PDA

Zobacz pełną wersję : Dekoral "akrotix" dziwnie mi pęka na ścianie.



niktspecjalny
14-03-2009, 07:21
Zaczynam ostro wykończeniówkę ale widzę ,że to ona mnie wykończy.Jak w temacie pan malarz zaproponował mi kupno w/w farby.(53zł za 2,5 litra).I tak.Na ścianie kominowej na poddaszu dziwnie mi się "uwypukliła"Rysa na długości około 50 cm raz jest a raz jej prawie nie widać.Nic z tego nie rozumiem.U córci w pokoju jest podobnie.Znajomy powiedział mi ,że to wina farby bo jest za "mocna".Z drugiej strony pomijając te wpadki "farbiane" na ścianie farba prezentuje się wyśmienicie.
Jakieś uwagi mile widziane.

pzdr.

NJerzy
14-03-2009, 22:30
Maluj Eko-Śnieżką, będzie taniej i bez niespodzianek :-)

14-03-2009, 23:58
znajomy ma racje, farba jest za mocna
/rozcieńcz/

Gościk
15-03-2009, 00:25
Zaczynam ostro wykończeniówkę ale widzę ,że to ona mnie wykończy.Jak w temacie pan malarz zaproponował mi kupno w/w farby.(53zł za 2,5 litra).I tak.Na ścianie kominowej na poddaszu dziwnie mi się "uwypukliła"Rysa na długości około 50 cm raz jest a raz jej prawie nie widać.Nic z tego nie rozumiem.U córci w pokoju jest podobnie.Znajomy powiedział mi ,że to wina farby bo jest za "mocna".Z drugiej strony pomijając te wpadki "farbiane" na ścianie farba prezentuje się wyśmienicie.
Jakieś uwagi mile widziane.

pzdr.
jest ta rysa, czy nie, bo to jest bardzo ważne, no i czy się uwypukliła. Napisałaś, że się uwypukliła na kominie, tak?. Komin to jest urządzenie pierwszej wagi. Powinnaś wezwać kominiarza, bo coś z kominem może być nie tak. I u córci może, także coś być nie tak. Ale się tym specjalnie nie przejmuj, bo komin ma taką naturę, że jak mu dać ognia to sobie folgować może. Co do farby, to jest chyba ok, farbiarz moim zdaniem bajeruje.