PDA

Zobacz pełną wersję : Panele pod wykładzinę-jest sens?



iwett27
17-02-2009, 10:56
Witam, planujemy polozenie pieknej włochatej wykładziny w sypialni a u dziecka zwykła wykladzine. Reszta pokoi ma byc w panelach i tu pytanie czy kłasc panele pod te wykładziny??? Myslałam zeby kupic jakies tansze ale zeby byly a maz twierdzi ze nie oplaca sie kupowac tanich skoro i tak kiedys wykladzina sie znudzi i zalozymy nowe panele z wyzszej półki. Co myslicie??? Macie moze w tym temacie jakies doswiadczenie??

Blutka
17-02-2009, 11:12
Do dziecięcego kupuję właśnie taniutkie panele pod wykładzinę - żeby było cieplej. Na goły beton nie położę, bo dzieć się bawi na podłodze. Będzie mu przyjemniej. :)

iwett27
17-02-2009, 11:15
No wąłsnie do pokoju dziecka tez chcialam panele z tych tanszych, bo to zawsze cieplej pod pupą:) Tym bardziej ze wykładzina cienka bedzie nie taka jak w sypialni.

zetka
17-02-2009, 11:22
A nie taniej/szybciej położyć jakiś gumolit i na to wykładzina? U moich rodziców tak było i w pupe ciepło :D a jak się wykładzina znudziła, gumolit raz dwa sie zwinęlo i położyli sobie parkiet :)

iwett27
17-02-2009, 11:25
Hmmm o gumolicie nie pomyslałam:) Ale dzieki za pomysl moze faktycznie bedzie i taniej i szybciej...

jarkotowa
17-02-2009, 11:48
Znajomi mają położoną wykładzinę na beton i muszę przyznać, że chodząc bez kapci jest zimno w stopy.

grzegorz_si
17-02-2009, 19:40
Kup sobie coś takiego jak PIANOMAT.
Jest to taka gąbka specjalnie pod wykładziny, mają grubość nawet 1 cm. To kleisz taśmą dwustronną na to wykładzinę bez taśmy i jest super miękko, ciepło i przytulnie.
Ja tak mam i jestem bardzo zadowolony.
Jest to tanie i super rozwiązanie.
Zobacz np w komforcie mają to na wystawach.
Pozdrawiam

lidex
17-02-2009, 21:12
My też mamy pianomat 1 cm. Super sprawa. Mięciutko i cieplutko :D

Pani Koala
18-02-2009, 15:12
Też mamy pianomatę 1 cm, także w pokoju dzieci. Bawimy się razem na podłodze i na pewno zimno nie jest. Syn ma pokój nad nieogrzewanym garażem i mimo to nie odczuwa się tam żadnego dyskomfotu cieplnego