PDA

Zobacz pełną wersję : kolor bordo - POMOCY



kotek999
03-03-2009, 15:03
Liczę na waszą wyobraźnię bo na tym etapie mi jej już brakuje

Jestem w trakcie dobierania klorów do pokou gry w snookera (inna odmiana bilarda) jedną lub dwie ściany chciałabym pomalować na ciemny bordo z dodatkiem złotego werniksu i tu pytanie, a co z reszą ścian?? Jaki kolor?? Mam taki misz masz w głowie że uż mi się wydaje że nic ni będzie pasować

POMOCY!!!!! Proszę o rady

monah
03-03-2009, 15:15
pokój bilardowy powinien być wg mnie ciemny. ja bym walnęła resztę ścian na ciemną butelkową, typowo bilardową zieleń, i nie martwiła się o efekt końcowy. na tych ciemnych ścianach umieściłabym odpowiednie kinkiety i skierowała strumień światła na ściany, żeby wydobyć kolor (i werniks). wieczorem będzie super efekt.

Anulek2005
03-03-2009, 15:23
A sukno na stole będziesz miała klasyczne zielone czy jakieś nowoczesne (kremowe np)? No i jaki będzie stół i reszta mebli w tym pokoju? Będą jakieś?

Pokój może być ciemny byle nie przesadzić - jeżeli ma być tylko i wyłącznie snookerowy to możesz zrobić grobowiec, bo i tak najważniejsze jest oświetlenie stołu, ale jeżeli ma to być taki "barowo-klubowy" pokój z jakimiś sofami czy barkiem to może jednak trochę jaśniejsze elementy też byłyby wskazane? Osoby, które akurat nie będą grały mogą się w takim zupełnie ciemnym pokoju nieco przytłoczone - tym bardziej, że pokój musi mieć ok 30 m kw. (w mniejszym stół snookerowy chyba się nie zmieści?).

mycha.:)
03-03-2009, 16:05
Tutaj masz trochę inspiracji :wink:
http://forum.muratordom.pl/pokoj-hobby-bilardowy-jak-urzadzic,t113033.htm

monah
03-03-2009, 20:31
A sukno na stole będziesz miała klasyczne zielone czy jakieś nowoczesne (kremowe np)? .

Jezuniu, to teraz robią KREMOWE sukno na stołach? dawno nie byłam w klubie...
monah - z niejakimi sukcesami amatorsko w zawodach w ósemkę :wink:

kotek999
04-03-2009, 15:59
stół jest klasyczny z zielonym suknem, a problem polega na tym że nie trawię zielonego koloru na ścianach. Pomocy

Besta77
05-03-2009, 13:00
to może jakieś jasny krem na pozostałych ścianach? ja w sypialni połączyłam jedną ścianę bordową (dzikie wino duluxa) z jasnym brzoskwiniowym nektarem :)