PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi wewnętrzne PORTA - jakie rabaty?



Aga_I_Przemek_WCH
11-02-2009, 15:31
Witam,

Szanowni Państwo zamierzam do swojego domu kupić drzwi wewnetrzne Porta. Jakie rabaty Państwo otrzymywali przy zakupie swoich drzwi Porta?

Pozdrawiam

Przemek

Carlos1
12-02-2009, 18:53
Jakiś czas temu był podobny temat. Ja dostałem 16% od cen producenta. I z tego co pamiętam był to dobry wynik.

Pozdrowienia.;)

magdaCIESZYN
15-02-2009, 10:24
mi udało sie wynegocjpować 10% rabat, z tej samej firmy wzięłam też montażystę więc do ceny doliczyli mi 7% vat

tofee
16-02-2009, 12:28
Od czego zależy rabat? Jak opdejść do tematu ??? Wszędzie wszyscy się targują ja tak nie potrafię :( bo przecież po coś ta cena jest na metce?

tamtu
16-02-2009, 13:42
Od czego zależy rabat? Jak opdejść do tematu ??? Wszędzie wszyscy się targują ja tak nie potrafię :( bo przecież po coś ta cena jest na metce?

Najczęściej od ilości drzwi, ewentualnie wielkości zamówienia.
A kto kupuje wg cen producenta? Chyba nikt nawet nie proponuje takich cen. Cennik producenta jest ceną zaporową.
A jak się to robi? Jak już ci zrobią zestawienie to pytasz: "a ile teraz dostanę rabatu"?
Gdy wyceniano mi materiały na dach od razu bez pytania wpisywali od 10-25% upustu od cennika producenta.
W sobotę wyceniałam okna u producenta (nie ma punktów sprzedaży, bo 70% produkcji idzie do USA). Gdy dostałam wycenę mailem dostałam 3%, w salonie było już 8%, a o większym mamy rozmawiać po obmiarze.

Tamtu

Carlos1
16-02-2009, 14:25
Ja obdzwoniłem kilku dealerów Porty i pytałem jaki rabat dostanę przy zakupie takiej to a takiej ilości, takich to a takich drzwi. Wybrałem najlepszą ofertę, oddzwoniłem i powiedziałem ze przyjadę zamówić jak mi jeszcze coś opuszczą. I tyle :D

Pozdrowienia.;)