PDA

Zobacz pełną wersję : archicad na WINDOWS VISTA



A_C
19-03-2009, 20:16
WITAM
ZAUWAŻYŁAM, ŻE WIELE OSÓB MA KŁOPOTY Z ARCHICADEM12 NA LAPTOPACH (VISTA HOME). NIEKTÓRYM ZNIKA W NAJMNIEJ SPODZIEWANYM MOMENCIE RYSUNEK LUB EKRAN ROBI SIĘ CAŁY CZARNY, A KOMPUTER UDAJE, ŻE SIĘ WYŁĄCZYŁ. MOIM PROBLEMEM JEST BLIŻEJ NIEZIDENTYFIKOWANY BŁĄD, POWSTAJĄCY KIEDY WŁĄCZAM 3D. PO OTWARCIU NP. PERSPEKTYWY NIE MOGĘ ODDALAĆ ANI PRZYBLIŻAĆ OBIEKTÓW, NASTĘPUJE NATYCHMIASTOWE ZAMKNIĘCIE PROGRAMU. CZY KTOKOLWIEK WIE, CO JEST TEGO PRZYCZYNĄ???
POZDRAWIAM AC

Pepeg z Gumy
19-03-2009, 20:50
1. Przede wszystkim nie krzycz.
2. Coś Ci się pomieszało, że umieszczasz to pytanie tutaj.
3. Twój problem polega na tym , że ACad na Viscie nie jest uruchomiany domyślnie z uprawnieniami użytkownika, czyli nawet sam fakt bycia administratorem nie oznacza , ze ACad ma takie uprzywilejowane prawo.
4. Wgraj ponownie program i otwórz go z poziomu "administratora".
5. Dla systemów 64 bitowych musisz mieć dodatkowo sterowniki, inaczej klapa i pod Vistą ACad Ci nie pójdzie/ pod XP - bez problemów/.

A_C
19-03-2009, 21:31
NIE KRZYCZĘ :) RACZEJ MÓWIĘ GŁOŚNO I WYRAŹNIE :P
NIC MI SIĘ NIE POMYLIŁO, SKORO TYLKO TUTAJ TAK NAPRAWDĘ KTOŚ POTRAFIŁ PODAĆ JAKĄŚ SENSOWNĄ PRZYCZYNĘ PROBLEMU. NIE WIEM TYLKO JAK Z NIE SKORZYSTAĆ BO MAM TYLKO 1 UŻYTKOWNIKA I NIE UMIEM SIĘ PRZEŁĄCZYĆ NA COKOLWIEK INNEGO. CÓŻ JESTEM TYLKO KOBIETĄ... ALE PEWNIE NAWET NIE ZAUWAŻYŁEŚ.

Pepeg z Gumy
19-03-2009, 21:46
Zauważyłem!
Jesteś kobietą z wciśniętym na trwałe capslockiem.
Poczytaj netykietę.

PS spróbuj dodatkowo ustawić wizualizacje na XP, czasem to pomaga.
Przy pierwszym wgraniu ACada program woła o użytkownika, pytanie uaktywnia się po każdym otwarciu.
Mówią ,że problemy z Vistą pochodzą od modułu licencji, znaczy się korzystasz z oprogramowania pirackiego.

A_C
19-03-2009, 22:00
MNIEJSZA Z TYM. DZIĘKI ZA POMOC

A_C
19-03-2009, 22:09
NIE WIEM CZY PIRACKIE CZY NIE. TAKIE DOSTAŁAM W SKLEPIE. TEORETYCZNIE LEGALNE.