PDA

Zobacz pełną wersję : Ceramika do malutkiej łazienki



june1977
07-03-2009, 16:40
Wymyśliliśmy sobie maleńką łazieneczke przy sypialni - prysznic (bez brodzika), mały kompakcik i umywalka (+szafka zabudowana pod skosem).
Dziś pojechalismy kupić ceramikę i okazało sie, że wszystkie zestawy są za duże!!! Po prostu po postawieniu naprzeciw siebie sedesu i umywalki zostaje 20 cm przestrzeni :-(
Znalazłam serię Roca Hall - fajna umywalka 45x25 cm i kompakt 59 cm głębokości, ale cenowo troche drogo - prawie 2000 zł (a na tą łazienke mamy najmniej funduszy)
Może podpowiecie jaka firma robi jeszcze takie"małe" serie?

joliska
07-03-2009, 16:57
Koło seria Nova Top Pico jest dedykowana do małych łazienek. Myślę, ze łatwiej Wam będzie znaleźć poszczególne elementy u różnych producentów :)

june1977
08-03-2009, 14:45
Dzięki - faktycznie - kompakt byłby dobry z tej serii, umywalki lepszej niz tej Roca nie znalazłam (jeśli chodzi o wymiary), bo cenowo i tak trochę za droga...

dabell
08-03-2009, 17:27
Ja mam u siebie w małej łazience (wąskiej) umywalkę Koło Quatro 40*25 (miała być ROca Hall 450*25 ale ona jest głęboka na 38 cm na środku :-? - była już zamontowana i ją oddałam). Ta z Koła jest super - wystarczy by umyć ręce. Do tego jednak zostawiłam miskę roca Hall bo była ona najkrótsza ze wszystkich, które brałam pod uwagę 50cm. Też jest zupełnie wystarczająca a stylistyką (kanciaste) pasują do siebie.

Mymyk_KSK
08-03-2009, 17:46
w mikro-łazieneczce w przyziemiu mamy Koło Nova Top Pico. Korzystnie cenowo :)
http://porady.kolo.com.pl/nova-top-pico-mala-lazienka-moze-byc-wygodna.html