PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedam 2-miesięczny Ling Kombi 23 kW, jak nowy+dodatki



MałaR.
04-03-2009, 20:41
[b]Sprzedam, jak nowy,NA GWARANCJI, piec żeliwny Ling Kombi 23 kW, podajnik z prawej strony. Piec był instalowany w grudniu 2008 r (przez serwis), został zdemontowany w lutym 2009 r. Produkcja pieca listopad 2008 r. W piecu można spalać automatycznie: ekogroszek, pellet, ziarno zbóż, a takze tradycyjnie drewno, węgiel, koks. Model ten posiada rozbudowany sterownik pogodowy, ale o tym proszę poczytać na stronie producenta.
Powodem sprzedaży, przez poprzednią właścicielkę, była zbyt brudna obsługa paliwa typu ekogroszek. Osoba, która poleciła ten piec zachwalała go jako zupełnie bezobsługowy, a wiadomo że tak nie jest (mam na myśli choćby czyszczenie).
Obecnie piec stoi w naszym garażu, został wyczyszczony i przygotowany do montażu.
Posiadam wszystkie elementy, które wchodzą w wyposażenie pieca, a także przygotowany obwód do zaworu czterodrogowego.
Dodatkowo posiadam używany zawór mieszający+siłownik obsługiwany przez sterowanik pieca, a także czopuch regulowany.
Zainteresowanym mogę przesłać dokładne zdjęcia pieca i dodatkowego wyposażenia. Oczywiście posiadam pełną dokumentację, łącznie z kartą gwarancyjną i fakturą zakupu na kwotę 13 tys zł.
Piec mogę sprzedać w cenie 7,2 tys zł, lub z dodatkowym wyposażeniem za kwotę 7,5 tys zł.
W tej cenie dostarczę go bezpłatnie do 200 km od Bydgoszczy. W okolicy Bydgoszczy istnieje możliwość instalacji przez mojego męża.
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt na P.W. lub
tel. 600 828 199.

MałaR.
09-03-2009, 21:13
up