PDA

Zobacz pełną wersję : Latająca pralka Miele przy wirowaniu pomocy



kalia
24-02-2009, 10:16
Bardzo proszę o pomoc co powinnam zrobić aby pralka Miele T 1734 była stabilna bo mogę tylko wirować do 900 obrotów bo powyżej się trzęsie a przy 1200 przesuwa, na 1400 nie miałam odwagi nastawić. Pralka ma 2 tygodnie i była podłączana przez serwis Miele . Mieszkam w drewninym starym domku podłoga jest panelowa położona na płytach OSB . Czy ktoś miał podobny problem i sobie poradził :roll: bo jestem przerażona powiedziano mi , że pralka ma 100 kg i będzie stabilna .
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

zbigmor
24-02-2009, 11:42
Bardzo proszę o pomoc co powinnam zrobić aby pralka Miele T 1734 była stabilna bo mogę tylko wirować do 900 obrotów bo powyżej się trzęsie a przy 1200 przesuwa, na 1400 nie miałam odwagi nastawić. Pralka ma 2 tygodnie i była podłączana przez serwis Miele . Mieszkam w drewninym starym domku podłoga jest panelowa położona na płytach OSB . Czy ktoś miał podobny problem i sobie poradził :roll: bo jestem przerażona powiedziano mi , że pralka ma 100 kg i będzie stabilna .
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

Włącz wirowanie dla pustej pralki. Jeśli wtedy będzie również tańczyć to są dwie opcje:
1. mało stabilna podłoga
2. wada pralki

Aby wykluczyć to pierwsze przestaw ją dla testu w bardziej stabilne miejsca.

piterazim
24-02-2009, 13:10
mama miała podobny problem z pralką - podłożyłem pod nóżki podkładki zrobione ze starej dętki - teraz stoi jak przykręcona do podłogi

Darro73
24-02-2009, 21:59
Sprawdź też jak wypoziomowana jest pralka, być może fachowcy zostawili którąś nożkę od pralki wiszącą w powietrzu.
Niektóre pralki mają specjalną dzwignię która pozwala odblokować i wysunąć kólka do transportu, gdy ta dzwignia nie zostanie zablokowana może być podobny efekt

Kraku
01-03-2009, 20:19
Swego czasu miałem podobny problem, okazało się że nie zdemontowałem jednej z "blokad" transportowych.