PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM W RODODENDRONACH 7 pracownia ARCHON Gdzie jesteście:)



aasienkaaa
13-02-2009, 14:50
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Obecnie jestem na etapie wyboru projektu domku i zastanawiam się nad rododendronkiem 7.
Jeśli jest ktoś na FM, kto buduje lub już wybudował ten właśnie domek, bardzo proszę wrzućcie fotki z realizacji tego projektu, lub podsuncie jakieś linki dzienników budowy tego domku.
Pozdrawiam cieplutko :)
Asia

jerzy00
01-04-2009, 12:28
nie robiłem żadnych przeróbek poza tym zlikwidowałem wykusz, jak również balkon i drzwi balkonowe zamienione na okno z tejże strony. Obecnie mam wyciągnięty poziom 0 tak więc fotki nic tu raczej nie pomogą :). Pozdrawiam brać budującą

poontos
24-01-2016, 13:43
Cześć.
W najbliższym czasie z żoną planuję budowę. Na chwilę obecną jesteśmy na etapie wyboru projektu. Zainteresował nas projekt Archonu: Dom w rododendronach 7 http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-rododendronach-7-m44c1e5880b7c7
Według Archonu wybudowanie tego domu wynosi ok 300 tyś. Zakładam, że trzeba mieć jeszcze jakiś margines. Mamy z żoną 400 tyś. i mam pytanie do Was. Myślicie że za kwotę którą posiadamy, można wybudować taki dom?

Elfir
24-01-2016, 16:18
wyceny archonu sa netto - dolicz 23% VAT