PDA

Zobacz pełną wersję : OGRZEWANIE GAZ - i pytanko ?



marecki6
22-02-2009, 12:08
Witam wszystkich, wlasnie jestem razem z zonka na etapie zakupu mieszkanka... w docelowym budynku przewidziano ogrzewanie gazowe ale z dwoma glownymi kotlowniami a nie piecami dwufunkcyjnymi w kazdym mieszkaniu ... oczywiscie kazde mieszkanie bedzie mialo liczniki poboru ciepla ...jak to wychodzi - czy lepiej wychodzi opcja z piecem dwufunkcyjnym czy system takich centrlnych kotlowni ?

zbigmor
23-02-2009, 12:14
Witam wszystkich, wlasnie jestem razem z zonka na etapie zakupu mieszkanka... w docelowym budynku przewidziano ogrzewanie gazowe ale z dwoma glownymi kotlowniami a nie piecami dwufunkcyjnymi w kazdym mieszkaniu ... oczywiscie kazde mieszkanie bedzie mialo liczniki poboru ciepla ...jak to wychodzi - czy lepiej wychodzi opcja z piecem dwufunkcyjnym czy system takich centrlnych kotlowni ?


Obydwa rozwiązania mają plusy i minusy. Zorientuj się ile będziecie płacić za obsługę tej kotłowni. Pewnie mniej niż za serwis swojego kotła, ale warto sprawdzić. Teoretycznie to powinno być tańsze i wi ecej miejsca w domu no i mniej kłopotów w razie awarii.

marecki6
23-02-2009, 12:39
no to mnie pocieszyles ... jakas pozytywna informacja :-)