PDA

Zobacz pełną wersję : Kominki Byrski



dziku27
17-03-2009, 14:51
Zna ktos moze firme z Koz (obok Bielska Bialej)o tej nazwie?Co sadzicie o ich kominkach bez plaszcza?Maja teraz 30% promocji i rozwazam zakup.Dzieki za odpowiedzi.

jeanpascale
17-03-2009, 18:03
widze ze kryzys powoli wchodzi w producentów wkładów ( dlaczego tak pozno) poczekam jeszcze miesiac moze 2 i kupie( nie dotyczy producentów rozliczajacych sie w euro oni poszaleli)

FlashBack
17-03-2009, 20:47
widze ze kryzys powoli wchodzi w producentów wkładów ( dlaczego tak pozno) poczekam jeszcze miesiac moze 2 i kupie( nie dotyczy producentów rozliczajacych sie w euro oni poszaleli)

jak bedziesz za dlugo czekal to moze drzew w lesie zabraknac by miec surowiec do palenia w kominku :D a importowane podrozeje tak, ze z kominka zrobi sie wylacznie mebelek :P

jeanpascale
29-03-2009, 17:35
spoko spoko jak cos to znajomy mi wyspawa takie cudo ze hej a tak powaznie to zaliczkowałem mało znany rodzimy produkt elkomatic "hibana" byłem osobiście widziałem jak robia co robia a nie jak w sklepie kupujesz i w sumie nie wiesz co, moze wyglad gorszy od "lechmy panoramy" ale jak mówia z ładnej miski sie nie najesz :lol:
Pozdrawiam