PDA

Zobacz pełną wersję : Nordhome



MrRadosław
18-03-2009, 14:35
Witam.
Chciałbym zapytać czy ktoś coś z nimi teraz buduje, czy też nie dawno wybudował. Prosiłbym o kontakt tutaj lub PW najlepiej kogoś kto ma czym potwierdzić swoje zdanie(zdjecia mile widziane).
Nie chcę sztucznych zachwalań etc. co jest teraz nagminne.

Kangai
31-03-2009, 14:48
wpisz w wyszukiwarkę forum - tego, czy innych "nordhome" :)

Jarecki27
11-04-2009, 18:47
Witam,

ja buduje z firmą Nordhome.
Jeżeli ktoś chce pozna szczegóły - zapraszam do kontaktu.
Nie wiem czy jest sens wypowiadania sie na forum w związku z dośc dziwnym przeświadczeniem, iż posty na temat tej firmy jakoś dziwnie znikają....zwłaszcza te negatywne....

Kangai
13-04-2009, 10:49
Jarecki, mój dziennik zniknął czasowo wiesz z jakich powodów :)

Nie oznacza to, ze cofam wszystko co powiedziałam o tej firmie, wręcz przeciwnie - podtrzymuję KAŻDY zarzut i niepsrawidłowość na budowie i w przestrzeganiu umowy. Po prostu sprawę przejęła kancelaria adwokacka, ktore zresztą prowadzi juz dwie inne sprawy przeciwko tej firmie i robi to z głową, mniej emocjonalnie. Firma Nordhome dostała juz od nas kilka szans, ale zadnej nie wykorzystała.
Dziennik wróci w odpowiednim czasie.

Poza tym jeżeli ktokolwiek będzie zainteresowany współpracą z tą firmą czy jako inwestor czy podwykonawca - zapraszam do mnie na priv, na budowę - mogę przedstawić i ten dziennik budowy, ktory tu był i dokumnetację budowy i korespondencję do firmy i jej efekty, a także umowę i jej złamane punkty. Z pelną odpowiedzialnością moge napisać, ze wszysttkie te punkty zostały też złamany na conajmniej 6 innych w dalszym ciągu prowadzonych budowach.
Dysponuję kilkunastoma telefonami od inwestorów i podwykonawców z całej Polski, którzy bez problemu opowiedzą Wam co sądzą o budowaniu z tą firmą, pojedziecie na budowy i posłuchacie, jeżeli nie wierzycie mi czy Jareckiemu. Kontakty do osób ktore juz zerwały umowy lub dalej "budują", a z naszych opowiesć książkę napisać to mało. O naszych kontaktach z firmą, opowieściach o budowanych domach, sobie nawzajem, i właściwie co tylko chcecie wiedzieć :)

A im więcej nas będzie tym lepiej, sprawy cywilne to jedno, a karną mozemy zgłosic wspólnie.

Niebawem powstanie też pod prawnym nadzorem - specjalny serwis społecznościowy i pomocowy dla osób, które mają problem z tą firmą i ktora olewa wszystko i wszystkich.

Kangai
22-04-2009, 12:07
Witam,

ja buduje z firmą Nordhome.
Jeżeli ktoś chce pozna szczegóły - zapraszam do kontaktu.
Nie wiem czy jest sens wypowiadania sie na forum w związku z dośc dziwnym przeświadczeniem, iż posty na temat tej firmy jakoś dziwnie znikają....zwłaszcza te negatywne....

To chyba ja powinnam napisać, jako ta co się odważyła.
Sam nic nie napiszesz, ale od innych chcesz, żeby napisali :) Dlaczego nie dzielisz swoimi doświadczeniami na forum, tylko też piszesz tylko, że zapraszasz do kontaktu? Dokładnie z takiego samego założenia wychodzą inni. Jak się z nimi spotykasz, dzwonisz i rozmawiasz, to dowiesz się wszystkiego i słyszszysz płacz w słuchawce, ale w sieci się nie pojawiają... bo...? Niektórzy się boją, inni się wstydzą, inni nie wiedzą co im wolno, a co nie, inni machną ręką, kolejni po prostu nie używają komputera, a jeszcze inni myślą, że siedząc cicho ugrają coś więcej bo im Mister Beskidów z któregoś tam roku obiecał im, ze wszystko będzie cacy i brną dalej. Tacy już jesteśmy, że chcemy wszyscy wierzyć, że "nasza" firma traktuje nas poważnie i jesteśmy dla nich wyjątkowym klientem. A prawda jest nieco brutalniejsza. A dopóki bilans nie wychodzi mocno ujemnie dla inwestora, nikt nie chce się wychylać, bo a nuż będą jednak coś budować, nie?

Niektórym podwykonawcom, tym co podskakiwali na forum pewnie zapłacili trochę z części tego co zalegają, no więc usunęli posty. A większość z ekip, które podnajmują to proste chłopaki i nie zawsze niekoniecznie korzystają z sieci, a juz na pewno nie wydadzą kilku tysięcy na odzyskanie w sądzie swoich pieniędzy, i spiszą to na straty, więc tak to działa.

Naszej drogi z Nordhome`m nadszedł oficjalnie kres.
Mam nadzieję, że dziennik będzie niebawem kontynuowany a zarys strony już jest gotowy, i że twoja historia też tam będzie? :)