PDA

Zobacz pełną wersję : przydomowa oczyszczalnia sciekow



elarudnicki
24-03-2009, 17:02
czy ktos moze ma i uzytkuje oczyszczalnie ze zlozem firmy JPR SYSTEM
FIL D'EAU prosze mi powiedziec czy jest dobra ...

poznaniak37
26-03-2009, 08:55
Witam,
jaką dają gwarancję? podpisują umowę przed montażem czy wystawiają fakturę po montażu? jest duży wybór..

elarudnicki
26-03-2009, 15:46
gwarancja 10 lat , dostepne modele sprawdz na ich stronie, najbardziej interesuje mnie informacja jak wyglada uzytkowanie tej oczyszczalni czy dobrze dziala i nie ma z nia problemow

egtobiasz
26-03-2009, 21:23
Witam, chcę wybudować POŚ tylko w pobliżu mojej dzialki nie ma żadnego rowu melioracyjnego do którego mialbym odprowadzać oczyszczone ścieki. Jakie jest rozwiązanie w takim przypadku i jeśli jakieś istnieje to jaką oczyszczalnię wybrać?

A__________LSKA
31-03-2009, 23:41
WItam!!!
Rozwiązań jest wiele, wszystko zależne od różnych czynników, potrzebna wizyta na Twojej działce kogoś kto dobierze oczyszczalnię dla Ciebie.
W razie czego służę pomocą
Pozdrawiam

A__________LSKA
31-03-2009, 23:44
gwarancja 10 lat , dostepne modele sprawdz na ich stronie, najbardziej interesuje mnie informacja jak wyglada uzytkowanie tej oczyszczalni czy dobrze dziala i nie ma z nia problemow
Witam!!!
To czy oczyszczalnia dobrze działa i czy nie ma znią problemów, dużej mierze zależy od tego czy ktoś ją odpowiednio dobrał i czy prawidłowo zamontował.
Firmy nie znam ponieważ ograniczam się tylko do montażu oczyszczalni firmy SOTRALENTZ, ponieważ mam do nich zaufanie ze względu na wysoką jakość.
Pozdrawiam