PDA

Zobacz pełną wersję : Pompa ciepła - Ożarów Mazowiecki



wojtassd
12-02-2009, 15:43
Witam,

poszukuję osób, które mają swoją nieruchomość w Gminie Ożarów Mazowiecki. Jest możliwość dofinansowania przez Gminę do pompy, kolektorów, ale potrzebują wniosków. Zainteresowanych proszę o kontakt, im więcej wniosków tym lepiej dla nas i Gminy.

Zuczek0821
27-08-2009, 08:06
Witam serdecznie.
Jestem mieszkańcem gminy Ożarów Mazowiecki i także złożyłem wniosek we wrześniu 2008r. do gminy z prośbą o możliwość uruchomienia programu dotacji na rozwiązania proekologiczne typu pompy ciepła czy solary (do tej pory nie dostałem odpowiedzi). Z tego co się orientuję, to nawet jeżeli wniosków będzie więcej to prawdopodobnie i tak szybko to nie ruszy. W Gminie celem jest skanalizowanie obszaru - to jest priorytet.
To, że w Wydziale Środowiska usłyszy się odpowiedź "...tak tak proszę składać wnioski, jak będzie ich więcej to może coś ruszy..." - jest nieprawdą.
Rozmawiałem ostatnio z przedstawicielem firmy eco-way, który to twierdzi, że gminy na Mazowszu nie chcą słyszeć o tego typu rozwiązaniach.
A Wydział Ochrony Środowiska Urzędu w Ożarowie jest charakterystyczny, wszyscy o tym wiedzą, którzy starali się np. uzyskać pozwolenie na wycinkę drzewa w celu dużo lepszego zagospodarowania zieleni...