PDA

Zobacz pełną wersję : gazownia



ewela
25-03-2009, 07:50
Mam pytanie do tych którzy podłączali gaz w domu.....czy przy podpisywaniu umowy z gazownią, dawaliście odpis z księgi wieczystej czy tylko akt własności?

MOja gazownia chce odpis z KW a nie akt własności.......tylko po co im KW?

panikierowniczka
25-03-2009, 09:46
Mojej gazowni było wszystko jedno, musiałam mieć tylko jakiś papier potwierdzający, że to moja własność. Zdecydowałam się na wyciag z KW bo w akcie notarialnym było zbyt dużo NIPów PESELi i adresów osób które uczestniczyły w transakcji a nie chciałem żeby tak wrażliwe dane krążyły w sposób niekontrolowany po różnych urzędniczych biurkach

mario1976
25-03-2009, 09:56
Mam pytanie do tych którzy podłączali gaz w domu.....czy przy podpisywaniu umowy z gazownią, dawaliście odpis z księgi wieczystej czy tylko akt własności?

MOja gazownia chce odpis z KW a nie akt własności.......tylko po co im KW?

Akt właśnośc. KW nie chcieli.

ewela
25-03-2009, 10:13
dziękuję za odpowiedzi


Zdecydowałam się na wyciag z KW bo w akcie notarialnym było zbyt dużo NIPów PESELi i adresów osób które uczestniczyły w transakcji a nie chciałem żeby tak wrażliwe dane krążyły w sposób niekontrolowany po różnych urzędniczych biurkach

.......a ja i tak mam podać pesel,nip,akt własności i jeszcze najlepiej odpis KW........paranoja jakaś.....hmmm,nie wiem co o tym myśleć......

Pawek budowniczy
25-03-2009, 11:15
Ja natomiast wypelnilem druk ktory dostalem do reki i tak wpisalem pesel nip i zaznaczylem takim ptaszkiem przy pytaniu czy to moja wlasnosc i to wszystko na drugi dzien przyjechal zalozyl licznik i wszystko! Pozdrawiam :D

panikierowniczka
25-03-2009, 11:56
[quote].......a ja i tak mam podać pesel,nip

Nip i pesel musiałam podać ale nie chciałam ujawniać danych pozostałych osób które zbywały działkę.