PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka uwag



Electron
12-04-2002, 14:30
Mam taką uwagę dotyczącą zapisu strony "Forum" na dysk.
Otóż jestem na tym forum nowy, ale odkryłem tu kopalnię wiedzy na temat budownictwa i tematów "okołobudowlanych". Ponieważ sam buduję to wiele wątków mnie intersuje i zapisuje je po prost na dysk do późniejszego przejrzenia i wykorzystania. I tu jest mały ale denerwujący problemik - czy nie dało by się skonstruować strony tak, aby gdy chcemy ją zapisać na dysk w tytule pliku pojawiał się po prostu tytuł wątku zamiast nic nie mówiącego "Murator FORUM - Nowy wątek".
Można oczywiście sobie z tym poradzić metodą "kopiuj-wklej", ale przy większej ilości wątków do zapisania jest to męczące i czasochłonne. A licznik TPSA bije...
Druga sprawa - Reklama muratora na początku strony. Owszem jest ona efektowna, ale ponieważ zrobiono ją jako plik Multimedia Flash Player" to przy słabszych komputerach (ja do przeglądania internetu używam 486DX66 i jest to konfiguracja w większości przypadków wystarczająca)pożera ich większość zasobów. Nie daje się jej w żaden sposób wyłączyć. Nie można by było wrzucić tu jakiegoś równie efektownego, ale mniej obciążającego system gif'a?

Pozdrawiam
Electron

Redakcja
12-04-2002, 14:56
Przekazujemy te uwagi naszym informatykom. Pozdrawiamy