PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie w Krakowie kupić flance??



anetik
03-03-2009, 14:39
Jak w temacie.... zastanawiam sie czy w okolicach Krakowa mozna gdzies kupic juz podrosniete sadzonki na pomidorów czy innych warzywek? Szukam w necie, ale bez skutku... a Wy pewnie wiecie..

Trociu
03-03-2009, 14:56
Jak w temacie.... zastanawiam sie czy w okolicach Krakowa mozna gdzies kupic juz podrosniete sadzonki na pomidorów czy innych warzywek? Szukam w necie, ale bez skutku... a Wy pewnie wiecie..Za dawnych czasów jak jeszcze jeździłem z rodzicami na działki pracownicze, to wszelkie flance sprzedawali w okolicach działek właśnie. Masz w okolicy jakieś?

anetik
03-03-2009, 15:09
działki się znajdą... sama jeździałm z rodzinką często na działki, ale nie pamiętam by ktoś tam sprzedawał cokolwiek, Jest giełda na balicach, ale tam są raczej kwiatki i rosliny ozdobne... chyba że się mylę, bo fakt faktem do tej pory nigdy nie szukałam..

grizzli
04-03-2009, 07:59
a moze to jest tak, ze te flance pojawiaja sie tylko okresowo, czyli teraz jeszcze ich nie ma, bo pogoda nie pozwala na sadzenie?

Mymyk_KSK
04-03-2009, 10:04
początkiem / w połowie maja pojawi się rozsada na placach - na kleparzu i na placu na stawach (tam widziałam w zeszłym roku).

anetik
05-03-2009, 09:12
Mymyk_KSK
Widzę że wszysko wiesz ... Dzieki za informację!!! Juz sie cieszę na wiosnę i na powolne powstawanie mojego ogrodu, a co!

Mymyk_KSK
05-03-2009, 09:39
Mymyk_KSK
Widzę że wszysko wiesz ...
pozwól, że się zarumienię :oops:

;-)