PDA

Zobacz pełną wersję : Prywatne Wiadomości



sanipro
13-04-2002, 10:26
Myślę, że inni podobnie jak ja niezbyt często zaglądają do [Prywatne Wiadomości], w związku z czym nie wiemy czy jest coś w skrzynce. Mam pomysł aby po zalogowaniu ukazała się informacja na przykład: masz nie przeczytane 2 wiadomości. Napewno oszczędziłoby to trochę czasu tym którzy korzystaja z modemu.

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: sanipro dnia 2002-04-13 14:21 ]</font>

Majka
13-04-2002, 10:59
U mnie na górze po prawej stronie monitora pojawia się napis:
"masz 2 nowe wiadomości" Wysyłam Ci próbną wiadomość przez priv.
Sprawdź, czy działa. Majka

sanipro
13-04-2002, 13:19
Dziękuję Majka jest ta informacja. Ale jest taka małą czconką że nie zauważyłem. Teraz już będę wiedział.
S-O

fux
14-04-2002, 15:56
Dobrze, że zapytałeś sanipro. Dzięki odpowiedzi Majki ja również się dowiedziałem.
Dziękuję

yemiołka
17-04-2002, 08:21
jest jeden ból - ikonka nie zawsze się uaktywnia, nawet po zalogowaniu; czasem wyświetla się dopiero po napisaniu postu, czasem po przejściu do jakiegoś działu bądź na skutek innych tajemnych czynników, np. po kilkunastu godz. od otrzymania listu [miałam tak dziś].
no i zasadniczo, gdyby dało się podrasować "Pryw. Wiadomości", byłoby super, bo jest w nich okropny bałagan. nie sortują się w żaden sposób, czasem za nic nie dają się wykasować, cytaty trzeba kopiować ręcznie itd. itd....

dziuba
17-04-2002, 08:35
Sortowanie wg daty byłoby chyba najlepsze. Zawsze dostaję oczopląsu jak mam znależć nową wiadomość...
No i żeby można było do kilku osób naraz....

sanipro
17-04-2002, 09:31
Ja nie mam pewności, że wiadomość została wysłana. Wystarczyłby nawet jakiś znaczek.

yemiołka
22-04-2002, 15:06
a ja znów nie mogę powywalać liści!!!
co doprowadza mnie do lekkiego szaleństwa, mimo że jestem bałaganiarzem - ale ten bałagan przekroczył już wszystkie znane mi normy, wrrrrrrrrrr :oops:

Majka
22-04-2002, 15:11
U mnie kasują się bez problemu, ale ten "burdel" braku chronologii postów jest zupełnie niezrozumiały.
"Co autor miał na myśli".... może urozmaicenie nam czasu wolnego
:razz: na szukanie nowego listu. Majka

Frankai
22-04-2002, 15:59
Wiecie co - tyle razy już żeśmy to zgłaszali, a tu ciągle cisza! Chyba zmiana tego wymaga cudu informatycznego. A może znowu Redakcja nas nie czyta :???:

dziuba
22-04-2002, 16:18
A może powiniśmy pisać do Redakcji na priva??? Wtedy by się dowiedzieli o co nam chodzi.... :wink: