteśmy z żoną zainteresowani postawieniem tego domu. Pisaliśmy już trochę wcześniej. Czy jest możliwe żeby w tą niedzielę ok południa moglibyśmy obejrzeć troszkę Wasz piękny dom? Pomogłoby to podjąć dla nas właściwą decyzję. Duzo czasu nie zajmiemy - będziemy ze swoją 2 miesięczną Milenką. Jezeli sie zgodzicie to prosze o przesłanie jakiegoś kontaktu tel i informacji jak do was traficć
Pozdrawiam serdecznie!
Artur

jessi
04-06-2009, 07:31
Dzięki Iwonko :lol: :lol: :lol:
Na razie przestój, schody wyschną do końca,ale od sierpnia ruszamy dalej :roll:
Pozdrawiam

nie mów że robisz taki długi przestój :( i dopiero w sierpniu zaczniesz ,a ja tak czekam na wasze dalsze postępy :wink: no mam nadzieję ze jednak będzą jakieś zdjęcia :P
No i dzien dobry :D :D

kamlotek
04-06-2009, 08:50
Dzięki Iwonko :lol: :lol: :lol:
Na razie przestój, schody wyschną do końca,ale od sierpnia ruszamy dalej :roll:
Pozdrawiam

nie mów że robisz taki długi przestój :( i dopiero w sierpniu zaczniesz ,a ja tak czekam na wasze dalsze postępy :wink: no mam nadzieję ze jednak będzą jakieś zdjęcia :P
No i dzien dobry :D :D

Doberek :lol:
Trzeba czasu na dokańczanie ,czyli pieniędzy :cry: ,poza tym niech schody dobrze się zwiążą a podsypka dobrze utwardzi,siądzie :roll: . No i wolne dni potrzebne na to wszystko :-? W weekendy planujemy zabrać się za ogrodzenie

kamlotek
04-06-2009, 08:51
Witam Was
Piszę z Olsztyna i też jesteśmy z żoną zainteresowani postawieniem tego domu. Pisaliśmy już trochę wcześniej. Czy jest możliwe żeby w tą niedzielę ok południa moglibyśmy obejrzeć troszkę Wasz piękny dom? Pomogłoby to podjąć dla nas właściwą decyzję. Duzo czasu nie zajmiemy - będziemy ze swoją 2 miesięczną Milenką. Jezeli sie zgodzicie to prosze o przesłanie jakiegoś kontaktu tel i informacji jak do was traficć
Pozdrawiam serdecznie!
Artur Odpisałam na pw
Mam nadzieję,że bedzie to możliwe :P

kamlotek
04-06-2009, 08:56
Dawno nie zaglądałam, a Skrzacik rośnie w oczach, super.
Czekam cierpliwie do sierpnia na dalsze prace. Chyba że w międzyczasie pokazesz jakieś inspiracje, projekty wnętrza :D

Ania :lol: czego Ty ode mnie wymagasz :o jakie projekty i inspiracje :wink:
Póki co podpatruje wnętrza innych i myślę sobie takie coś chciałabym mieć :lol: ,to mi się podoba :roll: ,o takim cudzie marzę :o .Ale to jeszcze daleko i póki co mam jeszcze czas. W długie zimowe dni nad tym będę myslała,chyba,że się mylę i nastapi pospolite ruszenie :-? .Ale wtedy się pomartwię.
Pozdrawiam :lol:

kamlotek
04-06-2009, 08:58
Dawno nie zaglądałam, a Skrzacik rośnie w oczach, super.
Czekam cierpliwie do sierpnia na dalsze prace. Chyba że w międzyczasie pokazesz jakieś inspiracje, projekty wnętrza :D

Ania :lol: czego Ty ode mnie wymagasz :o jakie projekty i inspiracje :wink:
Póki co podpatruje wnętrza innych i myślę sobie takie coś chciałabym mieć :lol: ,to mi się podoba :roll: ,o takim cudzie marzę :o .Ale to jeszcze daleko i póki co mam jeszcze czas. W długie zimowe dni nad tym będę myslała,chyba,że się mylę i nastapi pospolite ruszenie :-? .Ale wtedy się pomartwię.
Pozdrawiam :lol:

Zapomniałam dodać,że raczej nie należe do osób systematycznych,tylko haotycznych w goracej wodzie kapanych :oops: :wink:

kamlotek
04-06-2009, 09:44
Dziewczyny zapraszam
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/mycuppa%5B1%5D.jpg (http://www.fotoszok.pl)

Ja właśnie sobie zaparzyłam swoją ulubioną z kostką białej czekolady :wink:

aniahubi
04-06-2009, 10:59
Dziewczyny zapraszam
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/mycuppa%5B1%5D.jpg (http://www.fotoszok.pl)

Ja właśnie sobie zaparzyłam swoją ulubioną z kostką białej czekolady :wink:
O tym samym pomyślałam :D Dziś kawa bardzo wskazana - na zmianę ulewa i słońce co godzinę :roll:

My też nie jesteśmy systematyczni i efekt jest taki, że cały czas nie mamy paneli, drzwi nie zamówione i przed przeprowadzką nie przyjadą - chyba że w ostatniej chwili, tak samo wykładziny.
Lepiej mieć trochę powybierane, żeby sobie pomierzyć czy umywalka ci sie zmieści, albo kabina - najgorzej z kuchnią i łazienką. Niby wszystko można później poprawiać, tylko po co podwójna robota (i podwójne płacenie).
A jak nastąpi pospolite ruszenie, to potem trzeba na szybko kupować...niezbyt fajnie i zazwyczaj za drogo.

madmegs
04-06-2009, 20:51
ja tylko wpadam na chwilkę powiedzieć HELO :lol: i lecę "prackować" :cry:

PS Asia co to jest ta dziura między kominem? :roll: a ścianą kolankową w sypialni? :roll: Przedścianka tam będzie, czy jak? :roll: Bo nie zakumałam... :oops:

kamlotek
05-06-2009, 11:47
o ile dobrze zrozumiałam o tej dziurze ,to ona jest nad klatką schodową,między ścianką a schodami. Tam sobie postanowiłam trzymać odkurzacz,bo zawsze mam z nim kłopot :wink: .
Ale jeszcze raz spojrzę na zdjęcia i poszukam ew.innej dziury,która być może jest a ja o niej zapomniałam :oops:
Pa :lol:

madmegs
05-06-2009, 16:50
o, o to mi chodziło: :oops:
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/Obraz_108.jpg
Napisane jest że to sypialnia nad garażem... :roll:

Buziaki i nie gniewaj się na mnie już :lol: :lol: :lol:
M.

jessi
07-06-2009, 11:06
dzien doberek i zmykam sie pakować :wink: :P

Perłóweczka
07-06-2009, 21:19
Asieńko helloooooo :wink:
co porabiasz ? dzwoniłaś już ?

kamlotek
08-06-2009, 09:26
o, o to mi chodziło: :oops:
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/Obraz_108.jpg
Napisane jest że to sypialnia nad garażem... :roll:

M.

To jest miejsce na odkurzacz,deskę do prasowania .To będzie sypialnia dla gości,więc żadko będzie używana i sterta prania czekająca na zelazko nikomu nie będzie przeszkadzała :wink: :lol:

kamlotek
08-06-2009, 09:28
Buziaki i nie gniewaj się na mnie już :lol: :lol: :lol:
M.[/quote]

A niby za co mam się gniewać :roll: :roll: :roll:

Nie odzywałam się od piątku,bo byłam na budowie i u rodzinki :wink:

kamlotek
08-06-2009, 09:31
dzien doberek i zmykam sie pakować :wink: :P

Pakuj się ,bo czas ucieka i pamietaj o korkociągu :wink: :lol:

kamlotek
08-06-2009, 09:35
Asieńko helloooooo :wink:
co porabiasz ? dzwoniłaś już ?

Byłam od piątku poza domem, na budowie i u rodziny :P

Dzwoniłam, ale wyszukałam jedną firmę z Kwidzyna, która kładzie tynki cem-wap za 23zł/m2, a gipsowe za 21zł/m2 czyli tak jak inni. Ale interesują mnie cem-wap. Muszę umówić się z nimi na zobaczenie ich tynków u innych

Iwona Sudol
09-06-2009, 21:27
Nie nooo.....takiego cuda to ja jeszcze nie widziałam (w sensie, że takiej deski :lol: ) :D :D
Opis rewelacyjny - i jak tu się nie skusić :-?
Tylko jeden problem jest - do takiej kosmicznej deski trzeba mieć d....ę nie z tej ziemi :lol: :lol:

kamlotek
10-06-2009, 09:05
Nie nooo.....takiego cuda to ja jeszcze nie widziałam (w sensie, że takiej deski :lol: ) :D :D
Opis rewelacyjny - i jak tu się nie skusić :-?
Tylko jeden problem jest - do takiej kosmicznej deski trzeba mieć d....ę nie z tej ziemi :lol: :lol:

A co nasze zadki warte są najwyższej klasy deski :wink: :lol:

Art12
15-06-2009, 08:08
Witam
Bardzo dziekujemy za możliwośc zobaczenia Waszego domu. Jest piękny! A jaka okolica! Bardzo ładnie to wszystko wygląda!
Pozdrawiamy z Olsztyna
Artur

jessi
15-06-2009, 08:11
to mówisz że bedziesz spogladała w niebo w czwartek :wink: ,pomacham do Ciebie :lol: :lol: :lol: juz mi zostało tylko 3 dni !!!! coraz bliżej hihihihiih :D :D :D :D

kamlotek
15-06-2009, 08:58
Witam
Bardzo dziekujemy za możliwośc zobaczenia Waszego domu. Jest piękny! A jaka okolica! Bardzo ładnie to wszystko wygląda!
Pozdrawiamy z Olsztyna
Artur

Proszę bardzo :lol: Mam nadzieję,że pomoże Wam przy wyborze projektu :roll:
A możecie mi powiedzieć, co Wam odpowiada,a co nie w Skrzacie? Co byście zmienili?

kamlotek
15-06-2009, 09:01
to mówisz że bedziesz spogladała w niebo w czwartek :wink: ,pomacham do Ciebie :lol: :lol: :lol: juz mi zostało tylko 3 dni !!!! coraz bliżej hihihihiih :D :D :D :D

Obowiązkowo :lol: Ta słoneczna pogoda, co była wcześniej na wyspach,teraz do Polski wróciła :lol: . Może specjalnie na Wasz powrót :roll: :lol:
Pozdrawiam :P

jessi
15-06-2009, 09:15
to mówisz że bedziesz spogladała w niebo w czwartek :wink: ,pomacham do Ciebie :lol: :lol: :lol: juz mi zostało tylko 3 dni !!!! coraz bliżej hihihihiih :D :D :D :D

Obowiązkowo :lol: Ta słoneczna pogoda, co była wcześniej na wyspach,teraz do Polski wróciła :lol: . Może specjalnie na Wasz powrót :roll: :lol:
Pozdrawiam :P
pewnie tak hihihi :wink: :P niech jest piekna pogoda 8) ,tutaj w Irlandii też piekna pogoda jest i bardzo cieplutko :D ,jak ja uwielbiam taka pogodę :P

kamlotek
15-06-2009, 09:30
Ja też :lol:
Słońce jest nieodzownie potrzebne :P

anetina
16-06-2009, 08:02
Brzdąc miał straszną tremę bo niósł obrączki i było to pierwsze wesele na którym był :lol:

mój niósł obrączki 2 lata temu - dzisiaj mamy rocznicę - na naszym weselu
miał nieco ponad 3,5 roku, a siostrzenica 14miesięczna niosła miniaturkę mojego bukietu
szli przed nami w kościele :)




domek rośnie wam w oczach :)
oj teraz to się będzie już działo :)


pozdrawiam

anetina
16-06-2009, 08:04
o, o to mi chodziło: :oops:
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/Obraz_108.jpg
Napisane jest że to sypialnia nad garażem... :roll:

M.

To jest miejsce na odkurzacz,deskę do prasowania .To będzie sypialnia dla gości,więc żadko będzie używana i sterta prania czekająca na zelazko nikomu nie będzie przeszkadzała :wink: :lol:


super pomysł z wnęką :)


a deska zaj...sta :D

jessi
16-06-2009, 08:15
dzien doberek przyszłam sie przywitac jak także pożegnać na dłużej :cry: :cry: ,ale wrócę tu i się odezwę za jakiś czas :wink: :P a teraz przesyłam dużo słoneczka http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/390.gif

anetina
16-06-2009, 08:33
Jessi, jedziesz na wakacje?


słoneczko się przyda :), u mnie jest brzydko :(

kamlotek
16-06-2009, 08:33
dzien doberek przyszłam sie przywitac jak także pożegnać na dłużej :cry: :cry: ,ale wrócę tu i się odezwę za jakiś czas :wink: :P a teraz przesyłam dużo słoneczka http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/390.gif

Piękne słoneczko :lol:
tylko szkoda,że nie grzeje :wink:

kamlotek
16-06-2009, 08:34
Jessi, jedziesz na wakacje?


słoneczko się przyda :), u mnie jest brzydko :(

Do Polski wraca :lol:

kamlotek
16-06-2009, 08:36
o, o to mi chodziło: :oops:
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/Obraz_108.jpg
Napisane jest że to sypialnia nad garażem... :roll:

M.

To jest miejsce na odkurzacz,deskę do prasowania .To będzie sypialnia dla gości,więc żadko będzie używana i sterta prania czekająca na zelazko nikomu nie będzie przeszkadzała :wink: :lol:


super pomysł z wnęką :)


a deska zaj...sta :D

Fajna nie , tak sobie myślałam, jak nie zmieści mi się bidet w górnej łazience, to alternatywą będzie taka deska :roll:
Tylko cena mnie odstrasza :o

kamlotek
16-06-2009, 08:38
[quote="anetina"][mój niósł obrączki 2 lata temu - dzisiaj mamy rocznicę - na naszym weselu
miał nieco ponad 3,5 roku, a siostrzenica 14miesięczna niosła miniaturkę mojego bukietu
szli przed nami w kościele :)

Skoro dziś masz rocznicę no to gratuluję :lol:
Wszystkiego najlepszego :P

anetina
16-06-2009, 08:54
Skoro dziś masz rocznicę no to gratuluję :lol:
Wszystkiego najlepszego :P


dziękuję bardzo :)





Jessi, jedziesz na wakacje?


słoneczko się przyda :), u mnie jest brzydko :(

Do Polski wraca :lol:


a no to będziemy witac na naszej polskiej ziemi :)





ps. dlaczego ja nie dostaję info, że są nowe wiadomości :evil: :-? :cry: ???

kamlotek
16-06-2009, 09:02
Powinny być :roll:

anetina
16-06-2009, 09:03
ja mam często problemy z muratorem
nie wiem, czy to wina sieci mojej, czy w ogóle muratora :(

kamlotek
16-06-2009, 11:37
muratora raczej nie :wink:

A$IA
16-06-2009, 13:26
Ja przepraszam,że tak nie często wpadam,ale nie masz założonej galerii tylko dziennik i zapominam wejśc na to drugie forum :oops: :roll:
No tak,rocznicowo się zrobiło co?
Ja tez miałam 15.06 :lol: i tak sie zastanawiam,jak to człowiek moze się przywiązac do -jak by nie było-obcej osoby i tyle lat razem przezyc...
ja mam nadz.,że oby ja najdłużej!! ale jesli budowe razem przetrwaliśmy,to chyba powiino byc juz ok :lol: :wink: :D

anetina
16-06-2009, 13:28
Ja przepraszam,że tak nie często wpadam,ale nie masz założonej galerii tylko dziennik i zapominam wejśc na to drugie forum :oops: :roll:
No tak,rocznicowo się zrobiło co?
Ja tez miałam 15.06 :lol: i tak sie zastanawiam,jak to człowiek moze się przywiązac do -jak by nie było-obcej osoby i tyle lat razem przezyc...
ja mam nadz.,że oby ja najdłużej!! ale jesli budowe razem przetrwaliśmy,to chyba powiino byc juz ok :lol: :wink: :D


hihihi

oj ja nie wiem, czy ja budowę z obecnym mężem wykończę :P
czy sami się nie wykończymy :D

kamlotek
16-06-2009, 20:04
Ja przepraszam,że tak nie często wpadam,ale nie masz założonej galerii tylko dziennik i zapominam wejśc na to drugie forum :oops: :roll:
No tak,rocznicowo się zrobiło co?
Ja tez miałam 15.06 :lol: i tak sie zastanawiam,jak to człowiek moze się przywiązac do -jak by nie było-obcej osoby i tyle lat razem przezyc...
ja mam nadz.,że oby ja najdłużej!! ale jesli budowe razem przetrwaliśmy,to chyba powiino byc juz ok :lol: :wink: :D

Rzeczywiście wysyp :lol: Bo ja miałam rocznicę 08.06 :lol:

kamlotek
16-06-2009, 20:05
Ja przepraszam,że tak nie często wpadam,ale nie masz założonej galerii tylko dziennik i zapominam wejśc na to drugie forum :oops: :roll:
No tak,rocznicowo się zrobiło co?
Ja tez miałam 15.06 :lol: i tak sie zastanawiam,jak to człowiek moze się przywiązac do -jak by nie było-obcej osoby i tyle lat razem przezyc...
ja mam nadz.,że oby ja najdłużej!! ale jesli budowe razem przetrwaliśmy,to chyba powiino byc juz ok :lol: :wink: :D


hihihi

oj ja nie wiem, czy ja budowę z obecnym mężem wykończę :P
czy sami się nie wykończymy :D

W takim tempie to zdążysz :lol:
Bo gdzie znajdziesz lepszego,wytrzymującego to tempo :roll: :lol:

anetina
17-06-2009, 06:09
W takim tempie to zdążysz :lol:
Bo gdzie znajdziesz lepszego,wytrzymującego to tempo :roll: :lol:

święta racja :)


miłego dnia wszystkim zyczę

kamlotek
17-06-2009, 08:50
W takim tempie to zdążysz :lol:
Bo gdzie znajdziesz lepszego,wytrzymującego to tempo :roll: :lol:

święta racja :)


miłego dnia wszystkim zyczę

Witam
I jak samopoczucie po wczorajszym dniu?

taka_ja & taki_on:)
18-06-2009, 13:00
Witam serdecznie :D
Fajniutki, zgrabniutki ten Skrzacik -jak na skrzata przystało:)
Asiu -moja imenniczko :wink: tempo macie niezawodne...
Ta dachówka jest bardzo ładna :wink:
Fakt faktem, u mnie tez będzie po dachu przestój, jeszcze wstawimy tylko potem okna i drzwi, bo planujemy w tym roku SSZ.
Wykańczać będziemy jak sie uda, bo mój Misiek ma wyjechać do pracy...
Ale Asiu akurat zregenerujecie siły i sobie wyobrażam potem tempo :wink:
Jak czytam dzienniki, to po roku po 1,5 domki są gotowe do wpowadzki, gdzie jeszcze często się kończy wnętrza. To pocieszam siebie, że nie odrazu Rzym zbudowali :wink:
Asiu pozdrawiam i trzymam kciuki, oczywiście powodzenia na dalszych etapach, które nieomieszkam śledzić :D

A$IA
18-06-2009, 13:35
No proszę nie dość,że rocznicowo to jeszcze same Asie prawie :D 8)

kamlotek
18-06-2009, 17:15
Witam serdecznie :D
Fajniutki, zgrabniutki ten Skrzacik -jak na skrzata przystało:)
Asiu -moja imenniczko :wink: tempo macie niezawodne...
Ta dachówka jest bardzo ładna :wink:
Fakt faktem, u mnie tez będzie po dachu przestój, jeszcze wstawimy tylko potem okna i drzwi, bo planujemy w tym roku SSZ.
Wykańczać będziemy jak sie uda, bo mój Misiek ma wyjechać do pracy...
Ale Asiu akurat zregenerujecie siły i sobie wyobrażam potem tempo :wink:
Jak czytam dzienniki, to po roku po 1,5 domki są gotowe do wpowadzki, gdzie jeszcze często się kończy wnętrza. To pocieszam siebie, że nie odrazu Rzym zbudowali :wink:
Asiu pozdrawiam i trzymam kciuki, oczywiście powodzenia na dalszych etapach, które nieomieszkam śledzić :D

Święte słowa nie od razu zbudowali, a byli bogaci,więc dajmy się na luz i pomału w ciągu 2 lat do 09.2011 wprowadzimy się.
Tym bardziej,że do wykończeniówki sami siebie zaangażujemy :roll: poza tynkami, podłączeniem pieca , zobaczymy jeszcze co to będzie z podłogówką. Ale chęci mamy szczere :lol:

kamlotek
18-06-2009, 17:17
No proszę nie dość,że rocznicowo to jeszcze same Asie prawie :D 8)

Bo to piękne imię :lol: jak nie Asie to Gosie :lol: same piękne imiona,dziewczyny z stringami w golfach i na szelkach :lol: :lol: :lol:

Perłóweczka
18-06-2009, 21:56
Święte słowa nie od razu zbudowali, a byli bogaci,więc dajmy się na luz i pomału w ciągu 2 lat do 09.2011 wprowadzimy się.
Tym bardziej,że do wykończeniówki sami siebie zaangażujemy :roll: poza tynkami, podłączeniem pieca , zobaczymy jeszcze co to będzie z podłogówką. Ale chęci mamy szczere :lol:

święta racja Asiu :wink:
my tez teraz tylko zrobimy tynki i ogrzewanie a u rodziców bedzie robione wszystko jak kasa pozwoli :roll: u nas tak bardzo sie nie spieszy :wink:

Perłóweczka
18-06-2009, 21:58
Bo to piękne imię :lol: jak nie Asie to Gosie :lol: same piękne imiona,dziewczyny z stringami w golfach i na szelkach :lol: :lol: :lol:

Uwaga Asie bo Gosie tez tu wpadają :wink:

kamlotek
20-06-2009, 00:40
Bo to piękne imię :lol: jak nie Asie to Gosie :lol: same piękne imiona,dziewczyny z stringami w golfach i na szelkach :lol: :lol: :lol:

Uwaga Asie bo Gosie tez tu wpadają :wink:

Z czego my Asie ,bardzo się cieszymy :lol: :wink:

sure
20-06-2009, 09:34
Witaj, Kamlotku. Co prawda nie jestem Asią, ale się ośmielam zapytać... ;)

(przepraszam, jeśli to już było, ale nie mogłam się dokopać)

...czy możesz napisać, jaką masz dachówkę i cegłę na kominie? Chciałam sobie wyobrazić zestawienei kolorystyczne (cegły/płytki na podmurówkę szukam i się na forum "inspiruję").

pozdrawiam,

kamlotek
20-06-2009, 11:38
Witaaj sure :lol:
Dachówka ceramiczna Roben falista kasztan
, a klinkier to CRH srarobrowarna, w rzeczywistości ten klinkier jest jasny,ale po posmarowaniu go olejem do klinkieru ciemnieje. My posmarowaliśmy dopiero1 raz, a już są ciemniejsze. Musimy je jeszcze raz conajmniej posmarować.
W razie czego pytaj,a ja chętnie odpowiem. Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam :P

sure
20-06-2009, 14:56
Dzięki serdeczne za odpowiedź. To dachówka jednak ciemniejsza, bo ja mam miedzianą Ruppa. A starobrowarna miala być u nas na kominach, tylko pomylili się i dowieżli kalahari. Ale w sumie też jakoś pasuje. Chętnie obejrzałabym, gdybyś miała więcej fotek starobrowarnej po olejowaniu, bo może do niej wrócę.

...pozdrawiam, na pewno będę zaglądać! ;)

taka_ja & taki_on:)
20-06-2009, 15:13
Witam serdecznie :D
Fajniutki, zgrabniutki ten Skrzacik -jak na skrzata przystało:)
Asiu -moja imenniczko :wink: tempo macie niezawodne...
Ta dachówka jest bardzo ładna :wink:
Fakt faktem, u mnie tez będzie po dachu przestój, jeszcze wstawimy tylko potem okna i drzwi, bo planujemy w tym roku SSZ.
Wykańczać będziemy jak sie uda, bo mój Misiek ma wyjechać do pracy...
Ale Asiu akurat zregenerujecie siły i sobie wyobrażam potem tempo :wink:
Jak czytam dzienniki, to po roku po 1,5 domki są gotowe do wpowadzki, gdzie jeszcze często się kończy wnętrza. To pocieszam siebie, że nie odrazu Rzym zbudowali :wink:
Asiu pozdrawiam i trzymam kciuki, oczywiście powodzenia na dalszych etapach, które nieomieszkam śledzić :D

Święte słowa nie od razu zbudowali, a byli bogaci,więc dajmy się na luz i pomału w ciągu 2 lat do 09.2011 wprowadzimy się.
Tym bardziej,że do wykończeniówki sami siebie zaangażujemy :roll: poza tynkami, podłączeniem pieca , zobaczymy jeszcze co to będzie z podłogówką. Ale chęci mamy szczere :lol:
Asiu grunt, że chęci są a reszta przyjdzie sama :wink: My też dokąd starczy nam funduszy dotąd robimy... Planujemy mieć domek w tym roku SSZ - a jak wyjdzie w praniu... A sama wiesz jak to jest, gdy liczysz i planujesz tyle wydatków a potem jednak jest inaczej, bo cos już podrożało itp.
Ale grunt Asiu, że jest już ten domek... a czas szybko leci, tylko patrzeć jak i my się powprowadzamy :wink: a niech to nawet będzie 2011...

kamlotek
21-06-2009, 10:01
A mi się chyba obiło gdzieś o uszy ,że macie zamiar o wiele szybciej :wink:
Dobrze pamiętam :roll: ?

kamlotek
21-06-2009, 10:02
Dzięki serdeczne za odpowiedź. To dachówka jednak ciemniejsza, bo ja mam miedzianą Ruppa. A starobrowarna miala być u nas na kominach, tylko pomylili się i dowieżli kalahari. Ale w sumie też jakoś pasuje. Chętnie obejrzałabym, gdybyś miała więcej fotek starobrowarnej po olejowaniu, bo może do niej wrócę.

...pozdrawiam, na pewno będę zaglądać! ;)
poszukam,jak znajdę to wkleję :lol:
trzymam za słowo :wink: :lol:

taka_ja & taki_on:)
22-06-2009, 10:24
A mi się chyba obiło gdzieś o uszy ,że macie zamiar o wiele szybciej :wink:
Dobrze pamiętam :roll: ?
Dobrze...dobrze... :wink: Ale czytając innych dzienniki, którzy zamieszkali juz w tych swoich domkach, to stwierdzam, że nie zawsze jest tak, jak planujemy.
Tak planujemy w 2010... Ja tam do Miska mówiłam, że mogłabym zamieszkać, aby WC było, kuchenka i reszta - najpotrzebniejszych rzeczy, a w międzyczasie wykończyć resztę :lol: :wink:
Popatrzył na mnie i się zamyslił :o Czasami chciałabym poczytać te jego mysli, a może dobrze, że ich nie czytam.
Już raz zamieszkałam na stancji, gdzie była w stanie surowym... wszystko montowaliśmy sami, malowałam, ale szybko potem wyprowadziłam się stamtąd, bo był znak zapytania, czy w ruszy kotłownia. A wilgoć mimo piecyków a tym samym wiekszych kosztów moich, miałam wszędzie...
Więc ktos po nas zaraz sobie skorzystał... świeżo wymalowane itp. podłoga położona. Mało tego, to jeszcze zakupiony był przez właścicielkę nowy piecyk gazowy, który zaraz wrócił z powrotem do sklepu bo był trefny :evil:
Ale to były stare czasy.... :wink:

madmegs
22-06-2009, 21:09
Hej Asiu:)

Dawno mnie nie było, ale już jestem :oops:
Ten deszcz i zarabianie funduszy mnie wykończyły. :cry:
Ale przyznam szczerze że brakuje mi tych naszych wymian zadań.

Co do rocznic - gratuluje wszystkim wpisanym. Nic tak ponoć nie niszczy ciągłości rocznic jak budowa :o :cry: Mam nadzieję, że moja, w poniedziałek - się odbędzie :roll:

pozdrówki mokre :cry: , ale z serca gorące :lol:
M.

waldi8321
24-06-2009, 22:00
Witam witam :)
Na każdym forum można się czegoś ciekawego dowiedzieć :D Na przykład ta deska sedesowa.... :lol: Jeszcze takiego czegoś nie widziałam :lol: :lol: :lol: No ale czyż nasze szanowne nie zasługują na cuś takiego? :lol: :lol:
A domek widzę w szybkim tempie powstaje :D

kamlotek
24-06-2009, 22:29
Witam serdecznie :P ,masz rację nasze jak najbardziej zasługują na odrobine przyjemności, ale za tą cenę to mogliby jeszcze jakiś masaż dołączyć do zestawu :lol: :wink:
Na budowie przestój od połowy maja, szukamy ekipy do tynków na sierpień.
Z tym bedzie problem, bo nie mamy prądu na działce :evil: jeszcze :evil: :evil: :evil: . A agregaty do tynków chodzą na siłę :cry: I raczej nie pozostanie nam nic innego,jak tynki kładzione tradycyjnie,a co za tym idzie -droższa robocizna :cry: :-? Zobaczymy :roll:
Pozdrawiam :D

waldi8321
24-06-2009, 22:44
Kurczę,no bez prądu to ani rusz :roll: A przyznam,że tynki maszynowe powstają błyskawicznie,więc warto takie zrobić. jeszcze teraz jest w miarę ciepło,to szybko by wyschło. No i w sumie jak się dobrze poszuka,to można tanio znaleźć. No to 3mam kciuki,żebyście znaleźli kogoś szybko i za małe pieniążki :)
A co do sedesiku,to chyba muszę się rozglądnąć za takim z masażem :lol: :lol: :lol: Wtedy to już chyba łazienki nie opuszczę i jeszcze sobie TV zamontuję :lol: :lol:

malgosia0023
25-06-2009, 12:49
ja pierdziu.... :o ale deska
przyzanje że pierwszy raz taka widzę :o zacofana ze mnie baba czy cuś :roll:
planujesz zakup takowej deseczki :-? ...ale cana zabójcza :roll:
W sprawie tynków to jak mówi sie nie ma tego złego...
ja budując drugi dom(choć to niemożliwe) zrobiłabym tynki c-w a nie gipsowe.Puknie się i już dziura w scianie :evil: juz szlag mnie trafia :roll:
chociaż podobno do wszystkiego mozna się przyzwyczaić :-?

waldi8321
25-06-2009, 13:39
ja budując drugi dom(choć to niemożliwe) zrobiłabym tynki c-w a nie gipsowe.Puknie się i już dziura w scianie :evil: juz szlag mnie trafia :roll:
chociaż podobno do wszystkiego mozna się przyzwyczaić :-?

Masz całkowitą rację! My w tym domu,który teraz wynajmujemy,mamy tynki gipsowe - masakra! :o :-? Ktoś mieszkał przed nami tutaj i w naszym pokoju jak otworzył mocniej drzwi to stuknęły w ścianę i klamka dziurę zrobiła :o :o :o :o :-? My w naszym przyszłym też robiliśmy c-w.

taka_ja & taki_on:)
25-06-2009, 19:14
Deska dośc ciekawa i przyznam, że i ja u ciebie Asiu poraz pierwszy przeczytałam o niej, kiedy czytałam Twój dziennik...
Nuuuuuuuuuuuuu naszym szanownym doopkom się należy takie siedzonko w WC, ale przyznam, że cena ciut wysoka, a nie mogę napewno jej mieć, bo Misiek by zbyt długo tam siedział :lol: :lol: :lol: No i weź wypędż dziada... Chociaż będa dwa WC, ale kłótnia byłaby o te z tą deską ahahaha...

Asiu my też nie mamy swojego prądu, ale Bogu dzieki sam sąsiąd sie zaoferował, że pozyczy- udostępni :wink: Skrzynka stoi kawałek od domku, ale stwierdzilismy, że w takim wypadku wolimy bezpośrednio podłączyć do domku... :wink:
W ogóle to jakies cyrki z tym prądem, taka papierologia i czekanie :evil: Szok.
Asiu trzymam kciuki, aby robota w sierpniu ruszyła :wink: Będzie dobrze :wink:
Pozdrawiam...

kamlotek
25-06-2009, 19:34
Dzięki dziewczyny za wizytę :lol:
Deska poraża nie tyle wyglądem,co ceną :o ,to fakt, ale kto zabroni nam marzyć :wink: :lol:
Wczoraj podjęliśmy decyzję o zwrocie pustaków działowych z Leiera,i zakupie suporeksów. Co by nie było problemów z wieszaniem półek w spiżarni,a na tych od Leiera to mur-beton by były. Co prawda u góry są od Leiera,tylko tam nie będą wieszane półki. Półki jak będą,to będą wisiały na ścianach szczytowych. Za 2 tygodnie wraca do nas ekipa,wyleje chudziaka i postawi ścianki działowe.
A co do tynków, to miały być tylko cem-wap z agregatu z filcowaniem lub mułkowaniem :roll: . Tylko kto to wie co to jest :wink: ,podobno jak dobrze zrobione to nie trzeba nakładać cekolu. Zobaczymy :lol:
Pozdrawiam :lol:

Bea7777
25-06-2009, 23:36
A ja przylazłam za Małgosią ;) i budowę domku obserwować mam zamiar. No i kciuki trzymam za szybki finisz 8)