PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc przy pisaniu pracy licencjackiej



ewazych
24-03-2009, 11:39
Witam wszystkich jestem teraz na drugim roku studiów licencjackich w UK w zawiązku z moją obroną muszę przeprowadzć serie badań nad zachowaniami konsumenckimi polaków na emigracji w zwiazku z obecnością polskich produktów na rynkach międzynarodowych Wiem że może to głupi temat ale ta ankieta ma w sumie tylko 9 krótkich pytań tak więc była bym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc
Oto jest link . http://www.ankietka.pl/survey/show/id/22255/polacy-na-emigracji.html
Serdecznie Pozdrawiam i dziękuję
Ewa

mayadaski
24-03-2009, 15:22
Ewo,

Potencjalnych ankietowiczow wykreslilas :lol: :lol: :lol:
Ludzi w wieku pomiedzy 35 a 45 to nie chcesz, by odpowiadali? Wiek sredni ma troche pieniedzy :lol: :lol: :lol: potencjalni klienci az sie patrzy :lol: :lol:

Pozdrowienia,

Maja

fennel
25-03-2009, 16:53
No ja sie niestety nie moge wpisac, bo nie ma mojego przedzialu wiekowego :lol:. Nie ma tez w pytaniach czy w ogole chcesz kupowac produkty polskie.......ale moge od razu odpowiedziec, ze nie chce! A dlaczego? Bo ich termin do spozycia jest w porazajacej wiekszosci "na dniach" (zdazaja sie tez juz po terminie), niezaleznie czy w puszce (np. szprotka w oleju), czy to w papierku :wink: (np. sliwki w czekoladzie), gdzie normalnie mozna i przetrzymac (nie otwierajac) sporo czasu dluzej, a no i czekolady z bialym nalotem..... Nie rozumiem tez po co na polkach lezy np. mleko "laciate", tak jakby w UK mleka nie bylo, a jest i to duzo smaczniejsze. To tak po krotce na temat i nie na temat......wole przywozic sobie czasami takie "drobiazgi" ze soba niz kupowac w UK.

Nefer
25-03-2009, 17:41
1) 18-25
2) 25-35
3) 45-55
4) 55-65


W którym przedziale ma się zapisać osoba w wieku lat 25 ?
W pierwszym czy drugim ?

- błąd - nie zanalizujesz danych.

W P.3 nie ma odpowiedzi "nigdy" - błąd - ludzie nie będą mielli szans wypełnić.

W P.4 - co to za odpowiedź "gotuję w domu" - i stąd masz dostęp do produktów ? Z domu ?

Zła skala w pytaniu : 5. Jak oceniasz jakość polskich produktów gotowych w sklepach (Asda, Tesco, Polskie sklepy)?*


1) Niska
2) Przeciętna
3) Dobra
4) Wysoka


- błąd - poczytaj o skalach.


6. Jak oceniasz różnorodność polskich produktów gotowych w innych krajach?*
1) Duża
2) Przeciętna
3) Mała

I jakie "inne kraje" Ci chodzi - tak generalnie to "ocokaman"

8. Czy gdyby jakość i ilość w opakowaniu polskich produktów uległa poprawie wraz z niewielkim wzrostem ceny byłbyś skłonny do ich zakupu?*
1) Tak
2) Nie

To jest temat na badanie BPTO - odpowiedź : zależy :):)
W pytaniu 7. Co wpływa na twoją ocenę polskich produktów gotowych? - zła wiadomość - to zależy od kategorii produktu. Zaznaczam wszystkie - czyli nic :)