PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawe strony dla Elektryka



sympatyczny-facet
26-02-2009, 07:00
Mam takie pytanie, ostatnio coraz bardziej zaczęła mnie interesować elektryka i w związku z tym mam pytanie, czy możecie polecić mi jakieś ciekawe stronki, związane z tym tematem? Mam nadzieje ze nie będzie to przez admina uznawane jako spam.

Paty
26-02-2009, 07:03
internet ma taka opcje co się zwie GOOGLE , tam wpisujesz hasło i otwierają ci się steki stronek..............powodzenia

sympatyczny-facet
26-02-2009, 07:15
internet ma taka opcje co się zwie GOOGLE , tam wpisujesz hasło i otwierają ci się steki stronek..............powodzenia

Wiem ze istnieje takie cos jak wyszukiwarka Google i z niej skorzystalem, ale jak zapewne wiesz nie jest ona doskonala, a mnie interesuja strona ktore maja cos w sobie (znaczy sie jakas tresc). I myslalem ze forum odwiedzaja takze osoby znajace sie troche na tym i tamtym wiec liczylem ze cos podpowiedza.

selimm
26-02-2009, 08:20
elektroda.pl

retrofood
26-02-2009, 10:23
elektroda.pl

no i Doda

OGC
26-02-2009, 12:12
internet ma taka opcje co się zwie GOOGLE , tam wpisujesz hasło i otwierają ci się steki stronek..............powodzenia
A zastanawialiście się kiedyś nad dominacją Google w dziedzinie wyszukiwarek ??
Mają w pewnym sensie monopol na dostarczanie informacji (to ich algorytmy ustalają pozycję wyszukanych stron).
A stąd już krótka droga do manipulowania informacją.

Ostatnio jak Google wysiadło na chwilkę to człowiek nie wiedział co zrobić :o
Jakoś wyleciały z głowy adresy innych wyszukiwarek ....

Są jeszcze takie "forumy" typowo elektryczne:
http://www.netelektryk.com/
http://www.forumsep.pl/
http://monteredi.mojeforum.net/

gregi1
26-02-2009, 14:43
Ja polecam raczej jako lektura odnośnie nowości, fajnych rozwiązań Fachowy Elektryk www.fachowyelektryk.pl.

Jak nie masz co robić to możesz poczytać sobie ich gazetke:)

A swoją drogą na elektroda.pl naprawde fajne jest forum.


elektroda.pl

no i Doda

Jeśli chodzi o google to wyszukiwarka znajdzie wszystko, nawet słowo wpisane z błędami ortograficznym i czasami zagwozdka jak co się pisze przez rz czy ż, ó czy u?

sympatyczny-facet
27-02-2009, 21:05
Wielkie dzięki za stronki www. Przejrzałem fora proponowane przez Was i chyba będę z nich korzystał jak będę potrzebował jakiejś pomocy.

A swoją drogą strona poproponowana przez gregi1 www.fachowyelektryk.pl ma chyba to czego szukałem. Nie jestem ekspertem i nie mam az tyle czasu aby siedzieć w nowinkach elektrycznych, ale znalazlem na niej informacje o których nie miałem pojęcia. A wrecz nie wiedziałem, że coś takiego istnieje wogóle.

I chyba jak chce się zajomować elektryką to czeka mnie dluga jeszcze droga.

W kazdym razie dzieki jeszcze raz wszystkim za odpowiedzi.

dode
02-03-2009, 11:57
no, jak się ładnie chłopaki spisali na temat, jeden drugiemu polecił, ten od ręki zareklamował polecone. jakie to forum pomocne :)

OGC
04-03-2009, 06:25
no, jak się ładnie chłopaki spisali na temat, jeden drugiemu polecił, ten od ręki zareklamował polecone. jakie to forum pomocne :)
A w innym wątku znowu sobie "razem" polecili "fachowego lelektryka" pod przykrywką kont pocztowych :)
http://forum.muratordom.pl/konta-pocztowe-dla-elektrykow,t153429.htm

frykow
04-03-2009, 21:51
I przypadkiem zarejestrowali się na forum dzień po dniu. Jacy ci ludzie są czasami... głupi?

gregi1
06-03-2009, 12:55
I przypadkiem zarejestrowali się na forum dzień po dniu. Jacy ci ludzie są czasami... głupi?

Przepraszam, ale miałeś mnie na myśli?

Pewnie że mógłbym polecić o2, wp, interia, onet itd, a polecilem Fachowego Elektryka, bo na forum wydawało mi się ze są też ludzie którzy zajmują się elektryka. Wiec może chcieliby konto w innej domenie niz darmowa, bo moim zdaniem lepiej przyszły zleceniodawca patrzy na adres [email protected] niż [email protected]

A poza tym w tamtych serwisach dziennie dostajesz conajmniej 3 wiadomosci reklamowe, a sprawdzajac poczte mobilnie troche moze to denerowowac.

Nie kazalem nikomu ani wchodzic na stronke, ani zakladac konta. I jesli zostalo to potraktowane jako złamanie regulaminu czy jakis zasad to bardzo przepraszam i watek prosze usunac, aczkolwiek uwazam nadal ze komus może się przydac.

frykow
06-03-2009, 13:25
Tak, ciebie. Może użyłem zbyt mocnego określenia, przepraszam, ale robisz z ludzi wariata reklamując usługi. Sama reklama nie jest niczym zdrożnym, natomiast udawanie, że to co ty uprawiasz nią nie jest (swoją drogą nadal piszesz jak nawiedzony marketingowiec) może już być denerwujące. A trzeba być naiwnym, aby sądzić, że czytelnicy nie rozpoznają manipulacji.

gregi1
06-03-2009, 14:17
Tak, ciebie. Może użyłem zbyt mocnego określenia, przepraszam, ale robisz z ludzi wariata reklamując usługi. Sama reklama nie jest niczym zdrożnym, natomiast udawanie, że to co ty uprawiasz nią nie jest (swoją drogą nadal piszesz jak nawiedzony marketingowiec) może już być denerwujące. A trzeba być naiwnym, aby sądzić, że czytelnicy nie rozpoznają manipulacji.

A z marketingiem nie mam nic wspolnego. Ale może dzięki temu forum powinienem się nim zająć. Swoją droga to plus tego forum, ze pozwolilo na odkrycie moich zdolnosci :D

Jeśli nawet to była reklama (skoro tak uwazasz) nie bede sie sprzeczal, to dlaczego mialbym robic z ludzi wariata?

erdmann
26-12-2016, 20:37
www.praca-elektryk.pl

Strona z ogłoszeniami dla elektryków, mnóstwo ofert pracy dla elektryków Jesteś elektrykiem i poszukujesz pracy? Dasz pracę? Zamieść u nas ogłoszenie. Skutecznie znajdziesz pracownika lub doskonałe miejsce pracy. Tu znajdziesz zawsze aktualne oferty