PDA

Zobacz pełną wersję : Garaz z plyt ogrodzenia betonowego.



ogi888
25-03-2009, 18:39
Witam serdecznie. Przed rozoczeciem budowy domu chciałbym postawic budynek gospodarczy z płyt ogrodzenia betonowego. Z tego co sie dowiedziałem taki budynek może powstać jako budynek tymczasowy. Tylko, że ja bym chciał aby budynek miał ok 100m2 powierzchni uzytkowej. Kolejna sprawa, że chciałbym zrobic pod płytami fundamenty. No i przy tej wielkosci musi byc projekt oczywiscie. Tylko problem polega na tym ze zaden projekt nie uwzglednia scian z ogrodzenia betonowego :D

Musze wybudowac wlasnie taki duzy budynek, bo dom który bedzie miał powstawac bwdzie stał na miejscu budynku gospodarczego w którym sa maszyny, narzedzia itp...

Miał ktos z czyms takim doczynienia?? jak załatwic projekt, wogole jako co go podpiąc?? garaż, wiata, hala ??

Pozdrawiam

Tedii
25-03-2009, 21:09
Niedaleko mnie facet postawił garaż z ogrodzenia.
Powiem,że pomysł dobry.
Ładnie pomalował i przykrył dachem dwuspadowym.
Tanio,szybko.

ogi888
26-03-2009, 15:35
No o to chodzi ze pomysł dobry :Dtylko jak to naniesc na projekt?? bo ten garaz miał by mieć okolo 100 m2 a podejzewam ze twoj sasiad mial gora 25m2 i w papierach (o ile wogole sa) ma jako budynek tymczasowy i bez fundamentow. Ja bym chcial normalnie na fundamentach to postawic, a chociaz nawet bym zrezygnowal z tych fundamentow, to budynek 100m2 nie przejdzie jako budowa tymczasowa....