PDA

Zobacz pełną wersję : Całkowity remont pokoju



hay
12-02-2009, 10:26
...

kasha
12-02-2009, 22:50
U mnie dzisiaj fachowiec policzył 3 tys. za samą robociznę, Łączę pokoik z kuchnią powierzchnia będzie podobn jak u Cieibe.
Ale oprócz zrywania tapet, robienia gładzi, malowania, wyrównywania dodatkowo mam mieć wyburzaną jedną ściankę, za to w innym miejscu ma być stawiana ściana, dodatkowo wycinanie framugi drzwiowej i zabudowanie drzwi. Przy czym nie wymieniam grzejników.
Same gładzie z malowaniem 17zł za 1m

Henek
13-02-2009, 19:26
poszlo na pw

Dekor*
06-03-2009, 22:43
Witam,
najlepiej byłoby wstawić kilka fotek pokoju bo trudno to sobie wyobrazić, każdy interpretuje inaczej..
Ekipa 1-2 osobowa
Czas realizacji ok 1,5-tyg

Ceny:
-zerwanie wykładzin i kasetonów ok4-5pln/m2
-skuwanie tynku 10-15pln/m2
-równanie podłogi:
na płytach gipsowo-włóknowych (Fermacell) 45pln/m2
wylewka samopoziomująca 12pln/m2
-Ułożenie paneli podłogowych 10-12pln/m2 (bez oblistwowania)
-Równanie ścian:
klejenie płyt GK 15pln/m2
gładż 15pln/m2 (2-krotne wyłożenie + 3-cia warstwa finish)
malowanie 6pln/m2
obniżenie sufitu 35pln/m2

Dochodzi jeszcze gruntowanie, wstawienie narożników...

Tyle ode mnie,
pozdrawiam

sfysywiu
07-03-2009, 08:08
przy takiej malej powierzchni ceny musza byc wyzsze

e.jacek
08-03-2009, 14:27
przy takiej malej powierzchni ceny musza byc wyzsze
muszą nie muszą...ciekawi mnie czy będą ??? :wink:

sfysywiu
08-03-2009, 15:04
wiem, wiem, kryzys, wszystko bedzie za darmo

Monika.Sz-a
11-04-2009, 23:50
chętnie podbijam pytanie.

musze wykończyć pokój 20mkw i połączyc go z pozostałą częścia domu (sytuacjai- blizniak w połowie w stanie suorym z dachem blachodachóka na papie i deskowaniu, okien brak, wylewek brak, poddasze niewykończone..
interesuje mnie wg Waszej orientacji cena-materiał i robocizna za..

zamknięcie sufitu na płasko- bez zostawiania bali pod sufitem- osłonięcie wszytskiego płytaki g-k na płasko z ociepleniem wełną,- jaka cena

tynki- cenę znam:)

podłoga- maja byc panele.. więc jak należy przygotowac podłoge pod panele- nie ma wylewki ani styro.. czy robi sie tj pod parkiet drewniany- styro i wylewka..?

prosze Was o podpowiedz- jak oceniacie koszt wykonania metra podłogi- jesli w pokoju jest stan surowy a maja byc panele..
i jaki może byc przybliżony koszt wykończenia sufitu- pokój na poddaszu jednak sufit będzie płaski..?

aa- i najwazniejsze- czy sa specjalne jakies piły do wycinania otworów w pustakach, bo nie usmiecha mi się przebijanie przez ścianę młotem aby wykonac drzwi..

jakies podpowiedzi..??